Penti Kadın Pijama

Temel ihtiyaçlar arasında yer alan giyinme ihtiyacı her geçen gün bir ihtiyaç olmanın ötesine geçmiş, çeşit çeşit modellerle donatılmış vazgeçilmez bir sektör halini almıştır. Abiye, spor, klasik giyimin yanı sıra konfor ve şıklığın önemsendiği pijama takımları da oldukça rağbet gören kategori arasında yer almaktadır. Talebin artmasıyla birlikte pijama sektörü de oldukça gelişmiş ve farklı modellerdeki pijamalar dolaplarımızı süsler olmuştur. Moda sektörü de ihtiyaç doğrultusunda ve zevklerin zaman içerisinde hızla gelişmesiyle oldukça değişmiştir.  Bu sektör içinde gelişen ve tercih edilmesi çok da nadir olmayan pijamalar hem konfor hem de şıklık açısından oldukça aranan ve ihtiyaç olarak görülen ürünlerdir. Birçok kişi yoğun iş gününün sonunda evine gidip rahat ve konforlu olduğunu düşündüğü, içinde rahat hissettiği pijamalarını üstüne geçirip rahat bir şekilde dinlenmenin hayalini kurar. Hal böyleyken pijamalara beklenti arttıkça üreticiler de ona göre farklı modellerle ve özelliklerle alıcıların karşısına çıkmaktadır. Bu aşamada temel bir ihtiyaç ve rahatlık olarak görülen Penti kadın pijama takımları karşımıza çıkmaktadır. Pijamalar yalnızca takım şekilde olmayabilir. Farklı alt ve üst parçaları kendi zevkinize ve nasıl giymek istediğinizi göz önünde bulundurarak ona göre kombin yapabilirsiniz. Böylece kendi tarzınızı yansıtmış olup eğlenceli ve farklı pijama kombinleri yakalayabilirsiniz. Penti pijama takımları rahat ve konforlu kumaş kalitesi ve tasarımlarıyla, yorgun günlerden sonra evinizde rahat bir şekilde dinlenirken giymek için can atacağınız ürünler arasında yerini alacaktır. Çünkü bir pijama takımının şık ve güzel bir modele sahip olmasını bekleyen alıcılar kadar, rahatlık ve konforu da önemseyen alıcıların varlığı azımsanmayacak kadar çoktur. Elbette bu alıcının keyfine göre değişkenlik gösterecektir. Bu noktada alacağınız üründen beklentileriniz oldukça önem taşımaktadır.

Penti Kadın Pijama Modelleri

Penti kadın pijama modelleri birçok üründe de olduğu gibi kullanılan kumaşlara, talebe, kullanışlılığına göre değişiklik gösterir. Pijamalar saten, kadife, ipek veya pamuklu olmak üzere farklı farklı modellere ayrılabilir. Bu noktada tercih edilen kumaşın size uygun olup olmadığı oldukça önem taşır. Hangi kumaş kullanılarak yapıldığının yanında hangi desen veya desenlerin kullanıldığı da tercih edilme noktasında farklılık yaratacaktır. Bu noktada Penti kadın pijama takımı birçok farklı baskısıyla karşımıza çıkmaktadır. Çiçekli, yazılı veya oldukça sade ve gösterişsiz modeller göze çarpar. Çok baskılı veya çok renkli ürünlerin yanı sıra Penti kadın beyaz pijama takımları da sadeliğinden dolayı ilgi çekmektedir. İpek bir kumaştan üretilen pijamalar ise doğal olarak diğer kumaşlardan yapılma pijamalara göre daha ilgi çekici görünecektir. Ancak burada sizin hangi ürünle rahat edeceğiniz daha ön planda olmalıdır. Penti kadın pijama takımları şortlu veya uzun paçalı olmak üzere farklı modellere ayrılır. Eğer yazlık bir takım düşünüyorsanız o zaman şortlu bir takım tercih etmeniz daha rahat ve mantıklı olacaktır.  Eğer kışın giymek için pijama takımlarını inceliyorsanız o zaman pamuklu ve uzun paçalı ürünleri tercih edebilirisiniz. Kışın seçilecek pijama takımları için en önemli şeyler arasında kuşkusuz sıcak tutması yatarken, yazın giyilmesi tercih edilecek pijamaların ise terletmeyen pamuklu bir kumaştan satın alınması beklenir. Bu noktada termal pijama takımları yardıma koşacaktır. Normal pijama kumaşlarından farklı olan termal pijamalar sayesinde üşümeden kışı geçirmeniz oldukça mümkündür. Çünkü termal pijamaların kumaşı diğer pijama kumaşlarına göre sizi daha sıcak tutacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece uzun kış günlerini üşümeden rahatlıkla geçirebilirsiniz. Bunun yanında eğer bir pijamadan beklentiniz konforlu ve rahat olmasının yanı sıra aynı zamanda şık bir görünümünün de olmasıysa o zaman dantel detayları olan veya daha şık olarak adlandırılabilecek olan atlet pijama takımı gözden kaçırılmamalıdır.

Günlük kullanıma uygun modeller haricinde daha şık bir takım arıyorsanız o zaman farklı modellere yönelmeniz gerekecektir. Pijama takımının üst kısmının daha şık bir şekilde tasarlandığı ürünleri tercih etmek de genel anlamda şıklığı yakalamada etkili olacaktır. Eğer sade bir tasarım arıyorsanız o zaman gösterişsiz modellere yönelmelisiniz. Alacağınız ürünün görünüşünü belirleyen en önemli faktörler arasında kumaş tipi de doğal olarak yer almaktadır. Pamuklu bir kumaş sizi daha rahat ettirip sıcacık tutarken, polyester bir kumaş daha çabuk terlemenize yol açacaktır. Kullanışlı ve kolay yıkanabilir kumaşlı bir pijamayı seçmek size her açıdan kolaylık sağlayacaktır.

Penti Kadın Pijama Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Pijama satın alınırken daha doğrusu giyim alışverişi yapılırken dikkat edilen şeylerin başında kuşkusuz satın alınan ürünün eskimeden uzun yıllar giyilebilmesi yatmaktadır. Ürünün uzun yıllar giyilebilmesinde yapımında kullanılan kumaş ve malzemelerin kalitesi kadar alıcının da nasıl kullandığı oldukça önemlidir. Ürünün üretim aşamasında kullanılan malzemenin dokusu, yumuşaklığı, kalınlığı veya esnekliği kumaşın karakteristik özelliğini yansıtacaktır. Bu yüzden pijama alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında kumaş kalitesi de oldukça önemlidir. Penti kadın pijama takımları size bu kaliteyi üst düzeyde verecektir. Satenden üretilmiş bir pijama takımın üzerinizde parlak bir şekilde durması oldukça doğal, kadife veya ipek bir kumaştan üretilmiş pijamanın elinizde daha yumuşak bir hissiyat bırakmasına şaşırmamak doğru olacaktır. Eğer bu yumuşak hissiyatı ve çizgili görünümü seviyorsanız o zaman Penti kadın pijama kadife modelleri tam size göre. Yine penye bir kumaştan üretilen pijama takımlarının vücudu diğer pijamalara göre daha fazla sarması doğaldır. Bu yüzden pijama satın almadan önce tüm bu kumaş-ürün ilişkisini iyice çözümleyip ona göre istediğiniz bir modeli satın almak daha doğru olacaktır. Bununla birlikte kalın bir kumaşı tercih etmeniz hainde kumaşın kalınlığından dolayı hareket kabiliyetiniz minimuma inebilir ve uyku sırasında sizi rahatsız edebilir. Ancak daha esnek bir kumaş olan penyeyi tercih etmeniz durumunda daha rahat bir hareket alanına sahip olabilirsiniz.

Pamuklu bir tercih yapmak ise terlemenizi minimuma indirerek, cildinize karşı oldukça nazik davranmanıza yardımcı olacaktır. Aslında kullanacağınız ürünün dokusu ipliğe göre farklılık gösterecektir. Bu da Penti kadın pijama modelleri arasında farklılıkların oluşmasına sebebiyet verecektir. Bazen manken üzerindeki görüntüsü ile sizin üzerinizdeki görüntüsü farklılıklar içerebilir. Bu yüzden ürünü satın almadan önce Penti kadın pijama kullananlar gerçekten memnun mu değil mi öğrenerek, soru yönelterek sizin için en uygun modeli belirleyebilirsiniz. Bunun yanında pijama satın almadan önce beğendiğiniz ürünlerin geniş veya dar kalıp olup olmadığını iyice kontrol etmelisiniz. Çünkü kendi beden ölçülerinizin dışında aldığınız bir ürünün olduğundan daha büyük ve daha küçük olması sizi konforlu hissettirmeyebilir. Bu yüzden size en uygun bedeni satın almak her açıdan mantıklı olacaktır.

Penti Kadın Pijama Kullanımı ve Temizliği

Söz konusu kıyafet olduğunda kullanım aşamasında otomatik olarak kullanım aşamalarında temizleme de yer almaktadır. Penti kadın pijama takımları rahat bir şekilde kullanımının yanında kolay temizlenebilir olmasıyla da ön plana çıkmaktadır. Çünkü kullanılan kumaşın kalitesi aslında pijamanızın uzun kullanımı sırasında kendini belli etmektedir. Kaliteli bir kumaştan yapılmış Penti pijamalar çok uzun yıllar kullanılsa dahi çok eskimez ve siz modelinden sıkılmadığınız sürece size eşlik eder. Elbette üründeki kaliteli kumaş kullanımın yanında kullanan kişinin yıkama talimatını iyice okuyup ona göre kıyafetleri temizlemesi akıllıca olacaktır. Örneğin olduğundan daha yüksek bir ısıda yıkanan ipek, pamuk, saten gibi hassas kumaşlar zarara uğrayabilir dolayısıyla satın alıp beğenerek giydiğiniz pijamanızı artık giyemeyebilirsiniz. Bunun için pijamalarınızı kalın kumaş olsa dahi çok çok yüksek derecede yıkamamanız daha garanti olacaktır. Eğer saten, ipek gibi kumaşlardan daha hassas modelde bir pijamaya sahipseniz o zaman pijamanızı garanti olması açısından elinizde ılık suda fazla hırpalamadan yıkayabilirsiniz. Böylece ince dantel gibi detaylara sahip pijamalarınız en az hasarla hatta hiç hasar almadan temizlenmiş olur. Çünkü bazen çamaşır makineniz bu tür ince işlenmiş modellere karşı doğal olarak nazik davranamayabilir. Kullanacağınız deterjan ve yumuşatıcı miktarı da pijamalarınızın uzun kullanımı için önemlidir. Çok fazla deterjan ve yumuşatıcı kullanımı hassas olan pijamalarınızı daha da hassas hale getirip uzun süre kullanamamanıza yol açabilir. Bunun için mümkün olduğunca kaliteli deterjanlar kullanmakta yarar olacaktır. Ayrıca yıkadıktan sonra çok fazla güneş ışığında bekletmek diğer kıyafetlerde olduğu gibi pijamalarınız da çok da olumlu sonuçlar doğurmayacaktır. Bu yüzden gölgede kurutulması daha mantıklıdır. Diğer bir dikkat edilmesi gereken nokta pijama satın alırken nasıl bir takım alacağınızdır. Eğer daha yazlık bir şey tercih edecekseniz Penti kadın şortlu pijama takımı satın almak mantıklı bir tercih olabilir. Dilerseniz eğer ayrı ayrı ürünleri satın alabilir farklı kombinler de oluşturabilirisiniz. Ayrıca şortlu bir pijama takımı kullanmak gecelik gibi ürünlere göre daha kullanışlı olabilir. Şortlu takımlarla daha konforlu anlar geçirebilirsiniz. Eğer pijamalarda daha şık şeyler arıyorsanız dikkat etmeniz gereken nokta sadece şık olmasına aldanmayıp aynı zamanda sizi rahatsız edecek veya cildinizde tahrişe yol açacak bir kumaş kalitesine sahip olmaması olacaktır. Penti kadın pijama ürünleri ise sizin rahat etmenizi öncelik olarak belirleyen farklı farklı ürünler sunmaktadır. Böylece giydiğiniz pijamalardan dolayı cilt sorunlarıyla karşılaşmanız mümkün olmaz. Ayrıca baskılı olan ürünlerinde de Penti kadın pijamaları kullanıcının rahatını düşünmektedir. Kaşıntı yapmayacak ve batmayacak şekilde baskılı pijama takımlar üretilmektedir.

Penti Kadın Pijama Tavsiyeleri

Kıyafet konusunda bazı kişilerin aklı hemen model ve şıklığa gitmektedir. Giyeceğiniz kıyafetin modern veya şık bir ürün olup olmaması elbette önem arz eder. Ancak söz konusu giyim olunca dikkat edilmesi gereken şeyler arasında model ve görünüm haricinde kumaş kalitesi de yer alır. Kumaş kalitesi sizin uzun yıllar boyunca ürünü kullanıp kullanamayacağınızı da belirleyen önemli unsurlar arasındadır. Çünkü kalitesiz bir kumaştan yapılan bir ürün uzun kullanımda yıkama, kurutma, asma ve güneş görme işlemlerinden her seferinde geçeceği için dayanıklı bir ürün almak birçok kişiye geldiği gibi size de mantıklı gelecektir. Ne kadar kaliteli bir kumaştan üretiliyorsa ürün o kadar uzun kullanım sunacak demektir. Eğer aldığınız modelden aşırı memnunsanız ve sıkılmayacağınızı düşünüyorsanız o zaman uzun kullanım sizin için ekstra önem kazanmaktadır. Uzun kullanım aşamasında ürünün üretim aşamasındaki kalitesi kadar sizin ürünü nasıl kullandığınız da oldukça önemlidir. İşte tam da bu yüzden kıyafetlerinizi yıkayıp kurutmadan önce kumaş özelliklerine hakim olup ona göre davranmak faydalı olacaktır. Tüm bunların yanında Penti kadın pijama takımları elbette uzun kullanım ömrüyle ve parlayan, yumuşak kumaş kalitesiyle çok uzaktan bile ilginizi çekmekte asla zorlanmaz.

Penti pijama takımları almadan önce nasıl bir pijama takımı alacağınıza karar vermeniz oldukça önemlidir. Örneğin Penti kadın pijama altı aldığınızda o zaman ayrı bir üst alma fırsatınız da açığa çıkmış olacaktır. Dilerseniz aldığınız parçaya uygun bir üst seçimi yapabilir ya da tamamen aldığınız parçadan bağımsız ürünler seçip kombinleyerek işi eğlenceli ve keyifli hale getirebilirsiniz. Bunun yanında eğer yaz mevsiminde giymek için bir ürün almayı düşünüyorsanız o zaman alt için Penti kadın pijama şort, üst için ise askılı veya kısa kollu bir pijama üstü tercih edebilirsiniz. Ancak kışın giymek için bir pijama takımı bakıyorsanız Pentinin termal pijamalarına yönelmeniz faydalı ve konforlu olacaktır sizin için. Bu termal pijamaların yumuşak ve kalın yapısı sayesinde uzun ve soğuk kış gecelerinde bile rahat edebilir, üşümeden kullanabilirsiniz. Alacağınız ürünü seçmeden önce beden ölçülerinizi iyi bilmek oldukça önemlidir. Çünkü yanlış bir beden seçimi sizi yanlış bir ürün seçimine yönlendireceği gibi kullanım aşamasında sizi rahatsız da edebilir.

Penti Kadın Pijama Fiyatları

Her sektörde olduğu gibi giyim sektöründe fiyatlar model, kumaş kalitesi, marka olup olmaması, baskısı, kullanılan iplik kalitesi gibi birçok farklı özelliğe göre değişkenlik gösterir. Eğer ipek gibi değerli bir kumaştan yapılmış bir pijama takımı tercih edecekseniz o zaman diğerlerine oranla daha farklı bir fiyatla karşılaşmanız doğal olacaktır. Daha şık bir model tercih edecekseniz o zaman yine fiyatlar günlük kullanım için olan ürünlerin yanında biraz daha farklı olabilir. Modelin sade olup olmaması da fiyatların değişmesinde rol oynayacaktır. Örneğin tek renk ve baskısız bir ürün, renkli ve daha farklı bir model içeren diğer ürüne göre biraz daha uygun olacaktır. Ancak bazı kişiler pijamada önemli olan özellikler arasında konfor ve rahatlığı görürken bazı alıcılar tamamen model özelliklerine bakıp şık olup olmadığıyla ilgilenebilir. Bu noktada karşımıza her iki kullanıcının da isteklerine en güzel şekilde cevap verecek Penti kadın iç çamaşırları karşımıza çıkmaktadır. Penti kadın iç çamaşırları kullandığı kumaş kalitesiyle ve farklı farklı dizayn edilmiş modelleriyle öne çıkmaktadır. Seçeceğiniz ürün diğer ürünlerden fiyat olarak fazla olması yüzde yüz kumaş kalitesinden kaynaklanmayabilir. Farklı model ve renkteki bir ürünün çok fazla tercihe dilip edilmemesi de fiyat konusunda sizi farklı noktaya götürecektir. Bu noktada ürünün kullanım rahatlığının yanında beğeneceğiniz ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürün tercih etmek mantıklı olacaktır.

Dilerseniz pijama almadan önce farklı model ve kumaştaki ürünleri satın alan ve kullanan alıcıların yorumlarını okuyabilirsiniz. Penti kadın pijama yorumları  ve değerlendirmelerini okumak size seçeceğiniz pijama konusunda oldukça yardımcı olacaktır. Böylelik kumaş özelliğini daha önceden bilmeseniz bile daha önceden kullanan alıcıların yorumlarıyla fikir sahibi olabilirsiniz. Örneğin eğer ipek gibi hassas bir kumaştan yapılma bir pijamanız varsa o zaman yıkama konusunda daha hassas davranmanız gerekecektir. Bu gibi kullanım aşamasındaki ince detayları öğrenmek size kolaylık sağlayarak, aldığınız ürünü uzun yıllar kullanmanızı sağlar. Yorumların öneminin yanında diğer ürünlerde de olduğu gibi pijama seçerken de fiyat olarak fazla olan ürünler diğer ürünlere göre daha iyidir gibi bir yanılgıya düşülmemesi önemlidir. Çünkü fiyat konusunda kullanılan kumaşın kalitesinin yanında model gibi daha farklı birçok etkenin de rol aldığının unutulmaması gerekir. Penti kadın pijama fiyatları ise size her açıdan yardımcı olacaktır. Dilerseniz Hepsiburada internet sayfasını ziyaret edebilir, birbirinden farklı ürünlerin arasında kendinize en uygun modeli seçip kullanabilirsiniz. 

Penti Kadın Pijama Bedenleri Nelerdir?

XXS, XS, S, S/M, M, M/L, L, XL, XXL olmak üzere 9 bedende üretilen bu ürünler her beden ölçüsüne uygun olmaktadır. 

Penti Kadın Pijama Kaç Derecede Yıkanır?

Penti kalitesindeki bu ürünler çamaşır makinesinde yıkandığı takdirde çeşitli koşullara dikkat edilmelidir. Ürünün etiketinde yazan yönergeler bu konuda ürün özelinde en doğru bilgiyi içermektedir.

Hangi Penti Kadın Pijama Alınmalı?

Her türlü kullanıcı için çeşitli modeller sunan Penti, farklı renk, tasarım, model ve beden ölçülerinde pijamalar üretmektedir. Siz de beğeninize göre geniş bir yelpaze içerisinden seçim yapabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Penti Kadın Pijama Modelleri

Çok Renkli
Pembe
Gri
Mavi
Beyaz
Mor
Krem
Siyah
Kahverengi
Kırmızı
Yeşil
Turuncu
Bej
Lacivert
Sarı
Toplam 24 / 323 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60001585/60000734/penti