KPSS Setler

Kamu Personel Seçme Sınavı'na çalışırken yararlanabileceğiniz setler aracılığıyla soru çözümü ve konu tekrarı yapabilirsiniz. Uzmanların önerdiği şekilde, düzenli bir biçimde ve belirli bir programa uyarak gerçekleştireceğiniz çalışmalar, bilgileri daha iyi öğrenebilmenize yardımcı olur. KPSS Lise Önlisans setleri aracılığıyla hem konu anlatımlı kitaplara hem de çözümlü soru bankalarına sahip olarak sınav hazırlıklarınızı sürdürebilirsiniz. Genel Yetenek ve Genel Kültür testleri için ayrı ayrı üretilmiş kitapları kullanarak, eksik bilgilerinizi tamamlayıp ÖSYM'nin sorabileceği tüm konular hakkında ayrıntılı bilgilere erişebilirsiniz. Bol pratik yaparak soru çözümü gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede, nitelikli soruların ölçtüğü bilgilerinizi test edebilirsiniz. Sıklıkla yanlış yaptığınız konuları soru çözümü sonucunda saptayıp bu noktalara çalışma programınızda daha fazla ağırlık verebilirsiniz. Yayınevlerinin hazırladığı Lise Önlisans setleri yardımıyla ÖSYM'nin soru sorma tarzına uygun kalıplardaki testlerle gerçek sınavı kalite bir şekilde prova edebilirsiniz.

KPSS Lise Önlisans'ta Soru Dağılımı Nasıldır?

Lise Önlisans testi, Genel Yetenek ve Genel Kültür olmak üzere iki temel bölüme ayrılır. Memur olmayı amaçlayan adayların çözeceği Genel Yetenek Testi'nde, 30 Türkçe ve 30 Matematik sorusu çözülmesi gerekmektedir. Hem sözelciler için hem de sayısalcılar için zorlayıcı olabilen bu testte vakit kazanmak ve soruları daha hızlı çözebilmek için bol bol pratik yaparak kendinizi hazırlayabilirsiniz. Genel Kültür Testi'nde daha fazla ders yer alır ancak bu testte de toplamda 60 adet soru bulunur. Adayların en çok zorlandığı Genel Kültür dersleri arasında Tarih önlerde gelir. 27 soruluk Tarih testi doğrudan bilgi soruları ile sıkı bir şekilde çalışılması gereken bir alandır. Tarih alanında ulaşacağınız yüksek netlerle diğer adaylara karşı fark yaratabilirsiniz. 18 soruluk Coğrafya testi sadece Türkiye coğrafyasını kapsadığı için, nispeten daha kolay çalışabileceğiniz bir alandır. Genel Kültür Testi'nde 9 adet Vatandaşlık sorusuna ek olarak gündemi takip edip etmediğinizi ölçen 6 soru da yer alır. Bu 6 soru arasında direkt olarak genel kültür seviyenizi ölçen bilgi soruları da bulunur.

KPSS Lise Önlisans Seti Fiyatları Ne Kadardır?

Yayınevlerinin set halinde hazırladığı çalışma kitapları ile KPSS Lise Önlisans'a sıkı bir şekilde hazırlanabilirsiniz. Set içeriğinde bilgi kitapçıklarına ve pratik şekilde ulaşabileceğiniz ders notlarına da yer veren yayınevleri, farklı fiyat seviyeleriyle tüm bütçelere hitap etmeyi başaran seçenekler sunar. Tüm dersleri kapsayan setler sayesinde Lise Önlisans sınavına en baştan hazırlanabilirsiniz. Okul hayatınızda kalmış bilgileri daha iyi hatırlayıp öğrenmek için konu anlatımlı kitaplarla çalışmaya başlayabilirsiniz. Bölüm sonlarında yer alan tarama testlerini çözüp çalıştığınız konuyu ne kadar iyi anladığınızı tespit edebilirsiniz. Gerçek sınavdaki kitapçıkta kullanılan punto boyutlarına uygun şekilde basılmış KPSS kitapları aracılığıyla kaliteli bir şekilde ders çalışabilirsiniz.

KPSS Lise Önlisans Sınavına Nasıl Çalışılır?

Devlet güvencesi ile çalışmak ve memuriyetiniz üzerinden emekli olmak için KPSS'ye girmeniz gerekir. Mezuniyet derecenize göre girebileceğiniz KPSS Lise Önlisans sınavına set ürünlerle çalışabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı bir araya getiren setler, aynı zamanda tek tek alacağınız ürünleri toplu olarak daha uygun fiyata satın alabilmenizi de sağlar. Deneme sınavlarına da set içeriğinde yer veren eğitim kurumları sayesinde hem konu anlatımlı kitaplar üzerinden derslere çalışabilir hem de edindiğiniz bilgileri denemelerle test edebilirsiniz. Dijital teknolojilere adapte olmuş önemli eğitim kurumlarının karekod sistemi ile hazırladıkları çözümlü kitaplar, video derslerle soruların çözümlerini öğrenebilmenizi sağlar. Detaylı anlatımlara sahip çözüm videoları aracılığıyla öğretmenlerden her bir soru için yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda eksiklerinizi görüp videolar aracılığıyla kapatabilmenizi sağlayan karekodlu soru bankalarını akıllı cep telefonunuz aracılığıyla etkileşimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

KPSS Lise Önlisans Seti

41 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
KPSS Setler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 41 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213021/234456/60003641/60003673