KPSS'ye hazırlanırken konu anlatımlı kitaplarla unuttuğunuz konuları yeniden öğrenebilirsiniz. Açık ve net ifadelerle gerçekleştirilen anlatımlar dersler hakkında akılda kalıcı bilgiler edinmenizi sağlar. Konu anlatımlı kitapların renkli yapıları, şekil ve görsellerle zenginleştirilen içerikleri daha keyifli bir çalışma için gerekli desteği oluşturur. Güncellenen baskılar yeni bilgilere yer veren yapılarıyla gözden geçirilerek size sunulur. Müfredata uygun konu anlatımlı eserler sayesinde sınavda karşılaşmanızın muhtemel olduğu tüm konular hakkında çalışma yapabilirsiniz. Bölüm ya da ünite sonlarında değerlendirme testleri bulunan kitaplar aracılığıyla öğrendiklerinizi hemen sınarsınız. Bilginizi pekiştirmeye yardımcı konu anlatımlı kitaplar matematik, Türkçe gibi Genel Yetenek konularına hakim olmanızı sağlar. Buna ek olarak tarih, coğrafya ve vatandaşlık kitaplarıyla da Genel Kültür alanı için okumalar yaparsınız.

Tavsiye Edilen KPSS Konu Anlatımlı Kitaplar Hangileridir?

KPSS Genel Yetenek ve Genel Kültür testlerine beraber çalışmanızı sağlayan kitaplar tüm konuları tek bir eserde toplamıştır. Konu anlatımının yanı sıra pratik bilgilerle anlatımını zenginleştiren bu eserler akılda kalıcı notlarla sınavda size net kazandırabilecek püf noktalara dikkat çeker. Tamamı çözümlü ve özgün sorulardan oluşan test kitapları ile de KPSS'de hedeflediğiniz puanı yakalayabilirsiniz. Soru tiplerine aşina olup daha hızlı çözüm gerçekleştirebilmeniz için soru bankalarından faydalanabilirsiniz. Video derslere de yer veren konu anlatımlı kitaplar karekod teknolojisinden yararlanabilmenizi sağlar. Karekodları okutarak ders videolarını açabilirsiniz. Detaylı anlatımlar gerçekleştiren öğretmenler konuyu daha iyi anlamanıza yardım eder. Akıllı tahtalara uyumlu konu anlatımlı kitapları satın alan eğitimciler öğrencilerine KPSS konularını dijital tahtalar üzerinden de anlatabilir. Kaliteli kâğıtlarla basılan kitaplarda yer alan sorular için bırakılan boşluklarda işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

KPSS Konu Anlatımlı Kitapların Fiyatları Ne Kadar?

Türkçe testindeki paragraf sorularına alışmak ve bu uzun soruları daha kısa sürede çözebilmek adına konu anlatımlı Türkçe soru bankaları üzerinden çalışabilirsiniz. Anlam bilgisi, paragraf soruları, cümle tamamlama soruları gibi farklı konularda çok sayıda test içeren soru bankaları Türkçe testinden yüksek bir net oranı elde edebilmenize yardımcı olur. Matematikte zorlandığınız denklem problemlerini konu anlatımlı kitaplarla çözmeyi öğrenebilirsiniz. Denklem kurarken dikkat edilmesi gerekenleri aktaran eserler örnek sorularla nasıl doğru çözümler gerçekleştirebileceğiniz öğretir. Vatandaşlık kitapları ile KPSS'de diğer adayların önüne geçebilirsiniz. Bilgi ağırlıklı bir test olan vatandaşlık testinde tüm soruları doğru yanıtlamak için güncel bilgilerle yenilenen baskılardan satın alarak çalışabilirsiniz. Hem konuları anlatan hem de test sorularına yer veren kitaplarla vatandaşlık bölümünü sorunsuz atlatabilirsiniz.

KPSS'ye Konu Anlatımlı Kitaplarla Nasıl Çalışılır?

Konu anlatımlı kitapları ile üniteleri sıra sıra geçerek çalışabilirsiniz. Bir sonraki üniteyi daha iyi anlamak için bir önceki üniteyi iyi bilmeniz gerekeceği için hiçbir üniteyi atlamadan sağlam bir altyapı oluşturabilirsiniz. Bilgilerinizi güncellemenizi sağlayacak KPSS konu anlatımlı kitaplar derslere daha hakim hale gelmenize yardımcı olur. Bölüm özetlerine yer veren baskıların yanı sıra konuları şemalar yardımıyla özetleyen eserler de bulunur. Yazar komisyonlarının hazırladığı konu anlatımlı setler soru gelmesi muhtemel her konu için ayrıntılı bilgiler verir. Deneme kitapları satın alarak belirli bir dersle ilgili ya da tüm testlerden oluşan sınavları çözebilirsiniz. Sına stresinizi azaltmak ve daha rahat bir şekilde sınava girmek için düzenli aralıklarla kendinize deneme sınavı yapabilirsiniz. Kısa notlardan oluşan özel baskılar her bir ders için gerekli püf noktaları okuyucularıyla paylaşır. Kitapların sayfalarındaki boşluklara akılda kalıcı kodlamalarla bilgileri özetleyebilirsiniz. Konu çalışması gerçekleştirdikten sonra çözebilmek için çek kopart yaprak testlerden de sipariş edebilirsiniz.


ARA
Loading interface...
Loading interface...

Kpss Konu Anlatımı

Kategori
Konu Anlatımlı
Toplam 24 / 423 ürün
DSACategoryId/234456/60003639/60001501/2147483645/15033037/213021/60003643