Ofis, işyeri ve büro çalışanlarının performanslarını çok daha iyi ortaya koymalarına yardımcı olan ofis sarf tüketim malzemeleri, çalışılan alan içerisinde düzenli olarak tüketilen tüm ürün gruplarını kapsıyor. Çalışma ortamına rahatlık ve düzen taşımaya yardımcı olan malzemeler, çalışılan ortamın temizliği ve işlerin devamlılığını sağlayan ürünleri de içinde barındırıyor. 

Ofis sarf malzemeleri denince ilk akla gelen ürünler içerisinde tüketimi devamlı olan kağıt havlu, tuvalet kağıdı ve sabun çeşitleri yer alıyor. Pratik kullanımları nedeniyle ıslak mendil, tek kullanımlık temizlik bezleri, çöp poşetlerinin de yer aldığı ürünlerin yanı sıra antibakteriyal özellikli sabun ve dezanfektan ürünlere ofisinizde yer vererek çalışanların sağlığını garanti altına alabilirsiniz.

Çalışma alanının bakımı ve hijyeni için kullanımı zorunlu olan deterjan, temizlik sıvıları ve özel temizlik kimyasalları ile birlikte temizliğe yardımcı ürünler olan sünger, temizlik bezleri, temizlik ruloları, fırça ve paspas çeşitleri gibi ürünler yer alıyor. Klasik temizlik materyallerinin yanı sıra daha hızlı ve etkili temizlik yapılmasına olanak sunan mikrofiber temizleme bezleri ve yer temizleme ürünlerine yer vererek çalışma alanının temizliğine harcadığınız süreyi kısaltabilirsiniz. İçinde mutfağı bulunan çalışma alanları için ovma teli, bulaşık süngeri, el ve bulaşık makinesi için özel deterjan çeşitleri içerisinden seçim yapabilirsiniz. 

Ofis sarf tüketim malzemeleri içerisinde, çalışanların tüketebileceği pratik atıştırmalık ürünler, sos ve baharatlar da yer alıyor. Çalışanların molalarında enerjilerini kolayca geri kazanmaları adına çalışma alanında çay ve kahve makinesine yer verebilir, çalışma alanında kettle gibi hızla su ısıtabilen ürünler bulundurarak klasik, bitki ya da meyveli poşet çaylar tüketmelerine, çözülebilir kahve çeşitleriyle canlanmalarına yardımcı olabilirsiniz. Ekonomik boy kahve ve çay paketlerini tercih ederek ofis giderlerinizi kısabilir, filtre kahve, ekspresso ve kapsül kahve çeşitlerini mutfağınızda bulundurarak misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Paketli kesme şeker gibi alternatiflere yönelerek kullandığınız ürünlerin hijyeninden emin olabilirsiniz. 

Çalışma alanınızda bir mutfak bulunuyorsa ve çalışanlarınız mutfakta yemek pişirme olanağı buluyorsa ya da dışarıdan sipariş ettiğiniz ürünleri tüketebileceğiniz bir alanınız varsa baharat ve tuz çeşitlerini listenize ekleyebilirsiniz. Mayonez, ketçap ve diğer sos çeşitlerinden satın alabilir, tek kullanımlık alternatiflere yönelerek her zaman taze ürünler tüketebilmenin keyfini taşıyabilirsiniz. Kraker, hazır kek, bisküvi, kurabiye ve kuruyemiş gibi pratik atıştırmalıklara yer vererek çalışanların ani açlık krizleri sebebiyle performanslarının düşmesine engel olabilirsiniz.

Ofis sarf tüketim malzemeleri içerisinde çalışma alanında sürekli olarak kullanılan kırtasiye ürünleri de yer alıyor. Çeşitli renk ve ebatlarda kağıtlar, tükenmez ve kurşun kalem çeşitleri, kalem uçları, silgiler, farklı ebat ve şekillerde ataş modelleri, not kağıtları, yapışkan kağıtlar, farklı renklerde işaretleme kalemleri ve aklınıza gelebilecek düzenli tüketilen kırtasiye ürünlerinin de yer aldığı kategori, çalışma ortamının devamlılığı sağlama konusunda önemli olan ihtiyaçları içeriyor. Kartuşlardan etiketlere, elektroniklerin temizliği için geliştirilmiş özel sıvılardan zarf, mürekkep ve tahta kalemlerine uzanan geniş yelpazedeki ihtiyaçlarınız için etkin çözümler sunuyor.

Çalışma ortamı, ofis, büro ya da işyerinizde düzenli ve devamlı olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri barındıran ofis sarf tüketim malzemeleri, ofisler için geliştirilmiş özel boyutlardaki üretimleri de barındırıyor. Çalışma ortamınızın düzenini korumak, işleyişin problemsiz bir şekilde ilerlemesine yardımcı olmak, çalışanların konfor ve lezzet ihtiyaçlarına etkili çözemler bulmak için tüm ihtiyaçlarınızı sepetinize ekleyebilirsiniz. Çalıştığınız ortamın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak sipariş listenizi güncelleyerek ekonomik, işlevsel ve pratik alışveriş yapmanın keyfine erişebilir, çalışan ve misafirlerinize her şeyin en iyisini sunmanın güzelliğini tadabilirsiniz. 

Ofis Sarf Tüketim Malzemeleri

113 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Magnetoplan
  2. Maped
  3. Duracell
  4. Edding
  5. Artone
  6. Kraf
  7. MAS
  8. Tanex
  9. Comix
  10. Databank
  11. MAX
  12. Maraton
  13. Star Oyun Aletleri
  14. Tabac
  15. UHU
  16. Westcott
  17. Brother
  18. Kks
  19. Mapi
  20. Matkim
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/60005124
BAŞA DÖN