Oturma Minderi

Oturma minderi; piknikte, evde ya da iş yerinde rahatını önemseyenlerin seçimi oluyor. Farklı dikiş, tasarım ve dolgu özellikleri ile farklı ihtiyaç ve alanlara uyum gösteren modeller, alternatif renk ve desen özellikleri ile kategoride kendine yer buluyor. Minder takımlarından tekli sandalye minderlerine, sandıklara uyumlu seçeneklerden yer minderlerine kadar farkı opsiyonların yer aldığı ürünler arasında hem çocuk hem de yetişkin modelleri kendine yer buluyor. En uygun seçimler kolaylıkla yapılarak, ev ve iş yerlerine minderlerle renk ve kullanışlılık kazandırılabiliyor.

Oturma Minderi Fiyatları

Oturma minderi fiyatları, ürünlerin dolgu malzemeleri ve kumaş özelliklerine göre değişebiliyor. Farklı iç dolgularla hazırlanan minder ürünleri, su geçirmez, solmaz, ekstra dayanıklı veya astarlı kumaşlarla da farklılaşıyor. Çift taraflı kullanılabilen ürünler, diğerlerinden daha yüksek fiyatlarla alıcı bulurken, farklı ihtiyaçlara cevap veren minder ürünleri arasında da fiyat farkına rastlanabiliyor. Yer minderleri, koltuk minderlerinden daha az işçilikle ve sade çizgilerde tasarlandığından ürünlerin fiyatları da armut koltuk veya koltuk minderlerine göre daha uygun oluyor. Set ve takımlar, görece daha yüksek fiyatlar taşırken, tekli ürünler, onlara nazaran daha makul etiketler bulunduruyor.

Kare, yuvarlak, dikdörtgen gibi alternatif şekilleri bulunan yer minderlerinin üzerilerindeki baskılar da fiyatları değiştirebiliyor. Sade tasarımlar, desenli ürünlerden daha uygun fiyatlı olabiliyor. Minder fiyatlarının belirlenmesinde bir diğer kıstas ise ürün boyutları oluyor. Küçük boyutlardaki ürünlerin büyük minderlerden daha düşük fiyatlarda olması olası görülüyor. Kullanıcıların ürünler arasında fiyat kıyasında bulunurken tüm değişkenleri ve özellikleri değerlendirmesi önem taşıyor. Ürünler arasında seçimde zorlanıldığında, özellikler tek bir sayfada görülmek istendiğinde sitede yer alan "karşılaştır" sekmesinden destek alınabiliyor.

Oturma Minderi Modelleri

Oturma minderi modelleri; sandalye, koltuk, sandık ve yer döşemelerinin üzerinde kullanılabiliyor. Sürekli oturarak çalışanlar ve rahatını da sağlığı gibi önemseyenler için farklı alternatifler bulunduran oturma minderi ürünleri, şık çeşitleri ile beğeni kazanıyor. İp, cırt cırt ve geçirme halkaları ile alanlara sabitlenen minderler, kimi ürünlerde set olarak da bulunabiliyor. Hem sırt hem de kalça bölgesi için tekli veya iki ayrı minder parçası olarak sunulan ürünler, sert zeminleri değerlendirmenizi sağlıyor. Piknikte çimen izi olmadan keyif sürmenize, yolculuklarda rahat etmenize, çalışırken konfor kazanmanıza, evdeki sandalyelerde rahatsızlık hissi duymadan zaman geçirmenize olanak sağlayan modeller; dikişlerine, iç dolgularına göre de çeşitleniyor. Kimilerinin içi, kuş tüyü; kimilerinin strafor ve köpük; kimi minderlerin içi ise sünger ve elyaf doldurularak hazırlanıyor.

Çift taraflı kullanılabilen ürünlerin de yer aldığı kategoride ferforje koltuk ve sandalyelere uygun, bahçe kullanımı için değerlendirilebilecek oturma minderleri de sunuluyor. Bahçe için uygun olan minderlerin su geçirmez ve direkt güneş ışığına dayanıklı solmayan döşemeleri dikkat çekiyor. Yatak ve şezlonga döndürülebilen katlamalı minderlerin de bulunduğu ürünler arasında çok işlevli olanlar öne çıkıyor. Somya, baza, karyola ve ferforje koltuklarda da kullanılabilecek minder alternatifleri, özellikle yazlık evlerin gözdesi oluyor. Hafif olma özellikleri ile kolaylıkla taşınabilen ürünler, taburelere de monte edilebiliyor. Kırlent ve yastıklarla tamamlanabilecek minderler; oturma odası, yatak odası, mutfak, balkon, çocuk odası ve bahçelere renk katıyor.

Her bütçeye, her zevke ve her ihtiyaca uygun seçimlerin yer aldığı oturma minderleri kategorisi, geniş ürün yelpazesi ile kullanıcıları bekliyor. Farklı markaların alternatif tarzlardaki parçaları, filtreler vasıtası ile kolaylıkla ayrıştırılarak, en uygun seçimin yapılmasına site tarafından yardımcı olunuyor. Böylelikle; eviniz, bahçeniz, balkonunuz ya da iş yeriniz için alıp çok daha rahat bir oturma deneyimi yaşayabilmek için kullanabileceğiniz minderlere hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oturma Minderi Fiyatları

1482 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 37 / 1482 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?