Tuner & Metronom

Müzikle ilgilenen insanların kullanması gerektiği metronom aletleri teknik ve akıcılık yönünden kaliteli bir performans göstermeyi amaçlar. Aynı zamanda da en zorlu şarkıları bile hızlı bir şekilde öğrenmenize yardımcı olur. Metronom cihazlarının kullanılması müzikteki ritim duygusunun geliştirilmesi konusunda da oldukça etkilidir. Buna ek olarak ritmin nerede olduğunu ve müzik notalarının her bir parçasının nasıl bölündüğüne dair olan hissinizi geliştirir. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar olan tüm müzisyenler tarafından ritmi ve nabzı yakalamak için kullanılır. Özellikle müziğe yeni başlayan pek çok kişiyi tempoya ayak uydururken ritme doğru şekilde cevap vermek konusunda sıkıntı yaşayabilir. Bu sebeple metronom aletleri pratik yaparken müziğe doğru şekilde odaklanmanıza ve kendinizi geliştirmenize yardımcı olur. Çalışırken tüm dikkatinizi kusurlarınıza vererek ritme ya da zamanlamaya odaklanabilirsiniz. Bu cihazlar farklı boyutlarda, kullanım şeklinde ve renk tonlarında karşınıza çıkar. Ayrıca her bir cihaz birbirinden farklı teknik özellikleriyle ön plana çıkar. Aralarında akort cihazlarının da yer aldığı bu ürünler kromatik, gitar, bass, keman ve kukulela gibi farklı müzik aletleri ile rahatlıkla kullanılabilir. Cihazlar arasında yer alan tuner çeşitleri de müzik aletinden çıkan notaların perdesini algılayan ve bunu görüntüleyen bir akort modelidir. Bunlar da enstrümanınızın sapına ya da kafasına kolayca bağlanılarak kullanılır. LCD veya LED ekranlı olarak farklı şekillerde karşınıza çıkan bu tuner akort çeşitleri aerodinamik bir tasarıma sahiptir. Doğru ve hızlı bir şekilde akort yapmak için gerek duyduğunuz her cihaz için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Küçük ve hafif olan bu tuner modelleri maksimum bir işlevsellik gösterir. Ürünlerin klips bölümü sayesinde müzik aletinize kolayca takarak işinizi görebilirsiniz. LCD ekrana sahip olan akort aletleri parlak ve renkli bir görünüm sunar. Sayrıca son derece berraklıkta bir akortlama sunarak hem yüksek kontrast hem de geniş bir görüntü açısı sağlar. Farklı ayarlara sahip olan bu tuner akort aletlerinden bazıları özel olan gitar ve bass modunda da çalıştırılabilir. Küçük, kolayca görünen, ışıklı ve oldukça sağlam olan bu cihazları müzik aletleriniz ile beraber gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Tuner - Mentromon Aletleri

Metronom müzik aletleri kare, dikdörtgen ya da üçgen şekilde olup şık tasarımlara sahip cihazlardır. Boyutlarına göre farklılık gösteren bu cihazlar, enstrümanların akort ayarını doğru bir şekilde yapmanıza imkan sağlar. Cihazlar arasında kromatik otomatik tuner çeşitleri de bulunur. Bunlardan bazıları kulaklık girişine, sinyal alamadığında otomatik kapanma özelliğine ve kablolu mandal sistemine sahiptir. Akort cihazlarından tuner ukulele müzik aleti çeşitleri farklı malzemelerin kullanılmasıyla üretilir. Kendinden üstün akort özellikli olan bu aletler hafif kafa kısmı sayesinde rahat çalış sağlar. Bazı modellerinde yer alan krom askı primleri sayesinde güvenli bir şekilde askıyla da kullanılabilir. Ölçüm cihazlarından tuner violin çeştileri de renkli LCD ekran ile öne çıkar. Geniş kalibrasyon aralığına sahip olan tuner violin aletleri keman üzerinde de kullanılabilir. Titreşimli çalışan bu akord cihazını müzik aletinin sap kısmına yakın bir şekilde konumlandırarak ayarlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Tecrübeli ve tecrübesiz olan pek çok müzisyen tarafından kullanılan bu cihazlar yol gösterici ve öğretici bir niteliğe sahiptir. Bu sayede tutarlı bir şekilde müzik üzerinde pratik yapmaya ve notaların vuruşlarına nasıl uyum sağladığı konusunda dikkat etmenize yardımcı olur. Odaklanmak konusunda en büyük yardımcınız olan ürünler sayesinde zor noktalarda da yavaşlamadan ritme ayak uydurabilirsiniz. Hız kazanmanıza yardımcı olarak tempolar arasında yumuşak geçişler yapmanıza imkan sunar. Aynı zamanda gelişiminizi takip etmenize yardımcı olan metronom aleti çeşitlerinden birkaçı müziği ritimlere bölme özelliğine sahiptir. Her vuruşu sekizlik, onaltılık ve sekizlik üçleme olan ürünlerin bulunduğu pek çok cihaz da mevcuttur. Gri, siyah ve kahve rengi gibi farklı renk tonlarında üretilen cihazlardır. Farklı Hz aralığında seçilerek çalıştırılan ürünledir. Sahip olduğu frekans sistemi sayesinde mutlak doğru akordun yapılmasına olanak tanır. Ürünlerden birkaçı desibelmetre ölçüm cihazı özelliğiyle de pek çok kişinin dikkatini çeker. Yüksek doğruluk ve hassasiyet konusunda iyi bilinen bu cihazlar, enstrümanınızın mükemmel bir akort içinde bulunmasını sağlar. En hafif pitch farklılıklarını bir gösteren ve kaliteli bir ölçüm gerçekleştiren bu alet çeşitlerini siz de tercih edebilirsiniz.

Akort Ayarlamaya Yardımcı Tuner - Mentronom Çeşitleri

Metronom cihazı başladığınız noktaya kıyasla geldiğiniz seviyeyi kolayca görebilmek ve müzik ile ilgilenen kişilerin devam etmesine teşvik eden aletlerdir. Bu sebeple pek çok öğrenci ürünlerin amacını anlamasa da kullandıkta sonra birden fazla avantaj elde eder. Şarkı hızını öğrenmenize yardımcı olarak sevdiğiniz tüm şarkıları öğrenirken sizi destekler. Ayrıca şarkı alıştırması yaparken hızınızı doğru şekilde ayarlamak da zorlanabilirsiniz. Dolayısıyla metronom kullanımı müzikle uğraşan öğrencilerin sevdikleri parçaları öğrenmesini oldukça kolaylaştırır. Müziğe yeni başlayan kişiler kadar profesyonellerin de ihtiyaç duyduğu bu aletler şarkıları öğretmek konusunda oldukça önemli bir role sahiptir. Ritim eğitimi dilediğiniz müzik aletinin öğrenilmesi konusunda önem taşıyan bir parçadır. Bu durum da müzikle ilgilenen kişilerin tuner metronom aletlerini vazgeçilmez kılmasına sebep olur. Zamanlamayı sağlamak konusunda da destekleyici olan bu cihazlar dijital ve mekanik olmak üzere ikiye ayrılır. Aralarında analog ve mekanik olan metronom çeşitleri klasik üçgen şeklindedir. Üçgen şeklindeki ürünler yüksekliği ayarlanabilen bir sarkaçla kurmalı bir mekanizmanın bir arada bulunması sonucunda çalışır. Ayrıca pil ya da elektrik gerektirmeyen cihazlardır. Analog versiyonlarında da birden fazla sayıda farklı temposu bulunur. Ayarlamak istediğinizde sarkaç kolunda bulunan ağırlığı yukarı ve aşağı hareket ettirmeniz yeterli olacaktır. Geleneksel ve büyük pek çok mekanik çeşitlerin de yer aldığı bu ürünler arasında bir de taşıması kolay, küçük, hafif ve kompakt olan modeller bulunur. Metronom dijital çeşitleri de kullanım anında gösterdiği ek avantajlarla karşınıza çıkar. Bu avantajlar içerisinde belirli vuruşları vurgulmanıza izin vermesi, görsel ipuçları kullanması ve çıkarılan sesler için farklı seçenekler sunması yer alır. Ayrıca kulaklıkla kullanabileceğiniz farklı cihaz modelleri de bulunur. Bu sayede ses ayarlarından hangisini seçerseniz seçin rahatlıkla cihazı kullanabilirsiniz. Ürünler sunduğu ekran yapısı ve düğmelerle de tempo seçimini kolaylaştırır. Aralarından seçim yapabileceğiniz birbirinden farklı özelliğe sahip cihaz çeşitlerinden dilediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz. Form seçeneği olarak da mini boyda ve klipsli gibi farklı ürün çeşitleri bulunur. Klips olanları giysinize, nota sehpasına ya da istediğiniz yüzeye takarak kullanabilirsiniz. Bu cihazlar içerisinden ihtiyacınıza yönelik olanı çalışmalarınızda kullanabilir ve performansınızı geliştirebilirsiniz.

Mentronom - Tuner Ölçüm Cihazları

Metronom ritim ayarlamak söz konusu olduğunda size yardımcı olacak pek çok çeşit ile karşınıza çıkar. Küçük ve büyük farklı boyutlarda bulunan ürünlerin kredi kartı boyutundaki modelleri de mevcuttur. Özellikle sıkça seyahat edenler bu mini boyutlardaki ürünlerden yararlanabilir. Aynı zamanda taşıma kolaylığı da sunan bu cihazlar sürekli hareket halinde olan müzisyenler için oldukça idealdir. Aralarında sadece saat piliyle çalışan ürünlerin de bulunduğu bu çeşitlilikten yararlanabilirsiniz. Zengin ürün yelpazesi ile karşınıza çıkan metronom ölçer çeşitleri içerisinde piyano ve keman müzik enstrümanları için özel olarak kullanılan modeller de yer alır. Bunlardan metronom piyano çeşitleri siyah, mavi, sarı, kırmızı, beyaz ve gri tonlarında tasarlanır. Farklı ebatlarda karşınıza çıkan bu aletler çok fonksiyonludur. Dayanıklı yapısıyla öne çıkan cihazlar sahip olduğu ekran sayesinde tüm ayarları görmenize imkan tanır. LED ve LCD göstergeli olarak üretilen ve taşınabilirlik açısından kolaylık sağlayan ürünlerdir. Güvenlik için fonksiyonel klipsi bulunan ya da zemin üzerinde dik, sabit bir şekilde durabilen farklı modeller de mevcuttur. Ürünler dokunma modu, ikili kanal stereo kulaklıklar ve yüksek ses kalitesi ile piyano çeşitleri ile kolayca uyum sağlar. Ses müzik aletleri arasında yer alan keman için de farklı cihazlar bulunur. Metronom keman çeşitleri de klipli ya da standlı olarak üretilir. Modeller arasında kullanımı farklı olan bu cihazlar doğru ve hassas bir ölçüm yapabilir. Cihazlardan birkaçı tuner, metronom ve musluk metronomu gibi farklı fonksiyonlara sahiptir. Kolay görünüm için 360 derece döner başlıkla tasarlanan cihazları da keyifle kullanabilirsiniz. İzleme açısını serbestçe ayarlama özelliğine sahip olan montronom çeşitlerini de deneyebilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü renkli ekran yapısıyla karşınıza çıkan ürünler birçok kişinin beğenisini kazanır. Büyük ya da küçük boyutu fark etmeksizin hangisini seçerseniz seçin doğru ritmi yakalamak ve düzenli ölçüm yapılması için cihazları düz bir zemine koymanız gerekir. Özellikle analog olan metronom çeşitleri yüzey eğiminden etkilenir. Bu sebeple koyduğunuz alana dikkat ederek kullanabilirsiniz. Zengin ürün yelpazesi sayesinde pek çok müzik aleti üzerinde kullanılabilen bu aletleri aradığınız özellik ile tercih edebilirsiniz.

Ritmi Yakalamaya Yardımcı Metronom Aletleri

Çalışmalarımıza büyük ölçüde katkıda bulunan metronom çeşitleri gitar, bateri ve ukulele gibi müzik aletleri üzerinde de rahatlıkla kullanılabilir. Bunlardan metronom gitar ile uyum sağlayan çeşitler üçgen, kare, dikdörtgen ya da yuvarlak şeklindedir. Hassas bir şekilde ve geniş kapsamlı olarak çalışır. Aynı zamanda da mikrofon ve klips ayar modlarını destekleyen ürünlerdir. Dijital olan bu metronom 85 Bpm çeşitleri gitar modelleri ile uyumluluk gösteren cihazlardır. Farklı ekran tipleri ile karşınıza çıkarak 5 dakikadan fazla işlem yapılmadan bekletildiği takdirde otomatik olarak kapanan modellerde bulunur. Ayrıca aralarında verileri kaydeden ve enerji tasarrufu gösteren pek çok metronom çeşidi de yer alır. Enstrümanınızın doğru ayarını bulmak için iyi ve kaliteli olan cihazlardır. Bunlardan birçoğu titreşimli olarak da çalışabilir. Metronom bateri ile beraber kullanılan ürünler de çalışmalarınızda doğru ritmi bulmanıza yardımcı olur. Birbirinden farklı müzik aletleri ile yaygın bir şekilde kullanılan bu ürünler oldukça kaliteli, dayanıklı, sağlam ve kullanışlıdır. Farklı şekillerde ve ebatlarda tasarlanan cihazları kullanım alanınıza göre tercih ederek yanınızda bulundurabilirsiniz. Metronom ukulele ile kullanılan cihazlar LED ve LCD ekran göstergeli ürünler dışında, mini pitch çeşitleriyle de karşınıza çıkar. Ukulele için özel olarak tasarlanarak üretilen bu cihazlar kompakt boyutta bulunan tunerlerdir. Tasarımında ışıkları ayarlanması gereken kulakçıkları göstererek yeni başlayanların da kolayca kakort yapmasına olanak sağlar. Cihaz enstrümanın başlığına takılı olduğunda, başlığın arkasına doğru gizlenebilir. Böylelikle ön taraftan rahatsız edici bir görsellik oluşturmaz. Turuncu, mavi ve yaz gibi üç farklı renk seçeneği ile karşınıza çıkan bu çeşidi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Hafif yapısı ve küçük boyutu sayesinde her an yanınızda bulundurabilir ve gittiğiniz her yerde çantanızda taşıyabilirsiniz.

Çalışmalarınızı Destekleyen Metronom Modelleri

Piyano metronom çeşitleri akort ayarlamak için oldukça ideal olan ürünlerdir. Sağlam ve pratik bir şekilde kullanılan bu ürünler genellikle pil ile çalışır. Kolay taşınabilirliği ve güvenle kullanılması sayesinde tüm çalışmalarında size eşlik etmesini sağlayabilirsiniz. Piyano ile uyumlu olan bu ürünler arasında bir de otomatik ayar özelliğine sahip farklı modeller bulunur. Bu özellik sayesinde piyanonnuzu otomatik olarak ayarlayabilirsiniz. Ton durumunu belirtmek için kullanabileceğiniz kırmızı, sarı ve yeşil şekilde 3 arka ışık rengi de bulunur. Bu ürün modelinin bir de parametreleri net okumanıza yardımcı LCD ekranı vardır. Kompakt boyutu sayesinde günlük ayarlamalarda, taşınmasında ve kullanımında oldukça kolaydır. Metronom 35 Bpm çeşitlerinin de bulunduğu bu ürünlerden ihtiyacınıza yönelik olanı tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Metronom tuner pek çok müzisyenin belirli bir tempoda ve hızda çalma pratiği yapmak için kullandığı cihazlardır. Vuruşların çok daha iyi bir şekilde takip edilmesini sağlar. Kişilerin zamanlamaya ve tempoya bağlı kalma yeteneklerinin geliştirilmesine yardımcı olur. Bu cihazlar genellikle orkestra şefleri ve besteciler tarafından da klasik bir tempo vermek amacıyla sıkça kullanılır. Ayrıca profesyonel seviyede olan müzisyenler yavaş hızda olduğu gibi hızlı çalabilme kabiliyetini de aletin değişen tempolarında pratik yaparak gerçekleştirir. Müzikte duyguyu ve diğer nitelikleri yorumlarken pek çok sanatçı aynı ritme uymak zorunda kalabilir. Bu sebeple kullanabileceğiniz metronom 600 Bpm çeşitleri ile kendinizi çok daha fazla geliştirebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarla Tuner- Mentronom

Metronom fiyatları ürünlerin her birinin sahip olduğu özelliklere ve kullanışlı yapısına bakılarak her kesime yönelik olacak şekilde ayarlanır. Ayrıca bu çeşitlilik içerisinde basitten karmaşığa doğru uzanan ve beceri düzeylerine göre farklı modellerde karşınıza çıkan pek çok ürün de bulunur. Sanatçılar, besteciler ve müzisyenler dışında gitardan kemana her türden müzik aletini çalan birden fazla insan tarafından yaygın bir şekilde tercih edilir. Kişilerin kaliteli bir müzik yapabilmesi için bir gereksinim haline gelen bu cihazlar, arasından doğru bir ekipmanın tercih edilmesi de oldukça önemlidir. Aynı zamanda bu metronom çeşitleri müzisyenliğe adım atan milyonlarca insanın ilgisini çeken aksesuarların başında gelir. Herhangi bir parçanın hangi ritimde çalınması gerektiğini gösteren bu tuner elektronik çeşitleri dijitaldir. Tuner olarak da bilinen bu akort ayarlama aletlerinden bazılarında otomatik, yarı otomatik ve özel ayar modu bulunur. Aynı zamanda farklı modları destekleyen pek çok ürün modeli de mevcuttur. Kullanımı rahat, hızlı ve kolay olan bu cihazları içiniz rahat bir şekilde deneyebilirsiniz. Bu ürünler sayesinde müzik aletlerinin akorlarını ayarlarken zamandan tasarruf da yapabilirsiniz. Tuner fiyat bilgisine ve diğer ürünlere Hepsiburada aracılığı ile ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza hitap eden ve özelliklerini beğendiğiniz ürünleri inceleyerek kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz metronom satın alabilir ve müzik deneyimini çok daha kaliteli bir hale getirebilirsiniz.

Tuner-Mentronom Çeşitleri Ne İşe Yarar?

Enstrüman aletleri için kullanılan bu cihazlar ritmi yakalamak, tempo alışkanlığı ve pratiklik kazanmak için tercih edilir. Ayrıca akort ayarlarken de yaygın bir şekilde bu cihazlara ihtiyaç duyulur.bu sebeple müzik aletleri için büyük bir önem taşıyan aletlerdir.

Tuner-Mentronom Çeşitleri Nasıl Kullanılır?

Kullanımı her birinin farklı olan tuner ve metronom cihazları üzerinde yer alan tuşlar ile aktif bir şekilde çalışır. Aralarında çok fonksiyonlu kullanım imkanı sunan pek çok ürünün de yer aldığı bu çeşitlilikten faydalanabilirsiniz.

Tuner-Mentronom Çeşitlerini Kimler Kullanır?

Cihazlar orkestralarda, eğitimciler, uzmanlar, profesyoneller, müzisyenler ve pek çok öğrenci tarafından kullanılır. Parçaları doğru tempo ve ritim üzerinden çalmanıza yardımcı olan bu ürünleri raahtlıkla kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tuner-Mentronom Çeşitleri

781 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Toplam 24 / 781 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483641/411138/411152