Yer ve Plaj Minderi

Minderler; plajlarda, balkon, bahçe ve odalarda rahatlık vadediyor. İstenen formu alan dolgusu ile konfor sağlayan minderler, rengarenk alternatiflerle alıcı buluyor. Katlanabilir ürünler, çoklu fonksiyonla beğeni toplarken, çeşitler arasında desenli ürünler de kendine yer buluyor. Genç odaları, bahçeler, balkonlar, yazlıklar, kamp alanları ve kafelerde sevilerek kullanılan minderler, kolay taşınabilir hafif özellikleri ile tercih ediliyor.

Yer ve Plaj Minderi Fiyatları

Yer ve plaj minderi fiyatları, kumaş ve dolgu materyallerine göre değişebiliyor. Elyaf ve köpük dolgular, süngerlerden daha yüksek fiyatlarla alıcı bulurken, kuş tüyü minderler diğer seçeneklerden daha pahalı olabiliyor. Minderlerin dış yüzeylerindeki kumaşın su geçirmezlik ve solmama, renk kaybetmeme gibi özelikleri, fiyat artışının açıklaması oluyor. Özellikle açık alanlarda kullanılan minderler için nem, ışık ve lekeye dayanıklılık önem arz ediyor. Plaj minderlerinde kullanım esnasında sık sık güneş kremi ve güneş yağı lekeleri ile karşılaşılabilinirken, kılıfların yıkanabilir özellikte olması, fiyat belirlerken kıstas alınıyor. Fermuarlı kılıflar, hem temizlikte hem de kullanımda kolaylık sağlıyor.

Çok fonksiyonlu minderler de sıradan ürünlerden farklı fiyatlandırılıyor. Katlanabilir, yatak, puf, şezlong ve koltuk olarak kullanılabilen minderler, işlevsel özelliklerinin karşılığı olarak fiyat makasını açıyor. Küçük boyutlardaki minderler, büyüklere nazaran daha düşük fiyatlarla etiketlenirken, ürünler, ferforje ve ahşap koltuk ve sedirlerin üzerinde de kullanılabiliyor. Küçük boy minderler, yastık vazifesi de görebiliyor. Taşıma kılıfları bulunan modeller, rahatlıkla kamplarda da kullanılabilirken, ekstra kılıf ve kaplamalar da ürün fiyatlarında artışa sebep oluyor.

Kullanıcıların ürünler arasında seçim yaparken tüm bu özellikleri değerlendirilerek fiyat karşılaştırmasında bulundurması öneriliyor. İki veya üç ürün arasında seçimde zorlanıldığında sitenin "karşılaştır" özelliği de kullanıcıların yardımına koşuyor.

Yer ve Plaj Minderi Modelleri

Yer ve plaj minderi modelleri, bahar ve yaz aylarının konfor dolu tercihi oluyor. Elyaf, yün, köpük ve süngerden yapılabilen minderler, plajlarda güneşlenirken, balkonda kahve içerken veya bahçede uzanıp manzarayı seyrederken kullanılabiliyor. Döşemelik kumaş veya imperteks ile kapanan minderlerin katlanabilir modelleri, dilendiği takdirde puf, yatak ve şezlong olarak da kullanılabiliyor. Kimi modeller saklama çantası da bulunduruyor; kullanılmadığı zamanlarda kılıfı ile kaldırılarak depolanabiliyor. Yer yatağı olarak da kullanılabilen minderler, çıkarılabilir kumaş kaplamaları ile elektronik çamaşır makinelerinde yıkanabiliyor. Minderlerin yıkanma talimatları, minder etiketlerinde görülebiliyor.

Farklı renk, boyut ve kesim alternatifleri bulunan minderler, canlı desenleri ile ev dekorasyonuna uyum sağlıyor. Güneş ışığına ve neme dayanıklı olan ürünler, yalnız ev içinde değil dış mekanlarda da kullanılabiliyor. Üzeri dijital baskılarla renklenen kumaşlar, kimi zaman işleme ve nakışlarla da süslenebiliyor. Nazar boncuğu, kristal taşlar ve slogan yazılar ile desenlenen minderler, el boyaması şekillerle farklılaştırılabiliyor. Üzerinde yer alan her aksesuar ve işçilik kalitesi, ürün fiyatına da yansıyor. Yer ve plaj minderleri; içlerindeki hareket edebilen dolgu ile kırılmadan kıvrılıyor ve kullanılan alanlara, beden anatomisine uyum göstererek en rahat kullanımı garantiliyor.

Her zevk, ihtiyaç ve bütçeye uygun minder çeşitleri, girdikleri ortama renk ve tarz katmak için kategoride kullanıcılarla buluşuyor. Farklı boyutları bulunan minderler, dikiş garantisi de sunuyor. Garanti süresi içinde dikişlerde imalata bağlı bir sorun ile karşı karşıya kalındığı takdirde minderler, garanti kapsamında tadilata girebiliyor. Şık, kullanışlı ve dayanıklı minderler ile kullanılan alanın her köşesine renk katılabiliyor. Minder modelleri, hem ev içi hem de ticari kullanımda renkli alternatiflerle dekorasyona modern dokunuşlar katılıyor.

Tamamen rahatlık odaklı olacak biçimde tasarlanmış yer ve plaj minderleri sayesinde gerçek anlamda dinlendiğinizi hissedeceksiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yer Plaj Minderleri

98 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 98 ürün
DSACategoryId/60002028/18021299/18021303/18021334/60002245/60003699