Ucuz Kadın Pijamaları

Ev giyim ürünleri arasında yer alan pijama takımı çeşitleri, farklı tasarımları ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Erkek, kadın ve çocuk modelleri bulunan takımlar, uyurken ve evde dinlenirken rahatlıkla giyilebiliyor. Rahat kumaşları, kesimleri ve şık tasarımları ile dikkat çeken giyim ürünleri, sade ve eğlenceli seçenekler sunuyor. Mevsimlik çeşitleri ile her dolabın olmazsa olmazı olan pijamaları takım halinde alabilir, kombin derdinden kurtularak konforlu ev giyim takımlarına sahip olabilirsiniz. 

Pijama Takımı Çeşitleri

Pijama takımları kaliteli uyku ve konforlu dinlenme için gerekli olan desteği kullanıcılarına veriyor. Esnek kumaşlar vücudun tüm hareketlerine uyum gösterirken, nefes alan kumaşlar uyku sırasında vücudun ideal ısıda kalmasına yardımcı oluyor. Nem emici kumaşlar teri içine çekerken, cilde nazikçe dokunarak rahatsız his oluşturmadan saatlerce kullanıcılara eşlik ediyor. Farklı renkli, desenli ve materyalli pijamalar bol çeşit ile herkese uygun bir alternatif bulunduruyor. 

 • Günlük kullanım için pijama takımları: Günlük pijamalar genellikle penyeden, ketenden ve pamuklu kumaşlardan imal ediliyor. Uyku konforunun öncelendiği tasarımlarda eğlenceli desenler, bol kesimler, cıvıl cıvıl renkler dikkat çekiyor. 
 • Şıklık vadeden pijamalar: Şıklık sunan takımlar arasında gömlek modeli pijamalar öne çıkıyor. Saten veya ipek gibi lüks ve gösterişli kumaşlardan hazırlanan şık pijamalar, özel geceler için tercih edilebiliyor. Son yıllarda yeniden trend olan bol kesimli askılı şortlu takımlar da şıklık vadeden pijama tasarımları arasında anılıyor. Daha çok sade renklerin, geometrik desenlerin veya desensiz kumaşların kullanıldığı takımlar, konfor sağlarken şıklıktan da ödün vermeyerek fark yaratıyor. Çeyizlik pijamalarda danteller de sıklıkla kullanılıyor. Gelin pijaması olarak anılan modellerde Fransız dantelleri, ipek ve saten kumaşlar bolca yer alıyor. 

Pijama Takımı Setleri

Pijama takımları iki, üç veya beş parçadan oluşabiliyor. İki parçalı setlerde bir alt pijama, bir de üst tişört yer alıyor. Mevsime göre tişört uzun veya kısa kollu tasarlanabiliyor. 3'lü pijama takımı çeşitlerine baktığınızda üst ve alt parçanın yanında sabahlıklar bulunuyor. Bazı üçlü setlerde tişört, şort ve uzun pijama da yer alabiliyor. 5'li lohusa pijama takımı çeşitleri ise hem gecelik hem alt üst pijama parçaları hem de sabahlık bulundurabiliyor. Bazı modellerde iki farklı pijama takımı ve sabahlık paketleniyor. Pijama setleri markalara göre değişiklik gösteriyor. Bazı markalar setlerin içine uyku gözlükleri, saç bantları ve ev terlikleri gibi aksesuarlar da ekliyor. Lohusa pijama takımları yeni annelere hediye için seçiliyor, set içindeki pijama ve gecelikler kolay emzirmeye yardımcı olacak şekilde tasarlanıyor.

Gelin Pijaması Nasıl Olmalı?

Gelin setleri, pijama takımları arasında adeta bir klasiği işaret ediyor. Her çeyizde mutlaka yer alan gelin pijamaları, tüm markalarca beyaz renkte tasarlanıyor. Şıklığın ön planda olduğu setlerde, gömlek kesimli saten takımlar ve şortlu pijama takımı modelleri yer alabiliyor. Gelin pijamaları dantellerle, oyalarla süslenirken tül kumaşlar, transparan detaylar, ince askılar da sıklıkla kullanılıyor. Markaların gelin koleksiyonlarını süsleyen pijama modellerinde İngilizcede gelin anlamına gelen "bride" kelimesi veya "gelin" yazısı yer alabiliyor. Setler genellikle pijama, gecelik, terlik ve sabahlıktan oluşuyor. Set içinde gecelikler de bulunabiliyor. "Gelin pijaması nasıl olmalı?" sorusunun yanıtı şıklıkla veriliyor. Gelin pijamalarında rahatlıktan önce şıklık şart koşuluyor. İpek ve saten gibi görünümü ile göz dolduran kumaşlar gelin modellerinde ilk tercih oluyor. Gelin pijamalarında vizon rengi, ekru ve bej gibi açık tonlar da zaman zaman kullanılıyor. Nadiren de olsa siyah, bordo ve kırmızı gibi koyu tonlar tasarımlarda kullanıcıları karşılıyor. Gelin pijamalarının sabahlıkları takım ile uyumlu renklerde seçiliyor. 

Pijama Kumaşları 

Pijama, sabahlık gibi uyku giysilerinde doğru kumaş seçimi uyku kalitesi ve ev yaşamında konfor için önemli görülüyor. Günümüzde pek çok farklı kumaştan pijama üretiliyor.

 • Kadife kumaşlar kışlık pijamalarda kullanılıyor. Sıcak ve dayanıklı olan kadife, şıklığıyla da seçimlerde yer alıyor. 
 • Viskon kumaşlar, nem emici özellikleriyle ev giyimine konfor katıyor. Yumuşak tuşesi ve esnekliği ile tanınan viskon, uyku giyiminde en sık kullanılan kumaşlar arasında bulunuyor. 
 • Pamuklu kumaşlar, doğal içerikleri, nem emici özelliği ve yumuşaklığı ile öne çıkıyor. Hava transferi sağlayan pamuklu kumaşlar terletmediği için hem yaz hem de kış ayları için kullanılabiliyor. Kolay kırışma pamuklu kumaşlar için tek dezavantaj olurken, kırışıklığın azaltılması için sentetik katkılar kumaşa eklenebiliyor. 
 • Polyester pijamalar, doğal ipliklerle karıştırılarak dokunuyor. Hafifliği, yumuşaklığı ve uzun ömürlü olması ile tanınan polyester ürünler, ekonomik fiyatlarıyla da sıklıkla tercih ediliyor.

Hangi Pijama Kumaşı Tercih Edilmeli? 

Kış mevsimi için pijama seçilecekse polar kumaşlar tercih edilebiliyor. Polyesterin bir çeşidi olan polar, sıcak tutarken bir yandan da hava transferine müsaade ediyor. Ütü gerektirmeyen, çabuk kuruyan, rahatlık sunan polarları kış için dolabınıza alabilirsiniz. Ayrıca kışlık pijama takımları seçerken, kadife ve viskon dokumaları seçebilirsiniz. Viskon nem emiciliği, esnekliği ve yumuşak tuşesi ile kış giyiminde kullanılabiliyor. Yazlık pijamalarda pamuklu pijamaları alabilirsiniz. Ayrıca pijama takımı saten gibi daha şık kumaşlarla da hazırlanabiliyor. Saten kayganlığı ve yumuşaklığı ile teninize nazikçe dokunurken, şıklığı konforun bir adım önüne koyuyor. 

Pijama Takımı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? 

 • Pijama takımı seçiminizin uyku esnasında hareketlerinizi kısıtlamayacağından emin olmalı, esnek kumaşları tercih etmelisiniz. 
 • Ürünler yattığınızda batarak canınızı yakmamalı. Kumaş üzerinde herhangi bir aksesuar olmamasına dikkat etmelisiniz. Boncuk, fermuar gibi eklentiler uyku sırasında canınızı acıtabiliyor. 
 • Pijamanın mevsime uygun olmasına özen göstermelisiniz. Yaz ve kış ayları için farklı pijamalar edinmelisiniz. Yaz için pijama takımı şortlu olabiliyor ve nefes alan kumaşlardan dikiliyor. Kış içinse sıcak tutan kumaşlardan uzun tasarımlar tercih ediliyor. 
 • Kumaşların beklentilerinizi karşıladığından emin olmalısınız. Kumaş materyallerine özellikle dikkat etmelisiniz. 
 • Pijamalar hafif bol kesimli olmalı, beden seçimi yaparken sizi sıkmayacak kadar bol alternatifler seçmelisiniz. 
 • Pijamalar özel dönemler için özel tasarımlar bulundurur. Örneğin gelin için hazırlanan çeyizlik pijamalarda "bride" yazısını görebilir veya lohusa pijamalarında emzirme kolaylığı sağlayan detaylara rastlayabilirsiniz. Seçim yaparken dönemsel ihtiyaçları göz önünde bulundurmalısınız. 
 • Romantik çiftler için kadın ve erkek pijamalarının aynı veya uyumlu olduğu çift setleri görebilirsiniz. Eğer eşiniz ile bir örnek giyinmeyi seviyorsanız bu tasarımlara bakabilirsiniz. 
 • Takım alırken takımın kaç parçadan oluştuğuna dikkat etmelisiniz. 

Hamile Pijama Takımları 

Pijama takımı seçimi ile ilgili notlar alırken hamile ve lohusa pijamalarına ayrı bir parantez açmak gerekiyor. Özellikle hamileliğin son aylarında anne adayları sıkan bel lastiklerinden dolayı konfor sorunları yaşayabiliyor. Hamile pijaması seçerken pijamanın esnek olması ilk seçim kriteri oluyor. Lastik karna batmayacak kadar bol ancak düşmeyecek kadar sıkı olmalı. Karın zaman içinde büyüdüğü için pijamanın da gelişime uygun gösterecek esneklikte tasarlanması önem arz ediyor. Hamileliğin son aylarının denk geldiği mevsime göre kumaşların nem, hava transferi ve sıcaklık izolasyonu gibi etkiler göstermesi de şart görülüyor. Hamile pijamaları çeşitlerinin içinde hastane pijamalarını da görebilirsiniz. Yeni annelerin doğum sonrası hem rahat etmesini hem de misafirlerini şık bir şekilde karşılamasını sağlayan özel tasarım pijamalar, hastane çıkış pijaması olarak da anılıyor. Bu takımlar, genellikle bebek setleri ile uyumlu seçiliyor. Lohusa setlerinde pijamaya sabahlık, taç, terlikler de eşlik ediyor. Yeni doğum yapmış annelerin cildinin hassaslaştığı biliniyor. Bu nedenle kumaşların yumuşak olmasına özen göstermelisiniz. Kumaş cildi tahriş etmemeli, sürtünme ile ciltte sorun oluşturmamalı. Ayrıca bu dönemde anneler bol bol krem kullanmak zorunda kalıyor. Kumaşların nemli cilde yapışmaması, nefes alması da önemli konfor detaylarından birini oluşturuyor. 

Ev Keyfi Yaparken Hangi Pijamalar Giyilmeli? 

Uyku sırasında daha esnek ve nefes alan kumaşlar gerekirken ev giyiminde şıklık da önem kazanıyor. Ev giyim için alınacak pijamaların günlük hareketlere uyum sağlayacak esneklikte olması ancak ideal formunu da koruması gerekiyor. Evde bir şeyler atıştırırken üzerinizde olabilecek pijamaların leke tutmaması, kolay temizlenebilmesi önem taşıyor. Kolay kırışmayan, ütü gerektirmeyen kumaşlar ev giyim için özellikte tercih ediliyor. Uyurken kullanıcılar üzerlerine yorgan veya pike örttükleri için ince pijamalar tercih ediliyor. Günlük kullanımda ise üst üste giyinmek istemeyecekleri için pijamaların ideal ısı dengesini sağlaması daha fazla önem kazanıyor. Ev pijamaları ile terliklerin uyumlu olması da gerekiyor. Eklem kısımlarında kumaşların birikmemesi, hareketlerle paçaların ve kolların kolaylıkla sıvanmaması kullanıcılar için konfor sağlayan küçük detayları işaret ediyor. Ev pijamalarında manşetleri ve paçaları lastikli tasarımlar bu nedenle sıklıkla görülüyor. Kumaş çok sert olduğunda eklemlerde olan kumaş birikintileri kullanıcıların canını yakabiliyor, bu nedenle kumaşların yumuşak tuşeli olması konusunda kullanıcılar uyarılıyor. 

Pijama Kullanırken Konfor Sağlayan Detaylar

 • Pijamalar yalnızca uykuda giyilmeli. Uyku pijaması ile ev pijamasını ayırmalısınız. Hijyen nedeniyle yatağa girerken kullandığınız ürünleri gün içinde üzerinizde taşımamalısınız. 
 • Uyku sırasında yatar pozisyonda olduğunuz ve zaman zaman hareket ettiğiniz için sürtünme nedeniyle kumaşların pamuklandığını görebilirsiniz. Pijamaların pamuklanan yüzeylerini temizlemeli ve yıkama talimatlarına uymalısınız. 
 • Pijamalar dar kesimliyse, daha rahat etmek için bir beden büyük alabilirsiniz. Özellikle belli vücut bölgelerinde fazlalıklarınız varsa, bol pijamalarla kiloları kamufle edebilirsiniz. 
 • Bazı kumaşlar çekme yapabileceğinden, özellikle doğal içerikli kumaşları düşük ısıda yıkamalısınız. 
 • Pijamalarda baskılar da sıklıkla kullanılıyor. Baskılı pijamaları ütülememeli veya üzerine bir ütü bezi koyarak ütü sürmelisiniz. Baskının zarar görmemesi için pijamayı ters çevirerek ütü masasına sermeyi deneyebilirsiniz. 
 • Ev giyiminde kullanılacak pijamalarda küçük cepler, lohusa pijamalarının yakasında düğmeler bulunması kullanıma büyük konfor kazandırıyor. Gece uykuda giyeceğiniz pijamaların ise cepsiz, düğmesiz olması konfor için daha iyi görülüyor. 

Pijama Takımı Hediyesi

Hediye olarak sık sık tercih edilen pijama takımları, konfor sağlayan detayları, her zaman herkesin dolabında olmaları ve sürekli ihtiyaç duyulmaları ile trendini hiç kaybetmiyor. Hediye olarak pijama takımı seçiyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. Öncelikle pijamayı kendi zevklerinize göre değil, hediye alacağınız kişinin tarzına göre seçmelisiniz. Onun sevdiği renkleri düşünerek seçim yapabilirsiniz. Pijama aynı zamanda bir ihtiyaç olduğu için takımların kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacağından emin olmalısınız. Kişinin cinsiyetine, vücut ölçülerine, hamilelik veya sık seyahat etme gibi özel durumlarının olup olmamasına göre seçimlerinizi şekillendirebilirsiniz. Kullanıcının yaşadığı şehri, şehrin iklimini, evin sıcaklık ve nem durumunu dikkate alarak hediye pijama takımı için karar verebilirsiniz. Örneğin eğer yeni doğum yapan bir kadına pijama alıyorsanız, çocuk sebebiyle evin kaloriferlerinin tüm yıl boyunca üst derecede yanacağını tahmin edebilir ve yazlık pijamalara yönelebilirsiniz. Benzer şekilde çiftlik evinde, doğa ile iç içe yaşayan biri için hediye seçerken de daha kışlık alternatifleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Hediye nedeniniz de seçimi yönlendirebiliyor. Yılbaşı hediyesi olarak ev giyim ürünleri alıyorsanız, kırmızı, yeşil gibi yeni yıl ile özdeşleşen renklere ve geyikli desenlere öncelik verebilirsiniz. O günün özelliğini vurgulamak için herhangi bir pijamanın üstüne hediye notu bırakabilir, özel paketin içine güzel günlerinizin bir fotoğrafını iliştirebilirsiniz. Pijama takımları konsept etkinlikler için de tercih edilebiliyor. Özellikle bekarlığa veda veya düğüne hazırlık dönemlerinde gelinin nedimeleri için bir örnek saten gömlek pijamalar seçilebiliyor. Benzer bir şekilde hazırlanan pijama partilerinde de katılımcılara takımlar armağan edilebiliyor. 

Pijama ve Eşofman Farkı 

Her ikisi de ev giyim ürünü olan pijama ve eşofmanlar karıştırılıyor. İki ürün grubunun aynı olduğu zannedilebiliyor. Oysa pijama ve eşofman farklı tasarımlarda hazırlanıyor ve farklı görevler üstleniyor. Eşofmanlar hem evde hem de dışarıda giymek için tasarlanıyor. Günlük kullanıma konfor katacak cepler eşofmanların olmazsa olmazları arasında sayılıyor. Genellikle daha kalın ve daha az esnek kumaşlardan hazırlanan eşofmanların gün boyu formunu koruması şıklığın sırrı oluyor. Pijamalar ise genellikle cepsiz tasarlanıyor ve sadece evde giymek üzere hazırlanıyor. Rahat ve esnek kumaşlar pijamalar için vazgeçilmez halini alıyor. Eşofmanlarda kordonlu bellere sık rastlanırken pijamalarda belde sabit lastik daha çok kullanılıyor. Pijamaların paçalarında lastik çoğunlukla bulunmuyor. Oysa eşofmanlar jogger denilen paçası lastikli çeşitler sunuyor. Şort şeklinde bir eşofman olmuyor, daha doğrusu bu tip modeller günlük şort olarak anılıyor. Oysa pijamaların şortlu modelleri de bulunuyor ve şortlu pijama takımında kendine yer buluyor. Eşofmanlar sportif tarzın bir parçası olurken, pijamalar her zaman sportif tarzda olmuyor. Saten veya dantelli pijamalar klasik tarzı yansıtıyor. Ayrıca, eşofmanlar egzersizler için özel ter transferi sağlayan kumaşlar veya su geçirmez kaplamalarla fark yaratıyor. Pijamalardan hava transferi ve nem emicilik dışında bir kumaş özelliği beklenmiyor. Pijamalar egzersizlerde değil, uykuda kullanılıyor. 

Herkesin Dolabında Bulunması Gereken 5 Pijama Modeli

 • Her kullanıcının dolabında kışlık, sıcak tutan bir pijama yer almalı. Uzun, pantolon tipi alt pijama içermesi gereken takımın, soğuk günlerde evde ve uyku sırasında kullanıcıların üşümesini engellemesi amaçlanıyor.
 • Sabahlıklı bir set her kadının dolabında yer almalı. Sabahlıklar, yatak odasından oturma odasına geçilen günün ilk dakikalarında kullanıcılara eşlik ediyor. Hem şık görünmeyi hem de ani ısı değişikliklerine karşı vücudu korumayı sağlıyor. Özellikle hastane gibi alanlarda kullanmak için herkesin dolabında sabahlıklı bir set bulunması önemle belirtiliyor. 
 • Yazlık pijamalar da dolabınızda yer almalı. Askılı üst ve şort alt parçadan oluşan ikili setler sayesinde en sıcak günlere bile hazırlıklı olabilirsiniz. Nefes alan kumaşlardan hazırlanan yazlık pijamalar ile yılın en sıcak günlerini şıklıktan ve rahatlıktan ödün vermeden geçirebilir, huzurla uyuyabilirsiniz. 
 • Gömlek pijamaların her kadında olması öneriliyor. Satenden veya sentetik karışımlı kumaşlardan yapılan gömlek pijamalar şık görünüm sergiliyor. Kullanıcıları rahatsız etmemek için özenle hazırlanan düğmeli pijamalar, misafirliklerde, özel zamanlarda, konukların ağırlandığı ev günlerinde kurtarıcı oluyor. 
 • Anne olmayı hedefleyen her kadın bir lohusa pijaması setine çeyizinde yer açmalı. Lohusalık döneminde en sık ihtiyaç duyulan ev giyim ürünü olan pijamalar için yedek bir seti muhakkak dolabınızda bekletmelisiniz. 

Kendi Takımınızı Kendiniz Oluşturun 

Kullanıcılar, farklı pijama setlerini alarak uyumlu parçaları birbirleriyle kombinleyebiliyor. Özellikle sade tasarımlı pijama setleri, uyumlu görünümleri ile farklı setlerin parçaları ile birlikte giyilerek özgün setlerin içinde yer alıyor. Bazı setler yalnızca uzun pantolon şeklinde pijamalar bulunduruyor. Kullanıcılar uygun renklerdeki şortlarla beraber giydikleri üstlerle, kendi pijama setlerine imza atıyor. Benzer veya uyumlu renklerdeki farklı takımlar birbirleriyle karıştırılarak yeni setler oluşturuluyor. Bu sırada kullanıcıların takımdaki parçaların kumaş uyumuna dikkat etmesi gerekiyor. Saten bir üstü, pamuklu bir altla kombinlememeli veya yazlık ve kışlık parçaları birbiriyle karıştırmamalısınız. Kombin yaparken parçaların biye renklerine, düğme renklerine ve desenlerine dikkat ederek, bu detaylarla ikinci parçayı seçebilirsiniz. Üstün biyesindeki veya düğmesindeki rengi alt parçada kullanabilirsiniz. Yeşil-bej, lacivert-kırmızı, turuncu-haki, hardal-saks mavisi gibi uyumlu renkleri özgün kombinleriniz için tercih edebilir, ahenkli eşleştirmelere imza atabilirsiniz. 

Pijama Modası Trendleri

Pijamaların uyku kıyafeti olduğu bilinse de son birkaç yıldır sokakta pijama giyme trendi dikkat çekiyor. Özellikle gömlek kesimindeki pijamalar, trend ivmesi kazanıyor. Pijama üstleri, içine giyilen büstiyerler ve mini eteklerle kombinlenerek, kimono görevi görüyor. Yataktan çıkmış gibi görünmenin trend olduğu sokak modasında, saten pijamalar özellikle gece kombinlerinde yükselişini sürdürüyor. Kullanıcılar stilettolarla, tek bantlı ayakkabılarla beraber giydikleri gömlek pijamaların belini kuşakla sıkıca bağlayarak ince bellerini ortaya çıkarıyor. Geçtiğimiz yıllarda moda haftalarında dikkat çeken trend, kombinezon elbiselerin yeniden moda olması ile aynı zamanlara denk geliyor. Uyku kıyafetlerinin sokaklarda boy gösterdiği yeni nesil moda anlayışında, saten kumaşlar da vazgeçilmez hale geliyor. Takım parçaları tek tek veya bir arada giyilerek sokağa çıkılabiliyor. Kemik gözlükler, dağınık topuzlar da bu trende eşlik eden diğer stil ögeleri oluyor. 

Pijama Fiyatları 

Pijama fiyatları setin içeriğine, parça sayısına, kumaş materyaline göre değişiyor. İpek gibi lüks kumaşlardan hazırlanan pijamalar diğerlerinden daha yüksek fiyatlarla etiketleniyor. Tekli takımlar, üçlü, beşli pijama setlerinden daha uygun fiyatlara sahip oluyor. Ürün fiyatları değerlendirilirken set özelliklerini detaylarıyla incelemeli ve benzer özelliklere sahip olan modellerin fiyatlarını birbiriyle kıyaslamalısınız. Pijama takımı içinde uyku gözlüğü veya terlik varsa ikili takımlardan daha yüksek fiyatta olduğu görülebiliyor. Ürünlerin fiyatları, markasına göre de farklılaşıyor. Özellikle çeyizler için tasarlanan, dantel veya el işçiliği ürünü nakışlı takımlar, fiyat konusunda standartları biraz daha yükseltiyor. 

Pijama Takımı Nasıl Katlanır? 

Takımların parçaları tek tek katlanarak saklanıyor. Pantolon ya da şort önce paçalardan tutuluyor ve alt parça ikiye katlanıyor. Ardından ağ kısmı tutularak, dümdüz bir çizgi oluşturacak şekilde fazlalık bölüm içeri doğru çevriliyor. Daha sonra paçadan tutularak boy uzunluğuna göre alt parça yukarı doğru 2-3 veya 4 kez kıvrılıyor. Üst parça katlanırken, kıyafetin sırtı üste gelecek şekilde düz bir zemine seriliyor. Kol yenlerinden içeri kıvrıldıktan sonra, kollar bir kat daha bu kez dışarı doğru katlanıyor. Üstün iki yanı da düz birer çizgi şeklinde görüldükten sonra etekten üste doğru 2-3 kez katlanarak saklanacak düzgün forma giriyor. 

 Emziren Anne Pijama Takımı Nasıl Olmalı? 

 Emziren anne pijamalarının doğal pamuklu kumaşlardan olması öneriliyor. Nefes alan, yumuşaklık sunan kumaşların yanındaki dikişler de önem arz ediyor. Dikişlerin çok sert ve cilde zarar verecek şekilde olmaması gerekiyor. Emzirmeyi kolaylaştırmak için pijamaların yakasında kolay açılabilir düğmeler veya askılı pijamalarda tek elle çıkarılabilir askılar bulunuyor. 

Pijama Nasıl Yıkanır? 

Pijama yıkanırken kumaş özelliklerine bakılması gerekiyor. Eğer kumaşa özel bir yıkama talimatı yoksa, pijamalar hassas yıkamada, düşük devirde, kumaş rengine uygun deterjanla yıkanabiliyor. Ürünlerin renk geçişi olmaması için benzer renklerdeki kirlilerle beraber tambura konulması tavsiye ediliyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kadın Pijama Modelleri

10.000+ ürün listeleniyor
Penti
Suwen
DeFacto
Koton
U.S. Polo Assn.
Dagi
Pierre Cardin
Vienetta
Hd Giyim
Akbeniz
Arnetta
Cossy By Aqua
Monamise
Pijama Evi
Nisanca
Sevim
Pjs
Winta
Civetta
Sistina
Hepsiburada Limiti
Pembe
Siyah
Kırmızı
Gri
Mavi
Yeşil
Lacivert
Bej
Çok Renkli
Beyaz
Mor
Kahverengi
Sarı
Krem
Turuncu
Gümüş
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 48 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?