En Ucuz ve Kaliteli Polyester Battaniyeler

Evlerinizde sıcak bir görüntü yaratan polyester battaniyeler soğuk havalarda sizi sararak ısınmanızı sağlıyor. Birbirinden ilginç modellere sahip polyester battaniyeler dekoratif görünümleri sebebiyle yatak örtüsü ve koltuk kenarı dekoru olarak da kullanılabiliyor. Polyester battaniyeler tek kişilik, çift kişilik ve bebeklerin kullanımına uygun küçük boyutlarda üretiliyor.

Polyester Battaniye Fiyatları

Polyester battaniye fiyatları her bir ürün için değişen faktörlere göre farklılık gösterebiliyor. Battaniyenin boyutu ve üretiminde kullanılan polyesterin saflık derecesi gibi etkenler fiyatın artmasına veya azalmasına sebep oluyor. Sinema filmi, çizgi film, futbol takımı gibi kitlelerin beğendiği ve benimsediği kültürel şeylerin resim veya fotoğraflarının baskılarının bulunduğu lisanslı ürünlerde fiyatlar, lisans koşularına bağlı olarak lisanssız ürünlere göre daha yüksek olabiliyor. Battaniyenin üretiminde kullanılan teknik ve işçilik de fiyatın değişmesinde etkili olabiliyor. Battaniyede kullanılan desenlerin özel bir koleksiyonun bir parçası olması veya ünlü bir tasarımcı tarafından tasarlanmış olması da fiyatın artmasına sebep olabiliyor. Bazı battaniyelerde örgülü kenar süslemeleri bulunuyor. Bu tarz şeylerin elde üretilip üretilmediği ürün fiyatını etkileyebiliyor.

Polyesterin kolay kırışıklık oluşturmayan özeliği, battaniyelerin evin her alanında sürekli kullanılabilen ürünler olmasını sağlıyor. Ayrıca polyester malzeme gün ışığından çok fazla etkilenmediği için orijinal rengini daha uzun süre koruyabiliyor. Parlak ve fosforlu renkleri canlı bir şekilde gösterebilen battaniye yıkama koşularına uyulduğu takdirde rengini çok uzun süre muhafaza edebiliyor. Çok fazla kir ve leke tutmayan, yıkandığında kir ve lekelerden kolayca arınabilen battaniyeler günlük kullanımda en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Sık yıkamaya elverişli olan polyester battaniyeler 30 derece sıcaklıkta makinede veya elde yıkanabiliyor. Üretici firmaların pek çoğu kuru temizlemede temizlenmesinin battaniyeye zarar vermeyeceğini belirtiyor. Ürünün daha uzun ömürlü olması için kullanma ve yıkama talimatlarına uyulması tavsiye ediliyor.

Polyester battaniyelerin özgün tasarımlara sahip modelleri, kullanıcı kitlesinin beğenisine hitap edebilecek desenlerde üretiliyor. Çocuklar için üretilen battaniyelerin tasarımlarında çizgi karakterlere, canlı renklerle oluşturulan desenlere ve çocukların ilgisini çeken çizimlere yer veriliyor. Çocuk odası dekorasyonuyla uyumlu bir görüntü yaratabilecek rengarenk battaniyeler çocuklar tarafından çok beğenilen ürünler arasında yer alıyor. Küçük bebek battaniyelerinde ise bebeklerin rahat edebilmesini sağlayacak yumuşak dokunun alerjik reaksiyona sebep olmayacak şekilde dokunmasına özen gösteriliyor. Tüylü yapıya sahip polyester bebek battaniyelerinde sık dokuma kullanılarak tüylerin kolay kopmaması sağlanıyor. Bebek battaniyelerinde sevimli bebeklerin saf ve temiz görünümüne uygun renk ve desenler tercih ediliyor. Sevimli kalp, ayıcık gibi desenlerle bezenmiş ürünlerde şeker pembesi ve mavisi gibi bebek ürünlerinde en çok tercih edilen renkler kullanılıyor.

Çift kişilik ürünlerin bazılarında klasik motifler göze çarparken, bazılarında modern detaylara yer veriliyor. Klasik modellerde ekoseli, çiçekli ve avangart motiflerin hakim olduğu desenler dikkat çekiyor. Modern tasarım detaylarına sahip ürünlerde yazılar ve resimlerin birlikte kullanıldığı battaniyeler en çok tercih edilenler arasında yer alırken geometrik desenli ve manzara resimli ürünler de oldukça ilgi görüyor. Sade ve tek renkli ürünler de her zaman olduğu gibi sadelikten vazgeçemeyenler tarafından tercih ediliyor. Tek renkli ürünlerin bazılarında kabartmalı motifler de kullanılıyor. Tek kişilik ürünler arasında özgün tasarımlarıyla dikkat çeken kollu battaniyeler kulanım kolaylığı sağlayan detaylarıyla beğeni topluyor. Üzerinizi açmak zorunda kalmadan ellerinizi kullanabilmenizi sağlayan orijinal tasarıma sahip kollu battaniyeler, sevimli görünümleriyle de her yaştan kullanıcıyı etkilemeyi başarıyor. Soğuk kış günlerinde kitap okuyarak veya kahvenizi yudumlayarak battaniyenize sarılabilir, hasta olduğunuzda kolunuzu battaniyenizden çıkarmadan ıhlamurunuzu içebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Polyester Battaniye

2965 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 2965 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/512329/60000523