Broşür Standı

En etkili tanıtım araçlarından birisi olan broşür, düşük maliyetli bir reklam çalışmasıdır. Bir marka, kişi, kurum, hizmet ya da ürün hakkında kısa ama çarpıcı bilgiler sunan broşürler, farklı dağıtım yöntemleri ile hedef kitleye ulaştırılır. Broşür standı kullanımı o yöntemlerin en etkili olanlarından birisidir. Farklı noktalara yerleştirebileceğiniz broşür standı uygulamaları ile geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz. Dikkat çeken ve kısa bilgiler sunan broşürlerinizi, küçük kitapçıklarınızı, el ilanlarınızı ve kampanya bilgilerinizi hedeflediğiniz kitleye broşür standı kullanarak duyurabilirsiniz. Masa üstü, duvar tipi ve ayaklı olmak üzere faklı tasarımlarla üretilen broşür standı modelleri arasından amacınıza uygun ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

Broşür Standı Nedir? Çeşitleri Nelerdir?

Ürünler, hizmetler, markalar ve kişiler hakkında kısa bilgiler veren, dikkat çekici tasarımlarla hazırlanan el ilanları ve broşürlerin dağıtılmasında kullanılan sunum araçlarına broşür standı denir. Ayaklı modelleri olduğu gibi, duvara monte edilen ya da masa gibi bir zemin üzerine konulan broşür standı çeşitleri de vardır. Broşür standı; plastik, metal ve ahşap malzeme ile üretilebilir. Son yılların en gözde broşür standı yapım materyali ise akrilik bir malzeme olan pleksidir.

Yoğun insan topluluklarının olduğu alışveriş merkezleri, bankalar, okullar, fuar alanları, hastaneler ve galerilerde yer alan broşür stantları ile ürün, marka ve hizmet tanıtımlarınızı yapabilirsiniz. Çeşitli tasarımlar sunan ayaklı broşür standı modelleri, tasarım özelliklerine göre farklılıklar taşır. Ayaklı ürün modellerinin; zig- zag broşürlük, basamaklı broşür standı, katlanır broşürlük, çift taraflı ayaklı broşürlük, akrilik broşürlük, rapid broşürlük seti gibi çeşitleri bulunur. Katlanabilir A4 boyutunda, 5 ya da 6 raflı zig – zag broşür sandı kullanırsanız, broşürler raflardayken bile katlayabilirsiniz. Broşür standı uygulamaları ile ürün ve hizmetlerinizi, kampanyalarınızı, yeni çalışmalarınızı hedef kitlenize kolayca duyurabilirsiniz.

Yeni Nesil Broşür Standı Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

İnsan trafiğinin yoğun olduğu mağaza, alışveriş merkezi, büyük market, restoran ve kahve gibi yaşam alanlarında kullanılan broşürlük çeşitleri sayesinde düşük maliyetli reklam çalışması yapabilirsiniz. Yeni nesil malzemeler ve sıra dışı tasarımlar ile üretilen broşürlükler, dikkat çekici bir reklam standı olmayı başarır. Bir kutu veya çanta içerisinde rahatça taşınabilen katlanır broşür standı modelleri içerisinde, çift taraflı olarak kullanılan ürünler de vardır. Özel tasarımlarıyla dikkat çeken broşür standı modelleri, broşürlerinize olan ilginin daha fazla olmasını sağlar. Ürünler; basamaklı broşür standı, totem broşür standı, alınlık detaylı broşür standı ve zig – zag broşür standı gibi ilgi çekici modeller sunar. Duvara monte edilen modeller ile masa üstü broşürlük çeşitlerini de en doğru mecralarda kullanarak tanıtım yapabilirsiniz.

Fuarlar ve Organizasyonlar İçin Hangi Broşür Standı Seçilmeli?

Geniş bir alana yayılan fuar ve organizasyonlarda dikkat çeken broşür standı modelleri kullanırsanız, hedef kitlenize daha kolay ulaşabilirsiniz. Yeni nesil ayaklı modeller ve dikkat çekici masa üstü broşürlükler bu amaca hizmet eden ürünlerdir. Dekoratif görünümlü modern broşür standı tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Bu tarz ürün seçenekleri çoğunlukla kırılmaz akrilik raflar ve alüminyum ayaklar ile tasarlanır. Panolu broşür standı ile zig – zag broşür standı modellerini de düşünebilirsiniz. Şık tasarımlı ve işlevsel yapılı yeni nesil ürünler ile etkili bir sunum yapabilirsiniz. Klasik ayaklı broşür standı seçenekleri ise her zaman ve her yerde kullanabileceğiniz modellerdir. Dikkat çeken formlara sahip yenilikçi broşür standı tasarımlarını fuar ve organizasyonlarda kullanabilirsiniz. Tasarım ve materyal özelliklerine göre çeşitler sunan ürünlerin; piramit broşür standı, pizza broşür standı ve germe broşür standı gibi seçenekleri de mevcuttur. Tüm reklam ve tanıtım çalışmalarınızda kullanabileceğiniz uzun ömürlü ürünlerdir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Broşür Standı

1 ürün listeleniyor
Sepette Kampanyalı Ürünler
DSACategoryId/2147483643/15344/60002034/80461002