Eco Armut Koltuk

Ev, bahçe, kafe, oyun salonu ve sahil gibi birçok yerde şık ve renkli görünümleriyle bulundukları ortama farklı bir hava katacak olan armut koltukları kullanabilirsiniz. Eco Armut Koltuk modelleri, özellikle dış mekanlarda, yaz aylarında rahat bir kullanım sunarlar.

Eco Armut Koltuk Fiyatları

Armut koltukların fiyatları, seçtiğiniz koltuğun malzeme türüne, özelliklerine ve boyutlarına göre farklılık gösterir. Koltuklarda deri, polar, oxford, polyester ve imperteks gibi birbirinden farklı kumaşlar kullanılarak istediğiniz fiyat aralığına uygun tercihi yapmanız sağlanır. Dilerseniz dış mekan kullanımı için su geçirmez kaplamalı veya bir kısmı PVC kaplamalı ürünleri kullanarak nemli havalarda, bahçe sulamalarında ve yağışlı havalarda koltuklarınızın ıslanmasının önüne geçebilirsiniz. Armut koltukların tamamına yakını fermuarlı olarak üretilirler ve iç dolguları çıkarılıp kenara ayrıldıktan sonra üzerlerinde yer alan etiketlerdeki talimatlar doğrultusunda makinede yıkanabilirler. Yıkayarak temizlemek istemediğiniz koltukların birçoğunu bezle silerek de temizleyebilirsiniz. İçi astarlı koltuklarda astar ve dış kaplama kumaşı birbirinden ayrılarak kullanılır ve bu koltuklarda dış malzemenin yıkanması veya temizlenmesi yeterlidir. Kumaş modellerinin renkleri solmayan malzemeden yapılmaları, su geçirmemeleri, kumaş kaliteleri ve türleri, fiyat ve model çeşitliliğini sağlayan diğer özellikler arasında yer alır.

Ev içerisinde genellikle film izlerken veya konsol oyunları oynarken kullanılan armut koltuklar, balkonlarda ve bahçelerde ise minder, sandalye ve normal koltuklara göre rahat ve portatif bir alternatif olarak kullanılırlar. Kolay taşınabilir ve hafif olmaları sebebiyle hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından evin bahçesi dahil her yerinde istendiği anda rahatlıkla yerleri değiştirilebilir. Yaz aylarında ise bahçesi bulunan kafe ve barlarda rahat bir oturma düzeni yaratma amacıyla tercih edilirler. Konsol oyunlarının oynatıldığı eğlence salonlarında da dev ekranların karşısına dizilen armut koltuklar, oyuncuların istedikleri pozisyonda ve açıda rahatlıkla oturabilmelerini sağlayarak sıklıkla tercih edilen bir alternatif olurlar.

Eco Armut Koltuk Modelleri

Koltuklarınızı seçerken her tarza uygun onlarca model arasından istediğiniz tercihi yapabilirsiniz. Armut koltuklar, genel olarak geniş bir oturma bölümü ve arkasında sırtınızı dayamanız için armut şeklini tamamlayan kısımlardan oluşurlar. Ancak model çeşitlerinin artmasıyla sırt bölümünün genişliği de dahil olmak üzere oturma bölümünün genişliği, kolçaklı olup olmaması gibi çeşitli detaylar arasından seçim yapmak da mümkün hâle gelmiştir. İster düz renk, ister rengarenk desenli kumaşlar arasından seçim yapabileceğiniz gibi tuttuğunuz takımın renklerine uygun taraftar modelleri veya kendi zevkinize uygun çift renkli modeller arasından en sevdiğiniz koltuğu sevdiğiniz mekana taşıyabilirsiniz. Çocuklarınız için daha rahat oturup kalkabilecekleri daha sert yapıdaki çocuk armut koltuklarını tercih edebilir ve dilerseniz civciv, tavşan, panda gibi sevimli hayvanların şeklinin verildiği koltuklarla odalarına renk katabilirsiniz. Her şekli almaları sebebiyle araçlarınıza da rahatlıkla sığdırabileceğiniz armut koltuklar, plajlara ve piknik alanlarına da taşınarak evinizden uzakta da rahatlıkla kullanılabilirler.

Armut koltukların büyük çoğunluğu, içine ekstra dolgu malzemesi eklemenize imkan tanır. Böylece zamanla kullanıma bağlı olarak hacmini ve yumuşaklığını kaybedebilen koltuklarınıza boncuk strafor alarak dolgu yapmanız mümkün olur. Alt kısımda bulunan fermuarlı bölümün içinde dolgu malzemesini ekleyebileceğiniz ikinci bir fermuar bulunur ve buradan ekleme yapılır. Birden fazla armut koltuğa sahipseniz ve kullananlar farklı yumuşaklıkta koltuklar istiyorlarsa boncuk strafor dolgusuyla veya kesme sünger eklemesiyle yumuşaklığı biraz azaltabilir ya da fermuarlı bölümlerden dolgu çıkararak yumuşaklığı arttırıp içine daha fazla gömülmeye imkan tanıyan armut koltuklar yaratabilirsiniz. Evde eski koltuklarınızdan artan süngerlerinizi, eskiyen armut koltuklarınızın dolgularını, satın aldığınız boncuk straforları, kırptığınız eski kıyafetlerinizi ve elyaf, pamuk gibi diğer dolgu malzemelerinizi ise sadece armut koltuk kılıfı alarak değerlendirebilir; tamamen kendi zevkinize ve rahatınıza en uygun armut koltuğu rahatlıkla hazırlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Eco Armut Koltuk

93 ürün listeleniyor
Bambi Toys
Pufumo
Minderim
Bambi
Buker
Pırımlar Mobilya
Sunfabric
Armutevi
Dekopuf
Enzelo
Sandalie
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 93 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?