Çarşaf Kılıfı

Çarşaf-Yastık Kılıfı modelleri şık bir görüntü, kolay kullanım ve keyifli bir uyku deneyimi vadediyor. Çarşaf ve yastık kılıflarının paket içerikleri, dokuları, stilleri, dokuma türleri, renkleri, desen ve baskıları, kalınlıkları, boyutları, ana malzemeleri ve dikiş teknikleri modelden modele farklılık gösteriyor.

Farklı yatak odası konseptlerine uygun birçok yastık kılıfı ve çarşaf bulunmakla birlikte, son trendlere uygun olanlardan klasik çizgilerle harmanlananlara kadar geniş bir liste sizleri bekliyor. Böylece sade, gösterişli, tek renkli, canlı ya da parlak, mat ve retro gibi tarzlarda çarşaf ve yastık kılıfı bulmak kolaylaşıyor. Çeşitliliğin fazla olması ise kolay seçim yapabilmenizi sağlıyor. Yatak boyutunuza ve yastıklarınıza uygun ürünleri kolaylıkla seçebilir ve konforunuzu artırabilirsiniz.

Tüm Beklentileri Karşılayan Çarşaf ve Yastık Kılıfı Çeşitleri

  • Farklı doku ve yüzey özelliklerine sahip modeller rahat bir uyku uyumanız dikkate alınarak üretiliyor.
  • Bambu dokuma çarşaflar ve ekstra yumuşak dokulu yastık kılıfları sağladığı rahatlıktan ötürü büyük ilgi görüyor.
  • Çarşaf ve yastık kılıflarının tel dokuma sıklıkları, yastıkların iliklenme detayları, dikişleme materyalleri ve teknikleri farklılık gösteriyor.
  • Fermuarlı, iç içe geçirmeli, düğmeli ya da çıt çıtlı kapanma tekniklerine sahip yastık kılıfları yastıktan kolaylıkla çıkmıyor, böylece yastık şiltesi ve iç malzemesi zarar görmüyor.
  • Antibakteriyel ve antialerjik tekstil ürünleri vücut hassasiyeti yüksek olanlara hitap ediyor. Bu ürünler uyku sırasında hijyenik olması ve konfor sağlaması dikkate alınarak geliştiriliyor.

Zevkinize Uygun Tekstil Tasarımları

  • Hem yastık kılıfları hem de çarşaflar farklı desen, renk, baskı seçenekleri ile üretiliyor. Ayrı ayrı satışa sunulan ya da set halinde satılan yastık kılıfları ve çarşaflar stilinizi yansıtmanıza olanak tanıyor.
  • Film karakterli, spor temalı yastık kılıfları ile sade tasarımlı çarşaflar dikkat çeken seriler arasındadır.
  • Tutulan futbol ya da basketbol takımının renklerini ya da sembollerini içeren çarşaf ve yastık kılıflarını uyumlu yorgan ve yatak örtüleri ile kullanabilirsiniz.
  • Hayvan ve bitki içerikli, doğa temalı kılıflar hem yatağınızı hem de odanızı renklendiriyor.

Gereksinimlerinize Uygun Modeller

Yazı detaylı yastık kılıfları, kenarları işlemeli olanlar, su geçirmez ya da suya dayanıklı seriler, her mevsim kullanılabilenler, yazlık ya da kışlık olanlar, gökyüzü ve uzay temalı modeller, oval ya da kare şekilli kılıflar, teknoloji temalı olanlar, popüler kültürü yansıtanlar, tek renk olanlar, birbiri ile ahenkli bir bütün oluşturan renkleri içerenler de dahil geniş bir ürün yelpazesi sunuluyor. Yastık kılıfları ile bütünlük oluşturan çarşaflar ise yastıklardaki temayı tamamlayıcı desenler içerebildiği gibi baskısız ve tek renk de sunuluyor. Lastikli çarşaf kılıfları ve penye kılıfların da geniş bir renk ve desen çeşitliliği bulunuyor.

Kullanışlı, Şık ve Konforlu Ürünler

Yastık kılıfı ve çarşafların kullanım, temizlik ve muhafazası için önerilen bakım standartlarını dikkate almak gerekiyor. Böylece ürünler renklerini ve niteliklerini yitirmeden uzun süre eskime ya da yıpranma meydana gelmeden kullanılabiliyor. Çarşaf ve kılıfları güneş ışınlarının yoğun etkisine maruz bırakmamak, nemli ya da rutubetli ortamlarda muhafaza etmemek ve kullanımda olduğu zamanlarda aralıklarla yıkamak yeterlidir.

Yastık kılıfı ve çarşafların ebatları farklılık gösterdiğinden dolayı çarşaf tercihinde yatak boyutlarına, yastık kılıfında ise yastığın ölçülerine uygunluk devreye giriyor. Tam uyumluluk ürünlerin aşınmasını, yıpranmasını önlüyor ve ana malzemeye tam giydirilebildiğinden dolayı konforlu ve rahat bir kullanım sağlıyor. Örneğin, lastikli çarşaf ölçülerinin yatağa tam uyması sayesinde çarşafın kenar ve köşelerini sert biçimde çekiştirmeniz gerekmiyor, böylece aşınma ve deformasyon da meydana gelmiyor. Set dahilindeki tüm parçalar bir arada bütünlük sağladığı için tercih ve kullanım aşamasında size büyük rahatlık sağlıyor.  


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çarşaf Kılıfı

10.000+ ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Ev Tekstili
Ev Tekstili
Çarşaf / Yastık Kılıfı
Çarşaf / Yastık Kılıfı
Çarsaf
Çarsaf
Yastık Kılıfı
Yastık Kılıfı
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler