Eğitim Bilimleri

Öğretmen adaylarının sınavda başarı kazanması için hazırlanan KPSS eğitim bilimleri kitaplarıyla çalışmalarınızı ilerleterek bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. Mevcut bilgilerinizi taze tutmak ve yeni bilgiler edinmek için de KPSS kitaplarından faydalanabilirsiniz. Farklı yayınevleri tarafından hazırlanmış birçok kitabın adaylara sunulması, geniş bir alanda tercihte bulunarak ihtiyaçlarınıza uygun eserlere ulaşmanızı sağlar. Konu anlatımlı kitapların yanı sıra soru bankası kitaplarının da eğitim bilimleri alanındaki çalışmalardan olması, gereksinimlerinize uygun seçimler yapmanızı kolaylaştırır. Alanında uzman isimlerin hazırladığı eğitim bilimleri deneme setleri de size sınav hazırlıklarında yardımcı olur. Sık sık deneme çözerek bilgi düzeyinizi ve eksiklerinizi kolayca ölçebilirsiniz. Sınav kalitesindeki sorulara yer veren soru bankaları ve deneme setleri sayesinde başarılı bir şekilde KPSS sınavına hazırlanabilirsiniz. Kontrolden geçirilerek basılan çalışmalar, hatalı sorularla ve yanlış bilgilerle karşılaşmanızı önler. KPSS eğitim bilimleri dersleri arasındaki gelişim psikolojisi ve öğrenme psikolojisi gibi alanlara dair çok sayıda soruyu içeren testleri çözerek eksiklerinizi kapatabilirsiniz. Yüzlerce soruya ve onlarca soru tipine içeriklerinde yer verdikleri için adayları memnun eden eğitim bilimleri kitapları ile hem verimli hem de kapsamlı bir çalışma süreci geçirebilirsiniz. Kaliteli baskılarıyla kullanıcılarının beğenisini kazanan bu kitaplar, kaleminizi ve silginizi rahatça kullanmaya devam edebilmeniz için dayanıklı kâğıtlarla basılmıştır.

Video Çözümlü Eğitim Bilimleri Kitapları

Karekod teknolojisini kullanarak adaylara birçok kolaylık sağlayan eğitim bilimleri seti yardımıyla yeni nesil olanaklara erişebilirsiniz. Videolu çözüm desteği sunan kitaplar sayesinde soruların yanıtlarını video üzerinden öğrenebilirsiniz. Açıklamalı anlatım desteğini içeren videolar, alanında uzman öğretmenlerin sade ve anlaşılır anlatımları sayesinde bilgilerinizi yenilemenize yardım eder. Videolu sorularda tahta üzerinden yapılan anlatımlar, görsel olarak daha akılda kalıcı bir şekilde verilere ulaşmanız için idealdir. Eğitim bilimleri deneme seti içerisinde de videolu çözüm özelliğine sahip olan çok sayıda çalışma bulunur. Adayların soruların yanıtlarına ayrıntılı bir şekilde ulaşmasını sağlayan yayınlar arasında çözümlü soru bankaları da yer alır. Çözümlü soru bankalarında her bir sorunun nasıl çözülmesi gerektiği detaylı bir anlatımla adaylara gösterilir. Böylece KPSS eğitim bilimleri seti içerisinde yer alan bu kitaplarla çalışmalarınızı sürdürerek bilgilerinizi güncel tutabilirsiniz. Yenilenen verilere ve müfredatta yapılan değişikliklere uygun şekilde hazırlanan eğitim bilimleri ders denemeleri ile de çalışmalarınızı kaliteli bir şekilde sürdürmeniz sağlanır. Farklı soru tiplerine aşina olmanızı sağlayan deneme sınavları, aynı zamanda asıl sınavın gerçekçi bir provası niteliğindedir. Bu nedenle, deneme sınavlarını çözerken sınav ortamına benzer bir alan tercih ederek kendinizi test edebilirsiniz. Öte yandan sınav süresine uygun şekilde denemeleri çözmeye çalışarak daha verimli bir şekilde pratik yapabilirsiniz. Öte yandan LGS sınav kitapları da ÖSYM sınavlarına hazırlanan adaylar için ideal olan çalışmalar arasındadır. Yardımcı kitapları da sınav hazırlıklarında değerlendirerek bilgilerinizi artırabilirsiniz. Yardımcı kitap fiyatları son derece hesaplı ürünlere ulaşmanızı sağladığı için ekonomik seçimler de yapabilirsiniz.

  • Konuları derinlemesine işleyen eğitim bilimleri ders notları sayesinde yeni bilgiler edinerek açıklarınızı kapatabilirsiniz.
  • Pratik bir şekilde çok sayıda bilgiye ulaşmanızı sağlayan ders notları sayesinde hafızanızı daha iyi kullanmaya başlayarak birçok veriyi aklınızda tutabilirsiniz.
  • KPSS eğitim bilimleri konuları göz önünde bulundurularak hazırlanan çalışma kitaplarından yararlanarak sınavda karşınıza çıkabilecek tüm konulara dair çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.
  • İçinde yer aldığınız alana özel şekilde sınav pratiği yapmak için eğitim bilimleri branş denemeleri arasında yer alan çalışmalardan yararlanabilirsiniz.
  • Konu anlatımlı kitapların zenginleştirilmiş içeriği, eğitim bilimleri sınavı hakkında geniş bir bilgiye sahip olmanızı sağlar.

Cevap Anahtarlarıyla Pratiklik Sağlayan Eğitim Bilimleri Kitapları

Kolay anlaşılır tasarımlarıyla adaylara zaman kazandıran cevap anahtarlarına sahip olan eğitim bilimleri test kitabı kullanarak konfor elde edebilirsiniz. Pratik bir biçimde tüm soruları rahatça kontrol etmeye yardımcı olan cevap anahtarları, doğrularınızı ve yanlışlarınızı kolayca ölçmenizi sağlar. Tespit ettiğiniz yanlışları gidermek için eğitim bilimleri konu anlatımlı kitap seçeneklerinden yardım alabilirsiniz. Bu eserler sayesinde her bir konuya dair ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Konu anlatımlı kitaplarla pratik yapmanın ardından eğitim bilimleri modüler set seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Çok sayıda soruya sahip olan bu setler, belirli bir konuya dair onlarca soruya bir arada ulaşmanıza olanak tanır. Böylece, yeni tekrar ettiğiniz konularla ilgili testleri çözerek bilgilerinizin daha akılda kalıcı hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Eğitim bilimleri kaynak önerisi olarak adayların dikkatini çeken çalışmalar tercih ederek kütüphanenizi zenginleştirebilirsiniz. Detay noktalar hakkında ipucu notlarına içeriklerinde yer veren konu anlatımlı çalışmalar, eğitim bilimleri kitap önerisi yazılarında adayların ön plana çıkardığı noktalar arasındadır. Dikkatinizi artırmak ve ince ayrıntıları gözden kaçırmamak için KPSS eğitim bilimleri deneme sınavı çalışmalarından yararlanabilirsiniz. Genel tekrar yapma olanağı sunan bu sınavlar, bol bol pratik yaparak gerçek sınavda zamanı daha iyi kullanmanıza da yardımcı olur. Öğretim yöntem ve teknikleri dersine dair yüzlerce testi içeren KPSS eğitim bilimleri soru bankası çalışmaları, bu alandaki eksiklerinizi kısa bir sürede kapatmanıza yardımcı olur. Ölçme ve değerlendirme, program geliştirme, rehberlik gibi diğer derslere özel olarak hazırlanmış kitapları tercih ederek de çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

Farklı Zorluklarda Sorular İçeren Eğitim Bilimleri Kitapları

Gerçek sınavın kaliteli bir provasını yapmanız için farklı zorluk seviyelerine sahip soruları içeren KPSS eğitim bilimleri kitapları, başarı kazanmanıza yardımcı olur. Kolay soruların yanı sıra zor ve orta seviye zorluktaki soruları bir arada içeren bu çalışmalar, sınav hazırlıklarını daha verimli bir biçimde sürdürmeniz için idealdir. Çıkmış sorular baz alınarak hazırlanmış test kitapları ve deneme kitapları da çalışmalarınızda aşama kaydetmeniz için size destek olur. Soru bankası ve deneme sınavı çözerken yanınızda KPSS eğitim bilimleri konu anlatımlı kitap çeşitlerine yer vermeye özen gösterebilirsiniz. Soruları kontrol ederek eksiklerinizi tespit etmenizin ardından konu anlatımlı kitaba başvurarak belirli konulara dair okumalar yapabilirsiniz. Grafiklere ve şekillere de içeriklerinde yer veren konu anlatımlı kitaplar, konuları görsel olarak da aklınızda tutmanız için kolaylık sağlar. Sınav zamanı yaklaştıkça KPSS eğitim bilimleri çözümlü deneme testlerini daha sık şekilde çözmeye başlayabilirsiniz. Psikolojinin temel yaklaşımları konusu hakkında çok sayıda soruya özel olarak içeriğinde yer veren soru bankalarını tercih ederek bu alandaki eksiklerinizi kapatabilirsiniz. Psikolojinin alt dalları konusuna dair birçok sorudan oluşan zengin içerikleriyle öne çıkan test kitapları, adayların zorluk yaşadığı bu konuyu daha iyi kavramanıza yardımcı olur. Bir diğer önemli konu olan psikolojide araştırma yöntemleri hakkındaki konu anlatımlı kitapları tercih ederek detaylı verilere bir arada ulaşabilirsiniz.

KPSS’ye nasıl çalışılır?

KPSS’ye hazırlanırken konu anlatımlı kitaplardan yardım alarak sorumlu olduğunuz konuları kolayca kavrayabilirsiniz. Konuları öğrendikten sonra soru bankası kitaplarıyla bu konuları içeren testleri çözerek pratik yapabilirsiniz.

KPSS’de dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Soruların sonlarında yer alan eklere dikkat ederek konuyu doğru şekilde anlayabilirsiniz. Zaman yönetimine dikkat etmek için zorlandığınız soruları boş bırakarak artan zamanınızda o sorulara tekrar dönüş yapabilirsiniz. Süre takibi yapmaya özen göstermeniz, sınavı daha kolay şekilde planlamanıza yardımcı olur.

KPSS’ye nasıl hazırlanılır?

Ders notlarını içeren kitaplardan yararlanarak sınavda karşınıza çıkabilecek çok sayıda ayrıntıya kolayca ulaşabilirsiniz. KPSS sınavına çalışırken deneme sınavlarından faydalanarak bilgilerinizi çok daha taze şekilde hafızanızda tutabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Eğitim Bilimleri

1994 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Konu Anlatımlı
Soru Bankası
Deneme
Yaprak Testler
Çıkmış Sorular
Cep Kitapları
DVD Eğitim Setleri
KPSS Setler
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 1994 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213021/234456/60003640