En Güzel Mutfak Masaları

Mutfak masası, yemek saatlerinin gözdesi olan ve onu kullanmak isteyenlere pratik biçimde yemek yeme imkanı sunan kullanışlı ürünlerdir. Standart bir ailenin ihtiyacını karşılamak üzere mutfak boyutlarına göre üretilen bu mobilyalar, müşterilerin favori tercihlerindendir. Bunlar, hem ürün tasarımı hem de estetik görünümü açısından göz dolduran mobilya tasarımlarına sahip ürünlerdir. Mutfak dizaynı evlere ve dekorasyon tercihlerine göre değişkenlik gösterdiğinden mutfak masası modelleri de bu bakımdan farklı tasarım çizgilerine ve ölçülere sahiptir. Bu yüzden mutfak masası takımı seçenekleri arasında birçok masa çeşidi mevcuttur. Bunlar katlanabilir, duvara monte edilebilir mutfak masası portatif türlerinin yanı sıra ayaklı sabit masa özelliğine de sahiptir. Mutfak masası oval, kare gibi tasarımlar da mekansal uyumu destekleyen seçeneklerdir. Bu sayede ürünler birbirinden farklı mutfaklarda kendine kolayca bir yer edinir. Renkleri ve dizaynı ile birçok müşterinin tercih ettiği bu masaları kullanarak pratik bir ürün deneyimine sahip olabilirsiniz. Tasarımcılar, iç mimarlar mutfak yapısına göre farklı kullanım seçenekleri ortaya koyar. Ancak masalar yalnızca mutfak boyutlarına göre seçilmez. Onlar ayrıca diğer mobilyaların taşıdığı özelliklere uygun olarak dizayn edilir. Modern mutfak masası çeşitleri bu nedenle her geçen gün kendini yeniler ve birbirinden farklı masa seçenekleri ortaya çıkar. Özellikle modern tasarımcıların fikirleri doğrultusunda üretilen mutfak masası seti gibi ürünler, birtakım estetik kaygılar, ulaşılması gereken tasarım misyonu gibi etkenler sonucunda cesur ve yenilikçi ürünler olarak öne çıkar. Bu nedenle bu ürünler uygun mutfak masası olmaya aday mobilya seçenekleri arasında yer alır. Bütçenize ve mutfağınıza uygun masa çeşitlerine kavuşmak niyetindeyseniz “Mutfak masası ne kadar?” sorusunun cevabını merak ediyor olabilirsiniz. Kullanıcıların yaptığı yorumları inceledikten va fiyat araştırması yaptıktan sonra mutfak masası satın alabilirsiniz.

Katlanabilir Portatif Mutfak Masaları

Katlanır mutfak masası kullanım kolaylığı sunan portatif ürünlerdir. Katlanabilen ürünler genellikle yerden kazanmak isteyen müşterilerin tercih ettiği seçeneklerdir. Bunlar kullanılmak istendiğinde açılıp kullanılabilen ve sonrasında katlanarak kaldırılabilen mobilyalardir. Bu ürünlerin eski tasarımları genellikle standart boyulara ve dizayna sahiptir. Ancak modern tasarımların gerekliliği zamanla bu ürünlerin de değiştirilmesine, dönüştürülmesine neden olur. Sadece pratiklik ve işlevsellik değil estetik unsur da önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle estetik plastik mutfak masası gibi çeşitli modern katlanır masa türleri üretilir. Küçük mutfak tasarımına hitap eden küçük mutfak masası katlanır çeşitler içerisinden özellikle tercih edilen bir seçenektir. Standart bir kahvaltı imkanı sunan ve yenilikçi tasarım çizgilerine bağlı kalınarak dizayn edilen küçük masalar oldukça kullanışlıdır. Bu ürünler arasında kare mutfak masası en çok tercih edilen masa türleri arasında yer alır. Ancak kare tasarımların yanı sıra yuvarlak mutfak masası çeşitleri de bulunur. Kelebek mutfak masası ise açılır kapanır masa çeşitleri içerisinden tıpkı diğerleri gibi sıklıkla tercih edilen seçeneklerdir. Açılır kapanır mutfak masası türleri arasında dikkat çeken bu masa türü, genişliğiyle mutfaklardaki kahvaltı keyfinin sürekliliğinin sağlanmasına yardımcı olur. Katlanabilir seçeneklerin bir kısmı ahşap mutfak masası, bir kısmı ise PVC’dir. Kullanımınıza göre açılabilir mutfak masası çeşitlerini inceleyerek bir tercihte bulunabilirsiniz. Portatif mutfak masası çeşitlerini mutfak tasarımınızla bütünleştirerek kullanabilirsiniz.

Büyük ve Orta Ölçekteki Sabit Masa Seçenekleri

Mutfak masası çeşitleri, katlanabilir olmalarının dışında sabit masa modelleriyle de öne çıkar. Bu tür masalar yerden kazanmanın gerekmediği büyük alanlar için idealdir. Bu çeşit masalar kişi sayısına göre değişkenlik gösterir. 2 kişilik, 3 kişilik, 4 kişilik, 6 kişilik, 8 kişilik mutfak masasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Bunlar kalabalık aileler ve büyük evler için oldukça kullanışlıdır. Böyle ürünlerin büyük bir kısmı katlanabilir masalar değildir ancak içlerinde mutfak masası kelebek modelleri de bulunur. Katlanmayan masalar genellikle tasarım mobilyalar olup dekoratif masa ayakları bulunan ürünlerdir. Bunlar mutfak ya da yemek alanlarının dizaynına uygun olarak seçildiği zaman şık bir görünüm sunar. Kelebek masalar da ortadan ikiye ayrılarak genişleyen ve genişlik bakımından avantaj sağlayan seçeneklerdir. Boyutlarına göre açıldığı zaman 4 lü, 6 lı mutfak masası haline gelir. Ayrıca mutfak masası 12 kişilik haline gelebilen masaları da kullanarak pratik bir ürün deneyimine sahip olabilirsiniz. L mutfak masası, mobilya çeşitleri içerisinde şık ve estetik bir etki bırakan ürün türlerindendir. Bunların bir kısmı banklı mutfak masası formundadır. Büyük mekanlarda genellikle tercih edilen dolaplı mutfak masası çeşitleri de kullanışlı mobilyalar arasındadır. Mutfak masası dolaplı ürün seçeneklerini değerlendirerek mobilyaların dolap avantajı ile mutfak eşyalarınızı düzenleyebilirsiniz. Büyük ya da orta ölçekli köşeli mutfak masası gibi seçeneklere ulaşmak için masa çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Uygun Fiyat Avantajlarına Sahip Mutfak Masaları

Mutfak masası fiyatları ürünlerin boyutlarına, işlevsel özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Örneğin 60x90, 70x100, 110x70 mutfak masası çeşitleri arasında ebat özelliklerinden kaynaklanan bir fiyat farkı bulunur. Öte yandan açılır mutfak masası ile diğer büyük ve sabit masa seçenekleri arasında da fiyat farkı bulunur. Dekoratif mermer desenli mutfak masası ile standart seçenekler arasında da tasarım bakımından fiyat farkı mevcuttur. Bu farklılıkları göz önünde bulundurarak kullanımınıza, bütçenize uygun bir ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Bazı masa türleri duvara monte mutfak masası biçimindedir. Bunlar duvara sabitlenerek kullanılan pratik mobilyalardır. Bunlar da renklerine göre değişkenlik gösterir. Masa çeşitleri siyah, beyaz mutfak masası olarak sunulur. Ancak duvara monteli olanlar genellikle beyazdır. Bunların haricinde mutfak masası gri seçenekleri de bulunur. Böyle modeller mutfak tasarımına uygun renk türleri olarak üretilir. Mutfağınıza ve dekorasyon temanıza uygun masalar tercih ederek mekan dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Böylece estetik bir görünüm elde ederek pratik bir mobilyaya sahip olabilirsiniz. Bazı modern mutfaklar beyaz rengin dışında farklı tonlar kullanılarak dekore edilir. Mutfak masası renkli seçenekler içerisinde yer alan mobilyalar bu nedenle çeşitlilik gösterir. Örneğin mutfak masası ceviz mobilya seçenekleri, naturel dizayna önem verenler için idealdir. Mobilyaların büyüklüğüne, işlevselliğine göre bir seçim yaparak mutfağınızı baştan yaratabilirsiniz. Mutfak masası modelleri ve fiyatları hakkında detayları Hepsiburada’da bulabilirsiniz.

Mutfak Masası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Masaları seçerken öncelikle ürünü kullanan kişi sayısını göz önünde bulundurarak işe başlayabilirsiniz. Ardından seçmek istediğiniz malzeme türüne odaklanabilirsiniz. Cam mutfak masası gibi malzeme çeşitlerini değerlendirerek seçimler yapabilirsiniz. Bu incelemelerden sonra masa fonksiyonlarını ve tasarıma uygun mutfak masası siyah beyaz gibi renk seçeneklerini de değerlendirerek kullanımınıza uygun bir ürün alabilirsiniz.

Küçük Alanlar İçin İdeal Masa Seçenekleri Nelerdir?

Küçük alanlar için uygun masa çeşitleri neredeyse bütün masa türlerini kapsar. Bunlar arasında ahşap, PVC ve cam masa gibi ürünler bulunur. Hatta bunun için Amerikan mutfak masası gibi seçenekler arasında mermer modeller de bulunur. Bunlar arasından mutfak büyüklüğüne uygun koltuklu mutfak masası gibi çeşitleri değerlendirerek alan genişliğine uygun seçimler yapabilirsiniz.

Çok Amaçlı Masa Türleri Nelerdir?

Böyle ürünler yemek, çalışmak amaçlı üretilir. Masa üzerinde monitör gibi unsurlar bulundurulabilir. Bunlar ayrıca kitap gibi materyallerin yerleştirilmesini sağlar. Boyutu uygun seçildiği takdirde tüm masa türleri bu işlevler için uygundur. Örneğin puflu mutfak masası gibi seçenekler de rahatça çalışmaya olanak tanır. İşlevsel, ekonomik ürünlere ulaşmak için ucuz mutfak masası seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mutfak Masası Fiyatları

6640 ürün listeleniyor
Dockers
Canisa
Canisa Concept
Bendegan
Bintaş Mobilya
Cadde Yıldız
Demontepark
Arıcıoğlu
Evistro
Doressa
Bengi Ticaret
Neef Living
Kydonia Home
By Orhan Güzel
Evim-E Aksesuar
Hoopsii
Erezoğulları Mobilya
Hereve
Deryawood
VRL
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Renk
Toplam 37 / 6640 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?