En Ucuz ve Kaliteli Çarşaflar

Şık desenleri ve sağladıkları konfor ile adından söz ettiren çarşaf modelleri uygun fiyatları ile müşterilere sunulur. Yatak örtüsü olarak kullanılan çarşaf takımı çeşitleri her müşterinin beğenisine hitap edecek şekilde çeşitlenir. Her markanın ürettiği model farklılık gösterir. Kumaş yapısı olarak ayrılan modeller yumuşak dokulu ya da sert kalıplardan üretilir. Organik maddelerden üretilen çarşaf modelleri son trendler ile merak konusu haline gelir. Sağlıklı olmaları ile avantaj yaratan ürünler beğeni toplamayı başarır. Terletmeyen, koku yapmayan, toz toplamayan modelleri leke tutmayan çarşaflar ile birleştirildiğinde etkileyi ürünlere ulaşım sağlamak mümkün hale gelir. Kolay takılabilir modeller ile lastiksiz çarşaflar arasında farklılıklar bulunur. Lastikli çarşaflar pratik kullanımı ile ilgi çekici hale gelir. Lastiksiz modellerin kenarlara sıkıştırılarak sabitlendiği bilinir. Renk ve desen olarak da ayrılan çarşaflar merak konusu haline gelir. Çiçekli, desenli çarşaf, çizgi film karakterleri bulunan modellerin yanı sıra düz tasarımlar da oldukça ilgi görür. Yetişkinler için üretilen modeller çocuklar açısından da çeşitlenir. Çizgi film desenlerine oldukça rağbet gösteren çocuklar 3 boyutlu tasarımlara da yönelir. Farklı renkleri eğlenceli desenler ile birleştiren markalar çarşafların canlı bir görünüme ulaşmasına yardımcı olur. Çocuk odalarında dekorasyona yardımcı olur. Çocuklar için üretilen modellerin sağlıklı olması beklenir. Yumuşak dokulu olarak üretilen ürünler terlemeyi önler. Leke tutmayan yapısı ailelere kolaylık sağlar. Kolayca yıkanabilen yapıda olan çarşaf takımları alternatifleri ile satışa sunulur. Yatak odanızın dekorasyonuna göre seçimler yapabilir, uyumlu bir görüntü oluşturabilirsiniz. Dekorasyonunaza uyum sağlayabilecek renk ve desen tercihleri yapabilirsiniz. Açık ve koyu renkleri eşleştirebilir, doğal bir uyum yakalayabilirsiniz. Pastel tonlarından yardım alarak yumuşak geçişlere zemin hazırlayabilirsiniz. Siyah saten tercihi yapabilir daha klasik bir tarz oluşturabilirsiniz. Yumuşak tonlardan oluşan yaprak ya da sonbahar geçişli çarşaf desenleri ile uyumlu bir görünüm yakalayabilirsiniz. Çarşaf modelleri kullanım şekillerine göre çeşitlenir. Lastikli çarşaf modelleri hem yatağa serme hem de kullanım açısından daha pratik bulunur. Sürekli düzeltilmeyeceği için vakit kazandırır. Uyku esnasında herhangi bir kayma yapmayarak pratik kullanıma olanak verir. Yatağa serme süreci daha kısa olduğu için de müşterilerin sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yerini alır. Düz kullanılan modeller yatak boyutlarına göre değişkendir. Çift kişilik modeller ve tek kişilik çarşaf modelleri farklı boyutlarda üretilir. Yuvarlak yatak şekline uygun olarak üretilen modeller de bulunur. Yüzlerce tasarım arasından zevkinize uygun olan çarşafları tercih edebilirsiniz.

Çarşaf Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çarşaf seçimleri mevsimlere göre farklılık gösterir. Kış aylarında terletmeyen modeller arasında tercih yapılır. Nefes alabilen, pamuklu ürünler müşterilerin hem ilgisini çeker hem de beğenisini kazanır. Kış aylarında ise daha kalın, ısıtan kumaş yapılarına yönelik bir araştırma yapılır. Naylon karışımlar ürünlerden uzak durulması gerektiği müşteriler tarafından belirtilir. Alerjenik maddelere karşı duyarlı olan müşterilerin ince eleyip sık dokuduktan sonra karar vermesi gerekir. Dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunur. Bu noktaları şu şekilde sıralanır:

  • Yatak boyutlarında oluşan farklılık çarşaf ölçüleri için de geçerli olur. Yatak şeklinize göre karar verebilir, en uyumlu takımı satın alabilirsiniz. 120x200 çarşaf boyutlarında farklılıklar görülür.
  • Lastikli çarşaflar kullanım açısından daha pratik bulunur. Kayma ya da kaydırma yapmayacağı gibi yatağa örtülmesi daha kolaydır. Lastiksiz çarşaf kenarlara sıkıştırılarak kullanılabilen modeldir. Kolay çıkarılabilir yapısı ile konfor sunar.
  • Renk ve desenlerine göre modelleri inceleyerek tercih edebilirsiniz. Örneğin yeşil çarşaf rengini pastel tonlara sahip yastık kılıfları ile eşleştirebilirsiniz. Böylece dengeli bir görünüm oluşturabilirsiniz.
  • Çarşaf markaları tarafından tasarlanan yüzlerce model arasından zevkinize ve yatak ölçülerinize uyumlu çarşafları seçebilirsiniz. Her markanın imzası haline gelen tasarımlarını inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.
  • Kullanacağınız alana göre tercih yapabilirsiniz. Hastalar için muşamba ya da su geçirmeyen modeller önerilirken günlük kullanıma yönelik pamuk kumaşlar önerilir. Çarşaf renkleri gibi kullanım alanları da çeşitlenir.
  • Fiyat açısından bütçenize uygun olan ürünleri inceleyebilirsiniz. Her bütçeyi kapsayan bir çarşaf modeli bulmak mümkün hale gelir. Ürün çeşitliliği artarken ucuz çarşaf modellerine göz atabilirsiniz. Uygun fiyatlı ama kaliteli ürünleri tercih ederek bütçenizde tasarruf sağlayabilirsiniz.
Çarşaf Kumaşları

Rahat bir uyku süreci yaşamak için doğru yatak ve çarşaf seçimi yapılması beklenir. Terleten, kaşındıran ve rahatsız eden kumaşların müşterilerin uyku deneyimlerini kötü etkilediği bilinir. Pamuktan oluşan kumaşlar yumuşak dokunuşları ile beğeni kazanır. Nefes alabilen kumaşlar yaz aylarında da sıklıkla tercih edilir. Terlemeyi önleyen son teknoloji ile birleşir ve keyifli uyku çekmenize yardımcı olur. Yatağın kirlenmesini önleyen çarşaf takımları bulunur. Böylece hem iş yükünü azaltır hem de pratik kullanım sağlar. Çift kişilik çarşaf takımları daha büyük ebatlarda üretildiği için yatak boyutuna göre seçim yapabilirsiniz. İki kişilik olduğu için içerisinde yer alan ürünlerde çift halde gönderilir. Yastık, battaniye kılıfı gibi farklı ekipmanların birleştiği setler bulunur. Uygun fiyatlı ve çok sayıda ürüne sahip olabileceğiniz gibi şık tasarımları ile tarz bir yatak odası görünümüne sahip olabilirsiniz. Kendiniz için alabileceğiniz ya da sevdiklerine hediye edebileceğiniz şık tasarımlı çarşaflar üretilir. Çeyiz alışverişlerinin vazgeçilmezi olan ürün, yüzlerce farklı çeşide ayrılarak sınıflandırır. Saten çarşaf modelleri daha kaygan ve yumuşak bir dokuya sahip olur. Siyah, beyaz, krem, kırmızı ve mavi gibi farklı renklerde üretilir. Üretilirken kullanılan maddeler kolay yıkanabilir yapıda olmasına yardımcı olur. Ranforce kumaş dokusuna sahip olan modeller son trendler ile sıklıkla tercih edilmeye başlanır. Farklı desenler tercih edilerek dekorasyona yardımcı bir ürün elde edilir. Lastikli olarak üretilen ürünler müşterilere kullanım kolaylığı sağlayarak konfor sağlar. Kaliteli lastiklerin kullanılması sıkı tutuşa imkan tanır. Böylece yatak örtüsünden ayrılmadan kullanıma yardımcı olur. Çarşaf takımlarının içerisinde boyutları ortalama aynı olan pike takımları ve yastık kılıfları bulunur. İşlenilen desenin bu ürünlerde de devam ettiği görülür. Desen kullanımlarında ürünlerin yüzlerce çeşide ayrıldığı ve farklılaşır. Sade tasarımlardan geleneksel, bohem, desenli, çiçekli olarak farklılaşır ve zevklere göre ayrılır.

Kullanım Alanlarına Göre Çarşaf Modelleri

Otel, pansiyon, yazlık evlerde sıklıkla tercih edilen tek kullanımlık çarşaf pratik kullanımı ve uygun fiyatı ile göze çarpar. Kolay takılabilir olması ile avantaj sağlar. Farklı renk ve desen tercihleri ile müşterilere sunulur. Paket içerisinde de gönderilebilen takım seçenekleri bulunur. Yumuşak dokulu ve daha sert yapılı ürün tercihleri ile ihtiyacınıza uygun olan çarşaf setine ulaşabilirsiniz. Su geçirmez çarşaf takımları çocuk müşteriler için uygunluğu ile bilinir. Konfor alanı sunarak ailelere yardımcı olur. Su geçirmeyen özelliği nefes alabilen yapı ile birleşir. Özel teknoloji kullanılarak tasarlanan çarşaf modelinde rahatlık öncelikli hedeftir. Herhangi bir koku oluşumunun önüne geçer. Ferah görüntüsü ile ev dekorasyonlarına uyum sağlar. Muşambalı çarşaf modelinde de görüleceği üzere benzerlikler bulunur. Rahat kullanım imkanı ile müşterilere sunulur. Hijyenik kullanım alanı sunarak müşterilerin sağlığını göz önünde bulundurur. Hasta yakınları tarafından sıklıkla tercih edilir. Sıvı geçirmeyen özelliği sayesinde konfor sağlar. Kolay değiştirilebilir yapıda üretilirek müşterilere yardımcı olur.

Çarşaf İşlemelerinde Kullanılan Desenler

Dekorasyonların bütünleyici parçası haline gelen çarşaf takımları yüzlerce çeşit üretilir. Sade renklerin kullanıldığı tasarımlar farklı renkler kullanılarak çeşitlenir. Soft renklerin kullanıldığı modeller daha yumuşak bir ortam hazırlar. Yastık kılıflarını çarpıcı renklerden seçerek hareketlendirebilirsiniz. Yardımcı olarak pufları kullanabilir ortama farklı bir hava katabilirsiniz. Beyaz renginden vazgeçemeyen müşteriler için leke tutmayan modeller göze çarpar. Kolay takılabilen, yıkanabilen ve lekeleri haznesinde hapsetmeyen çarşaflar özel kumaşlar kullanılarak üretilir. Bu şekilde uzun süre kullanım imkanı sunar. Kırmızı çarşaf siyah pike gibi farklı renk kombinasyonlarının olduğu takımlar dikkat çeker. Sert geçişlerden daha yumuşak modellere kadar ürünler çeşitlenir. Bohem tarzların hakim olduğu yatak odalarına daha salaş desenler önerilir. Ortam havasını yakalamak adına en uygun çarşaf modellerine göz atabilirsiniz. Çarşaf desenlerinde uygulanan tonsürton uygulaması yumuşak renk geçişlerine olanak verir. Mavi tonlarının ferah bir görünüm kazandırdığı bilinir. Açıktan koyuya doğru yaşanan geçiş dekorasyon ortamına zemin hazırlar. Siyahtan daha açık griye uzanan bir renk geçişi sağlayarak dengeli görünüm oluşturabilirsiniz. Karmaşık desenleri daha sade yatak odalarında kullanabilir, farklı bir hava yaratabilirsiniz. Siyah çarşaf rengini beyaz ya da gri renkler ile kullanabilir, zıtlık oluşturabilirsiniz. Tamamen siyahtan oluşan bir dekorasyona imza atmak için aynı renkleri tercih edebilirsiniz. Beyaz çarşaf rengini kullanarak ferah bir hava yaratabilirsiniz. Pembe ya da yeşil tonları ile eşleştirerek farklı kombinasyonlara geçiş yapabilirsiniz. Gri-pembe uyumundan yararlanarak yumuşak bir ortam oluşturabilirsiniz. Çarşaf rengini sade tutabilir, yastık kılıfı ve pike deseninde daha hareketli tercihler yapabilirsiniz. Böylece ortamı hareketlendirebilirsiniz. Farklı renk ve desenleri bir araya getiren eşleştirmeler uyumlu kombinler, hoş bir ortam hazırlar. Karmaşık desenlerin buluştuğu çiftleri sade yatak odaları ile kullanabilir, dengeli bir görünüm kazandırabilirsiniz. Birbirinden farklı desenleri inceleyerek dekorasyonunuza en uygun rengi yakalayabilirsiniz.

Farklı Yataklara Uyumlu Çarşaf Boyutları

Yatak boyutları her evde farklılık gösterdiği için bu değişim çarşaf boyutlarına da yansır. Çift kişilik çarşaflar ebat olarak daha büyük olur. İki ya da daha fazla yastık kılıfı ile gönderilir. Pike takımlarının iki katı büyüklüğe ulaşması ile dengeli bir dağılım oluşturulur. Çift kişilik takımlarında 240x260 çarşaf boyutu ile renk ve desenlerinin uyumlu olduğu bilinir. Kullanacağınız ortama göre yapacağınız seçimler ile hoş bir ortam hazırlayabilirsiniz. Tek kişilik takımlarda 50x90 çarşaf boyutu uygun bulunur. Otel gibi işletmelerde kullanılan otel çarşaf modelleri lastikli üretilir. 260x280 çarşaf boyutu bu durumlar için uygun bulunur. Kolayca çıkarılabilir yapısı işletmelere zaman kazandırır. Kolay temizlenebilir ve yüksek derecelerde bile yıkanabilen ürünler konfor sağlar. Makine yıkamasına uygun olarak üretilir. Hijyenik bir kullanım sunan çarşaf modellerine uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Sade ve daha hareketli renkler kullanılarak müşterilere tercih imkanı sunulur. Çarşaf seti yastık kılıfı, pike, yorgan örtüsü gibi farklı ürünleri bir araya getirir. Çarşafın sade tutularak yastık kılıflarına hareket verildiği 80x180 çarşaf boyutunda ürünler bulunur. Çarşaf boyutlarını yatak ölçünüze göre seçebilirsiniz. 60x120 çarşaf boyutu tek kişilik yataklara uyum sağlar. Çarşaf setleri uyumlu bir kombin oluşturmak adına aynı kumaşlardan üretilir. En dışta kalan 300x300 çarşaf boyutu king olarak tabir edilen boya sahip olur. Ürünler içinde farklılık gösterebileceği gibi aynı kumaştan üretildiği de görülür. Müşteri tercihine bırakılan durum, yumuşak dokulu, rahat bir uyku deneyimine zemin hazırlayan, nefes alabilen 70x110 çarşaf gibi farklı boyutlardan ve kumaşlardan üretilir. Her üründe olduğu gibi çarşaf fiyatları belirlenirken kullanılan malzemeler ve verilen emek önem kazanır. Ürün özellikleri ne kadar çeşitlenir ve aratarsa bu durum fiyatlandırmaya yansır. Uygun fiyatlı ve kaliteli bir çarşaf tasarımı bulmak kolaylaşır. Modele göre farklılık yaşanan bu durum fırfırlı çarşaf takımları için de geçerli olur. Herhangi bir ek dekorasyon ürününe gerek kalmadan sade hali ile bile dekorasyon kuran takımlar üretilir. Fırfırlı yapısı ortama hareket kazandırır. Renk ve desen tercihleri ile alternatifler yaratır. Uygun fiyatları ile müşterilere sunulur.

Dikkat Çekici Çarşaf Desenleri

3 boyutlu çarşaf modeli çocuk müşteriler için eğlenceli hale gelir. Farklı baskı ve desenlerde oluşan takım canlı ve hareketli bir görünüme yardımcı olur. Yetişkin kullanıcılar için ise çiçek desenli, mermer görünümlü olarak farklılaşan modeller üretilir. Farklı yaşlardaki müşterilere hitap eden modele ulaşmak kolay hale gelir. Eğlenceli görünümü ile ortama hoş bir hava katar. Çift ve tek kişilik tercihleri ile avantaj sağlar. Alternatif üreterek müşterilerin beğenisine hitap eden ürünler çıkarır. Çarşaf fiyatları üründen ürüne farklılık gösterir. Pamuk kullanılarak üretilen modeller hava geçiren, terletmeyen, koku oluşmayan model olarak bilinir. Rahat kullanım imkanı sunar. Elde ya da makinede kullanım yapılabilir oluşu ile avantaj yaratır. Kurutma makinesine atılabilen modeller bulunur. Toz toplamayan ürünler müşterilerin sağlığı açısından olumlu etki eder. Sade ya da karışık desenlerden oluşan kombinasyonlar diğer olumlu faktörler ile birleşince hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünlere ulaşmak daha kolay hale gelir. Müşterilerin bütçelerinde tasarruf yapımına olanak tanıyan ürünler bulunur. Uygun fiyatları ve etkileyici tasarımları ile dikkat çeken ürünler müşterilerin beğenisini kazanır. Ütü istemeyen çarşaf modelleri sevilen tasarımlar arasındadır. Pratik kullanımı sayesinde zamandan kazandırır. Kumaşında kullanılan son teknoloji ile kırışmayan bir yapıda olur. Üretiminde kullanılan malzemeler ütülenmiş bir görüntü kazanmasını sağlar. Müşterilere avantaj yaratan ürün farklı desen ve renkler ile üretilir. Farklı yatak ölçülerine uygun yapıları ve boyut seçenekleri ile karşınıza çıkar. Müşterilerin yorumlarından faydalanarak incelediğiniz ürün hakkında detaylı fikir sahibi olabilirsiniz. Zevkinize uygun olan ürünü inceleyebilir, karar verebilirsiniz. Birbirinden renkli çarşaf modellerine Hepsiburada üzerinden sahip olabilirsiniz.

Yumuşak Dokulu Çarşaflar Nasıl Yıkanır?

Çarşaf dokumalarında kullanılan ürünler çeşitlenir. Daha sert kumaşlar tok bir görüntü oluşturur. Tamamen kişisel tercihlere bırakılan bu durum ürün kalitelerine yansır. Havlu çarşaf ürününde daha delikli, nefes alabilen, yumuşak ve sıcak tutan bir kumaş türü olduğu görülür. Esneyebilme potansiyeli olan ürün, çekiştirmeleri dahi eski halini alarak uzun süre kullanım vadeder. Orta sıcaklıkta yıkanır. Kurutma makinesinde kullanılabilir yapıda üretilir.

Çarşaf Alınırken Nelere Dikkat Edilir?

İster düz çarşaf ister farklı özelliklerin bulunduğu takımlar olsun bazı kuralların değişmediği görülür. Yatak ebatının hesaplanılarak çarşaf tercihi yapılır. Çarşaf modelleri kullanılan kumaşlar olarak birbirinden ayrılır. Pamuk, saten, naylon karışımlı ya da ipek çarşaf modeli gibi ürünleri inceleyebilir, organik maddelerden oluşan ürünler ulaşabilirsiniz. Alerjik maddeleri barındırmayan ürünler sağlığınız açısından önemli bulunur. Terletmeyen ürünler her mevsim kullanım açısından daha sağlıklı bulunduğu için tercih edebilirsiniz.

Çarşaf Ne Kadar?

Çarşaf çeşitleri farklılaşarak arttığı görülür. Renk, desen, kumaş ya da fiyat açısından çeşitlenir. 90x200 çarşaf boyutu diğer modellerden farklılık gösterir. Tamamen kendi ölçülerinizi baz alarak tercih yapabilir aklınıza takılan Çarşaf ne kadar sorusuna cevap bulabilirsiniz. Ürün modelleri kadar fiyatlarında da farklılıklar oluşur. Incelemeler yaparak ihtiyacınıza uygun olan ürüne ulaşabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çarşaf

7459 ürün listeleniyor
Clasy
Sabia
Komfort Home
Chakra
Juell Home
Özdilek
Mertim
Cotton Box
Mert
Zambak Tekstil
Şanlı
Örnek Çeyiz
Cotenconcept
Karaca Home
Sarev
Aslans
Elart
Tiny Plans
Güllüce Home
Stay Home
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 48 / 7459 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?