KPSS Eğitim Bilimleri sınavına girerek öğretmen olmayı hedefleyen adaylar çalışma setleri ile iyi bir hazırlık geçirir. Konu anlatımlı eğitim bilimleri kitaplarının yanında soru bankalarına ve yaprak testlerine de yer veren setler bulunur. Sadece ihtiyaç duyduğunuz konuları anlatan kitaplar ve soru bankaları arasından da seçim yapıp siparişinizi verebilirsiniz. Yüzlerce soruyu bir araya getiren soru bankaları eğitim bilimleri testinde size sorulabilecek tüm konuları kapsar. Bu sayede eksiksiz bir biçimde sınava hazırlanabilirsiniz. Çözümlü soru bankaları satın alarak hatalarınızın hangi noktalardan kaynaklandığını görebilirsiniz. Eğitim bilimleri sınavında diğer adaylara geçebilmek ve iyi bir net oranı elde etmek için konu anlatımı yapan kitapları ayrıntılı olarak okuyabilirsiniz.

Tavsiye Edilen Eğitim Bilimleri Denemeleri Hangileridir?

Konulara ayrılmış eğitim bilimleri denemeleri aracılığıyla öğretim ilke ve yöntemleri, gelişim psikolojisi gibi alanlara dair denemeler çözebilirsiniz. Genel tarama sağlayan denemelerle KPSS'nin bir provasını gerçekleştirebilirsiniz. Çözümlü deneme setleri her soruyu açıklayarak aklınıza takılan noktaların kalmamasını sağlar. Karekodlu çözüm videoları sunan denemeler ile soruların ayrıntılı çözümlerini telefonunuz üzerinden izlersiniz. Sınıf yönetimi konusundan gelecek sorular için bu alanda hazırlanmış yaprak testleri satın alabilirsiniz. Sınıfınızı nasıl idare etmeniz gerektiğini bilimsel verilerle açıklayan konu anlatımlı kitaplarla da çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Test çözümüne geçmeden önce konulara çalışarak bilgilerinizi daha taze hale getirebilirsiniz. Ölçme ve değerlendirme başlığından gelecek sorulara hazırlanmak için öğrencileri nasıl notlandırabileceğinizi ve onların seviyesini hangi yollarla tespit edebileceğinizi anlatan eserlerden faydalanabilirsiniz. Eğitim biliminde uzmanlaşmış yazarların hazırladığı kitaplar bilgilerinizi artırır.

Eğitim Bilimleri Soru Bankası Önerileri Nelerdir?

Modüler setleri satın alarak konu anlatımlı kitaplara, soru bankalarına ve video derslere bir arada ulaşırsınız. Video ders olanağı tanıyan modern setler yayınevinin hazırladığı konu anlatım videolarını izleyebilmenizi mümkün kılar. Güncel müfredat baz alınarak hazırlanan kitaplar KPSS'den başarıyla çıkmak için çalışmanız gereken konuları bir araya getirir. Tamamen özgün testlerden oluşan soru bankaları aracılığıyla tüm soru tiplerini tanıyabilirsiniz. Konulara göre düzenlenerek hazırlanan çıkmış soru kitapları ile rehberlik ve özel eğitim, öğretim teknolojileri ve materyal tasarımı gibi konulara çalıştıktan sonra ilgili testlere çözebilirsiniz. Adaylara önceki yıllarda ne gibi sorular sorulduğunu görerek ÖSYM'nin stiline daha aşina hale gelirsiniz. Gelişim psikolojisine konu anlatımlı kitaplarla çalışarak çocukların yaş gruplarına göre nasıl bir ruh hali içerisinde olabildiklerini ve farklı yaşlardaki çocuklara nasıl davranılması gerektiğini öğrenebilirsiniz. Öğretmen adaylarının kendilerini geliştirmesini sağlayan bilgiler sınav sonrasında da birçok avantaj sağlar.

Eğitim Bilimleri Konu Anlatımlı Kitaplar Hangileridir?

Tek kitapta tüm konuları kapsayan eserler eğitim bilimlerine verimli şekilde çalışmanız için idealdir. Önemli konulara özel olarak hazırlanmış konu anlatımlı kitaplar takıldığınız alanlara özel derinlemesine çalışmalar yapabilmenize yardım eder. Örnek çözümlü sorular, bölüm ve ünite sonu testleri gibi artılara da sahip kitaplar sayesinde öğrendiklerinizi pekiştirirsiniz. Ders notlarını içeren baskılar eğitim bilimleri alanında okumanız gereken önemli notları bir araya getirir. Püf noktalarını ve dikkat edilmesi gerekenleri notlarla aktaran konu anlatımlı kitaplar değerli bilgilerin gözünüzden kaçmamasına olanak tanır. Konu anlatımlı eserlerle düzenli şekilde konu tekrarı yaparak bilgilerinizi canlı halde tutabilirsiniz. Soru bankası kitapları sipariş edip KPSS'de eğitim bilimleri testinde çözmeniz gereken sorular için pratik yapabilirsiniz. Düzenli ve sistemli bir çalışma programıyla sınavdaki başarınızı artırabilirsiniz. Hatalı işaretleme yaptığınız soruların üzerine gitmeye özen göstererek hem açıklarınızı kapatırsınız hem de konu tekrarı yaparak hafızanızı güçlendirirsiniz. Kolay anlaşılan ve yalın bir dille yazılan konu anlatımlı kitaplar hızlı öğrenme için idealdir.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Eğitim Bilimleri

Konu Anlatımlı
Soru Bankası
Deneme
Yaprak Testler
Çıkmış Sorular
Cep Kitapları
DVD Eğitim Setleri
KPSS Setler
Konumseçilmedi
Kategori
Toplam 24 / 1884 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213021/234456/60003640