Akrilik Battaniye

Ev tekstil ürünleri arasında yer alan battaniyeler pamuk, yün gibi farklı malzemelerden üretilir. Battaniyeler arasında yumuşak ve dayanıklı yapısı ile öne çıkan akrilik kumaş dokumadan üretilen ürünler de yer alır. Pamuklu kumaşa benzeyen yapısı ile tanınan akrilik battaniyeler, kalın ve yumuşak dokusu ile özellikle soğuk kış aylarında ideal bir kullanım sunar.

Akrilik Battaniye Modelleri

Akrilik battaniye modelleri arasında tek kişilik ve çift kişilik battaniyeler, örgü battaniyeler, diz battaniyeleri, bebek battaniyeleri ve set halinde satılan battaniye çeşitleri yer alır. Set halinde satılan battaniyeler, tek parça ürünlerin aksine nevresim takımı ile birlikte kullanıcıya sunulur. Yorgan kılıfı, yastık kılıfı, çarşaf ve battaniyeden oluşan 6 parçalı battaniye setlerine ulaşabilirsiniz. Şık ve modern tasarımları ile yatak odanıza kış aylarında sıcak bir hava katacak ürünleri mürdüm, turkuaz gibi renklerde bulabilirsiniz. Setler arasında çeyizlerde kullanıma uygun dantel süslemeli modeller de bulunur. Özellikle akrilik ve polyester karışımında üretilen setler hafif parlak dokusu ile şık bir kullanım sunar.

Günlük kullanıma uygun tek ve çift kişilik battaniyelerde ise modern ve şık temalara sahip ürün çeşitleri yer alır. Farklı zevklere hitap eden canlı renklere ve desenlere sahip modeller dışında, sade battaniyeler de kabartmalı motifler ağırlıklıdır. Özellikle yatak odalarına özgü tasarlanan kabartmalı ürünler arasında farklı renk ve tasarıma sahip battaniyelere ulaşabilirsiniz. Kadifemsi yumuşak dokuya sahip olan akrilik battaniye modelleri dışında örgü motifli ürünleri de bulabilirsiniz. Özellikle salonlarda koltuk örtüsü olarak kullanılan örgü modeller ideal ebatları ile diz battaniyesi olarak kullanıma uygundur. Örgü battaniyelerde farklı motiflerle örülmüş, püsküllü veya püskülsüz ürünler yer alır.

Ürünler arasında yer alan bebek battaniyeleri ise yumuşak bir dokuya ve sevimli desenlere sahiptir. Özel kabartma nakış işlemeli bebek battaniyelerinin ölçülerine ve desen özelliklerine ulaşabilirsiniz. Özellikle battaniyelerde kullanılan motiflerin boya özelliklerini öğrenerek bebeğiniz için sağlıklı ürünleri tercih edebilirsiniz. Bebek battaniyeleri dışında kız ve erkek çocuklara yönelik prenses ve futbolcu gibi farklı cinsiyetlere göre tasarlanmış temalara sahip battaniyeler de modeller arasında mevcuttur.

Akrilik Battaniye Fiyatları

Akrilik battaniye fiyatları ürünlerin ebatlarına, hitap ettiği kullanıcı kesimine ve modeline bağlı olarak değişir. Nevresimi ile birlikte set halinde satılan ürünler arasında şık tasarımı, dantel süslemeleri ve hafif parıltılı polyester kumaşı ile öne çıkan battaniye takımlarının fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Günlük kullanıma uygun olan daha sade setlerse piyasa değerine uygun fiyatlarda kullanıcıya sunulur. Markasına ve tasarımına göre farklı bütçelere hitap eden setlerin tek kişilik modellerini de bulabilirsiniz. Kabartma desenli, kadifemsi bir yüzeye sahip kalın battaniye çeşitleri ise birbirinden farklı fiyatlara sahiptir. Özellikle şık desenleri ile yatak örtüsü gerektirmeden kullanılabilen ürünler fiyatları ile benzer modellerden ayrılır. Markalarına bağlı olarak modelleri değişiklik gösteren battaniyelerin yıkama özellikleri ve kaliteleri arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Koltuk şalı ya da diz battaniyesi olarak kullanılabilen örgü battaniye çeşitleri ise daha uygun fiyatlarda satılır. Fiyat farkları markaya bağlı olarak değişiklik gösteren ürünlerin örgü motifleri ve ebatları ürünün değerini belirler. Yumuşak dış yüzeye sahip ürünler ile birlikte çok renkli tasarıma sahip olan örgü battaniyeleri de aynı fiyat aralığında bulabilirsiniz. Akrilik battaniye çeşitleri arasında yer alan çocuk ve bebek battaniyeleri ise değişen fiyatları ile farklı bütçelere hitap eder. Özellikle lisanslı ürünleri inceleyebilir, örgü battaniye modellerine ulaşabilirsiniz. Tasarımları ve modelleri değişiklik gösteren akrilik battaniye çeşitlerinden bütçenize uygun olanı kolayca satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Akrilik Battaniye Fiyatları

370 ürün listeleniyor
Doux Home
Sesli Home
Algelsineve
Karaca Home
Sarar
Özdilek
Sherin
Brillant Home
Cotton Box
Dolce Mariee
Elart
Madame Muko
Merinos
Muhino
Rengarenk Ev Concept
English Home
Liber Custom Design
Taç
Andywawa
Başaran Tekstil
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Toplam 39 / 370 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?