Yaprak Testler

KPSS A Yaprak Test

Memur olmak isteyen adayların KPSS'ye başarılı bir şekilde hazırlanabilmesini sağlayan yaprak testler, kaliteli sorulara yer veren içerikleriyle beğeni kazanır. Alanında tecrübeli yayınevlerinin yaptığı baskılar, işlem gerçekleştirmeye ve soruların altını çizmeye uygun dayanıklı kağıtlarla hazırlanır. Sadece belirli bir derse özel olarak hazırlanan yaprak testler sayesinde günlük çalışma programlarınızı kolayca uygulayabilirsiniz. Planlı bir biçimde sınava hazırlanarak konu tekrarı ve soru çözme pratiği kazanma gibi açılardan KPSS'ye çalışabilirsiniz. Hukuk, iktisat, maliye ve muhasebe gibi sayısal derslere A Grubu yaprak testleriyle soru çözümü yaparak kendinizi hazırlayabilirsiniz. Sık sık soru çözümü gerçekleştirmeniz, ÖSYM'nin soru sorma tarzına uygun soruları ezberlemenizi ve bu sorulara aşina olmanızı sağlar. Eksiklerinizi de sorularla tespit ederek görebilirsiniz.

KPSS A Grubu Nedir?

Devlette kariyer yapmak isteyen adayların girmesi gereken sınav olan KPSS A Grubu sınavı ile kaymakam, müfettiş yardımcısı, uzman yardımcısı gibi unvanlara sahip olarak bu meslekleri icra edebilirsiniz. Zorlu bir süreç olan memur olma yolculuğunda, belirli bir kariyer sahibi olmak ve daha yüksek rütbeli bir memuriyet kazanmak için KPSS A Grubu sınavına girebilirsiniz. Bu grupta sayısalcıların daha çok aşina olduğu muhasebe, maliye ve iktisat gibi derslerin yanı sıra sözelci ve eşit ağırlıkçıların daha yakından tanıdığı hukuk dersi de yer alır. Bu derslere uygun yaprak testler sipariş ederek memuriyet yolunda önemli bir adım atabilir, sınava hazırlanmaya başlayabilirsiniz. Yenilenen formata uygun şekilde hazırlanan sorular sayesinde gerçek sınavın provasını nitelikli bir şekilde yaparak bilgi seviyenizi ölçebilirsiniz. Çek kopart testler sayesinde yanlış çözümler gerçekleştirdiğiniz soruların yer aldığı testleri tek tek kopartarak eğitmeninizle beraber yeniden çözebilirsiniz.

KPSS A Grubu Kitapları Nelerdir?

Kurum sınavları için tercih edebileceğiniz KPSS A Grubu kitapları; muhasebe, hukuk, iktisat ve maliye gibi derslerden oluşur. Bu sınava çalışırken yukarıda bahsedilen derslerin hepsine bir arada yer veren ya da her bir ders için ayrı ayrı basılmış olan kitaplardan faydalanabilirsiniz. Deneyimli hocaların hazırladığı kitaplar ve yaprak testler, ilgili derse sıkı bir şekilde hazırlanıp gerçek sınavda soru kaçırmamanızı sağlar. Konu anlatımlı ders kitapları yardımıyla sık sık yanlış işaretleme yaptığınız konuların üzerine yoğunlaşıp açıklarınızı kapatabilirsiniz. Tüm konulara hakim olarak sınava daha az stresle girebilirsiniz. Çözümlü sorulara sahip kitaplar farklı yayın grupları tarafından hazırlanmış birçok çeşit içerir. Pek çok yayınevinin sunduğu olanaklardan bir arada yararlanarak daha fazla soru tipiyle karşılaşabilirsiniz. Basit ve sade anlatımla açıklanan sorunların çözümleri sayesinde nerede hata yaptığınızı kolayca öğrenebilirsiniz.

KPSS A Grubu Kadroları Nelerdir?

Önemli KPSS gruplarından biri olan A Grubu içerisinde BAĞ-KUR'a, Maliye Bakanlığı'na, Ulaştırma Bakanlığı'na, Devlet Malzeme Ofisi'ne, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'ne bağlı kadrolar yer alır. Bu kadroların yanı sıra KPSS A Grubu aracılığıyla Vergi Müfettişi Yardımcılığı, PTT Müfettiş Yardımcılığı, Gelir Uzman Yardımcısı gibi alanlarda da memurluk yapabilme şansı elde edersiniz. Çok geniş bir kadro imkânı sunan ve yüksek rütbeli memuriyetlere yerleşebilmenizi sağlayan KPSS A Grubu sınavına yaprak testlerle çalışarak hazırlanabilirsiniz. Sınavda karşılaşacağınız sorularla eşit uzunluktaki testler sayesinde her bir ders için gerçekçi provalardan geçip bilgilerinizi güncel ve taze tutabilirsiniz. Geleceğinizi garanti altına almak ve devlet güvencesi ile çalışıp emekli olabilmek için KPSS A Grubu sınavına hazırlanarak hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Birçok yayınevinin sizin için hazırladığı soru bankaları, çözümlü kitaplar, cep kitapları ve yaprak testler sayesinde yüksek puanlar alabilmek için gerekli yardımcılara sahip olursunuz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kpss A Yaprak Test

4 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yaprak Testler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?