DVD Eğitim Setleri

KPSS'ye teknolojinin sunduğu kullanışlı olanaklarla çalışmayı sağlayan DVD eğitim setleri zamandan ve alandan tasarruf etmenizi sağlar. Çok sayıda kitabın içerisinde öğrenebileceğiniz bilgileri DVD üzerinden öğrenebilmenize olanak tanıyan bu setler günün her saatinde kolayca ders çalışabilmenize imkân tanır. Farklı eğitimcilerin kendi uzmanlık alanlarında video üzerinden verdikleri dersler görsel hafızanızı güçlendirdiği için daha akılda kalıcı olur. Sınıf ortamını evinize ya da bilgisayarınıza taşıyabilmenizi sağlayan DVD'lerin üzerinde bulunan yazılardan hangi DVD'nin hangi derse ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü ve profesyonel ekipmanlarla çekilmiş ders videoları tahtayı ve öğretmeni net bir şekilde görebilmenize yardım eder. Değişen kamera açıları, dijital ekranlı tahta ve soru çözümü sırasında tam ekran olarak yansıtılan sorular yardımıyla dersi daha iyi anlamanız, testleri daha kolay cevaplayabilmeniz sağlanır. Setlerde diksiyonu düzgün ve eğitimli öğretmenler tecrübelerini adaylara aktararak konuları detaylı biçimde işler.

KPSS DVD Eğitim Setlerinin Fiyatları Ne Kadar?

Anlatım sırasında dersi durdurabileceğiniz ve notlarınızı alabileceğiniz KPSS DVD eğitim setleri ile oldukça verimli bir hazırlık dönemi geçirebilirsiniz. Anlayamadığınız yerleri videoyu geri sarıp tekrar dinleyebilirsiniz. Konu tekrarı yapmak istediğinizde ders videolarını açıp dilediğiniz konu hakkında bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. Setlerin içerisinde yer alan soru çözüm videoları aracılığıyla sınavda karşınıza çıkabilecek konular hakkında kaliteli sorular çözebilirsiniz. Farklı soru tiplerini tanıyarak yanıltıcı şıkları elemenizi kolaylaştıran çözümlü sorular sade anlatımlı bir şekilde adaylara aktarılır. Çözüm için birden fazla yöntem varsa bunları da sunan öğretmenler soruları kısa ve kolay yoldan çözüp zaman kazanabilmenize yardım eder. HD görüntü kalitesinde çekilen videolar öğretmenlerin mimiklerini ve tahtada yer alan yazıları rahatça görebilmenize olanak tanır. Kullanıcılara özel olarak hazırlanan setlerden hem evinizde hem de iş yerinizde faydalanabilirsiniz.

KPSS DVD Eğitim Setlerinin İçeriğinde Ne Var?

Genel Yetenek ve Genel Kültür bölümlerine sahip KPSS'de başarıyı yakalayabilmeniz için bu her iki testten de yüksek netler çıkarmanız gerekir. DVD setlerine bağlı olarak Genel Yetenek'e ve Genel Kültür'e özel DVD'leri izleyebileceğiniz gibi sadece belirli bir ders için hazırlanmış DVD'leri de seyredebilirsiniz. KPSS'de Genel Yetenek bölümünde gelen 30 Türkçe ve 30 matematik sorusunu video derslerle daha doğru bir şekilde çözebilirsiniz. Türkçede soru pratiği yapıp uzun paragrafları daha kısa sürede yanıtlayabilmek adına soru bankaları aracılığıyla kendinizi geliştirebilirsiniz. Matematik bölümündeki farklı konulara ait video dersler rasyonel sayılardan havuz problemlerine kadar soru gelmesi muhtemel tüm konuları detaylı şekilde işler. İşlem yeteneğinizi geliştirip matematik problemlerini daha kısa sürede çözebilmek için sık sık soru çözme alıştırmaları yapabilirsiniz.

Tavsiye Edilen KPSS DVD Eğitim Setleri Hangileridir?

Alanında yılların tecrübesine sahip eğitimcilerin anlattığı derslerle KPSS konularını çok daha iyi kavrayabilirsiniz. Genel Kültür testinin en zorlayıcı bölümlerinden olan tarih testinde başarı elde edebilmek için ayrıntılı anlatımlara sahip videoları izleyebilirsiniz. Bir defter ve bir kalem yardımıyla püf noktaları, önemli bilgileri not alıp aklınıza daha iyi yerleştirebilirsiniz. Memur olmak için geçmeniz gereken testlerden bir diğeri olan coğrafyada iklim, ekonomik faaliyetler, yer şekilleri gibi konularda DVD'de yer alan derslerle bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz. Vatandaşlık testinde çıkan ve son yıllarda değişmiş kuralları bilip bilmediğinizi sınayan sorulara karşı güncel bilgilerle hazırlanmış videolardan faydalanabilirsiniz. Güncel bilgiler hakkında bilgi almak için ders videolarının yanı sıra sınava birkaç ay kala basılmış notlara sahip kitapçıklardan da çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Gündemi takip edip kültür ve sanat haberlerini incelemeniz bu bölümden de soru kaçırmamanıza yardım eder. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

KPSS DVD Eğitim Setleri

39 ürün listeleniyor
DVD Eğitim Setleri
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 39 / 39 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?