En Ucuz ve Kaliteli Yastık Kılıfları

Her insanın ihtiyacı olan uyku vücut sağlığı için oldukça önemlidir. Uykunun kalitesini etkileyen bazı faktörler mevcuttur. Bu durumlar göz önünde bulundurulduğunda uyku kalitesi artar. Böylece beden ve ruh sağlığı için öneme sahip olan uykunun verimli bir şekilde alınması sağlanır. Dikkat edilmesi gereken bu konular arasında başta temizlik ve rahatlık gelir. Temiz ve rahat bir uyku için tercih edilmesi gereken yastık kılıfı modelleri farklı türden kumaşlar kullanılarak üretilir. Bu kumaşların terletmeyen özellikte ve rahat olması büyük bir önem taşır. Hassas bir yapıya sahip olan yüz bölgesinde tahriş, alerji, kaşıntı gibi olumsuz durumlara neden olmayan özel üretimler sıklıkla tercih edilir. Kaliteli markaların ürettiği ve eşsiz bir konfor sağlayan ürünler herkes tarafından memnuniyetle kullanılır. Büyük küçük her yaştan insanın rahatlıkla kullandığı ürün çeşitleri aynı zamanda farklı renk ve desenlerde üretilir. Bu renk ve desenleri yatak çarşafınız ve nevresiminizle uyumlu bir şekilde tercih ederek güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Tarzınıza ve zevkinize uygun olan yastık kılıflarını seçerek uyurken kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Her türlü ölçüye uyum sağlayan yastık kılıfı kaç cm olursa olsun fark etmez. Uykunun dışında yatak üstünde veya koltuklarda kullandığınız dekoratif yastıklar için tasarlanan modeller de dikkat çekicidir. Görüntüsünü sevmediğiniz bir yastığa bu ürün çeşitlerini kullanarak eşsiz bir görünüm kazandırabilirsiniz. İstediğiniz her yerde kullanabileceğiniz bu ürün çeşitlerini mobilyalarınızla uyum sağlayacak şekilde tercih edebilir ve rahat bir kullanım elde edebilirsiniz. Leke tutmayan kumaşlardan üretilen modeller kolaylıkla temizlenir ve özgürce kullanabilmenize imkan tanır. Bu tekstil ürünü dayanıklı ve kaliteli kumaş yapısı sayesinde zaman içinde kullanıma bağlı olarak aşınma veya yırtılma gibi sorunlara yol açmaz. Ayrıca yıkama sonrası ürün renginde solma, desenlerde silinme gibi durumlar da söz konusu olmaz. Yastık kılıflarını tek tek alabileceğiniz gibi çift halinde de sahip olabilirsiniz. Birbirine uyumlu olması açısından 2'li yastık kılıfı çeşitleri arasından yapacağınız seçimlerle çift kişilik bir tercih yapabilirsiniz. Eşsiz bir uyku deneyimi için seçeceğiniz yumuşacık kumaşlardan üretilen modellerle hem rahat hem de konforlu olabilirsiniz.

Estetik Görünümlü Yastık Kılıfı Modelleri

Kullanım açısından sunduğu avantajların yanı sıra estetik görüntüsüyle büyük beğeni toplayan çok sayıda kılıf modeli bulunur. Bu ürünün farklı çeşitlerini zevkinize uygun olacak şekilde tercih edebilirsiniz. Yatak odanızla veya salonunuzdaki mobilyalarla uyumlu olacak şekilde tercih edeceğiniz modeller ortamın tamamlayıcı parçaları haline gelir. Kendinizi iyi hissetmenizi sağlayarak günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olan bu ürünleri sevdikleriniz için de tercih edebilirsiniz. Yastık kılıfı modelleri renk, desen ve sahip olduğu detaylarla farklı bir ortam oluşturur. Bulunduğunuz ortamın atmosferini değiştiren detaylara sahip olan bu ürün kolaylıkla takılıp çıkarılabilir. Böylece yıkamak istediğiniz zaman zahmetsiz bir şekilde yastıktan çıkarabilirsiniz. Makinede yıkadıktan sonra kısa süre içinde kurur ve ütülemeye gerek olmayan kumaşı sayesinde direkt olarak kullanılabilir. Bazı ürünlerde bulunan fermuar detayı kullanımı kolaylaştırır. Farklı avantajlar sunan ürün modellerinden bazıları şunlardır:

 • Dekoratif yastık kılıfı modelleri özgün tasarımları ile göz doldurur. Kareli, çizgili, çiçek veya hayvan figürlü desenlerin yer aldığı modellerin yanı sıra tek renkten oluşan seçenekler de mevcuttur.
 • Evinizin ortamını sıcak ve samimi bir hale getirmek için seçeceğiniz renkli modeller aynı zamanda şık bir görünüme sahiptir.
 • Kendiniz için veya sevdiklerinize hediye etmek için seçebileceğiniz harfli yastık kılıfı modelleri farklı bir tasarıma sahiptir. Estetik bir biçimde üzerine yazılan harflerden oluşan bu ürünü çift alarak sevdiğiniz insanla mükemmel bir uyum oluşturabilirsiniz.
 • Bu ürünü sevdikleriniz için satın alarak doğum günü, yıl dönümü gibi özel günlerde onları mutlu edebilirsiniz.
 • Dekoratif görünümüyle göz çarpan ürünlerden biri olan makrome yastık kılıfı modelleri sade şıklığı yansıtır. Makromenin doğal renginin cazip görüntüsü kendine has dokumasıyla birleşerek her türlü ortama uyum sağlar.
 • Püskül detaylarıyla süslenen bu ürün çeşidi ile yaşam alanınızı güzelleştirebilirsiniz.
 • Ürün modellerini ihtiyaç olan sayıda satın alarak tüm yastıklarınızda kullanabilirsiniz. Farklı ölçülerde üretilen modelleri yastık ölçülerinizle uyum sağlar ve tam olarak oturur.
 • Yatak üzerinde veya salon yastıklarında kullanılarak gösterişli bir görünüm oluşturan volanlı yastık kılıfı modelleri klasik tarzın dışına çıkar. Oldukça şık görünümü ve farklı özelliklere sahip olan parlak kumaşlardan üretilen modeller göz alıcıdır.
 • Ürünün volanlı kısımları mobilyalarınızda bulunan küçük detaylarla uyum sağlayarak bir bütün oluşturur.
 • Dikkatli bir şekilde alınan yastık kılıfı ölçüleri bu konuda sorun yaşamadan doğru ürünü tercih etmenize yardımcı olur.
 • Yastık kılıfları renk ve desen bakımdan çok çeşitlidir. Her marka ürünlerinde kendi kalitesini yansıtır.
 • Kaliteli kumaşların dayanıklı ve ince işçilikli dikiş teknikleriyle dikilmiş olması bu ürünleri öne çıkarır.
Kullanışlı ve Pratik Yastık Kılıfı Özellikleri

Farklı tasarımları ve kaliteli yapısıyla ön plana çıkan ürünler birbirinden avantajlı özelliklere sahiptir. Uyku kalitesinin artırılması, cilt sağlığı, dekorasyon gibi farklı alanlarda tercih edilen ürünler kaliteli ve kullanışlıdır. Pratik kullanım özellikleriyle dikkat çeken modeller her anlamda memnun eder. Kullanımın yanı sıra görünüm açısından da tercih edilen yastık kılıfı renkleri cazip ve dikkat çekicidir. Kullandığınız ortama bağlı olarak aynı renk tonlarında tercih edeceğiniz ürünler dışında zıt renkleri bir arada kullanarak farklı bir kontrast oluşturabilirsiniz. Kanepe veya yatak üzerinde kullanabileceğiniz dekoratif modeller düğme, fermuar, çıtçıt gibi detaylara sahip olabilir. Ayrıca üzerinde desen ve motif bulunan ürün seçenekleri modern bir görünüm oluşturur. Geçmişten gelen figürlerin yer aldığı ürün çeşitleri tarih severlerin ilgisini çeker. Uyku sırasında kullanacağınız modellerde de farklı renk seçenekleri mevcuttur. Aynı şekilde ilgi çekici desenlerin bulunduğu ürün seçeneklerine göz atarak zevkinize uygun modele sahip olabilirsiniz. Uyurken ihtiyaç duyulan ürünlerde ilk olarak sağlık açısından uygun olmasına dikkat edilir. Cilt sağlığı kadar saç sağlığı için de önemli olan kılıf özellikleri dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. İpek yastık kılıfı modelleri bu konuda oldukça büyük bir avantaj sağlar. Uyurken yastık kılıfıyla temas halinde olan cildinizi ve saçlarınızı sürtünmeye bağlı olarak oluşabilen aşınma ve yıpranmaya karşı korur. Eşsiz dokusu cildinizin nem dengesini korur ve sabaha kadar kurumasına engel olur. Bu sayede ciltte meydana gelebilecek kırışıklıklara ve çizgilere engel olarak yaşlanmayı geciktirir. Tamamen doğal ve sağlıklı bir uyku alanı oluşturan bu ürün seçeneği ayrıca saçların kırılmasına da engel olur. Ürünün özel olarak uygulanan sık dokusu sayesinde alerji sorunu olanlar için oldukça kullanışlıdır. Kullandığınız çarşaf modelleri ile uyumlu olan bu ürün çeşidini rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz. İpekle benzer özelliklere sahip olan saten yastık kılıfı modelleri yumuşacık ve pürüzsüz yapısı sayesinde adeta bulutların üzerinde hissettirir. Uyurken mükemmel bir his yaşatan bu ürün sayesinde verimli bir uyku uyuyabilirsiniz. Sürtünmeyi azaltan ince ve hassas dokusu ile büyük beğeni toplayan bu ürünü aynı zamanda dekoratif özelliğe sahip olan yastıklarda da kullanabilirsiniz.

Kullanım Amacına Uygun Yastık Kılıfı Çeşitleri

Uyurken veya koltuk, yatak üstü gibi yerlerde dekoratif amaçlı kullanılan yastıklar için tasarlanan kılıf çeşitleri herkesin zevkine göre üretilir. Çeşitli markaların ürettiği bu ürün grubu kaliteli ve dayanıklı özellikleriyle ön plana çıkar. Eşsiz görünümü ve kullanım rahatlığının yanı sıra aynı zamanda yastıkların zaman içinde kirlenmesini engelleyen bu ürün her anlamda konfor sağlar. Yumuşak dokusu ile rahat hissettiren peluş yastık kılıfı modelleri farklı yastık şekillerine uygun olacak şekilde üretilir. Kalp, kare, dikdörtgen veya yuvarlak yastıklara uyum sağlayan ürün modelleri arasından ev dekorasyonunuza uygun olan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Farklı tarzlara ve zevklere hitap eden seçenekler klasik, modern ve etnik tarzları yansıtan desenlere sahiptir. Günün yorgunluğunu atmak için düzenlediğiniz kahve köşesinde kitap okurken yaslanacağınız yumuşak ve rahat bir yastık için ürün çeşitlerine göz atabilirsiniz. Özellikle küçük çocukların bulunduğu evler yastıkların kirlenmesi açısından risklidir. Yastıkların sık sık yere düşmesi, üzerine herhangi bir şey dökülmesi veya kalemle çizilmesi mümkün olan durumlarda yastığı koruyan bu ürün çeşitlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Kirlenmesi durumunda kolaylıkla çıkararak yıkama fırsatına sahip olan fermuarlı yastık kılıfı modelleri pratik bir kullanım sunar. Zaman kaybı olmadan ve zahmetsiz bir şekilde bakımı yapılan ürünler evinizde olmazsa olmazlar arasında yer alır. Yastıklarınızın ölçüsüne uygun olan modellerde yaptığınız seçimler sonucunda beklediğiniz performansı alabilirsiniz.

Uyku Kalitesini Artıran Yastık Kılıfları

Sağlık açısından her yaştan insan için oldukça önemli olan uyku kalitesini artıran unsurlar dikkat gerektirir. Bu unsurları sağlayan ürünlerin tercih edilmesi konforu artırır. Artan konfor sayesinde gece boyu huzurlu ve rahat bir uyku uyuyabilirsiniz. Bunun için özel kumaşlar kullanılarak sizler için tasarlanan yastık kılıfı çeşitleri arasından ihtiyacınıza yönelik seçimler yapabilirsiniz. Günümüzde artan cilt sorunlarının nedenlerinden birisi uygun olmayan yastık kılıflarıdır. Bu ürünlere üretim aşamasında uygulanan dokuma, boyama ve baskı gibi işlemler sırasında kaliteli malzeme kullanılması önemlidir. Ayrıca ince işçilik gerektiren işlemlerin büyük bir hassasiyetle yapılması gerekir. Tüm bu gereklilikleri sizler için özenle yapan markaların kaliteli üretimleri uyku sırasında gerçekleşebilecek cilt problemlerini ortadan kaldırır. Uyku boyunca yumuşak yüzeyi sayesinde oluşabilecek sürtünmeyi yok ederek cilt yüzeyinde tahriş, aşınma, kuruma gibi istenmeyen durumların meydana gelmesine engel olur. Güneş ışınlarından sonra cildi hassas bir hale getirerek zarar görmesine neden olan yanlış yastık kılıfı seçimi konusunda içinizi rahat ettiren ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz. İpek, saten gibi cilt dostu kumaşlar kullanılarak hazırlanan modeller cildin nem dengesini ayarlar. Sabit kalan cilt kurumadan sabaha kadar doğal yapısını korur. Bunun dışında saçların takılmasına, kırılmasına ve kurumasına engel olan ürün çeşitleri saç sağlığına da destek olur. Ayrıca sık sık yıkanmaya uygun olan dayanıklı ürün çeşitleri temiz ve ferah bir uyku uyumanızı sağlar. Dilediğiniz ürün modelinde yastık kılıfı satın al seçeneği ile zahmetsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Yastık Kılıfı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evinizin baş köşesinde yer alan yastıkları süsleyen özgün tasarımlarıyla kullanışlı fırsatlar sunan kılıf çeşitleri herkes tarafından oldukça beğenilir. Dilediğiniz modelde ve renkte üretilen bu ürünü zevkinize uygun olarak seçebilirsiniz. Kullanımı günümüzde artan ve her yönden memnun eden tüylü yastık kılıfı modelleri rahatlık ve şıklığı bir arada sunar. Ortamda bulunan dekorasyon ürünleriyle ve mobilyalarla uyum sağlayan bu ürün çeşidi bulunduğu yerin havasını değiştirir. Farklı uzunlukta tüylerden oluşan ürün çeşitlerinden istediğiniz modeli seçerek evinize yeni bir soluk getirebilirsiniz. Her iki yüzü tüylü olabildiği gibi tek yüzü tüylü olan modeller de mevcuttur. Yastık kılıfı çeşitlerini tekli veya çiftli olarak satın alabilirsiniz. Fazla sayıda yastığa sahip olanlar yastık sayısı kadar ürün tercih edebilirler. Ayrıca estetik bir görünüm için birbiriyle uyumlu renk kombinasyonları yapılabilir. Düz renklerle desenlerin birleşiminden oluşan kombinler oldukça gösterişli bir ortam sağlar. Bu fırsatlardan faydalanarak yaşam alanlarınızı etkileyici ve rahat bir hale getirebilirsiniz. Yastık kılıfı seçerken dikkat etmeniz gereken farklı noktalardan biri yastıklarınıza tam olarak oturmasıdır. Yastık köşelerinin kılıfa oturmasını sağlayarak ürünün güzel görüntüsünün ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bu noktaları göz önünde bulundurularak yapacağınız marka seçimi sonucunda yastık kılıfı nereden alınır diye fazla düşünmenize gerek kalmaz. Düğme, fermuar, desen gibi ince detaylarla süslenen modeller arasından beğendiğiniz ürünü rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Fiyatlarla Yastık Kılıfları

Birbirinden avantajlı fırsatları ve estetik görüntüsüyle herkesin beğenisini toplayan ürün çeşitleri fiyat açısından da oldukça memnun eder. Yastık kılıfı fiyatları herkesin bütçesine uygun olacak şekilde belirlenir. Fiyatlar belirlenirken üretici marka, kumaş türü, kalitesi, ölçüleri gibi farklı noktalar göz önünde bulundurulur. Dilediğiniz modele sahip olma fırsatı sunan uygun fiyatlar sayesinde evinizde hayalinizdeki görüntüyü oluşturabilirsiniz. İster uyurken ister dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz ürün modelleri arasından zevkinize uygun renklerde seçimler yaparak kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Ayrıca sevdikleriniz için hoş bir hediye değerinde olan farklı çeşitleri inceleyebilirsiniz. Sevdiğiniz insanların isimlerinin baş harflerinden oluşan harfli modelleri hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz. Gece uyurken yüzde oluşabilecek çizgi ve kırışıklık gibi sorunlara neden olmayan konforlu ürün çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Yıkama ve kullanıma bağlı olarak zaman içinde rengini kaybetmeyen ürünleri uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. İşlevsel özelliğinin yanı sıra dekoratif amaçlarla da sık kullanılan bu ürün çeşidinden özgürce faydalanabilirsiniz. Leke tutmayan kumaşı sayesinde kirlenme korkusu olmadan kullanabilirsiniz. Ucuz yastık kılıfı modelleri arasından yapacağınız seçimlerle kendiniz ve aileniz için konfor sağlayabilirsiniz. Ürün yastık modellerine uygun olarak üretilir ve yastığın şeklini korumasını sağlar. Zaman içinde yumuşayan ve esneyen yastıkların şeklinin bozulmasına engel olan kılıflar estetik görüntünün devamlı olmasını sağlar. Ayrıca yastığı dış etkenlere karşı korur ve sık sık yastık yıkamak gibi zahmetli işlemlere gerek kalmaz. Her yönden beklentinizi karşılayan ürünün farklı modellerini Hepsiburada üzerinden inceleyebilir, bütçenize uygun avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Yastık Kılıfı Alerjiye Neden Olur mu?

Ürün çeşitleri ipek, saten gibi özel kumaşlardan üretildiği için cildin nem dengesini korur. Pamuklu ürün çeşitleri herhangi bir alerjiye neden olmaz. Yumuşak dokusuyla cilt dostu olan ürün çeşitlerini güvenle tercih edebilirsiniz. Ayrıca terletmez ve sıcak yaz gecelerinde bile nemli bir his oluşturmadan konfor sağlar.

Yastık Kılıfı Nasıl Kullanılır?

Bu ürün kullanılmak istenen yastığın köşelerine oturacak şekilde geçirilir ve rahatlıkla kullanılır. Bu şekilde ölçüleri uygun olan modeller yastık üzerinde kayma veya çıkma gibi sorunlara yol açmaz. Fermuar veya düğme bulunan ürün çeşitleri takıp çıkarma işlemlerinde pratiklik sağlar. Ürünü yıkamak veya değiştirmek istediğinizde aynı şekilde kolayca çıkararak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Yastık Kılıfı Ne İşe Yarar?

Bu ürün dekoratif olarak yastıkların güzel bir görünüme kavuşmasının yanı sıra uyurken kullanılması nedeniyle rahatlık ve konfor sağlar. Ferah ve temiz bir uyku alanı oluşturan bu ürün çeşitleri yastığı çeşitli etkenlerden korur ve kullanım ömrünü uzatır. Konforunuza ve zevkinize uygun modelleri tercih ederek ürünün sunduğu fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yastık Kılıfları

8785 ürün listeleniyor
Fybang
Mark Kombin
Kate Louise
Aqqogib
The Lucid Lab
Woppshop
Evan Home
Özgüvenal
Shuai Yan
Caisya Home
Sedalı Home
Sunshinee
Tisho
Kolge
Bimotif
Zambak Tekstil
English Home
Linroup1
Nesco
Narnuga
Hepsiburada Limiti
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Marka
Toplam 48 / 8785 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?