En Ucuz ve Kaliteli Battaniyeler

Battaniye Fiyatları

Ev tekstili ürünleri farklı kullanım amacı ve şık tasarımlarıyla öne çıkmaktadır. Tekstil ürünleri arasında evlerde en fazla kullanılan ürünlerden bir tanesi de battaniyelerdir. Yatak odalarını süsleyen battaniyelerde birden fazla özellik sunulmaktadır. İnce veya kalın dokularıyla her mevsime ayak uydurmayı başaran battaniyeler günümüzde her evde kullanılmaktadır. Battaniye ve benzeri yatak odası tekstil ürünlerinin temel amacı üşümemeyi sağlamaktır. Soğuk kış günlerinde veya sıcak havalarda kullanılabilecek olan battaniye çeşitleri bulunmaktadır. Bu ürünler kullanıldığı her mevsimde vücudun sıcak kalmasını ve üşümemenizi sağlar. Özellikle kış aylarında kullanılan battaniyeler büyüklükleri ve farklı kumaşlarıyla beğeni kazanmıştır. Üretimde kullanılan kumaş ve detaylar modelleri belirlemektedir. Her modelin kendisine has bazı özellikler vardır. Battaniye kullanarak sıcaklığınızı koruyabilirsiniz. Ayrıca ürünlerin farklı tasarımları da kullanıcıların beğenisini kazanmıştır.

Çeşitli tasarımlar battaniyeleri daha zarif ve hoş ürünler haline getirmiştir. Odanıza sereceğiniz bir model ile ortamda şıklık ve yeni bir hava yaratabilirsiniz. Tasarım olarak oldukça fazla çeşit bulunmaktadır. Her zevke ve tarza hitap edebilecek battaniye tasarımlarını bulabilirsiniz. Üretici markaların farklı özelliklere ve ebatlarda modelleri bulunmaktadır. Modellerin fazla olmasından dolayı ürün fiyatlarında değişiklik olmaktadır. Battaniye fiyatları modelin büyüklüğü ve diğer özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Özellikle üretimde kullanılan malzeme ürünlerin kalitesini belirlemektedir. Kaliteli bir ürün için kumaşlar arasında araştırma yapabilirsiniz. Kaliteli kumaşlar hem sağlığa hem de sıcaklığı korumasıyla öne çıkmaktadır. Battaniye modelleri ile aradığınız sıcaklığı bulabilirsiniz. Ayrıca farklı motif ve detaylarla yaşam alanınızı renklendirebilirsiniz. Tekstil ürününüzü pek çok amaç için tercih edebilirsiniz. Yatak örtüsü veya sadece tarz katması için battaniyenizi serebilirsiniz. Bu ürünün kumaşı ve özellikleri üzerinde uyunabilmesi için uygundur. Üretimde kullanılan kumaş uyku sırasında kaşınma ve terlemeyi önlemektedir.

Battaniye Modelleri

Ev tekstili ürünlerinde oldukça fazla model bulmak mümkündür. Yatak odalarını süsleyen ürünlerden olan battaniyelerde de çeşitli modeller bulunabilir. Ürünlerin modellere ayrılmasında özellikleri belirleyici olmaktadır. Özellikle büyüklükler modellerde göze çarpan bir özelliktir. Ayrıca ürünlerin kalınlığı da modellerde farklılık göstermektedir. Modeller arasında farklı özelliklere sahip battaniyeler bulunmaktadır. Tekstil üreticisi markalar modellerde çeşitliliği fazla tutarak her ihtiyaca yanıt vermektedir. Battaniye modelleri arasından seçim yaparken ürün özelliklerini kontrol edebilirsiniz. Her modelin yapısına ve kullanım amacına göre farklı detayları bulunmaktadır. Battaniye modelleri ev içerisinde yatak odalarında ve salonlarda değerlendirilebilir. Ürünlerin yapısı hem uyumak için hem de koltuk üstlerini süslemek için uygundur. Battaniyeleri kategorilere ayıran özelliklerinin başında ebatları gelmektedir. Modeller arasındaki büyüklükler değişiklik göstermektedir. Bu nedenle tek kişilik ve çift kişilik modeller üretilmektedir. Bu iki modelin özellikleri birbirinden farklıdır. En göze çarpan özellikleri ise büyüklükleridir. Tek veya çift kişilik battaniye modellerini ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz. Tek kişilik battaniye modelleri diğerine göre küçüktür. Tek kişilik odalarda ve yataklar için tercih edilebilir. Tek kişilik ürünlerde her türlü tasarım ve detaylar bulunmaktadır. Markalar tek kişilik battaniyelerde renk, tasarım ve kullandığı kumaşlar ile büyük beğeni kazanmıştır. Kalın, ince veya kumaş özelliklerine göre kendi yatağınız için tek kişilik modelleri inceleyebilirsiniz.

Battaniyelerde önce çıkan bir diğer model ise büyük olanlardır. Büyük modeller çift kişilik battaniye olarak değerlendirilmektedir. Çift kişilik ürünler ebat olarak büyüktür ve çift kişilik yataklarda rahatlıkla kullanılabilir. Yine bu modellerde yazlık ve kışlık olanları bulabilirsiniz. Ayrıca çift ve tek kişilik modelleri daha büyük hale getiren türler de bulunmaktadır. Battal boy olarak nitelendirilen türleri çift ve tek kişilik modellerde bulmak mümkündür. Battal boy battaniye tek ve çift kişilerin rahatlıkla kullanabileceği çeşitlerdendir. Ebat olarak büyüklüğü sunan battal boy battaniyeler arasından çift ve tek kişilik olanları tercih edebilirsiniz. Tüm battaniye modellerinin kendisine has özellikleri vardır. Tercih edilen kumaş, baskı ve büyüklükler modeller arasında herkesin ihtiyacını karşılayabilmesini sağlamıştır. Siz de istediğiniz battaniye modelini özelliklerine göre satın alabilirsiniz. Modeller arasında karşılaştırma yapabilir ve ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Markalar en iyi deneyimi sunmak amacıyla modellerini yüksek kaliteyle sunmaya dikkat etmektedir. Ayrıca ürünlerde sürekli olarak yenilikler yakalanmaktadır. Bu nedenle markaların yeni nesil battaniye modellerini de inceleyerek trendleri yakalayabilirsiniz.        

Yazlık ve Kışlık Battaniyeler

Battaniyelerin kullanılmasının temel amacı uyku veya yatıldığı sırada üşümeyi önlemesidir. Bu nedenle üretim sırasında kullanım amaçlarına göre kategorilere ayrılmaktadır. Soğuk kış gecelerinde veya serin yaz akşamlarında üstünüze örtebileceğiniz battaniyeler bulunmaktadır. Bu ürünler yazlık ve kışlık olarak ayrılmaktadır. Böylece her mevsim rahat bir şekilde kullanılması sağlanmıştır. Ürün seçmek istediğinizde hava değerlerine dikkat ederek tercih yapabilirsiniz. Her mevsim rahatlıkla kullanmak için yazlık ve kışlık seçim yapabilirsiniz. Mevsimlere göre ayrılan modeller hava şartlarında ihtiyaç duyulan tüm özelliklere sahiptir. Üretimde kullanılan kumaş, kalınlık ve yapı üşümeyi engelleyici özelliğe sahiptir. Böylece her hava şartlarında sıcak ve serin bir şekilde uykunuzu alabilmeniz sağlanmıştır. Ayrıca kumaş kalitesi uyku sırasında terlemem için de önemlidir. Bunun için yazlık veya kışlık tüm çeşitler hava alabilen ve terletmeyen kumaşlardan üretilmektedir. Soğuk havalarda üşümeden uyuyabilmek için tercih edebileceğiniz çok fazla çeşit bulunmaktadır. Kışlık ürünler kalınlık ve yapı açısından rahatlık sağlar. Kışlık ürünler sayesinde soğuk havalarda grip, nezle gibi kış hastalıklarından korunabilirsiniz. Bu hastalıklara yakalanmamak için vücudun soğuktan korunması önemlidir. Kışlık polar battaniye özellikli ürünler soğuk havalarda ihtiyaç duyduğunuz ısınmayı sağlar. Kışlık tekstil ürünleri daha kalın bir yapıya sahiptir.

Kalın battaniye soğuk havalarda fazlasıyla tercih edilmektedir. Bu ürünler kalın olmasına rağmen hafiflik ve rahatlık sunmaktadır. Böylece konforunuz sağlanır ve uyku düzeniniz korunmuş olur. Kış aylarında yün battaniye modelleri kalın ve yumuşak yapısıyla büyük beğeni kazanmıştır. Yünün tüm özelliklerinin bulunduğu bu ürünler kumaş kalitesi ve yumuşaklığıyla rahatsızlık vermez. Bu modellerin yanında kış aylarında ailelerin en fazla kullandığı türler arasına elektrikli battaniyeler de girmeyi başarmıştır. Kullanılış ve hızlı bir ısıtma sağlaması sayesinde elektrikli battaniyenizi soğuk havalarda kullanabilirsiniz. Elektrikli modeller üstünü örtmek veya üzerinde uyumak için uygun değildir. Bu nedenle uyumadan birkaç dakika önce çalıştırılarak yatakta sıcaklık sağlanır. Böylece üşümeniz engellenir. Battaniyeler yaz gecelerinde de kullanılmaya uygundur. Yazlık battaniye modelleri yatak odalarının yanı sıra oturma odası, teras gibi yerlerde kullanılmaya uygundur. Yaz akşamlarının serinliğinde hasta olmamak için ince battaniye modelleri rahatlıkla kullanılabilir. İnce ve rahat yapısıyla dikkat çeken bu türler, kumaş kalitesi sayesinde terlemeyi önler. Bu sayede yaz akşamlarında terleme ve bunalma yaşamadan uyuyabilirsiniz. Yazlık ve kışlık tüm battaniyelerde kullanılan kumaş kalitesi sayesinde terlemenin önüne geçilmiş ve hava alma sağlanmıştır. Ayrıca kumaşlar ciltte tahriş, kızarma gibi etkilere neden olmayacak özelliklere sahiptir. 

Şık Tasarımlı Battaniyeler

Günlük hayatta en fazla zaman geçirilen yerler evlerdir. Bu nedenle hemen herkes evinde şıklığı yakalamak için dekorasyona özen göstermektedir. Yatak odası ve salonlarda mobilyaların üzerinde yer alan battaniyeler de yine dekorasyon açısından önemli bir yere sahiptir. Odanızda veya salonunuzda şıklığı yakalamak için farklı tasarımlarıyla battaniye seçimi yapabilirsiniz. Yaşam alanınızın şık olması daha mutlu olmanızı sağlar. Bu nedenle kullanıldığı yere şıklık katacak battaniye modelleri arasından zevklerinize göre seçim yapabilirsiniz. Markalar her parçasında ürüne özgü detay ve tasarımlar yer vermiştir. Tekstil ürünlerinin şık olmasında tercih edilen tasarımlar önemli bir yere sahiptir. Ürün üzerindeki yatay, dikey veya çizgili tasarımlar farklı bir motif yakalanmasını sağlamaktadır. Ayrıca seçilen renkler de yine tasarımla uyum yakalayarak şıklığı bulmanızı sağlamaktadır. Battaniyeler çeşitli tasarımlara sahip pek çok ürünü bulabilirsiniz. Üründeki tasarımları odanızın özelliklerine göre belirleyebilirsiniz. Son zamanlarda battaniyeler arasında motifli modeller öne çıkmaya başlamıştır. Özellikle geleneksel motiflerin beğeni kazandığı bu modellerde farklı boyutlarda tercih yapılabilir.

Motifli battaniye özelliğine sahip ürünler arasından geleneksel veya modern detayları olanları tercih edebilirsiniz. Kumaş üzerine işlenen motiflerde trend olan detaylar da yakalanmıştır. Bu sayede modern dekorasyonun bulunduğu evlerde kullanım sağlanmıştır. Motifli battaniyenizde İskandinav, Anadolu, minimal, retro, vintage tüm tarzları bulabilirsiniz. Motifli battaniyenizi odanıza veya salonun dekorasyonuna ekleyebilirsiniz. Böylece kullanılan ortamda battaniye ile birlikte dekorasyon uyumu yakalanmış olur. Dantel detayları yatak odası ürünlerinde de fazlasıyla ilgi görmektedir. Bu detayları dantelli battaniye modellerinde bulabilirsiniz. Ayrıca dantelin yanında tercih edilen saçak ve püskül üründe tam anlamıyla bir uyum yakalanmasını sağlamıştır. Çocuk odaları için de uygun tasarımlarda model bulabilirsiniz. Peluş yumuşak yapısı ve farklı renkleriyle çocukların ilgisini çelmektedir. Peluş battaniye modellerini renk ve tasarımlarıyla kullanabilirsiniz. Peluş ile birlikte kullanılan renk ve diğer detaylar ürünü daha şık hale getirmiştir. Dekorasyon ürünlerinin renkleri de oldukça önemlidir. Evlerin önemli parçalarından olan battaniyelerde de her türlü rengi bulmak mümkündür. Sade veya canlı tarzlar için uygun renklerdeki battaniyeleri seçebilirsiniz. Siyah battaniye sade ve minimal detaylar sevenlerin beğenisini kazanmıştır. Ayrıca kapalı renklerin yanı sıra beyaz gibi açık tonlarda da tekstil ürünleri bulabilirsiniz. Almak istediğiniz battaniyeyi yatak ve oturma odanızın özelliklerine göre belirleyebilirsiniz. Kullanılan ortamda şıklığı yakalamak için battaniye ile diğer tüm parçaların uyumlu olması gerekmektedir.        

Battaniyelerdeki Yaratıcı Detaylar

 Battaniyeler detayları ve tasarımlarıyla şıklığın yakalanabileceği ürünlerdendir. Tasarım ve renk olarak beğeni kazanan ürünler bulunmaktadır. Battaniyelerin beğenilmesinde özelliklerinin yanı sıra yaratıcı detayların da kullanılması etkili olmuştur. Bu detaylar renk ve tasarım olarak hemen herkesin beğenisini kazanmıştır. Yatak odaları konsept oluşturmak için uygun yerlerdir. Çocuk veya yetişkin her odada kullanılan dekorasyon ürünleriyle farklı konseptler elde edilebilir. Oda konsepti tamamıyla kişisel zevklerle belirlenir. Denizci, sörf, gamer gibi her konseptte oda yaratmak mümkündür. Bu konseptler ile birlikte kullanılabilecek battaniyeleri bulabilirsiniz. Ürün çeşitliliği fazla olduğu için tarz ve odanızın konseptine uygun olan battaniyeyi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Battaniyeler konsept odaları tamamlayan önemli parçalardan bir tanesidir. Yatağınızın şık ve odaya uygun olması için yaratıcı detayları olan ürünleri inceleyebilirsiniz. Battaniyenizin yaratıcı detayları kendi zevklerinizi açığa çıkarmanızı sağlar. Oda konseptlerinde favori takımlarla donatılan detaylar büyük ilgi görmektedir. Çocuk, genç veya yetişkinlerin odaları için favori spor kulüplerinin detaylarının kullanıldığı pek çok ürün bulunmaktadır. Kendi takımınıza göre tasarladığınız odaya uygun düşecek olan battaniyeyi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Fenerbahçe battaniye modelleri odanızdaki konsepte uyum sağlayabilir. Fenerbahçe detaylarıyla süslediğiniz odayı battaniyeyle destekleyebilirsiniz. Yatağınızda kullanacağınız bu üründe Fenerbahçe arması, sarı lacivert renkler ve kanarya gibi pek çok detay bulunmaktadır. Bu detaylar oda tasarımınız destekler ve Fenerbahçe’ye özgü bir odanız olmasını sağlar. Fenerbahçe’nin yanı sıra Galatasaray’a uygun tasarımlarda da odalar yaratmak mümkündür. Galatasaray battaniye ürünlerini tercih ederek sarı kırmızı odanıza farklı bir hava katabilirsiniz. Galatasaray’ın simgesi olan aslan ve kulübün renkleri bu ürünlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Battaniyeniz Galatasaray temasını daha iyi bir şekilde yansıtmanızı sağlayacaktır. Yine en fazla taraftarı olan takımlardan olan Beşiktaş temalı yatak odaları oluşturabilirsiniz. Satın alacağınız Beşiktaş battaniye ile odanıza farklı bir tema kazandırabilirsiniz. Siyah beyaz renkleri ve kartal simgesiyle öne çıkan battaniyeniz Beşiktaş konseptine katkıda bulunur. Ayrıca ürünlerde taraftar tezahüratları, stadyum, arma gibi farklı detayları da bulmak mümkündür. Lisanslı ürünler kapsamında olan spor kulübü battaniyelerini farklı markalardan satın alabilirsiniz. Lisanslı ürünlerde farklı tarz ve modeller bulabilirsiniz. Kulüplerin yanında battaniyelerdeki pamuk detaylarıyla da yaratıcılık öne çıkmaktadır. Pamuk battaniye hem yapısı hem de dikkat çeken detaylarıyla büyük beğeni kazanmıştır. Pamuk üzerinde yer alan baskı ve renkler ürüne şık bir hava kazandırmıştır. Ayrıca pamuğun yumuşak ve hafif yapısı bu modellerde öne çıkmaktadır. Battaniyeler arasından yaratıcı detaylar ve tasarımlara göre seçim yaparak yatak odanızın konseptini geliştirebilirsiniz.  

En İyi Verim İçin Doğru Battaniye Seçimi

 Kaliteli ve düzenli bir uyku vücut sağlığı için oldukça önemlidir. Rahat bir uyku için ise uygun ürünlerin seçilmesi gerekir. Battaniyeler rahat ve sağlıklı bir uyku için öne çıkan tekstil malzemelerindendir. Yaz veya kış her türlü şartlara uygun tasarlanan battaniyeler en iyi uyku deneyimini sunmak için tasarlanmıştır. Battaniyelerin en temel özelliği vücudu soğuktan korumasıdır. Bunun için hava şartlarına göre yazlık ve kışlık modeller üretilmiştir. Ayrıca 4 mevsim kullanılmaya uygun olan çeşitler de bulunmaktadır. Battaniyenizi yatak odanızda veya oturma odasındaki mobilyaların üzerinde değerlendirebilirsiniz. Oturma odanızda kullanacağınız battaniye tasarım özellikleriyle mobilyalarınıza uyum yakalamalıdır. Böylece odada istenilen şıklığı yakalayabilirsiniz. Battaniyenizi üstüne örtebileceğiniz gibi yatak örtüsü olarak da kullanabilirsiniz. Pamuklu battaniye yumuşak ve sağlıklı yapısı sayesinde örtü olarak kullanılmaya uygundur. Pamuklu kumaşlar kışlık ve yazlık türlerde fazlasıyla kullanılmaktadır. Pamuğun terletmeyen ve hava alabilen yapısı battaniyelerde öne çıkmaktadır. Böylece hem kış hem de yaz aylarında rahat bir şekilde uyumak mümkün hale gelmiştir. Battaniyeler estetik olarak da önemlidir. Kullanılan yere uygun seçim yapılarak istenilen şıklık yakalanabilir. Bu bakımdan pek çok özelliğe sahip ürün bulabilirsiniz. Battaniyenizde yumuşak ve tatlı bir hava yakalamak için ponpon stilinin konuşturulduğu modelleri seçebilirsiniz.

Ponponlu battaniye özellikle genç ve çocuk odalarında çok fazla kullanılmaktadır. Ponponun şık ve yumuşak detayları battaniyeyi süslemiştir. Ponpon baskı olarak battaniyenin yüzeyine yerleştirilmiştir. Baskılı modellerde kuzulu battaniye öne çıkmaktadır. Kuzulu battaniyeler üretimde kullanılan kumaş ve özellikleriyle alerjik etki yaratmaz. Battaniyelerin seçiminde kullanım amacına göre tercih yapılmalıdır. Battaniyeler birden fazla amaç için kullanılabilir. Yatak örtüsü ve mobilya örtüsü olarak kullanılabilen battaniyeler arasından seçim yaparken boyutlara dikkat edilmelidir. Ürünün boyutlarının yatağa uygun olması gerekir. Bu nedenle tek ve çift kişilik modellerin büyüklüğüne özen gösterilmelidir. Boyunuza uygun olarak seçtiğiniz ürünler uyku sırasında rahat olmanızı sağlar. Kış aylarında soğuktan korunmak için yük, akrilik, polar ve elektrikli özellikteki ürünleri tercih edebilirsiniz. Yumuşaklık ve hafiflik için ise pamuk, kaşmir gibi kumaşların kullanıldığı modellere bakabilirsiniz. Ürün seçiminde kaliteye dikkat edilmelidir. Kumaş kalitesi uyku sırasında cilde zarar gelmemesini ve alerjik hastalıkların tetiklenmemesini sağlar. Özellikle bebek ve çocuklar için seçilen battaniyelerde kumaş kalitesine dikkat edilmelidir. Bebeklerin ciltleri daha hassas ve yumuşak olduğu için battaniyelerin sağlıklı kumaşlardan üretilmiş olmasına özen göstermelisiniz. En şık ve kullanışlı battaniye modellerini Hepsiburada’yı ziyaret ederek bulabilirsiniz.        

Battaniye Kaç Derecede Yıkanır?

Battaniyeler çamaşır makinesinde yıkamak için uygundur. Temizlik için çamaşır makinesinin 30 derecelik suda ve narin programda çalıştırılması gerekir.

Battaniye Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Ürün seçiminde yatak boyuna göre seçim yapılmalıdır. Ayrıca kumaş kalitesi ve tasarım battaniyelerde unutulmaması gereken özelliklerdendir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Battaniye Fiyatları

6420 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Ev Tekstili
Ev Tekstili
Battaniye
Battaniye
Akrilik Battaniye
Akrilik Battaniye
Polyester Battaniye
Polyester Battaniye
Elektrikli Battaniye
Elektrikli Battaniye
Yün Battaniye
Yün Battaniye
Pamuk Battaniye
Pamuk Battaniye
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Avantajlı Fırsatlar
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Tipi
Toplam 46 / 6420 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?