En Ucuz ve Kaliteli Çarşaflar

Çarşaf

Yataklarınıza şık bir görünüm kazandıracak rengarenk çarşaf modelleri kullanışlı tasarımları ve yumuşak dokularıyla dikkat çekiyor. Yatakların kirlenmesini önleyen ve kulanım rahatlığı sağlayan ürünler dikkat çekici tasarımlarıyla yatak odası dekorasyonunuzun önemli bir ürünü olmayı başarıyor. Her zevke hitap edebilecek modellere sahip ürün yelpazesi tarzınızı yansıtabilecek ve ev dekorasyonunuza uyum sağlayabilecek özgün modeli bulabilmenize olanak sağlıyor.

Çarşaf Fiyatları

Günümüzde dekoratif bir ürün olarak da değerlendirilen çarşafların fiyatları pek çok farklı etkene göre farklılık gösteriyor. Ürünün hangi malzemeden üretildiği, kullanılan malzemenin piyasa değeri ve tasarımının özgünlüğü gibi faktörler çarşaf fiyatları üzerinde etki edebiliyor. Bir konsepte yönelik tasarlanan ürünlerin fiyatları, günlük kulanım için tasarlanan ürünlerin fiyatından farklı olabiliyor. Örneğin modern ressamlardan birinin ünlü bir tablosunun basılı olduğu veya ünlü bir grafik sanatçısının koleksiyon için hazırladığı çizimlerin basılı olduğu ürünler diğer ürünlerden daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Ürün yanında gönderilen ekstralar da fiyatın değişmesine sebep olabiliyor. Çarşafla birlikte aynı tasarım detaylarına sahip yastık kılıfının bulunduğu, takım halinde satışa sunulan ürünler de yer alıyor.

Çarşaflar genelde pamuklu kumaşlardan üretilmekle birlikte saten, keten gibi kumaşlar da üretimde kullanılıyor. Ürünün üretildiği kumaşın maliyeti fiyatın değişmesine sebep olabiliyor. Daha çok özel günlerde kullanılan saten gibi hassas ve sık yıkamaya uygun olmayan kumaşlardan üretilen modellerin fiyatları farklılık gösterebiliyor. Yatakların pek çoğu standart ölçülere sahip olduğundan, çoğunlukla bu ölçülere uygun çarşaflar üretiliyor. Modern ev dekorasyonunda eskiye göre daha fazla tercih edilen standart ölçülerde olmayan yuvarlak, kare şekilli yataklar için de uygun ebatlı çarşaflar, üretici firmaların ürün yelpazesinde yer alıyor.

Çarşaf Modelleri

Rengarenk çarşaf modelleri ev dekorasyon modasının son trend ürünlerinden ve klasik, geleneksel dekorasyon tarzının en beğenilen modellerinden oluşuyor. Hem modern hem klasik tarzın yansımalarının görülebileceği ürünler özgün tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Klasik ürünler arasında yer alan çarpıcı renklere sahip saten ürünler özel günlerde yatağınıza romantik ve kışkırtıcı bir görünüm kazandırıyor. Saten çarşafların desensiz ve avangart desenli modelleri bulunuyor. Saten ürünlerde desenler aynı rengin farklı tonlarının kullanılmasıyla elde ediliyor. Bu desenlerin bazıları duyuları harekete geçiren hafif kabartmalarla oluşturulurken, bazı modellerde de desenler belli belirsiz renklendirmeyle oluşturuluyor. Klasikler arasında günümüzde en çok tercih edilen modeller tek renkli ve çiçekli tasarım detaylarına sahip oluyor. Bu ürünlerde klasik bezeme yöntemiyle yerleştirilmiş çiçek ve yaprak motifleri bulunuyor. Kullanılan motifler geleneksel çizimlerde ve işlemelerde yer alan tarzda dizayn ediliyor. Modern modellerde çiçek desenlerinde günümüz çizim tekniklerinin ve sanat anlayışının yansımaları göze çarpıyor. Modern çiçekli tasarımlarda, motiflerinin arasına yazılar ve farklı geometrik desenler de serpiştiriliyor.

Günlük kulanım için üretilen ürünlerde çoğunlukla dayanıklılık ve rahatlık gibi faktörler göz önünde bulundurularak malzeme seçimi yapılıyor. Günlük kulanım için en çok tercih edilen ürünler, %100 pamuk malzemeden üretilen modeller olarak göze çarpıyor. Çarşafların pek çoğunda yatağın kenarlarını da kaplayan ve geçirilmesi oldukça pratik olan lastikli kenarlar kullanılıyor. Sahip olduğu lastikli kenarlar çarşafın dağılmasını önleyerek rahat bir kulanım sunuyor. Ter emme özelliği bulunan penye ürünler vücudunuzun kuru kalmasına katkı sağlıyor. Günlük kullanıma uygun çarşafların desensiz ve desenli pek çok farklı türü bulunuyor. Çocuklar için üretilen modellerin tasarımında sevimli çizgi karakterlerin resimleri ve çocukların ilgisini çekebilecek rengarenk resimler kullanılıyor. Çocuk odalarıyla uyum sağlayan ve çocukların beğenisini toplayan bu ürünler ise sık yıkamaya dayanabilecek kumaşlardan üretiliyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Çarşaf Modelleri

Toplam 24 / 5286 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/9009842/9009859