Kamu Personel Seçme Sınavı'na hazırlanırken çalışmalarınızda eğitim kurumları tarafından yayınlanmış KPSS kitaplarından faydalanabilirsiniz. Lise, ön lisans ve lisans KPSS için ayrı ayrı oluşturulan soru bankaları aracılığıyla sınavda karşınıza çıkabilecek tüm konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğitimcilerin tavsiye ettiği üzere sık sık soru çözme pratiği yaparak bilgilerinizi tazeleyip canlı tutabilirsiniz. Yıllara göre çıkmış sorulara da yer veren baskılar aracılığıyla ÖSYM'nin soru soruş tarzına ve önem verdiği konulara aşina olabilirsiniz. Konuları ve dersleri sil baştan öğrenmek, sağlam bir temel oluşturmak için Kamu Personel Seçme Sınavı için hazırlanmış kitaplardan yararlanabilirsiniz. Derslere göre konu anlatımlarına yer veren bu kitaplar, geçmiş yıllardaki okul hayatınızda öğrendiğiniz bilgileri yeniden öğrenip unuttuğunuz noktaları tekrar hatırlamanız için idealdir. Eğitim kadroları ile güven veren yayınevleri, her bir ders için farklı uzmanlarla çalışarak adaylara yarar sağlayacak kitaplar hazırlar.

KPSS Kitaplarının Fiyatları Ne Kadar?

Adayların ekonomik bir şekilde KPSS kitabı satın almasını sağlayan yayınevleri, farklı baskılarla her bütçeye uygun yayınlar hazırlar. Sayfa sayılarına bağlı olarak fiyat düzeyleri değişen bu kitaplar arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz. Konu anlatımlı kitaplar, bölüm sonlarında yer verdikleri testlerle yeni öğrendiğiniz taze bilgilerin daha da akılda kalıcı hale gelmesini sağlar. Konu tekrarı yaparken bölüm sonu testlerinde bilginizi ölçmeyi unutmayarak daha etkili bir şekilde sınava hazırlanabilirsiniz. Düzenli bir şekilde çözeceğiniz KPSS soru bankası kitapları aracılığıyla bilgilerinizi güncel tutabilirsiniz. Fiyatları da oldukça uygun olan bu soru bankaları tek bir derse özel olarak hazırlanabildiği gibi, Genel Yetenek ve Genel Kültür gibi farklı alanlarla yönelik olarak da basılabilmektedir. Video derslere de yer veren modüler setlerden sipariş ederek özel eğitim kurumlarına gitmenize gerek kalmadan alanında tecrübeli öğretmenlerin anlattığı konulara çalışabilirsiniz.

KPSS Kitapları Nereden Alınır?

Onlarca yayınevine ve yüzlerce çözümlü baskıya yer veren geniş bir ürün gamı sunan kategori üzerinden KPSS kitaplarını satın alabilirsiniz. Kitapçıya giderek harcayacağınız zamanı ve tek tek incelemeniz gereken kitapları kolay anlaşılır menüsü ve filtreleme seçenekleri ile size geri kazandıran Hepsiburada sayesinde hayatınıza ekstra vakit katabilirsiniz. İndirimli ve kampanyalı fırsatlarla daha uygun koşullarla sipariş edebileceğiniz KPSS kitapları çalışma programınıza uyum sağlar. Haftanın farklı günleri için belirlediğiniz farklı dersler sayesinde her gün, sınavda karşınıza çıkabilecek soruları çözerek memuriyet yolunda başarıyla ilerleyebilirsiniz. KPSS kitaplarını alırken güncel müfredata uygun ve güncellenmiş baskılar arasından seçim yapabilirsiniz. Kaliteli baskılarıyla kağıtları üzerinde rahatça işlem yapabileceğiniz bu kitaplar, kusursuz oluşlarıyla okuma kolaylığı da yaşatır.

KPSS Kitabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Adayların Kamu Personel Seçeme Sınavı için hazırlanmış kitaplar arasından seçim yaparken dikkat etmesi gereken en önemli nokta, girilecek olan sınavın türüne uygun bir kitap sipariş etmektir. Çünkü ön lisans ve lisans sınavı gibi farklı sınavlar için ayrı baskılar yapılmaktadır. Eksiklerinizin yoğun olduğu bölümlerle ilgili daha fazla kitap satın almayı tercih edebilirsiniz. Genel Kültür ya da Genel Yetenek testlerinden sıkça hata yaptığınız bölümlerle ilgili Türkçe, vatandaşlık gibi konularda kitaplar sipariş edebilirsiniz. Çıkmış sorulardan oluşan özel baskılardan satın alarak da KPSS'ye iyi bir şekilde hazırlanabilirsiniz. Alacağınız kitapların çözümlü sorulara yer vermesine özen göstererek hatalı çözümlerinizde yaptığınız yanlışları kolayca görebilirsiniz. Dijital teknolojilere uyumlu modern sınav kitapları aracılığıyla cep telefonunuz üzerinden videolar izleyerek konu tekrarı yapabilirsiniz. KPSS kitabı satın alırken ürünün içeriğinde ne kadar soru bulunduğuna ve konu anlatımına sahip olup olmadığına da dikkat edebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

KPSS Kitapları

Genel Kültür - Genel Yetenek
Eğitim Bilimleri
Lise - Önlisans
KPSS A Grubu
Konumseçilmedi
Kategori
Toplam 24 / 5306 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213021/234456