Eğitim

Öğrencilerin ve sınavlara hazırlanan adayların yararlanabileceği eğitim kitapları birçok alt alan içerir. Bu alt alanlarda çocuğunuzun yaş grubuna ve sınıf bilgisine uygun eserleri bulursunuz. Bunun yanı sıra YKS, KPSS, ALES gibi sınavlar için üretilmiş konu anlatımlı eğitim kitapları da beğeninize sunulur. Birçok yayınevinin bastığı eğitim kitapları farklı eğitimcilerin anlatımlarını okumak ya da farklı kalemlerden çıkan yeni sorular görmek için satın alabileceğiniz yayınlar içerir. DGS, Alan Bilgisi, YDS gibi birbirinden zorlu sınavlara çalışırken soru bankası kitaplarından da faydalanabilirsiniz. Yeni soru tiplerini kullanan, ÖSYM'nin stiline uygun sorulara yer veren bu eserler güncel müfredata uygun şekilde hazırlanmalarıyla da dikkat çeker. İlköğretime yardımcı ders kitapları sipariş ederek çocuğunuzun derslerinde daha başarılı olmasını sağlayabilirsiniz. Ortaöğretim yardımcı ders kitapları tüm derslere yer veren baskılarla çocuğunuza okul hayatında yardımcı olur.

KPSS Eğitim Kitapları Hangileridir?

Memur olmak için geçmeniz gereken bir sınav olan KPSS'de daha yüksek bir net ortalaması yakalamak için konu anlatımlı kitaplarla bilgi birikiminizi artırabilirsiniz. Konuları tek tek çalışıp sağlam bir altyapı oluşturduktan sonra çalıştığınız konuya dair testleri çözerek sınava hazırlanabilirsiniz. Konu anlatımlarının şekil ve görsellerle daha akılda kalıcı hâle getirilmesi sayesinde öğrendiğiniz bilgiler hafızanızda uzun süre kalacaktır. Farklı sayfa sayılarına sahip cep kitapları ile de belirli bir derse ait pratik bilgileri ve önemli notları bir arada okuyabilirsiniz. Soru bankaları satın alarak haftanın belirli günlerinde belirli derslere çalışabilirsiniz. Zengin soru içerikleriyle göz dolduran soru bankaları sayesinde daha hızlı bir şekilde çözüm gerçekleştirmeyi öğrenebilirsiniz. Kendinizi sınava hazır tutmak için belirli bir tempoyla soru çözümlerinizi düzenli şekilde devam ettirebilirsiniz. Kolay anlaşılır cevap anahtarları üzerinden ilgili testte kaç doğru ve kaç yanlış yaptığınızı kontrol edip net sayınızı bulabilirsiniz.

Önerilen Üniversiteye Hazırlık Kitapları Nelerdir?

Özgün sorularla hazırlanan üniversiteye hazırlık kitapları aynı zamanda konu anlatımlı eserler de içerir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda sadece konu anlatımlı kitapları ya da soru bankalarını satın alabilirsiniz. TYT Türkçe testindeki uzun paragrafları daha çabuk okuyup kavrayabilmek için Türkçe soru bankaları ile bu alanda sık bir şekilde pratik yapabilirsiniz. Kaliteli metinlerden oluşan paragraflar okuma ve anlama yetilerinizi geliştirirken dikkatinizi sağlamanıza da yardımcı olur. Başarıya adım adım yaklaşmak için üniversiteye hazırlık setleri de sipariş edebilirsiniz. Bu setlerde konu anlatımlı ders kitaplarının yanı sıra soru bankaları, bilgi kitapçıkları ve yaprak testler de bulunur. Ayrıca YKS deneme sınavlarını fasikül çözerek de üniversite sınavında daha başarılı olabilirsiniz. Çözümlü soruları da içeren konu anlatımlı YKS kitapları takıldığınız sorularda ayrıntılı açıklamalarla aydınlanmanıza yardım edecektir.

Açık Lise Kitaplarının Fiyatları Ne Kadar?

Zorunlu ortak dersleri konu alan kitaplar açık lise sınavlarından geçer not alabilmenize yardımcı olur. Konu anlatımı da yapan kitapları sipariş ederek başarısız olduğunuz derslere odaklanıp eksiklerinizi kapatabilirsiniz. Açık Öğretim Lisesi öğrencilerine sunulan çıkmış soru kitapları ile gireceğiniz sınavda önceki yıllarda ne gibi soruların yer aldığını görürsünüz. Daha çabuk mezun olmak ve üniversite sınavına girmek için hak kazanmak adına açık lise soru bankalarından da yararlanabilirsiniz. Bilgilerinizi sınamanıza olanak tanıyan soru bankalarını dilediğiniz dersle ilgili baskılar arasından sipariş edebilirsiniz. Tanıtım ve Pazarlama, Medyada Eleştirel Yaklaşımlar, Sağlık Ekonomisi gibi birbirinden farklı dersler için uzman eğitimcilerin kaleme aldığı konu anlatımlı eserler eksiklerinizi tamamlamanızı sağlar. Bahar ya da güz dönemine göre de hazırlanan kitaplar arasından ihtiyaç duyduklarınızı okuyarak sınavda yüksek bir not alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Eğitim Kitapları

10.000+ ürün listeleniyor
Kitap Film Müzik
Kitap Film Müzik
Kitap
Kitap
Eğitim
Eğitim
Kaynak Kitap
Kaynak Kitap
Sözlük ve İmla Kılavuzları
Sözlük ve İmla Kılavuzları
Bilgisayar Kitapları
Bilgisayar Kitapları
Ansiklopediler
Ansiklopediler
Sınav Hazırlık
Sınav Hazırlık
Yabancı Dil Eğitimi
Yabancı Dil Eğitimi
Açık Öğretim Kitapları & Setleri
Açık Öğretim Kitapları & Setleri
Ders Kitapları ve Yardımcı Kitaplar
Ders Kitapları ve Yardımcı Kitaplar
Hız Yayınları Eğitim
Arı Yayıncılık Eğitim
Benim Hocam Yayınları Eğitim
Fenomen Yayıncılık Eğitim
Okyanus Yayınları Eğitim
Bilfen Yayınları Eğitim
Ankara Yayıncılık Eğitim
Karekök Yayıncılık Eğitim
ÜçDörtBeş Yayınları Eğitim
Aydın Yayınları Eğitim
Bilgi Sarmal Yayınları Eğitim
Palme Yayıncılık Eğitim
Çap Yayınları Eğitim
Egem Yayınları Eğitim
Yargı Yayınevi Eğitim
İlkumut Yayıncılık Eğitim
Pegem Akademi Yayıncılık Eğitim
Kafa Dengi Yayınları Eğitim
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın