XL Armut Koltuk

Bahçe ve balkonların olduğu kadar kafe ve restoranların da vazgeçilmezi olan armut koltuk modelleri, XL alternatifleri ile kullanıcılarla buluşuyor. Geniş tasarımları sayesinde optimum rahatlık sağlayan ürünler, hem kadın hem de erkekler için konfor vadediyor. Rengarenk tasarımları ile beğeni kazanan koltuklar, yumuşacık dokuları ile rahatlığı garantilerken, armuda benzer kesimleri ile estetik görünüm kazandırıyor. Her zevk ve bütçeye uygun seçimlerin yapılabileceği kategori, geniş renk skalası ile her tarza ve farklı stillerdeki dekorasyonlara uygun ürün çeşitliliği bulunduruyor.

XL Armut Koltuk Fiyatları

XL armut koltuk fiyatları, ürünlerin dolgu malzemesi başta olmak üzere birçok değişkene göre farklılık gösterebiliyor. Elyaf, sünger, yün, köpük, strafor ve kuş tüyü gibi materyallerle doldurulan koltuklar, malzemenin üretim maliyeti ve konfor farkına göre fiyat değiştiriyor. Dış yüzeyi deri ve döşemelik kumaş gibi farklı kaplamalarla kullanıma hazırlanan minderlerin leke tutmama, solmama, su geçirmeme gibi özellikleri de fiyat farkı oluşturabiliyor. Orijinal deri olan dekoratif minderler, suni ürünlerden daha yüksek fiyatlara alıcı buluyor. Bahçede yağmur altında veya sürekli güneş ışığına maruz kalan balkonlarda da kullanım için seçilebilen minder çeşitleri, dayanıklılık derecesine göre etiket değiştirebiliyor.

Hiçbir ürünün uzun süre güneş altında tutulmaması tavsiye edilirken daha korumalı ve ışık ile ısıya dayanıklı seçenekler de kategori içinde yer alıyor. Koltukların kol koyma alanları, baş ve bel destekleri, kesimleri ve ürün boyutları fiyat belirlemede öne çıkabiliyor. Satış stratejisi gereği aynı model koltukların farklı renkleri ayrı fiyatlarla satışa sunulabiliyor. Çift taraflı kullanılabilen ürünlerin de yer aldığı kategoride kimi minderler, yıkanabilir özellikleri ile pratiklik kazandırıyor. Kullanıcıların ürünler arasında fiyat kıyasında bulunurken tüm değişkenleri ve özellikleri değerlendirmesi önem taşıyor. Ürünler arasında seçimde zorlanıldığında ya da özellikler tek bir sayfada görülmek istendiğinde sitede yer alan "karşılaştır" düğmesinden destek alınabiliyor.

XL Armut Koltuk Modelleri

Kamplarda da kullanıma uygun olan XL armut koltuk modelleri, desenli parçalarla da birbirinden ayrılabiliyor. Çimene veya toprak yüzeye konulabildiği için leke tutmaması önemli olan yüzeylerin bazıları, fermuarlı kılıflar sayesinde kolaylıkla yıkanarak temizlenebiliyor. Her ürünün kullanım ve yıkama talimatı etiketinde yer alırken, kimi minderler ise yalnız ıslak bez ile silinerek de lekelerden arındırılabiliyor. Kimi modeller, taşıma çantası veya taşıma sapı bulundurabiliyor. Hafif olma özellikleri ile yerleri kolaylıkla değiştirilebilen parçalar, taşımayı kolaylaştıran aksesuarları ile zahmetsizce hareket ettirilebiliyor. Tamamen yumuşak materyaller kullanılarak hazırlanan koltuklar içerisinde tahta, demir veya başka sert bir materyalden omurga malzemesi bulunmuyor. Çocuklu evler için de uygun olan koltuklar, yumuşak yüzeyleri ile güven içinde kullanılabiliyor. Mikro dokuma ile geliştirilen yüzeyler, kıyafetleri boyamıyor.

Koltukların boyutları, kullanım tavsiyeleri, kullanıcı yorumları ve önemli detayları ürün açıklamaları ve ürün görselleri aracılığıyla görülebiliyor. Kırlent ve yastıklarla zenginleştirilebilecek armut koltuk deneyimi; çocuk odaları, yatak odaları, salonlar, bahçeler, balkonlar, plaj ve kamp yerleri için uygun olarak niteleniyor. Yalnız ev içi kullanım için değil; ticari ve kamusal kullanım alanlarında da kullanıcılara sunulabilen minderler, farklı renk seçenekleri ile cıvıl cıvıl alternatifleri seçkisinde bulunduruyor. XL boyutları ile rahatını önemseyen kullanıcıların da beğenisini toplayan ürünler, her bütçeye uygun fiyat opsiyonları ile de beğeni kazanıyor.

Rahatlığı odağına alan modeller sayesinde oluşturduğunuz yaşam alanlarında kitap okurken, sohbet ederken, oyun oynarken, film seyrederken ya da birazcık dinlenirken konvansiyonel koltuklarda asla yaşayamayacağınız sıra dışı bir rahatlığı deneyimleyip sadece içinde bulunduğunuz anın keyfini çıkarmaya yoğunlaşabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Xl Armut Koltuk

32 ürün listeleniyor
Pufero
Pufumo
Kamushi
Konforpuf
Armutevi
Bambi Toys
Dekopuf
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 32 / 32 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?