Profesyonel bir davulcu olmak istiyorsanız ve bunun için gerekli altyapınız yoksa size bunu kazandıracak olan Dijital Davulları tercih edebilirsiniz. Dijital Davullar, profesyonel davulculuğa giden uzun yolu sizin için çok daha kısa sürelere çekme lüksüne sahiptir. Yeni başlayan olarak çok sayıda prova yapma ihtiyacınız ortaya çıkacaktır. Tam da bu aşamada en pratik yöntem Dijital Davulları kullanmaktır. Bütün bunların dışında en önemli avantajlarından biri hiç şüphesiz yüksek ses şikâyetlerinden kurtulma şansına sahip olmanızdır.

Yepyeni Ses Fırsatları

Dijital Davullar, çok çeşitli davul ve perküsyon setleri ile denemeler yapmanızı sağlar. Çoğu set, herhangi bir sese başka bir ses eklemek için setinizi özelleştirmenizi sağlar.

Müzik prodüksiyonuna meraklıysanız, bazı dijital setler de kendi seslerinizi örneklemenizi sağlar. Akustik bateri kitiniz varsa bunu kaydedebilir ve sesleri dijital pedlerinize örnekleyebilirsiniz. Normal davul sesleri yerine, bunları yeni dönemin gözde dijital ses tonlarıyla değiştirebilirsiniz.

Böyle bir dizi ses fırsatına sahip olmak, sıkılmanızın daha az olası olduğu ve bir kitinizin çeşitli müzikal durumlara uyacağı anlamına gelmektedir. Dijital Davulların ayar seçenekleri göz önünde tutulduğunda limitin gökyüzü olduğunu söylemek çok da abartı bir ifade olmayacaktır.

Dijital Davulların Çalışma Rehberi

Dijital Davullar, bateri modülü (beyin olarak da bilinir) ve bateri yastıklarından oluşmaktadır. Bateri ve zil pedlerinin her biri bateri modülüne bağlanır. Daha sonra bateri modülünü aşağıdakileri yapmak için kullanabilirsiniz:

 • Seslerinizi seçin: Bateri kitini, perküsyon setini veya kullanmak istediğiniz diğer müzikal sesleri seçebilirsiniz. Bazı modüller bireysel kişiselleştirmeye ve kendi örneklerinizi eklemenize izin verir.
 • Ses Seviyesini Kontrol Et: Ses seviyesini kontrol etmek için modülü kullanabilirsiniz. Bazı modüller, bireysel enstrümanların ses seviyelerini değiştirmenize katkıda bulunur.
 • Hassasiyet ve katmanlar: Hassasiyet ayarlarıyla seslerinizi tetiklemek için hangi kuvvetin gerektiğini kontrol edebilirsiniz. Bazı pedler çok hassas olabilir ve çift katmanlamaya izin verebilir, bu nedenle bir pede hafifçe vurduğunuzda bir sesi tetikler ve daha sert vurulduğunda bir diğerini tetikler.
 • USB bağlantı noktaları, Midi ve Ses bağlantıları: Bir bilgisayarı, arabirimi veya diğer aygıtları bağlamak için modülünüzü kullanmayı planlıyorsanız, hangi tür bağlantıların kullanılabilir olduğunu kontrol ettiğinizden emin olmalısınız. Ses Çıkışı sinyali, performans ve kayıt için bir amplifikatöre veya ses arayüzüne bağlanmanızı sağlar. Midi ve USB bağlantıları, müzik notası verilerinizi ses yazılımına gönderir ve tüm ses üretim olanakları dünyasını açar.
 • Paternler ve alıştırma modları: Davul vuruşlarının alıştırma modları ve önceden ayarlanmış kalıpları gerçekten yararlı öğrenme araçları olabilir.

Alternatif olarak, midi notalarını kaydedebilir ve sanal davul makinesi veya müzik prodüksiyon yazılımı ile bilgisayarınızda farklı sesler üretebilirsiniz. Midi, ayrıca hız verileri de içerir, böylece çaldığınız notalarda farklı hassasiyet seviyeleri elde edebilirsiniz. • Dijital davullarımı bilgisayara nasıl kaydedebilirim?

 • Bunu iki şekilde yapabilirsiniz. Bir davul pedine her bastığınızda, ses üretmek için bateri modülünü tetikler. Harici ses jaklarını, bir ses arabirimi aracılığıyla bilgisayarınıza bağlanabilen bateri beynine bağlayabilirsiniz. Ses daha sonra bilgisayarınızdaki kayıt yazılımına kaydedilebilir.
 • Bir kulaklık setine ihtiyacım var mı?

 • Dijital davullarınızı duymak için bir kulaklık setine veya bir amplifikatöre ihtiyacınız olacaktır. Bazı çok giriş seviyesi modellerde yerleşik hoparlörler bulunur, ancak bunlar genellikle sadece uygulama içindir.
 • Dijital davul setlerine nasıl güç verilir?

 • Dijital davul setlerinin bir duvar prizine takılması gerekir. Pille çalışan herhangi bir dijital tambur donanımı, küçük modüller ve cihazlar olma eğilimindedir.
ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Dijital Davullar

57 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Yamaha Dijital Davullar
  2. RHTHYM PERCCUSİON Dijital Davullar
  3. Carlsbro Dijital Davullar
  4. Medeli Dijital Davullar
  5. Alesis Dijital Davullar
  6. Behringer Dijital Davullar
  7. Valler Dijital Davullar
  8. Ddrum Dijital Davullar
  9. Extreme Dijital Davullar
  10. Hitman Dijital Davullar
  11. Legend 1927 Dijital Davullar
  12. Roland Dijital Davullar
  13. Artesia Dijital Davullar
  14. Jwin Dijital Davullar
  15. Maxtone Dijital Davullar
  16. Nux Dijital Davullar
  17. Soundking Dijital Davullar
  18. Stagg Dijital Davullar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Güncel Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/60001501/2147483641/400250/411206/411208
Başa dön