En Güzel Sırt Minderleri

Konforlu ve şık sırt minderleri, koltuklarınızın görünümünü değiştiriyor. Geniş oturma alanı ve minder boşluğu bulunan her türlü koltukta kullanabilen minderlerin pek çok renk seçeneği bulunuyor. Salonlarınıza ve oturma odalarınıza modern ve sıcacık bir görünüm kazandıran minderler, yumuşaklıklarıyla da kullananları etkiliyor. Sırtınızın rahat etmesini sağlayan minderler kabarık görüntüleriyle göz dolduruyor.

Sırt Minderi Fiyatları

Modern ve şık görünümlü koltukların dekorasyon bütünlüğünü sağlayan ve konfor katan ürünlerin fiyatları; üretildikleri kumaşın ve dolgu malzemesinin türüne, markanın satış politikalarına ve ürünün bir paket içerisindeki yer alan adedine göre farklılık gösterebilir. Ev dekorasyonunuzu tamamlayacağını düşündüğünüz renk ve modele sahip ürünü pek çok ürünün yer aldığı kategoriden beğenebilir; kolayca satın alabilirsiniz. İlgilendiğiniz sırt minderlerinin ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığını öğrenmek için ürün özelliklerine ve ürün görsellerine göz gezdirebilir; mobilyalarınıza uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Sırt minderi fiyatları arasında karşılaştırma yaparken özelliklerini daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Rahat ve kullanışlı minderleri, yalnız salon ve oturma odanızdaki koltuklar için değil; divanlarınız, tekli küçük koltuklarınız, küçük yataklarınız ve sırtınızı rahatsız edebilecek geniş oturma alanlı bütün koltuklarınız için satın alabilirsiniz. Yaslandığınızda sırtınızın şeklini alabilen minder modelleri sayesinde omurganızın rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Minderinizde incelme hissettiğiniz taktirde elinizle hafifçe kabartarak eski haline getirebilirsiniz. Dış kumaşı çıkarılabilen modellerin kumaşını çıkarıp makineye atarak kolayca yıkayabilirsiniz. Bazı elyaf minderleri makinede kolayca yıkayabilir; kuruduklarında ise elinizde kabartıp yerine yerleştirebilirsiniz. Yıkamanın uygun olmadığı ve fermuarlı dış kumaşı bulunmayan modelleri de dilerseniz bir örtüyle örterek veya kılıf geçirerek kir ve tozdan koruyabilirsiniz.

Sırt Minderi Modelleri

Evinize şıklık katacak sırt minderi modelleri, sırtınızın rahat etmesini sağlayacak detaylar barındırıyor. Koltuklarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz minder modellerinde boyutun büyük olmasına özellikle dikkat ediliyor. Ürünler, neredeyse boynunuza kadar ulaşabilen yükseklikleri sayesinde tüm sırtınızda koruma sağlıyor. Orta yumuşaklıktaki iç dolgu malzemesi, omurganızın şeklini alıyor ve aynı zamanda aşırı yumuşak olmadığı için onu destekleyebiliyor. Bu sayede size konforlu bir kullanım imkanı sağlıyor. Bazı modellerde dolgu malzemesi olarak kırpma sünger kullanılıyor. Kırpma sünger, minderinizin bütün süngere oranla daha değişken şekilli ve yumuşak olmasını sağlıyor. Ayrıca, kırpma süngerli ürünler, elle şekillendirilmeye müsait oldukları için orijinal kabarıklığını koruyabiliyor. Sert minderi rahat bulanlar için bütün süngerli modeller de bulunuyor. Bütün süngerli modeller, genelde tamamı döşenmiş mindersiz koltukların sırt kısmında kullanılan süngerlerden üretiliyor. Bu ürünlerin pek çoğunda daha rahat bir kullanım sağlamak için bütün süngerin üzeri elyaf veya ince yumuşak sünger ile sarılıyor. Bazı modellerde sadece elyaf kullanılıyor. Bu modeller, çok yumuşak minderleri sevenler tarafından tercih ediliyor.

Sırt minderlerinde genelde döşemelik yumuşak dokulu kumaşlar kullanılıyor. Bu kumaşlar, silinebilir veya yıkanabilir özelliklere sahip olabiliyor. Koltuk üretiminde kullanılan bazı çok sert ve dokulu kumaşlar, minderin dolgun ve salaş görünümünü bozacağı için tercih edilmiyor. Minderlerin renklendirilmesinde hemen her renk kullanılıyor. Minderlerin üretiminde seçilen renkler, genel ev dekorasyonuyla uyum yakalayabilsin diye ara tonlardan çok ana tonlarda oluyor. Bu sayede her tür koltuk ve mobilya ile kombinlenebiliyor. Mobilya ve koltuk döşemelerinizle aynı rengi seçerek uyumlu kombin yaratabilirsiniz. Dilerseniz son dönemin trend kombin unsurlarından olan farklı renkleri eşleştirme yöntemiyle de evinize renk ve özgünlük katabilirsiniz. Hatta, iki farklı renkte ürünü tek bir mobilya takımında dahi kullanabilirsiniz. Renk seçimi yaparken mobilyalarınızın ve döşemelik kumaşlarınızın benzer ya da zıt uyum yakalayıp yakalamadığına dikkat ederek daha bütünlüklü bir dekor oluşturabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sırt Minderi

417 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 36 / 417 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?