Tüm Dersler

Öğrenim hayatı boyunca birçok sınava tabii tutulursunuz. Okul yıllarının başlangıcından itibaren ara sınavlar, liseye ve üniversiteye geçiş sınavları ile meslek ya da değerlendirme sınavları gibi birçok farklı dönem vardır. Bunlara hazırlanmak için öğrendiklerinizi pekiştirmeniz gerekir. Okulda öğrenilen konular, konu tekrarları ve testler ile pekiştirilir. Bu noktada size soru bankaları da yardım eder. Tek tek derslerin olduğu testleri alarak çözebileceğiniz gibi tüm dersler soru bankası da avantajlı seçenekler arasında bulunur. Birden çok dersin bir arada olduğu ve çözme kolaylığı sağlayan soru bankaları, sizi sınavlara hazırlar. Aynı zamanda pekiştirilen konular ile öğrenmenizi kolaylaştırır. Okulda öğrendiklerinizi pekiştirmek, çocuklarınızın öğrenim hayatına katkı sağlamak ya da mezun olduktan sonra gireceğiniz mesleki sınavlara hazırlık için soru bankaları önemlidir. Size soru çözme pratiği de sağlar ve bundan dolayı sınavlarda zamanınızı iyi kullanarak daha rahat edebilirsiniz. Her kademe için hazırlanan tüm dersler soru bankalarından, ihtiyacınız olanı satın alarak siz de kendinize yardımcı olabilirsiniz. Çocuğunuzun gireceği sınavlar için de gerekli olan kaynakları alabilir ve sınavlarında başarılı olmasına yardımcı olabilirsiniz. Birçok dersin bulunduğu ve sınava yönelik soruların derlendiği tüm dersler soru bankaları ile birden çok kitap sahibi olmadan tüm konulara kolayca erişebilirsiniz. Kolaylık sağlayan ve sizi gireceğiniz sınavlara hazırlayan tüm dersler soru bankası satın alarak çözmeye başlayabilirsiniz. Seviyenize ve sınıfınıza uygun soruları çözerek özellikle sınavlarda yüksek başarı elde edebilirsiniz. Böylece hem okul hem de sınav başarınızı artırabilirsiniz.

Soru Bankası Özellikleri

Birçok farklı sınıf ve kademe için üretilen soru bankaları, sizlerin ihtiyaçlarını karşılar. Sınava hazırlık kitaplarını satın alarak karşınıza çıkacak konulara yönelik pratik yapabilir ve sınavlarda başarılı olabilirsiniz. Çocuğunuza satın alabileceğiniz sınıf kitapları ile derslerinde zorlanmadan başarılı olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca okulda gireceği sınavlarda da yardımcı olan soru bankaları, çocuğunuzun konuları öğrenmesine katkı sağlar. Düzenli çözülen sorular ile pratik yapabilir ve sınavları zorlanmadan tamamlayabilirsiniz. Öğrenim hayatınızdan sonra meslek edinmek için gireceğiniz sınavlarda da size yardımcı olan soru bankaları ile yüksek puanlar elde edebilirsiniz. Okulda öğrendiğiniz konuları pekiştirmek ve ara sınavlara hazırlanmak için de soru bankaları önemli bir materyaldir. Hem zaman yönetimi konusunda hem de konuları öğretmek açısından, bu ürünler oldukça zengin içeriğe sahiptir. Zorlandığınız derse uygun, kendi seviyenizdeki ürünü satın alarak da zorlandığınız yerleri pekiştirebilir ve öğreniminizi kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca çok sayıda deneme çözerek farklı tarzlara sahip sorularda alışkanlık kazanabilirsiniz. Farklı seviyelerde soru hazneleri ile hazırlanan bu ürünlerden seviyenize uygun olanı seçerek çözmeye başlayabilirsiniz. Böylece hem kendinizi pekiştirmiş hem de konuları öğrenmiş olursunuz. Çözümlü soru bankaları tercih ederek çözdüğünüz soruların doğru yanıtlarını ve çözüm yollarını öğrenebilirsiniz. İçinde konu anlatımlarına da yer verilen kitapları tercih ederek de zorlandığınız konu hakkında daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz. Soru bankanız ile birlikte alabileceğiniz farklı romanlar ile de hızlı okuma kabiliyetinizi geliştirebilir ve böylece sınavlarda zaman yönetiminizi en iyi şekilde yapabilirsiniz. Farklı kademelerdeki sınavlar için tercih edebileceğiniz soru bankaları ile başarı sağlayabilirsiniz.

Lise Öncesi Soru Bankası Çeşitleri

Birçok farklı kademe ve sınav için hazırlanan soru bankaları arasından ihtiyacınız olanı kolayca bulup satın alabilirsiniz. Okula yeni başlayan ve okuma öğrenen çocuğunuz için satın alabileceğiniz 1. sınıf tüm dersler soru bankası ile çeşitli harf ve sayı etkinlikleri yapabilir ve çocuğunuza eğlenceli bir şekilde okuma yazma öğretebilirsiniz. Benzer şekilde 2. sınıf tüm dersler soru bankası tercih ederek okula adapte olan çocuğunuzun öğrendiklerini pekiştirmesini sağlayabilirsiniz. 3. sınıf tüm dersler soru bankası ile de kademe atlayan çocuğunuzun öğrenim hayatına katkı sağlayabilir ve onun öğrenme hızını artırabilirsiniz. İlkokulun son aşaması olan ve ortaokula geçişi sağlayan 4. sınıf tüm dersler soru bankası içerikleri de oldukça zengindir. Bu ürünler sayesinde çocuklar hem okula başladığı zamanlarda öğrendiklerini pekiştirebilir hem de öğrenim hayatının devamına hazırlık yapabilirler. Ortaokula geçen ve yeni dersler ile konular öğrenen çocuklarınıza 5. sınıf tüm dersler soru bankası alarak okula adapte olmasını sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzun yeni konuları ve dersleri pekiştirmesi için yardımcı olan soru bankaları, derslerdeki başarıları da artırır. Lise sınavı dönemine giren ve birçok farklı konu ile karşı karşıya olan çocuğunuza 6. sınıf tüm dersler soru bankası alarak, sınav için hazırlık yapmasını ve okuldaki ara sınavlarda daha başarılı olmasını sağlayabilirsiniz. 7. sınıf tüm dersler soru bankası sayesinde sınav dönemine çok az kalmış ve dersleri karmaşıklaşan çocuğunuza yardımcı olabilir ve zorlandığı konuları pekiştirmesi için destek verebilirsiniz. Lise sınavına hazırlık senesi ile birlikte ara sınavları da olan ve soru çözme pratiği ihtiyacı doğan çocuğunuza 8. sınıf tüm dersler soru bankası satın alabilirsiniz. Böylece hem okulda hem de sınavlarında başarı elde etmesini sağlayabilirsiniz. Lise sınavına girecek ve istediği yere yerleşmek isteyen gençler için LGD tüm dersler soru bankası yayınları yardımcı olur. Zorlandıkları konuları pekiştirerek, soru çözme pratiği kazanan gençler, bu ürünler sayesinde sınava daha hazır bir şekilde girerler ve istedikleri başarıyı elde edebilirler. Sınava hazırlık kitaplarında öğretmenlerden LGS tüm dersler soru bankası önerileri alarak da çocuğunuz için en doğru kitabı satın alabilirsiniz.

Lise Dönemi Soru Bankası Çeşitleri

Üniversite dönemine yaklaşan ve çok farklı konular ile karşı karşıya kalan gençler için soru bankaları oldukça önemlidir. Hem derslerinde zorlanmamaları ve konuları pekiştirmeleri için hem de sınav döneminde daha pratik soru çözerek başarı elde etmeleri için bu yayınlar kullanılabilir. Ortaokuldan yeni çıkmış ve yeni konular ile karşılaşan gençler için 9. sınıf tüm dersler soru bankası doğru bir seçimdir. Bu içeriklerle birlikte hem yeni öğrendikleri konuları pekiştirirler hem de öğrenmekte zorlandıkları alanlara daha kolay bir şekilde hakim olabilirler. Sınava çok az bir süre kaldığı dönemde 10. sınıf tüm dersler soru bankası tercih ederek hem okuldaki ara sınavlarda hem de denemelerde yüksek başarı elde ederler. Zorluk seviyesine göre hazırlanan içeriklerden en doğru olanı bularak satın alabilirsiniz. Sınav dönemine girilen ve bu alana yönelik çalışılan zamanlarda 11. sınıf tüm dersler soru bankası gençlere yardımcı olur. Sınav konularını çalışırken aynı zamanda okuldaki derslerine de yardımcı olan soru bankaları ile yüksek başarı elde etmek mümkün olur. Sınav dönemine giren çocuğunuza tüm dersler soru bankası TYT AYT kitapları satın alarak onların hazırlık sürecine destek olabilirsiniz. Soru çözmek sınavda pratiklik kazandırır ve zaman yönetimini kolaylaştırır. Böylece gençler, üniversite sınavında pekiştirdikleri konuları kolayca çözebilir ve istedikleri başarıyı elde edebilirler. Soru çözme pratiği ile hem konuları hem de zaman yönetimini öğrenen gençler, sınavda elde ettikleri başarılar ile istedikleri okullara gidebilir ve böylece kendilerini mutlu ederler.

Sınavlara Hazırlık Soru Bankaları Çeşitleri

Öğrenim hayatınız boyunca ve sonrasında birçok sınava girmeniz gerekebilir. Bu sınavlarda başarılı olmak ve istediğiniz sonucu elde etmek için birçok konuya çalışır ve soru çözersiniz. Bu noktada çözeceğiniz soru bankaları size oldukça yardımcı olur. Hem konu pratiği hem de zorlandığınız konulardaki desteği ile soru bankaları önemlidir. Bu sınavların en önemli olanlarından biri üniversite sınavıdır. Size istediğiniz mesleği kazandıracak bölümü okumak ve iyi bir başarı elde etmek için çok çalışmanız gerekebilir. YKS tüm dersler soru bankası satın alarak sınav için hem pratik yapabilir hem de zorlandığınız konuları kolayca öğrenebilirsiniz. Zorluk seviyesine göre tercih edebileceğiniz TYT tüm dersler soru bankası ile yapabildiğiniz seviyelerdeki sorular ile sınava kolayca hazırlanabilirsiniz. Soru çözmek, zaman yönetimi konusunda ve hızlı okuyup anlama noktasında size yardımcı olur. AYT tüm dersler soru bankası yayınlarını kullanarak, bu yetileri kazanabilir ve sınavda istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz. Üniversite mezuniyetinden sonra meslek hayatınız için gerekli olan bazı sınavlarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönemler için de gerekli konulara yönelik çalışmalar yapar ve soru çözerseniz başarı oranınız artar. KPSS tüm dersler soru bankası tercih ederek kamu kadrolarında çalışmak için yapılan bu sınavlarda başarılı olabilirsiniz. Meslek edinmek ve iş sahibi olmak için gireceğiniz sınavların soru bankalarını çözerek, pratik yapabilirsiniz. Böylece sınavda soruları zorlanmadan ve zaman yönetimi ile tamamlayarak başarı elde edebilirsiniz. Size farklı konular açısından yardımcı olan soru bankaları, bu noktada önemlidir. Tüm dersler soru bankası tercih ederek zorlandığınız birçok konuda pratiklik kazanabilirsiniz. Bildiğiniz konuları ise zor sorular ile derlenen kitaplar sayesinde pekiştirerek kendinizi sınava tam olarak hazırlayabilirsiniz. Soru çözmek ve konuları pekiştirmek size yardımcı olur ve sınavlarda yüksek başarı elde etmenizi sağlayabilir. Hızlı okuma anlama pratiği, zaman yönetimi gibi konularda da bu içerikler size katkı sağlar.

Soru Bankası Fiyatları

Birçok farklı kademe ve sınav için çeşitli soru bankaları vardır. Farklı dersler için ayrı ayrı derlenen kitapların yanında, tüm dersleri içeren ürünler de bulunabilir. Bu kitapların fiyatları; niteliklerine, yayınevlerine ve soru çeşitliliğine göre farklılık gösterir. Her bütçeye uygun soru bankası bulmanız mümkündür. Bunlar arasından ihtiyaç duyduğunuz dersi içeren ya da bütçenize uygun tüm dersler soru bankasını bularak satın alabilirsiniz. Derslerinize yardımcı olurken sınavlara hazırlanmanızı da sağlayan içerikler için tüm dersler soru bankası fiyatları bütçenize zarar vermez. Geniş ürün yelpazesi ve değişen fiyat aralıkları arasından size uygun seçeneği kolayca bulabilirsiniz. Zorlandığınız konuları pekiştirmek ve sınavlarınızda soru çözme pratiği kazanmak için önemli olan ürünleri alıp çözerek, kendinize yarar sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde okul ya da sınav çağındaki çocuğunuz için de bu ürünleri temin edebilir ve okulda başarılı olmasını sağlayabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla satışa çıkan soru bankalarından size ve çocuğunuza uygun olanı kolayca bularak satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Farklı seviyelerde ve çok sayıda yayınevi tarafından basılan soru bankası kitapları arasından ihtiyacınızı karşılayan içeriği bularak avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Geniş fiyat skalası ve basım çeşitliliği ile zorlanmadan seçiminizi yapabilirsiniz. İster kendi istediğiniz kitabı isterseniz de önerilen ve tavsiye edilen bir ürünü temin ederek, farklı alanlardaki soruları çözebilirsiniz. Sınavlarınız için almanız gereken ve size konularda yardımcı olan soru bankalarını uygun fiyatlar ile satın alarak bütçenize zarar vermeden kullanabilirsiniz. Böylece istediğiniz kitaplara sahip olurken bütçenizi zorlamazsınız. Bu seçim aşamasında zaman zaman kararsız da kalabilirsiniz. Böyle durumlarda, kitaplar hakkında yapılan yorum ve tavsiyeleri okuyarak kendiniz için en doğru kitaba karar verebilirsiniz. Kullanıcı yorumlarından yola çıkarak verimli bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz.

Soru Bankası Önerileri

Soru bankaları; seviye, zorluk ve içerik gibi farklı faktörler doğrultusunda çeşitlenir. Bu zengin çeşitlilik içinden kendi ihtiyacınıza göre seçim yapmanız önemlidir. Soru bankası seçiminde en önemli etkenlerden biri bilgi kademenizdir. Her sınıf ve yaş için soru bankası vardır. Bulunduğunuz sınıf düzeyine uygun bir soru bankası seçmek önemlidir. Bundan sonraki adım ise soru seviyesini seçmektir. Kolay, orta ve zor seviyeler arasından kendinizin ya da çocuğunuzun düzeyini bularak soru bankası alabilirsiniz. İyi olduğunuz bir konuyu pekiştirmek için orta ya da zor seviyedeki kitapları tercih ederek sınava hazırlık yapabilir ve konuları pekiştirebilirsiniz. Zorlandığınız konuyu öğrenmek ve sınavlarda başarı elde etmek için tüm dersler kitapları yanında kolay ya da orta seviye soru bankaları tercih edebilirsiniz. Böylece zorlandığınız konuyu öğrenebilir ve aynı zamanda kendinizi geliştirebilirsiniz. Soru çözmek hem size pratiklik kazandırır hem de konuları pekiştirip öğrenmenize yardımcı olur. Bundan dolayı soru bankaları da önemlidir. Zorluk seviyenize göre seçim yaptıktan sonra istediğiniz dersteki yayınları satın alarak çözmeye başlayabilirsiniz. Tek tek bölümlerin yanında tüm derslerin derlendiği ve size kolaylık sağlayan soru bankaları da vardır. Farklı türde basılan ve birden çok yayınevinden çıkan tüm dersler soru bankaları arasından ihtiyacınız olanı kolayca satın alabilirsiniz. Bu ürünler, bütçeniz üzerinde de avantaj elde etmenizi sağlayabilir. Soru bankası seçiminde zorlandığınız zamanlar eğitim sektöründe çalışan kişilerden yardım alarak da kendinize uygun ürünü seçebilirsiniz. Üniversite sınavına hazırlanan biri TYT tüm dersler soru bankası önerisi alarak kendine en uygun kitabı kolayca bulabilir. Bunun gibi durumlarda öğretmenlerden yardım almak önemlidir. Size önerilen soru bankalarını satın almak, sınavdaki başarınızı da arttırabilir. Soru çözerek hem pratik ve hızlı okuma kabiliyeti kazanırsınız hem de sınavlar için zaman yönetiminde ustalaşırsınız. Bu noktada size uygun içeriklere sahip olan yayınları seçerek soruları çözmek size başarı getirir. Okul hayatında ve sınav dönemlerinde hem sizin hem de çocuğunuzun başarısı için soru bankaları önemli bir yer tutar. İyi öğrenilen konular ile girdiğiniz sınavlarda istediğiniz başarıları elde ederek kendinizi ve çevrenizdekileri mutlu edebilirsiniz.

Soru Bankası Kitapları Neden Önemlidir?

Okul hayatı boyunca birden çok konu ile karşılaşır ve sınava girersiniz. Bu dönemlerde zorlandığınız konuları öğrenmek ve bildiklerinizi pekiştirmek için soru çözmek önemlidir. Bu noktada soru bankaları, işlevsel seçenekler hâline gelir. Soru çözerek okul hayatınızda ve sınavlarda istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz. Böylece istediğiniz okulları kazanabilir ve hayatınızı kendi istediğiniz yönde devam ettirebilirsiniz.

Soru Bankası Kitapları Nerelerde Kullanılır?

Öğrenim hayatınızın her anında soru bankası kullanabilirsiniz. Derslerde öğrenilen konuyu pekiştirmek ve sınav konularına hazırlanmak için bu ürünler en iyi yardımcılardır. Kademeli geçiş sınavlarında ve mezun olduktan sonraki meslek sınavlarında soru bankaları ile pratiklik kazanabilir ve başarı elde edebilirsiniz.

Soru Bankası Kitapları Nasıl Seçilir?

Öğrenim gördüğünüz ya da sınavına gireceğiniz derse göre soru bankası seçebilirsiniz. Gireceğiniz sınavlar için özel olarak derslenmiş soru bankalarını seçerek zorlanmadan sınav konularına çalışabilirsiniz. Zorluk seviyelerine göre ayrılan kitaplar arasından kendi seviyenize uygun ürünü bulabilir, konuları pekiştirebilir ve sınavlarda başarı elde edebilirsiniz.

Soru Bankası Kitapları Fiyatları Nasıldır?

Yayınevi, konu, seri ve derleme gibi kriterler arasında değişen soru bankaları vardır. Kendinize uygun ya da istediğiniz soru bankasını bularak uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Soru bankası fiyatları her bütçeye uygundur ve istediğiniz kitabı kolayca alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sorubankası Fiyatları

8236 ürün listeleniyor
Tonguç Akademi
Tudem Yayınları
Okyanus Yayınları
Bilfen Yayınları
Palme Yayıncılık
Pruva Akademi
Ata Yayıncılık
Hız Yayınları
Günay Yayınları
Model Eğitim Yayıncılık
Editör Yayınları
Newton Yayınları
Ankara Yayıncılık
Fenomen Yayıncılık
Netbil Yayıncılık
Test Okul Yayınları
Puan Yayınları
Üçgen Yayıncılık
Karekök Yayıncılık
Damla Yayınevi
4. Sınıf
8. Sınıf
Üniversite Hazırlık
7. Sınıf
6. Sınıf
3. Sınıf
2. Sınıf
Mesleki Hazırlık
1. Sınıf
5. Sınıf
10. Sınıf
11. Sınıf
12. Sınıf
9. Sınıf
Anasınıfı
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Sınıf
Toplam 44 / 8236 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?