KPSS Setler

KPSS KPSS eğitim bilimleri setleri, öğretmen yetiştiren fakültelerden mezun olanlara ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kabul edilen öğretmenlik formasyonuna sahip fakülte mezunlarına hitap ediyor. Öğretmen atamaları için yapılan sınavlardan biri olan Eğitim Bilimleri Sınavı'nı başarıyla geçmenin ilk yolu eğitim bilimleri seti satın almaktan geçiyor. Eğitim bilimlerinin kapsamı içinde yer alan dersler üzerine bilgi edinmek ve yorum yeteneğinizi geliştirmek için belirlediğiniz yayınevinin KPSS eğitim bilimleri setini hemen satın alabilirsiniz. 

KPSS Eğitim Bilimleri Konu Anlatımı Seti Hangi Kitaplardan Oluşuyor?

Eğitim bilimleri setleri, öğretmen atamaları için düzenlenen Eğitim Bilimleri Sınavı'nda yer alan soruların ilgili olduğu derslerin kitaplarından oluşuyor. Gelişim psikolojisi, öğrenme psikolojisi, program geliştirme, öğretim yöntem ve teknikleri, rehberlik ve psikolojik danışmanlık, sınıf yönetimi, materyal geliştirme, ölçme ve değerlendirme alanları KPSS eğitim bilimleri setlerinde yer alan kitaplar arasında yer alıyor. Yayınevleri sınava konu olan alanların birkaçını tek set içinde kullanımınıza sundukları gibi bütün derslere yer veren modüler setlerle de öğretmen adaylarına hizmet veriyor. Konu anlatımlı eğitim bilimleri setlerini inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz eğitim bilimleri setlerini uygun fiyat avantajıyla edinebilirsiniz.

KPSS Eğitim Bilimleri Modüler Set Almanın Avantajları Nelerdir?

KPSS eğitim bilimleri modüler setleri, öğretmen olarak atanmak için gireceğiniz Eğitim Bilimleri Sınavı'nda yer alan bütün konu alanlarını içerdiği için sınav konularını derli toplu bir biçimde elinizin altında tutmanızı sağlıyor. Modüler KPSS eğitim bilimleri setleri, bütün konu alanlarının tek kitap şeklinde sunulduğu yayınlara göre genellikle daha ayrıntılı bilgiler içermesiyle öne çıkıyor. Ayrıca ders çalışırken bütün konu alanlarına yer veren tek bir kitabı her yere taşımanın zorluğundan kurtulmanızı mümkün kılıyor. KPSS eğitim bilimleri modüler setleri, konu alanlarının bölündüğü çok sayıda kitaptan oluştuğu için taşıma kolaylığı sağlıyor. Bu sayede herhangi bir konuya çalışacağınız gün, bütün konuları içeren kalın ve ağır bir kitap taşıma zahmetinden kurtarıyor.

KPSS Eğitim Bilimleri Soru Bankası Seti Satın Almak Mantıklı mı?

Öğretmen atamalarında avantajlı bir konuma sahip olmak için konu alanları hakkında bilgi sahibi olmak yeterli olmayabiliyor. Eğitim bilimleri testleri, karmaşık soru tipleriyle bilgi seviyenizi ölçtüğü gibi yorumlama yeteneğinizi ve dikkat düzeyinizi sınayan sorular da içeriyor. KPSS eğitim bilimleri soru bankası setleri, genellikle tek bir soru bankasından daha fazla sayıda soru içeriyor. Set içerisinde yer alan soru bankaları genellikle konu alanlarına göre kategorilere ayrılıyor. Bilgi seviyenizi, yorumlama yeteneğinizi ve dikkat durumunuzu ölçen sorular içeren soru bankası setleri; Eğitim Bilimleri Sınavı'na hazırlık için bilgilerinizi pekiştirmeyi hedefliyor. Ayrıca sadece konu çalışmaktan kaynaklanan yanlış öğrenmelerinizi giderme fırsatı da sunuyor.

KPSS Eğitim Bilimleri Deneme Seti Öğretmen Adaylarına Ne Tür Faydalar Sağlar?

Eğitim Bilimleri Sınavı'na bilgi bakımından hazır olduktan sonra soru bankası setleriyle bilgilerinizi pekiştirme fırsatına kavuşabilirsiniz. Bununla birlikte sınavlarda başarılı olmada gerçek sınav öncesi yaşayacağınız sınav deneyimleri de önem taşıyor. KPSS eğitim bilimleri deneme seti, öğretmen olarak atanmak için gireceğiniz Eğitim Bilimleri Sınavı'ndan önce kendi kendinize uygulayacağınız deneme sınavlarıyla yapay sınav deneyimleri edinmenizi sağlıyor. 

KPSS Eğitim Bilimleri Seti Fiyatları Ne Kadardır?

KPSS eğitim bilimleri seti fiyatları, seti kullanımınıza sunan yayınevlerinin ürünlerine göre değişiyor. Eğitim bilimleri konu anlatımlı setler ve soru bankası setlerinde fiyat ve kalite arasında herhangi bir bağlantı bulunmuyor. Eğitim Bilimleri Sınavı'na hazırlanmak için tercih ettiğiniz yayınevinin konu anlatımlı ve soru bankası setlerini satın alarak sınav hazırlığına başlayabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

KPSS Eğitim Bilimleri Eğitim Setleri

224 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
KPSS Setler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 224 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213021/234456/60003640/60003672