Sunumlarınızı kusursuzlaştırmak için ihtiyacınız olan en önemli detay Flipchart, geniş ürün yelpazesiyle size en uygun alternatifler ve pek çok değişik model kullanımınıza sunuluyor. Pano Kağıdı, sunumunuzu fark yaratan görsellerle desteklemenize olanak sağlıyor. Böylece şirketinizin geleceği için verilecek önemli kararların alınacağı bir toplantıda ikna seviyeniz yükseliyor ve toplantıda yaratacağınız farkındalık kariyer basamaklarınızdaki yükselişinizde size olumlu bir geri dönüş sağlıyor.

Önemli toplantı ve sunumların yanı sıra, çalışma odanızın bir köşesinde de kullanmanız, verimliliğinizi artırmanıza katkıda bulunuyor. Tüm çalışma süreciniz içersinde; hazırlıklarınızı, planlarınızı ve notlarınızı tek bir arada tutarak hiç bir detayı atlamamanıza yardımcı oluyor.

Pano Kağıdı 

Yazı tahtası yerine kağıt temelli çalışma prensibiyle daha sağlıklı bir çalışma ortamının kapılarını aralayan Flipchart Pano Kağıdı, kimyasal içerik barındırmıyor. Dolu sayfaları rahatça kağıt dizininin arkasına almanızı sağlayan mekanizmasıyla her yeni ayrıntı temiz bir sayfada kendine yer buluyor. Böylece yazı tahtası modellerine kıyasla veri kaybı yaşamanızın önüne geçiyor.

İş arkadaşlarınızla birlikte yapılacak beyin fırtınalarında oldukça işinize yarayacak Flipchart Pano Kağıdı, stratejilerinizi belirlemek için katettiğiniz tüm mesafeyi tek bir alanda topluyor. Bu sayede sürecin gelişimi eksiksiz gözlemleniyor ve karar aşamasında temel çok daha sağlam oluyor. Uzun süren toplantılar boyunca ortaya atılan hiç bir fikir ortadan kaybolmuyor ve gözden kaçırılmıyor. Dolayısıyla karar aşamasında fikirler tüm yönleriyle ele alındığında ortaya çok daha gerçekçi, test edilmiş ve işe yarar sonuçlar çıkıyor.

Profesyonel çalışma hayatınızda, iş kalitenize doğrudan katkıda bulunan Flipchart, motive edici bir özellik taşıyor. İşinizle ilgili aktivitelerinizde, çalışmalarınızı daha disiplinli bir biçimde gerçekleştirmenize olanak sağlayarak, mesai saatleri içerisinde verimliliğinizi maksimum düzeye çıkarıyor. Fikirlerinizi, notlarınızı ve kritik bilgileri estetik yapısıyla barındırırken dışardan objektif bir bakış açısıyla yorumlamanızı sağlıyor. Her bir detay için yeterince alana sahip olması da gözünüzden kaçırmamanız gereken noktaları belirlemeniz ve atlamamanız konusunda yardımcı oluyor. Yapılması gereken işlerinizi not etmeniz günlük yoğun yaşam temposu içerisinde unutulmasının önüne geçmenizi sağlıyor. Haftalık, aylık ya da günlük çizelgelerinizi, görev dağılımları, şemaları Flipchart içerisinde bulundurmanız tüm iş hayatınıza netlik kazandırıyor. Kişisel kullanımların yanında görev dağılımı ve çizelgeler gibi kullanım amaçlarında, tüm ofis için çalışma şartlarını kolaylaştırarak işinize artı değer katıyor.

Profesyonel çalışma hayatı içerisinde oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olmasının yanı sıra öğrenciler için de büyük kolaylıklar sağlayan Flipchart Pano kağıdı, verimli bir eğitim sürecine destek oluyor. Grup çalışmaları, projeler ve birden çok kişinin birlikte teslim etmesi gereken ödevlerin başlangıcından teslimine kadar geçen süreç içerisinde tüm araştırmalar, atılması gereken adımlar, notlar ve görev dağılımını bir arada tutan yapısıyla grup çalışmalarında ekstra bir üye görevi görüyor. Grup çalışmalarının yanı sıra bireysel kullanım açısından da oldukça uygun bir kullanım alanına sahip olan Flipchart Pano Kağıdı eğitim öğretim hayatınızda motive edici görünümü ve kullanım kolaylığıyla yardımcı oluyor.

Haftalık ders programınızı, ödev listenizi tek bir alanda toplayabileceğiniz yapısıyla önemli her bilgiye tek noktada ulaşma olanağı sağlıyor. Araştırma ve fikirlerinizi geliştirerek başarı yolundaki adımlarınızda sağlam bir temel sağlayan faydalarının yanı sıra dışarıdan bir gözle objektif yargılarda bulunabilmenize, gerekli sorgulama ve test etme fırsatını yakalayabilmenize yardımcı olarak daha net sonuçlara ulaşabileceğiniz bir süreç geçirmenizde en büyük destekçilerinizden biri rolünü yerine getiriyor. Evinizi, kendi eğitim kurumunuza dönüşterecek estetik ve motive edici görünümüyle sizi derslerinizle daha fazla zaman geçirmeye teşvik ediyor.

Flipchart & Pano Kağıdı

20 ürün var
 1. Markalar
  1. Legamaster
  2. Magnetoplan
  3. Picador
  4. Kraf
  5. Panda
  6. Akyazı
  7. Umur
  8. Yazboz
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/60002034/15114
BAŞA DÖN