Kpss Deneme Kitapları

KPSS’ye hazırlanan memur adayları için oluşturulmuş olan deneme kitaplarıyla bol soru pratiği yapabilirsiniz. Farklı soru tiplerini görerek sınava sıkı bir şekilde hazırlanmak adına yararlanabileceğiniz deneme kitapları, farklı yayınevleri tarafından basılmış çok sayıda seçeneği size sunar. Türkiye’nin önde gelen ve saygın yayınevlerinin hazırladığı deneme kitaplarını alanlarında uzman isimler kaleme almıştır. ÖSYM’nin belirttiği konularla ilgili sorular içeren deneme eserleri, farklı konulara dair bilgilerinizi taze tutabilmeniz için size yardımcı olur. Genel Kültür ve Genel Yetenek testleri için uygun olan denemelerin yanı sıra eğitim bilimleri alanında hazırlanmış denemeler de bulunur. Eksiklerinizin fazla olduğu alanlara dair soruları sık sık çözerek bu eksiklerinizi kolayca kapatabilirsiniz. ÖSYM’nin önceki senelerde soru sorduğu konulara ve bu sorularda kullandığı stillere uygun şekilde hazırlanmış olan testler sayesinde verimli bir çalışma dönemi geçirebilmeniz mümkün hale gelir. Sınavda detay noktaları gözden kaçırmamak ve adayları yanıltmak için oluşturulmuş soruları kolayca fark etmek için KPSS deneme kitapları ile sık sık soru çözümü gerçekleştirebilirsiniz.

KPSS Eğitim Bilimleri Denemesi Çözerek Bilgilerinizi Pekiştirin

Eğitim bilimleri alanında arzu ettiğiniz başarıyı yakalamak için KPSS deneme kitabı setlerini satın alabilirsiniz. Gelişim psikolojisi konusu üzerine soruları içeren denemelerle psikolojinin temel yaklaşımlarına dair birçok soru ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Psikolojinin alt dalları ve psikolojide araştırma yöntemleri gibi konulara dair çok sayıda soru çözerek hafızanızı tazelemek için de denemelerden yararlanabilirsiniz. Gelişim psikolojisine dair temel kavramları irdeleyen test soruları yardımıyla bu konudaki açıklarınızı kolayca kapatabilirsiniz. Gelişimi etkileyen faktörler ve gelişimin temel ilkeleri konularına dair soruları da içeren denemeler, sınavda yanlışlarınızı en aza indirebilmeniz için size yardımcı olur. Fiziksel gelişim ve bilişsel gelişim gibi konulardaki açıklarınızı kapatabilmek adına da sık sık KPSS Eğitim Bilimleri denemelerini çözebilirsiniz. Mizah gelişimi, oyun gelişimi, dil gelişimi gibi başlıklarda birçok yeni bilgi öğrenerek kendinize yeni bilgiler katmak için denemelerdeki soruları çözebilirsiniz. Çözümlü şekilde hazırlanmış olan deneme setleri ve deneme kitapları sayesinde tüm sorulara dair detaylı açıklamalara erişebilirsiniz. Böylece yanlışlarınızın hangi noktalardan kaynaklandığını kolayca anlayabilirsiniz.

Sınava Yardımcı KPSS Eğitim Bilimleri Soru Bankaları

Her biri soru için harcadığınız zamanı minimum düzeyde tutabilmek için KPSS Eğitim Bilimleri soru bankası ürünlerini sipariş edebilirsiniz. Yüzlerce soruyu bir arada içeren bu kitaplar, farklı alt başlıklara dair onlarca test ile karşı karşıya kalmanızı sağlar. Öğrenme psikolojisine giriş soruları ile bu konuya dair temel bilgileri daha kolay hatırlayıp hafızanızda tutabilirsiniz. Öğrenmeyi etkileyen faktörler hakkındaki test sorularını çözerek öğrencilerin bilgileri nasıl edindiklerini daha iyi kavramaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda öğrenme kuramları ile ilgili de birçok soruyu içeren test kitapları, genel bilgi dağarcığınızı zenginleştirebilmeniz için son derece yararlıdır. Davranışçı yaklaşım kuramı ile ilgili soruları bol bol çözerek bu konuya dair aşinalığınızı üst düzeye çıkarabilirsiniz. Klasik koşullanma ve tepkisel koşullanma gibi yaklaşımları konu alan test soruları yardımıyla öğrenme ile ilgili farklı bakış açıları kazanabilirsiniz. Deneme sınavlarında ve soru bankalarında yer alan soruların uzman isimler tarafından defalarca incelenmesi ÖSYM kalitesinde sorularla karşı karşıya kalmanızı sağlar. Böylece oldukça verimli bir çalışma süreci geçirerek bilgi birikiminizi artırabilir, açıklarınızı kapatabilirsiniz.

Eğitim Bilimleri Çözümlü Deneme Setleri

Detaylı soruları ve detaylı çözümleri bir arada içeren KPSS Eğitim Bilimleri denemeleri, sınava dair açıklarınızı kolayca kapatabilmeniz için idealdir. Öğretim yöntem ve teknikleri konusuna dair birçok soruyu içeren bu denemeler, öğrencilerin öğrenme süreci hakkında birçok yeni veriye erişebilmenize yardımcı olur. Öğretim ilkeleri, işbirlikli öğrenme, probleme dayalı öğrenme gibi farklı yaklaşımlar hakkında okuma yaparak bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. Proje tabanlı ve beyin tabanlı öğrenme gibi farklı yaklaşımlara ait soruları çözerek KPSS çalışmalarınızı oldukça verimli şekilde sürdürebilirsiniz. Etkili öğretim modeli hakkında hazırlanmış sorularla, öğrencilerin bilgileri daha çabuk ve doğru şekilde edinmesi için gerekenlere dair birçok veriye ulaşabilirsiniz. Cevap anahtarı bölümüne grafikli şekilde yer veren test kitapları aracılığıyla, çözdüğünüz soruların kaçını doğru işaretlediğinizi rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Okulda öğrenme modeli ve tam öğrenme modeli gibi farklı yaklaşımlar hakkında yapacağınız okumalar toplam bilgi birikiminizin üst düzeye çıkması için idealdir.

Adaylara Yardımcı KPSS Lisans Eğitim Bilimleri Kitapları

Ölçme ve değerlendirme konusunda çok sayıda soru çözmek için KPSS Lisans Eğitim Bilimleri kitapları arasından birini sipariş edebilirsiniz. Değişken türleri ve ölçme konusunda hazırlanmış olan sorularla hem öğrencileri daha iyi anlamanız hem de sınavda bu alandan gelebilecek sorulara hazırlık hale gelmeniz sağlanır. Ölçme türlerine ve ölçmede hata türlerine dair birçok soruyu da içeren deneme kitapları, KPSS Eğitim Bilimleri sınavında açıklarınızı kısa sürede kapatabilmeniz için size destek olur. Ölçek türlerine dair bilgilerinizi çoğaltmak ve verileri daha kolay aklınızda tutmak için periyodik olarak test çözebilirsiniz. Değerlendirme ögeleri ve değerlendirme türleri konusunda çözeceğiniz test soruları ile öğrencilerin öğrenme süreci hakkındaki bilgilerinizi zenginleştirebilirsiniz. Aynı zamanda alternatif ölçme ölçme araçlarını ve alternatif değerlendirme yöntemlerini de konu alan sorularla farklı bakış açıları kazanabilmeniz mümkün hale gelir.

KPSS Eğitim Bilimleri Çözümlü Deneme Kitapları

Hangi noktalarda yanlış yaptığınızı ayrıntılı şekilde görebilmenizi ve bilgilerinizi yenileyebilmenizi sağlayan KPSS Eğitim Bilimleri çözümlü deneme kitapları, sınav stresinizi azaltabilmeniz için idealdir. Denemeleri çözdükçe konulara olan hakimiyetiniz artacağı için sınava dair stresinizi minimize edip güven duyabilirsiniz. Farklı konuları bir arada içeren denemeler, genel tekrar yaparak eksiklerinizi kolayca tespit edebilmenizi de sağlar. Böylece, eksikliklerinizin fazla olduğu konulara yoğunlaşarak sınavdan önce açıklarınızı kapatabilirsiniz. Güven veren çok sayıda yayınevinin hazırladığı KPSS eğitim bilimleri konu anlatımı içeren kitaplar sayesinde eksiklerinize yoğunlaşabilirsiniz. Hem konu anlatımı yapan hem de birçok soruyu içeren kitaplar aracılığıyla hatalı bilgilerinizi düzeltme şansı yakalayabilirsiniz. Eğitim bilimleri alanında program geliştirme konusundan gelebilecek soruları kolayca çözebilmek için de deneme kitaplarına başvurabilirsiniz. Eğitim türleri, eğitimin işlevi ve eğitim programı gibi konulara dair bol soru çözümü gerçekleştirerek bilgilerinize yenilerini ekleyebilir, gözünüzden kaçan noktaları öğrenebilirsiniz.

Müfredata Uygun KPSS Eğitim Bilimleri Konu Anlatımı Kitapları

ÖSYM’nin belirttiği müfredata uygun şekilde hazırlanmış olan KPSS Eğitim Bilimleri konu anlatımı kitapları ile çok sayıda soru tipi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Dikkatinizi ve bilginizi ölçen sorular sayesinde asıl sınava başarılı bir şekilde hazırlanabilmeniz mümkün hale gelir. Çoktan seçmeli soruların her birinin özenle kaleme alınması, her bir soru ile verimli bir şekilde sınav hazırlıklarınızı sürdürebilmenizi sağlar. Rehberlik alanında hazırlanmış soruları da içeren KPSS Eğitim Bilimleri konu anlatımlı kitaplar, tam kapsamlı bir hazırlık süreci geçirebilmeniz için idealdir. Rehberliğin ilkeleri, rehberlik ve öğretim hizmetleri gibi konular hakkında hazırlanmış olan sorular aracılığıyla bilgilerinizi kolayca tazeleyebilirsiniz. Rehberlik modelleri ve rehberlik türleri alanında kaleme alınmış olan sorular, KPSS’de adayların sıklıkla zorlandığı bu alanda sıkı bir şekilde pratik yapabilmenizi sağlar. Rehberlik türleri ve mesleki gelişim süreci konularını da içeren sınava hazırlık kitapları, sahip oldukları kaliteli baskılar sayesinde keyifli bir şekilde çalışmalarınızı sürdürebilmenize imkan tanır..

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

KPSS Eğitim Bilimleri Çözümlü Deneme Kitapları

564 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 564 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?