En Ucuz ve Kaliteli Yazar Kasalar

Satış sırasında işlemin kaydedilmesi ve hesaplanması için geliştirilen yazar kasalar, küçük büyük her türlü işletmeye gereken zorunlu cihazlardan biridir. Çekmeceli tasarımı ve kilitli sistemi ile bilinen cihazlar, gelişen teknoloji ile yeni nesil yazar kasaları olarak kullanıcı karşısına çıkar. 3100 sayılı kanunla birlikte zorunlu olan akıllı yazar kasalar, farklı modeller ile sunulur.

Yazar Kasa Modelleri Nelerdir?

Yazar kasa modelleri yeni nesil post cihazı ve yazar kasa çekmecesi olarak bulunabilir. Yeni nesil yazar kasa modelleri, kompakt tasarımları ile klasik yazar kasalardan ayrılır. Tüm EFT POS çeşitleri ile uyumlu tasarıma sahip olan yeni nesil cihazlar, zengin arabirim seçenekleri ile donatılmış olarak gelir. Uzaktan yazılım güncellemeleri ve kullanıcı dostu menü tasarımı ile kolay bir kullanım sunan modeller, daha az yer kaplar. Özellikle farklı açılardan kullanılabilen modeller, temassız kart okutma gibi fonksiyonlar ile desteklenir.

Yazar kasa çekmeceleri ise para koymak için farklı bölmelerden oluşan metal ve kilitli tasarıma sahip ürünlerdir. Üst kısmı metal, iç kısmı ise plastikten oluşan çekmeceler, genellikle üç veya beş kâğıt para bölmesine sahiptir. Modeline göre dört madeni para bölmesi ile desteklenen çekmeceler, düğmeden açılır tasarımı ile yazar kasaların altına yerleştirilebilir. Bölme sayıları değişen çekmeceler, ayarlanabilir gizli evrak ve değerli para bölmeleri ile de değişiklik gösterir. Yazar kasa ve çekmece modellerinin yanı sıra döner stant ve montaj aparatı gibi ürünlere de erişebilirsiniz.

Yazar Kasa Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar?

Yazar kasa alırken işletme büyüklüğünden anlaşmalı bankalara kadar birçok noktaya dikkat etmek gerekir. Özellikle seçtiğiniz cihazın anlaşmalı banka ağının zengin olması müşteriye ödeme kolaylığı sunacağı için önemlidir. GSM kartları ile çalışan yazar kasaların hangi servis sağlayıcıyı kullandığını bilmek gerekir. Yazar kasa seçiminde servis sağlayıcıların sonradan değiştirilebilir olması da ayrıca önem taşır. Aynı zamanda ikinci bir servis sağlayıcıya sahip yazar kasa modelleri de tercih edilebilir. Yazar kasa pos seçiminde işlem yoğunluğunu göz önünde bulundurmak gerekir. Bilgi saklama kapasitesi farklı olan yazar kasalar arasında işletme büyüklüğüne göre mali hafızası güçlü cihazları seçebilirsiniz.

Yazar Kasa Nasıl Kullanılır?

İş yerinde güne başlandığında açılması gereken yazar kasa, anahtar tuşuna basılarak veya anahtar çevrilerek açılır. Açılan yazar kasa fiş kesme konumuna geçtiği için gün içinde yapılan işlemleri kaydetmeye başlar. Kartla ödeme yapılacağı zaman kart geçildikten sonra tutar girilir ve ardından şifre ile satış onaylanır ve böylece işlem tamamlanır. Özellikle yeni nesil cihazlarda satış işleminin yanı sıra taksitli satış, vade farklı taksitli satış, fallback işlemi ve satış iptal işlemi yazar kasa fonksiyonlarına göre değişiklik göstermektedir. Yeni nesil yazar kasalarda Z raporu ve aylık raporlar bilgisayar ortamında da alınabilir.

Yazar Kasa Fiyatları Nelerdir?

Yazar kasa fiyatları modeline göre değişiklik gösterir. Yeni nesil yazar kasalar, teknik özellikleri ile farklı fiyatlara satılır. Hızlı ve güvenli işlem yapmaya imkân veren modeller döner stant, sorunsuz fiş yazdırma, güvenli bağlantı özellikleri ile değişerek üst bütçelere hitap eder. Özellikle mobil pos cihazları değişen fiyatları ile farklı kesimlerden alıcıların ihtiyaçlarına cevap verir ve fonksiyonel özellikleri ile büyük işletmeler için ideal çözümler sunar.

Mobil yaza kasalar arasında uygun fiyatlı ürün çeşitleri yer alır. Hem kolay kullanım özellikleri taşıyan hem de fonksiyonel özellikler ile donatılmış olan cihazları cazip fiyatlara alabilirsiniz. Para çekmecelerinde ise ürün kalitesine göre farklı bütçelere hitap eden ürünlere erişebilir. Çok bölmeli, gizli bölmeleri bulunan çekmeceler farklı fiyat seçenekleri ile alıcıya ulaşır.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Yazar Kasa

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 228 ürün
DSACategoryId/2147483643/15238/271765