En Güzel Mutfak Masaları

Geniş mutfaklar için büyük, küçük metrekaredeki mutfaklar için ise katlanabilir veya duvara monte edilebilen mutfak masası modelleri, tek bir kategoride kullanıcılar ile buluşuyor. Ev dekorasyonunu renklendiren masalar, zamanının çoğunu mutfakta geçiren, yemek yapmak hobisi olan kişilerin hayatına şık bir dokunuşta bulunuyor.

Mutfak Masası Fiyatları

Mutfak masası fiyatları, masanın kaç kişi için tasarlandığından materyaline, montaj özelliğinden garanti süresine kadar birçok değişken tarafından belirleniyor. Portatif ve pratik olan ürünler, ulaşılabilir fiyatlarla kullanıcıları karşılarken, büyük masalar ise şık tasarımları ve boyutlarıyla orantılı olacak şekilde biraz daha yüksek fiyatlardan alıcı bulabiliyor. Ürünün kaplama detayı, imal edildiği ağacın cinsi gibi fiyat belirleyen bilgilere ürün detay sayfalarından ulaşılabiliyor. Dekorasyon modasında sezon izlerini taşıyan masalar, klasik ürünlerden daha pahalı olabilirken, masa boyutları da fiyat farkına neden olabiliyor.

Mutfak masası kategorisinde içerisinde sandalye de bulunduran setler de yer alıyor. Setlerin fiyatları tek ürünlere göre yüksek görünse de tek tek paketteki her ürün satın alındığında ödenecek tutardan daha akılcı fiyatlara satışa sunulabiliyor. Evlerde, ofislerde veya kafelerde kullanılabilen masaların ev içi kullanım veya ticari kullanım için özel üretilen modellerinin arasında fiyat farkı olması da olağan karşılanıyor. Üzerinde renkli kaplama bulunduran, dijital baskı olan veya el boyaması ile renklendirilen masalar, ince işçilik maliyetine veya trend özelliğine göre fiyat değişikliğine uğrayabiliyor. Kullanıcıların ürünler arasında seçim yaparken tüm bu özellikleri değerlendirerek fiyat karşılaştırmasında bulunması öneriliyor. İki veya üç ürün arasında seçimde zorlanıldığında karşılaştırma özelliği de kullanıcıların yardımına koşuyor.

Mutfak Masası Modelleri

Mutfak masası modelleri, öncelikle şekilleri ile ayrışıyor. Dikdörtgen, yuvarlak, kare ve oval masaların yer bulduğu çeşitler arasında katlanabilir modeller, yer tasarrufu açısından öne çıkıyor. Portatif masaların bir diğer türü ise duvara monte edilen modeller oluyor. Genellikle ahşaptan imal edilen masalarda kayın, ceviz ve kiraz ağaçları ham maddeler arasında öne çıkıyor. Dört ayaklı masaların yanında tek ayaklı modellerin, bistro masalarının ve yer sofralarının da yer aldığı seçenekler, bahçe ve balkonlarda kullanıma uygun plastik ve ferforje örneklerle opsiyon kazanıyor. Cam mutfak masalarının şıklık sunduğu kategoride, açılır kapanır modeller de yer alıyor. Az yer kaplayan, misafir geldiğinde açılarak çok daha fazla kişinin hizmetinde kullanılabilen açılan masalar 4, 6 ve 8 kişilik alternatifler bulunduruyor.

Yalnız düz renkler değil; desenli çeşitler de ürünler arasında göze çarpıyor. Çiçek desenlerinin, geometrik desenlerin ve doğadan alıntılanan baskıların yer bulduğu tasarımlar, mutfaklara tarz getiriyor. Mutfak dolapları ile uyum içinde olması beklenen masalar, Amerikan tipi ev modellerinde salon mobilyalarına da uygun olarak seçiliyor. Monte veya demonte olarak kutulanan masaların montaj işleminin nasıl yapılacağı ürün detay sayfalarında yer alıyor. Kimi ürünler kullanım süresince garanti taşırken, masa boyutları ve kaplama özellikleri de modeller arasında farklılaşmaya neden oluyor.

Yalnız mutfak değil, balkon ve bahçelerde de kullanılan mutfak masaları, çay saatlerinin ve aile yemeklerinin keyifli eşlikçisi oluyor. Dış mekan kullanımı için uygun modeller, ürün özelliklerine bakılarak ayırt edilebiliyor. Güneşe ve neme dayanıklı granitler, paslanmaz özellikli ferforjeler ve yıkanabilir plastik masalar, açık alanlar için daha çok tercih ediliyor. Ürün özelliğinde varsa garanti belgesi de ürünlerle beraber kutu içerisinde kullanıcılara ulaştırılıyor. Ürünler, kolaylıkla sipariş verilebiliyor.

Her zevk, her ihtiyaç ve her bütçeye uygun masa çeşitleri, birbirinden keyifli anların yaşanıp mutlu anıların biriktirileceği mutfaklara renk ve tarz katmak için kategoride kullanıcılarla buluşuyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Mutfak Masası Fiyatları

Toplam 24 / 3485 ürün
DSACategoryId/60002028/18021299/18021304/18021337