KPSS

Memur adaylarının başarılı bir çalışma dönemi geçirmesine yardımcı olan KPSS kitapları, sınavda yüksek puanlara ulaşmanıza katkı sağlar. KPSS kitapları arasında yer alan birbirinden yararlı eserler, farklı testlere başarılı bir şekilde hazırlanmanız için ideal özellikler taşır. Çok sayıda yayınevinin hazırladığı yüzlerce kitabın size sunulması, farklı isimlerin kaleme aldığı sorularla karşı karşıya kalmanızı sağlar. Böylece konulara dair çeşitli bilgilerinizi ayrıntılı şekilde ölçen testlerle prova yapabilirsiniz. KPSS kitap önerileri arasında öne çıkarılan eserleri tercih ederek adayların beğenisini kazanan test kitaplarına sahip olabilirsiniz. Ayrı şekilde hazırlanmış KPSS Genel Yetenek kitapları ve KPSS Genel Kültür kitapları sayesinde her iki teste de özel olarak hazırlanmanız sağlanır. Böylece eksiklerinizin yoğun olduğu konulara daha detaylı şekilde çalışabilirsiniz. Konuları ayrıntılı bir şekilde öğrenmek için KPSS konu anlatımlı kitap seçenekleri arasındaki ürünleri değerlendirebilirsiniz. Türkçe, matematik, vatandaşlık, tarih gibi derslere özel olarak hazırlanan konu anlatımlı kitaplar, zorlandığınız derslere ve zorlandığınız konulara dair ayrıntılı şekilde çalışma gerçekleştirmeniz için uygundur. Sade bir dille anlatım gerçekleştiren sınav kitapları sayesinde konuları daha iyi bir biçimde kavramanız kolaylaşır. KPSS’nin yanı sıra YDS, ALES gibi sınavlara özel kitaplar da bulunur. ALES kitap fiyatları, ekonomik olan birçok ürüne ulaşmanıza yardım eden hesaplı seçenekleri size sunar.

KPSS Kitapları Arasındaki Soru Bankalarıyla Oluşan Kolaylıklar

  • Farklı derslere özel olarak hazırlanan KPSS çıkmış sorular kitabı sayesinde her bir derse ait yüzlerce soru örneğiyle karşı karşıya kalarak kendinizi geliştirmeniz sağlanır.
  • Karekod teknolojisi ile soruların çözümlerine sanal ortam üzerinden ulaşmanızı sağlayan KPSS hazırlık kitapları yardımıyla bilgiye hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
  • Akıllı tahta uyumluluğuna sahip olan KPSS kitap seti seçeneklerini değerlendirerek öğrencilerinize ders anlatırken kolaylık kazanabilirsiniz.
  • Farklı soru tiplerini yakından tanıyarak dikkatinizi arttırmak için KPSS test kitabı çeşitleri arasındaki ürünlerin zengin içeriğinden yararlanabilirsiniz.
  • En iyi KPSS kitapları sayesinde kontrolden geçirilerek size sunulan çok sayıda soruyu çözüp sınav pratiği yapabilirsiniz.

Çözümlü Soruları İçeren KPSS Kitapları

Alanında uzman isimlerin kaleme aldığı sorulardan oluşan çözümlü test kitapları sayesinde KPSS öncesinde bilgilerinizi ölçebilirsiniz. Kaliteli ve müfredata uygun sorulardan oluşan bu kitaplar, gerçekçi bir prova yapabilmeniz için idealdir. İçeriklerinde cevap anahtarı bölümünün yanı sıra açıklamalı çözüm bölümüne de yer veren KPSS alan kitapları ile başarılı bir şekilde hazırlıklarınızı sürdürebilirsiniz. Detaylı şekilde soruların yanıtlarını açıklayan çözüm bölümleri, aklınıza takılan noktaların aydınlatılmasını sağlar. Aynı zamanda pratik ve hızlı bir biçimde konu tekrarı yapmanız için de ideal olan bu kitaplar, unuttuğunuz ve gözden kaçırdığınız noktaları fark etmenizi kolaylaştırır. Sade bir dille soru çözümlerinin anlatılması, hatalı olduğunuz noktaları kolayca tespit etmenize yardımcı olur. KPSS kitap al seçeneklerinden yararlanarak KPSS cep kitapları ya da KPSS çalışma kitabı çeşitleri arasındaki ürünleri değerlendirebilirsiniz. Cep kitaplarının sahip olduğu mini boyutlar, toplu taşımada yolculuk ederken rahatça sınava çalışabilmeniz için size kolaylık sağlar. Kaliteli kâğıtlara basılan kitaplar üreten yayınevleri, soru çözerken karalama yapmanıza ve not almanıza olanak tanır. KPSS deneme kitapları da kaliteli baskılarla üretildiği için sınavı gerçekçi bir şekilde prova edebilirsiniz. Gerçekçiliği arttırmak için sınav süresi kısıtlamasına uygun şekilde soruları çözmeye özen göstermeniz gerekir. Aynı zamanda oturarak ve de masa başında çözüm yapmanız, asıl sınava uygun bir biçimde hazırlıklarınızı sürdürmeniz için idealdir. KPSS kitap fiyatları hesaplı olan çok sayıda seçeneği size ulaştırarak bütçeniz için ideal tercihlerde bulunmanızı kolaylaştırır.

Farklı Temalara Sahip KPSS Kitapları

KPSS Türkçe kitaplarını kullanarak Türkçe sınavındaki konulara olan aşinalığınızı arttırabilirsiniz. Cümlede anlam, paragrafta anlam gibi konuları daha iyi kavramak için KPSS konu anlatımlı kitap önerileri arasındaki Türkçe kitaplarını tercih edebilirsiniz. Hem konu anlatımına hem de test sorularına içeriğinde yer vererek adaylara yardımcı olan eserler sayesinde etkili bir şekilde sınav hazırlıklarınızı sürdürebilirsiniz. KPSS kitap tavsiyeleri arasında öne çıkan soru bankası kitapları arasında da Türkçe testine özel olarak hazırlanan eserler yer alır. Yüzlerce soruya ve onlarca soru tipine içeriklerinde yer veren bu kitaplar, sınavda karşınıza çıkabilecek soruların benzerleriyle önceden karşılaşmanızı sağlar. Türkçe temalı kitaplara ek olarak matematik testi için özel şekilde hazırlanan konu anlatımlı kitaplar da bulunur. KPSS için kitap önerileri arasında da dikkat çeken bu eserler, matematik konularını daha kolay kavramanız için temel anlatım tekniklerini kullanır. Matematik testinde karşınıza çıkabilecek noktaları aşamalı şekilde işleyen konu anlatımlı kitaplar yardımıyla bilgilerinizi daha sağlam hale getirebilirsiniz. Soruları hızlı ve hatasız şekilde çözmek için KPSS hazırlık kitap önerileri içerisinde yer alan matematik kitaplarını tercih edebilirsiniz. Bu kitapların sahip olduğu çok sayıda çözümlü soru örneği, test çözme yeteneğinizi geliştirmeniz için size yardımcı olur. Bölme ve bölünebilme, köklü sayılar, asal sayılar gibi zorlu konuları kolayca kavrayıp bu konulardan soru kaçırmamak için sık sık pratik yapabilirsiniz. KPSS soru bankası çeşitlerinin sağladığı yüzlerce test sorusu örneği, çalıştığınız konuya dair birçok soruyu çözmenize imkân tanır.

KPSS Denemeleri ile Bilgilerinizi Ayrıntılı Şekilde Ölçün

Adaylara avantaj sağlayan KPSS seti seçenekleri arasından çok sayıda denemeye ulaşabilirsiniz. Genel Yetenek ve Genel Kültür testlerine dair onlarca denemeyi içeren setleri tercih ederek sınava daha etkili bir şekilde çalışabilirsiniz. Denemelerin müfredata dahil olan tüm konulara uygun şekilde hazırlanması, sınavda karşılaşma ihtimaliniz olan çok sayıda soruyu çözmeye imkân tanır. Aynı zamanda belirli bir alana özel olarak hazırlanan denemeler de adaylara sunulan seçenekler arasında bulunur. Böylece eksiklerinizin yoğun olduğu derslere özel şekilde hazırlanmanız kolaylaşır. Tarih denemelerinin geniş bir aralığı kapsayan soruları içermesi, İslamiyet öncesi medeniyetlerden Osmanlı Devleti’ne kadar birçok konuya dair sorularla karşılaşmanızı sağlar. Cumhuriyet dönemine dair soruları da içeren denemeler, yakın tarihli konular hakkındaki bilgilerinizi taze tutmanız için pratik yapmanıza olanak tanır. Aynı zamanda sözel yeteneğinizi geliştirmenize ve bilgileri daha kolay hafızanızda tutmanıza yardımcı olan denemeler arasında vatandaşlık testi denemeleri de yer alır. Temel hukuk konusunda dair soruların yanı sıra anayasa konusuyla ilgili birçok soruya da bu denemelerle ulaşabilirsiniz. Yasama, yürütme ve yargı kollar hakkında hazırlanmış ayrıntılı soruları içeren denemeler, detay bilgileri daha kolay hafızanıza kazımanıza yardımcı olur.

KPSS’ye Nasıl Çalışılır?

KPSS’ye çalışırken bilgilerinizi güncellemek için konu anlatımlı kitaplardan yararlanabilirsiniz. Öğrendiğiniz bilgileri taze tutmak ve ölçmek içinse KPSS soru bankalarından ve KPSS denemelerinden yardım alabilirsiniz.

Soru Bankaları Nasıl Çözülmelidir?

Soru bankalarını çözerken ilgili konuya hakim değilseniz öncelikle o konuya dair okuma yapıp bilgilerinizi arttırmanız gerekir. Süre tutarak test çözümü yapmanız, bir test için ne kadar süre harcadığınızı tespit etmenizi ve kendinizi geliştirmenizi kolaylaştırır.

Test Çözerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Soruların tamamının değil, sadece kilit bilgilerin yer aldığı kısımların altını çizerek verileri daha kolay şekilde aklınızda tutabilirsiniz. Çözmekte zorlandığınız sorularla vakit kaybetmemek için bu soruları işaretleyip artan zamanınızı o soruları çözmek için değerlendirebilirsiniz. Çözüm yaptıktan sonra işaretleme işlemlerini gerçekleştirerek kendinizi sınava daha iyi bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

KPSS Kitapları

10.000+ ürün listeleniyor
Kitap Film Müzik
Kitap Film Müzik
Kitap
Kitap
Eğitim
Eğitim
Sınav Hazırlık
Sınav Hazırlık
KPSS
KPSS
Genel Kültür - Genel Yetenek
Genel Kültür - Genel Yetenek
Eğitim Bilimleri
Eğitim Bilimleri
Lise - Önlisans
Lise - Önlisans
KPSS A Grubu
KPSS A Grubu
Pegem Akademi Yayıncılık KPSS
Benim Hocam Yayınları KPSS
Yargı Yayınevi KPSS
Yediiklim Yayınları KPSS
İnformal Yayınları KPSS
Dijital Hoca Akademi KPSS
Hoca Kafası Yayınları KPSS
Data Yayınları KPSS
Hocawebde Yayınları KPSS
ÜçDörtBeş Yayınları KPSS
Savaş Yayınevi KPSS
Uzman Kariyer Yayınları KPSS
Dizgi Kitap KPSS
Lider Yayınları KPSS
Öğreti Akademi KPSS
Monopol Yayınları KPSS
İndeks Akademi Yayıncılık KPSS
İSEM Yayıncılık KPSS
Karakutu Yayınları KPSS
Doktrin Yayınları KPSS
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Yayınevi
Toplam 48 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?