Deneme

KPSS A Grubu deneme kitapları Alan Bilgisi sınavına hazırlanan adayların bilgilerini ölçmesini sağlar. Tüm konuları kapsayan deneme kitaplarını çözerek çalışmalarınız sonucunda edindiğiniz bilgilerin ne seviyede olduğunu tespit edersiniz. Kaliteli basımlar sayesinde sayfaların birbirinden ayrılması söz konusu olmaz ve kâğıt üzerinde işlem gerçekleştirebilmenize de imkân tanınır. Birçok yayınevinin hazırladığı denemeler farklı kalemlerden çıkmış sorularla tanışmanıza olanak tanır. Bu sayede daha fazla soru tipini öğrenirsiniz. Gerçek sınava iyi hazırlanmak için sınav zamanı yaklaştıkça deneme çözme sıklığınızı artırabilirsiniz. 6'lı, 10'lu, 12'li gibi farklı sayılarda üretilen deneme setlerini tercih ederek çalışma temponuza uygun şekilde bilgilerinizi sınayabilirsiniz. Çözümlü deneme sınavlarını sipariş ederek cevap anahtarının yanı sıra her bir sorunun ayrıntılı açıklamalarıyla aynı zamanda konuları tekrar etme şansı da yakalarsınız. Denemelerde kullanılan punto büyüklüğü Alan Bilgisi sınavındakiyle aynı boyutta tercih edilir. Bu sayede daha kaliteli ve gerçekçi bir şekilde sınav olursunuz.

Tavsiye Edilen KPSS A Grubu Deneme Kitapları Hangileridir?

Fasiküller halinde yayımlanan ve her birini ayrı ayrı çözebileceğiniz denemeler içeren setler genel bilgi taraması yapabilmeniz için idealdir. Yeni müfredata ve güncel bilgilere göre düzenlenen sorularıyla beğeni toplayan denemeler daha hızlı bir şekilde soru çözüp zaman kazanabilmenize de yardım eder. Sık sık deneme çözerek soru çözme alışkanlığınızı diri tutabilirsiniz. Alan Bilgisi sınavında başarı elde edip memurluk yolunda önemli bir engele aşmak için gireceğiniz sınavın türüne göre deneme kitapları sipariş edebilirsiniz. Hukuki, istatistik, iktisat gibi farklı kollara ayrılan sınavlara sahip KPSS Alan Bilgisi'ne çalışırken konu anlatımlı kitaplardan da yararlanarak doğru bilgilere erişirsiniz. Takıldığınız ya da hakim olmadığınız konularda tekrarlar yaparak bilginizi güncelleyip artırabilirsiniz. A Grubu sınavlarında önceki senelerde sorulan tarzda sorulara yer veren denemeler eğitimci isimlerin kaleminden çıkmış içerikleriyle güven verir.

KPSS A Grubu Nedir?

Birçok önemli memuriyeti kapsayan KPSS A Grubu kariyer yapabileceğinizi kadrolara sahiptir. Düz memurlardan farklı olarak KPSS Alan Bilgisi'ne girerek müfettiş, denetmen, yardımcı amir, kaymakam gibi önemli unvanlara sahip şekilde mesleğinize başlarsınız. A Grubu sınavlarının öncesinde KPSS Genel Yetenek ve Genel Kültür sınavından geçmeniz gerekir. İktisat alanında sınava girecek adaylar için çözümlü sorular içeren denemeler uygun bir çalışma süreci geçirmenize katkıda bulunur. Kurum sınavlarına hazırlanmak için ideal bir yapı taşıyan işletme denemeleriyle bu alandaki bilgilerinizi pekiştirirsiniz. A Grubu içerisinde yer alan bir diğer alan olan maliyede yeterli netleri yakalayabilmek için ilgili deneme kitaplarını sipariş edebilirsiniz. KPSS Alan Bilgisi için hazırlanmış yaprak testler sayesinde belli bir sınava ait belli bir konuyla ilgili çok sayıda soru çözebilirsiniz. Bu testler eksiklerinizi hızla kapatmanıza yardımcı olur.

KPSS A Grubu Deneme Kitaplarının Fiyatları Ne Kadar?

Ekonomik tercihler gerçekleştirebileceğiniz A Grubu denemeleriyle birden fazla denemeyi daha kârlı bir şekilde satın alırsınız. Videolu çözüm özelliğine sahip denemeler istatistik, hukuk gibi zorlu alanlarda konuları ayrıntılarıyla açıklayıp her bir sorunun çözümüne yer verir. Ulaşım araçlarındayken cep telefonunuzla izleyebileceğiniz soru çözümleri öğretmenlerin kolay anlaşılır anlatımlarıyla eksiklerinizi kapatmanızı sağlar. KPSS Alan Bilgisi'nin güncellenen formatlarına uygun olarak hazırlanan denemelerdeki sorular kontrolden geçirilerek baskıya gönderilir. Hatasız sorular sayesinde bilginizi kaliteli bir şekilde sınarsınız. Hazırlanan cep kitaplarından satın alarak pratik bilgileri ve püf noktaları ezberleyip sınavda daha çok doğru soru çözebilirsiniz. Akılda kalıcı formüller ve kodlamalarla önemli konuları daha kolay kavramanıza yardımcı cep kitapları küçük boyutlarıyla yanınızda taşıyabilmeniz için de uygundur. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

KPSS A Grubu Deneme Kitapları

79 ürün listeleniyor
A Kadro Eğitim Kurumları Deneme
A Kadro Yayınları Deneme
Arı Yayıncılık Deneme
Borealis Yayınları Deneme
Data Yayınları Deneme
Dijital Hoca Akademi Deneme
Editör Yayınları Deneme
Evrensel İletişim Yayınları Deneme
Filozof Yayıncılık Deneme
İSEM Yayıncılık Deneme
Mavitikli Yayıncılık Deneme
Monopol Yayınları Deneme
ÖABT Okulu Yayınları Deneme
Öğreti Akademi Deneme
Pegem Akademi Yayıncılık Deneme
Pelikan Yayınları Deneme
Satürn Yayınları Deneme
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Deneme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 48 / 79 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?