Yardımcı Kitaplar

Okula yardımcı ders kitapları arasından çocuğunuzun sınıfına uygun eserler satın alabilirsiniz. Okuldaki derslerde daha başarılı olmaya yardım eden kitaplar konu anlatımlı yapılarıyla kolay anlaşılmayan konuları sade ve akılda kalıcı bir şekilde anlatır. Yardımcı kitaplardan liselere ya da üniversitelere hazırlanırken de yararlanabilirsiniz. İlgili ders hakkında müfredatta yer alan tüm bilgileri içeren kaynak kitaplar sayesinde unuttuğunuz konular hakkında okumalar yapabilirsiniz. TYT, AYT, YKS gibi sınavlara ek olarak KPSS, ALES, YDS gibi sınavlara başarıyla hazırlanmanız için yazılmış yardımcı kitaplar da bulunur. İçeriklerinde konu anlatımının ardından test sorularına da yer veren eserlerle öğrendiklerinizi sınarsınız. Sık sık yanlış yaptığınız konulara ağırlık vererek sınavda bu alandaki açığınızı kapatabilirsiniz.

YKS İçin Önerilen Yardımcı Kitaplar Hangileridir?

Yardımcı kitaplar aracılığıyla bilgiye daha çabuk erişerek testlerinizde daha başarılı olabilirsiniz. Günlük programınıza göre Türkçe test çözmeye başlamadan önce Türkçe yardımcı kitaplarla konu tekrarı yaparak test aşamasına geçebilirsiniz. Uzun ve zaman alıcı paragraf sorularını nasıl çözmeniz gerektiğini ve püf noktaları aktaran Türkçe kitapları ile dil bilgisi, cümlede anlam gibi diğer konularda da bilgilerinizi canlı tutabilirsiniz. Soru bankaları sipariş ederek fazla sayıda ve farklı tiplerde sorular görebilirsiniz. Çözdüğünüz testlerin ardından hatalarınızı çözümlü sorular üzerinden daha kolay kavrarsınız. Eksik bilgilere sahip olduğunuzu düşündüğünüz konularda yardımcı kitaplardaki ilgili üniteleri okuyarak açıklarınızı kapatabilirsiniz. Matematik testinde daha yüksek bir net oranı yakalamak ve matematik korkunuzu yenmek için yardımcı kitaplar sipariş edebilirsiniz. Şematik anlatım ve basit formüllerle matematik testinde daha yüksek bir doğru oranını yakalamanız kolaylaşır. Havuz problemleri, asal sayılar, bölme, bölünebilme, denklem kurma gibi konularda yardımcı kitabınızdan yararlanıp testlerinizi çözebilirsiniz.

KPSS'ye Yardımcı Kitaplar Nelerdir?

Genel Yetenek ve Genel Kültür testlerinde yer alan Türkçe, matematik, tarih, coğrafya ve vatandaşlık dersleri hakkında yayınevlerince hazırlanmış yardımcı kitaplarla KPSS'deki sıralamanızı yükseltebilirsiniz. Açıklamalı anlatımlar ve örnek sorularla konuları daha iyi kavramanız sağlanır. Vakit yönetimini geliştirmek için soru bankalarıyla çözeceğiniz testlere ek olarak belirli dönemlerde çözebileceğiniz denemelerden de satın alabilirsiniz. ÖSYM'nin kapsamına aldığı konuları içeren KPSS'ye yardımcı ders kitapları ile unuttuğunuz bilgilerin üzerinden geçebilir, daha sağlam bir altyapı oluşturabilirsiniz. Alanlarında deneyimli eğitimciler tarafından hazırlanan yardımcı kitaplar ünitelere ayrılarak anlatım gerçekleştirir. Üniteleri sırayla okuyarak ilerlerseniz bir sonraki bölümü daha kavramınız kolaylaşır. Memurluk yolunda KPSS engelini aşmak için düzenli şekilde konu tekrarı yapıp yardımcı kitaplarınızdaki önemli notları okuyabilirsiniz. Grafik çizmeyi ve verileri yerleştirerek doğru sonuca ulaşmayı yardımcı kitaplarla kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Yardımcı Kitapların Fiyatları Ne Kadar?

Çözümlü örnek sorularla içeriği güçlendirilmiş okula yardımcı kitaplar çocuğunuzun ortalamasını yükseltmesine katkı sağlar. Kilit bilgileri kolay anlaşılır şekilde aktaran kitapları satın alarak önemli noktaları daha kolay aklınızda tutabilirsiniz. MEB müfredatına uyumlu hazırlanan ortaokul ve lise kitapları ile çocuğunuzun birden fazla kaynağa sahip olmasını sağlarsınız. Konu anlatımlı soru bankalarından sipariş ederek üniversite sınavına hazırlanabilirsiniz. Çalışmalarınızda size avantaj sağlayan bu kitaplar konulara ve testlere bir arada yer vererek verimli bir şekilde çözüm gerçekleştirmenize yardım eder. Yardımcı kitaplarla üzerinden geçeceğiniz bilgileri yaprak testlerle sınayabilirsiniz. Öğrendiklerinizi pekiştirmenize katkıda bulunan yaprak testler konulara göre ayrıldığı için sadece çalıştığınız konu hakkında sorularla karşılaşırsınız. Soru bankalarında bulunan çok sayıdaki kaliteli soru ÖSYM'nin sınav stiline uygun şekilde hazırlandığı için asıl sınav öncesinde ciddi provalar yapabilmenize olanak tanır. Sözel ve sayısal düşünme yeteneğinizi geliştiren yardımcı kitaplarla KPSS'deki mantık sorularını doğru bir şekilde çözebilirsiniz.

 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Yardımcı Kitaplar

14.276 ürün var
 1. Yazar A-Z
 2. Okuma Listeleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Markalar A-Z
  1. Palme Yayıncılık
  2. Bilfen Yayınları
  3. Tudem Yayınları
  4. Editör Yayınları
  5. Tonguç Akademi
  6. Sınav Yayınları
  7. Gama Yayınları
  8. Esen Yayınları
  9. Nitelik Yayınları
  10. Hız Yayınları
  11. Limit Yayınları
  12. Muba Yayınları
  13. İşleyen Zeka Yayınları
  14. Kültür Yayıncılık
  15. Sözün Özü Yayınları
  16. Karekök Yayıncılık
  17. Gezegen Yayıncılık
  18. Kırmızı Beyaz Yayınlar
  19. Eğitim Vadisi Yayınları
  20. Puan Yayınları
 7. Sınıf A-Z
  1. 1. Sınıf
  2. 2. Sınıf
  3. 3. Sınıf
  4. 4. Sınıf
  5. 5. Sınıf
  6. 6. Sınıf
  7. 7. Sınıf
  8. 8. Sınıf
  9. 9. Sınıf
  10. 10. Sınıf
  11. 11. Sınıf
  12. 12. Sınıf
  13. Üniversite Hazırlık
  14. Mesleki Hazırlık
 8. Basım Dili
 9. Boyut
 10. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213862
Başa dön