KPSS A Grubu

KPSS A Grubu Kitapları

KPSS hazırlık aşamasında birçok yardımcı kitap üretilmiştir. Bu kitapların her biri sınavın zorlu koşullarının üstesinden gelmek için dikkatli ve detaylı bir şekilde bir arada toplanmıştır. KPSS A grubu kitapları ihtiyacınız olan tüm bilgiler uzmanlar tarafından sağlanmıştır. Sınava hazırlananlar için eğitim ve bilgilendirmeyi amaçlayan bu kitaplar farklı kategoridekileri ihtiyaca yönelik olarak çıkmış sorular ile konuların pekiştirilmesi sağlanmıştır. Kolay anlaşılan ve geniş kitlelere hitap etmek amacı ile profesyonel olarak pratik bir biçimde hazırlanmak için KPSS A grubu kitapları çeşitlerini detaylı bir biçimde inceleyebilir ve aradığınız türdeki tüm yardımcı kitapları filtreleyerek satın alabilirsiniz.

KPSS A Grubu Kitap Seti

Lisans mezunu olan öğrencilerin kamusal alandaki iş yerlerine atanmaları için yapılan KPSS sınavları, başarılı kişiyi seçmeye yönelik olarak hazırlanmaktadır. Bu sınavlar ile adayın pratikliğini, bilgisini, ölçme ve değerlendirmeye yöneliktir. Sınava düzenli ve disiplinli bir çalışma şekli ile istediğiniz alanda doğru bir şekilde yerleştirilebilirsiniz. İşte bu noktada çalışmanızı destekleyecek olan A grubu KPSS kitap seti sizin için en ideal kaynak olarak gösterilmektedir

Uzman eğitmenler tarafından hazırlanan yardımcı kitaplar sayesinde, çalıştığınız süre boyunca konu anlatımları ve çıkmış sorular ile yurt genelinde sıralamanızı başarılı bir şekilde sonlandırmanıza yardımcı olacak nitelikte hazırlanmıştır KPSS A grubu ders kitapları içerisinde; iktisat, muhasebe, maliye, ceza hukuku, idare hukuku, ticaret hukuku, medeni hukuk, kıymetli evrak hukuku, mikro- makro iktisat, idare, yargı, icra, iflas hukuku, para- banka kredi, Türkiye ekonomisi gibi derslerin beraberinde genel kültür ve genel yetenek derslerin kitapları da içerisinde yer almaktadır

KPSS A Grubu Konu Anlatım Kitapları

Kamusal alanda çalışmak için önceliğiniz, KPSS adı verilen sınavı geçmeniz gerekir. Bunun için de yardımcı kitaplarının devamlı ve titiz bir çalışma ile gerçekleşir. Bu bağlamda özellikle sınava yönelik hazırlanmış olan KPSS A grubu konu anlatımlı kitapları temin edinmeniz ile mümkündür. Derslerin konularını, püf noktalarını, nokta atışlarını detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Konu anlatımlı kitaplarda her konunun sonunda yer alan bölüm sorularını dikkatli ve büyük bir titizlikle çözerek kendi bilginizi değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

KPSS A grubu hazırlık kitapları konu anlatımları sonrasında çıkan testler ile daha önceki yıllarda çıkmış soruları çözerek konuların daha da pekişmesini sağlayabilirsiniz. Böylece konulara yeterince hakim olduğunuzu ve artık soruları tereddütsüz bir şekilde bildiğinizde bir sonraki konuya geçerek arta kalan zamanda kendinize vakit ayırabilirsiniz. Soru çözümlerinde yetersiz olduğunuzu düşündüğünüz konularda yeniden anlayarak konu tekrarı ve test soru çözümleri ile pekiştirmelerinizi yineleyebilirsiniz. Konu ve sınav müfredatına uygun bir şekilde hazırlanan test kitaplarını ve yardımcı kitaplarını temin etmeniz için sunulan alternatif fiyatları değerlendirebilirsiniz.

İşletme, iktisat, maliye veya kamu yönetiminin birçok ortak derslerinin olduğu kitaplar profesyonel bir şekilde akademisyenler eşliğinde birçok çeşitli kaynaklar birleştirilerek hazırlanmıştır. Kurumsal finans, muhasebe, finansal analiz, yatırımlar gibi birçok farklı konularla KPSS A grubu konu anlatımlı kitap haline getirilmiştir. Tüm derslerin konularına tamamen hakim olmak isteyenler için her bilgiyi sıfırdan anlatan bu kitabı temin edebilirsiniz. 

Kitapların her biri, kendi alanında uzman kişiler tarafından hazırlanmıştır. Daha eski veya yeni mezunların sıfırdan başlayarak hazırlayan ve tüm detayları pratik bir biçimde konu anlatımlı kitaplar bir arada toplanmıştır. Kitapların finans veya finansal uzman ve maliye konularını analiz eden konu anlatımlarında sağlam bir temel oluşturmanız için tasarlanmıştır. Kitapların, finans derslerindeki metinler birçok soruda yer almaktadır. Kitapların içeriğindeki benzersiz anlatımı sayesinde, sınava hazırlananlar için son derece idealdir.

KPSS A Grubu Test Kitapları

KPSS sınavı zor bir sınavdır. Ancak KPSS A grubu daha zor olduğu aşikardır. Seviyesi oldukça zor olan bu branşın adayları bu zorlukları daha kolay atlatabilmeleri için izlemesi gereken tek yol düzenli ve disiplin bir çalışma yöntemidir. Sınava hazırlık sürecinden başlayarak her gün düzenli olarak planladığı programa uyması kişiyi daha başarılı hale getirecektir. Ancak burada hem sağlam bir temel oluşturup hem de pratik bir biçimde öğrendiğiniz konuları KPSS A grubu test kitapları soruları ile de desteklemelisiniz.

Seviyenize uygun bir şekilde hazırlanmış olan test kitapları ile konuları ve soru türlerini artık tanıyarak, soruları daha hızlı bir şekilde çözebileceksiniz. KPSS de başarılı olmak istiyorsanız;

  • Öncelikle eksik konularınızı tamamlamalı sonrasında bu konuları pekiştirmek adına soru çözümleri ile desteklemelisiniz.
  • Her gün düzenli olarak sınava hazırlanmalı bu sistemi sınav sürecine kadar alışkanlık haline getirmelisiniz.
  • KPSS kitapları hakkında araştırma yaparak size en uygun olanını temin etmelisiniz. 
  • Konuları tamamladıktan sonra deneme sorularının çözümlerini sıklaştırmalısınız.

KPSS A Grubu Hangi Kitapları Almalıyım?

KPSS sınavının birden fazla derslerden büyük bir başarı elde etmek için sınava düzenli ve istikrarlı bir biçimde çalışmayı şart olarak görmektedir. İkinci alan ise daha çok sınavın zorluk seviyesini yükseltmek adına özel olarak hazırlanmış sorulardan oluşmaktadır. Eğer düzenli ve istikrarlı bir şekilde çalışma programı ile konuları anladığınızda artık, bu sınavları başarılı bir şekilde sonlandırmış olacaksınız. Aklınızda KPSS A grubu hangi kitapları almalıyım? Sorusu var ise kaynak kitaplara, konu anlatımlı kitaplara ve yorumlara göre önerilen kitapları tercih edebilirsiniz. 

Sınava hazırlık aşamasında düzenli çalışma, güncel KPSS kitapları ve soru çözümlemeleri ile bu zor sınavın üstesinden gelebilirsiniz. Konuları tamamen bitirdikten sonra bilgileri iyice pekiştirmek için deneme sorularına veya soru bankası kitaplarına yönelmelisiniz. Her konu anlatımı sonunda muhakkak o konuya ait soruları çözmeyi alışkanlık haline getirmelisiniz. Çünkü öğrenilen bilginin akılda kalmasını değerlendiren bu sorular sizin daha kolay yol almanızı sağlayacaktır.

KPSS A Grubu Hukuk Kitapları

Maliye kitaplarının beraberinde önemli olan diğer kitaplar KPSS A grubu hukuk kitapları olarak görülmektedir. Hukuk kitaplarının içerisindeki konular ve detayları fazla hacimlidir. Bu konuların beraberinde finans ve yatırım ders konularının da içerdiği kitapları temin etmelisiniz. Hem güncel hayatınızda hem de sınavda size fayda sağlayacak olan bu kitaplar sizleri, finans sektörüne adım atmanıza da yardımcı olacaktır. Kitapları satın almadan önce kitabın yazar kadrosuna, kitabın türüne, içeriklerine, fiyatlarına, formatına ve kitabın güncel olmasına dikkat etmelisiniz.

KPSS kitapları çok geniş bir skalaya sahiptir. Maliye kitapları sınava girecek birçok adayın bütçesini zorlamaktadır. Bu nedenle deneyimleyen ve kitapları satın alan kişilerin yorumlarını okuyarak kitapları temin etmelisiniz. Bir kitabın maliyeti, kitabın sayfa içeriklerine ve kapağına bağlı olarak fiyatlandırılmaktadır. 2023 KPSS A grubu kitapları kendi içinde test konularına göre değişen ve her bir dersin sonunda yer alan sorular ile kitabın en sonundaki deneme sınavlarının çözümü sayesinde başarınız artacaktır. En güncel olan sınavlarını takip ederek konulara hakim olmalısınız. 

KPSS A Grubu Kitap Fiyatları Neden Farklıdır?

Kitabın hazırlayan kadroya, geniş içeriklerine, konulara, soru ve deneme sayılarına göre değişmektedir. 

KPSS A Grubu Kitaplarında Güncel Olmayan Konular Olabilir Mi?

Evet olabilir. KPSS hazırlık sürecinde tüm sınav adaylarının yararlanması için özellikle yeni yani güncel hazırlık kitabı temin etmelisiniz. Örneğin vatandaşlık dersinde hemen her yıl değişiklik yaşanmaktadır. Bu da kitabın, güncelliğinin yitirmesine ve sınavda soruyu yanlış cevaplamanıza neden olabilir.

KPSS A Grubu Kitaplarından En İyisi Hangisidir?

En iyi diye bir kavramı belirlemek kafa karıştırabilir ve sınav sürecinde sizleri yanlış yönlendirebilir. Kitabı alırken kitabı hazırlayan kadroya bakmalı ve araştırmanızı iyi bir şekilde tamamlamalısınız. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

KPSS A Grubu Kitapları

667 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Konu Anlatımlı
Soru Bankası
Deneme
Yaprak Testler
Çıkmış Sorular
Cep Kitapları
DVD Eğitim Setleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 667 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213021/234456/60003642