Dünyanın en önemli enstrüman markalarının tasarlamış olduğu, birbirinden farklı vurmalı çalgılar, bir müzik aleti ile ilgilenmek isteyenlerin ve profesyonellerin ilgisini bekliyor. Kaliteli ve dayanıklı malzemeler ile hazırlanmış olan ürünler uzun süreli kullanımları mümkün kılarken aynı zamanda da ekonomik seçenekler olarak her bütçeye ve kesime hitap ediyor. Yeni nesil teknolojiler ile güçlendirilmiş olan ürünlerin yanı sıra klasik olarak tasarlanmış müzik aleti seçenekleri de müzik ile ilgilenmek isteyenlerin tercihleri arasında yer alıyor. Darbuka, davul, bateri, def ve perküsyon gibi farklı müzik aleti seçenekleri içerisinden çalmak istediğiniz enstrümanı seçebilir ve zamanınızı kaliteli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Davul Bateri ve Darbuka Modelleri

Hem elektronik hem de klasik olarak geliştirilmiş olan bateri veya davul seçenekleri, kaliteli yapıları ile dikkat çekiyor. Bateri ya da davul seçerken, yapıldığı ağaç modeli ve metal yapısı önemli bir rol oynuyor. Başlangıç seviyesi için tasarlanmış olan akçaağaç ve huş ağacından imâl edilmiş olan bateriler, dayanıklı yapıları ve güçlü ses seviyeleri ile ön plana çıkıyor. İçleri dolu ve kaliteli metal parçalarından hazırlanmış olan bateri modelleri uzun süreli dayanıklılık ortaya koyarken kaliteli bir ses elde etmenize de yardımcı oluyor. Bunların yanı sıra elektronik olarak tasarlanmış olan bateriler de keyifli bir müzik aleti kullanabilmenize imkân veriyor. Kauçuk ya da silikon hava kabarcıkları ile hazırlanmış padlere sahip olan elektronik bateriler; ses duyumu, ses kalitesi ve dayanıklılık olarak fark yaratıyor. Ayrıca yeni nesil teknolojiler ile hazırlanmış bateri modelleri, farklı ses tonları elde edebilmenize ve birden fazla vurmalı çalgının sesini alabilmenize de olanak tanıyor. Oryantal ve etnik müziğin vazgeçilmezlerinden olan darbuka seçenekleri de kaliteli ve sağlam yapıları ile benzersiz bir müzik ziyafeti sunabilmeniz için sizleri bekliyor.

Perküsyon Trampet ve Def Seçenekleri

Kalimba, cajon, parmak zili, triangle, marakas ve zilli def gibi enstrümanlardan oluşan perküsyon modelleri de eşsiz bir müzik şöleni yaşatabilmenize olanak tanıyor. Güçlü ve sağlam malzemeler ile geliştirilmiş olan perküsyon seçenekleri, hem profesyonellerin hem de yeni başlayanların ihtiyaçlarını karşılamayı bekliyor. Müzik gruplarının tamamlayıcısı olarak görev yapan perküsyonlar, güçlü ses yapıları ve ayrıntıları oluşturan ses aralıkları ile dikkat çekiyor. Ritim oluşturmak amacıyla kullanabileceğiniz perküsyon seçenekleri, çocuklarınızın da kullanabileceği müzik aletleri arasında bulunuyor. Marimba, mızıka, gong ve daha birçok farklı vurmalı çalgıyı içinde barındıran perküsyonlar, farklı yapıları sayesinde hem ritim eğitiminde hem de tamamlayıcı enstrümanlar olarak kullanılabiliyor. Bunların yanı sıra zilli ya da sade bir şekilde geliştirilmiş olan def modelleri de kaliteli deri yapıları ve güçlü kasnakları ile uzun süreli kullanımlara imkân veriyor. Müzik yapmanın en keyifli halini ortaya koyan vurmalı çalgılar, farklı fiyat seçenekleri ile her bütçeye ve kesime uygun seçenekler olarak sunuluyor.

Birbirinden Farklı Vurmalı Çalgılar

  • Farklı teknolojiler ile hazırlanmış olan elektronik bateri modelleri, birçok farklı vurmalı çalgı sesini alabilmenize yardımcı oluyor. Ayrıca kaliteli ve güçlü yapıları sayesinde uzun yıllar kullanabilmenize imkân tanırken, kulaklık ile kullanılabilen modelleri özellikle çevreye rahatsızlık vermek istemeyenler için ideal ürünler olarak dikkat çekiyor.
  • Tamamlayıcı enstrümanlar olarak kullanılan def ve darbuka modelleri ile kalimba seçenekleri hem kolay kullanımları hem de dayanıklı yapıları ile çocuklar için ideal enstrümanlar olarak ön plana çıkıyor.
  • Kayın ve huş ağacından imâl edilmiş olan kajonlar, güçlü ses frekansları ve keyifli tınıları ile benzersiz bir enstrüman seçeneği olarak sunuluyor.
  • Shaker modelleri, ritim çubuğu setleri, ses çanağı, bongo ve metalofon gibi birbirinden farklı perküsyon aletleri, çeşitli notalar ve sesler ile müzik yapabilmenize ortam hazırlıyor.
  • Dayanıklı tasarımları, uygun fiyatları ve benzersiz ses yapıları ile dikkat çeken onlarca farklı vurmalı çalgı sizleri bekliyor. 
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vurmalı Çalgılar

Kitap Film Müzik
Kitap Film Müzik
Müzik & Müzik Aletleri
Müzik & Müzik Aletleri
Vurmalı Çalgılar
Vurmalı Çalgılar
Bateri
Bateri
Davul
Davul
Darbuka
Darbuka
Perküsyon
Perküsyon
Trampet
Trampet
Defler
Defler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 4676 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483641/400250