ÖSYM sınavlarına hazırlık konusunda öğrencilere ve adaylara son derece yardımcı olan konu anlatımlı kitaplar, deneme sınavları, yaprak testler, çek kopar testler ve soru bankaları hazırlayan Yediiklim Yayınları, Türkiye'nin önde gelen yayınevleri arasında yer alıyor. Başarılı bir sınav sonucu almak ve sınav sorularına önceden aşina olarak sınavları daha kolay bir hale getirmek isteyen öğrencilerin tercihi olan Yediiklim Yayınları, uzman ekibinin hazırladığı sorular ve bu soruların çözümleriyle öğrencilerin takdirini kazanıyor. Güncel şartlara ve son yönetmeliklere uygun olarak tecrübeli eğitmenler tarafından hazırlanan sorular, tekrar tekrar kontrol edilerek hatasız bir şekilde adayların karşısına çıkıyor. Oldukça geniş bir alanda hizmet veren Yediiklim Yayınları ile verimli bir hazırlık dönemi geçirilebiliyor.

Çıkmış Sorularla Sınavlara Etkili Hazırlık

Yediiklim Yayınları, geçmiş sınavlarda çıkmış olan soruları kitaplaştırarak adayların önceki sınavlara girmiş olsalardı ne kadar başarı elde edebileceklerini ve hangi konularda eksikleri olduğunu anlayabilmelerini sağlıyor. Çözümlü olarak hazırlanan çıkmış soru kitapları, basit ve sade bir anlatımla soruların doğru cevaplarının neden o şık olduğunu ve diğer şıkların neden doğru olmadığını açıklıyor. Yüksek kağıt kalitesine sahip olan tüm yayınlarıyla alıcılarını memnun eden Yediiklim Yayınları, silgi ve kurşun kalem gibi etkenlere karşı dayanıklılık göstererek kitapların ve deneme sınavlarının verimli bir şekilde kullanılabilmesini sağlıyor. 

Fasikül Deneme Sınavlarıyla Verimli Öğrenme

Fasikül halinde hazırlanan deneme sınavları; 6'lı, 8'li, 10'lu gibi farklı gruplara ayrılarak asıl sınav tarihine kalan süreye göre opsiyonel olarak tercih edilebiliyor. Periyodik olarak deneme sınavı çözmenin adaylara kattığı avantajlardan yararlanmak isteyen kullanıcılar, çözümlü olarak hazırlanan deneme sınavı fasikülleriyle tüm konulardan sorularla karşı karşıya geliyor. Sınavda karşılaşılabilecek olan tüm soru tipleriyle önceden tanışmayı sağlayan deneme sınavları sayesinde daha büyük başarılar elde ediliyor. Çek kopar testler de hazırlayan Yediiklim Yayıncılık'ın bu ürünleri sayesinde öğretmenlere ve uzman kişilere yanlış çözülmüş olan sorular sorulurken tüm kitapçığı taşımaktansa sadece gerekli sayfanın taşınması sağlanıyor. 

KPSS'de Başarı İçin 

Yüz binlerce adayın memur olmak için girdiği KPSS'ye hazırlanırken kullanılabilecek birçok yardımcı kitap geliştiren Yediiklim Yayınları ile yüksek puanlar alabilmek kolaylaşıyor. Pratik cep kitaplarını kullanarak güncel bilgiler hakkında verimli çalışmalar gerçekleştirilebilirken aynı zamanda ezber konusunda da daha iyi bir sonuç elde ediliyor. Hafızaya alınan pratik bilgiler yardımıyla hem soruları çözmek daha kısa bir zaman alıyor hem de önemli dereceler elde edebilmek olanaklı hale geliyor. Yediiklim Yayınları'nın yüzlerce öğretmen ve onlarca uzmandan destek alarak hazırladığı sorular, yazım ve işlem hatası içermemeleriyle ÖSYM standartlarına uygun şekilde adayların karşısına çıkıyor. ÖABT sınavları için öğretmen adaylarının uzmanlık alanlarına göre oluşturulmuş olan çalışma kitapları, her bir alana özel yüzlerce konu ve binlerce soru içererek etkili bir hazırlık dönemi geçirebilmeye yardımcı oluyor.

Lisansüstü Eğitime Açılan Kapı

Akademisyen olmak isteyen lisans öğrencilerinin ve lisans mezunlarının hedef aldıkları sınavlar arasında yer alan ALES'e hazırlık sürecinde adayların yanında yer alan Yediiklim Yayınları, geniş çaplı soru bankalarıyla etkili bir çalışma gerçekleştirebilme olanağı yaratıyor. Sözel mantık ve sayısal mantık gibi zorlayıcı konuları çözümlü sorularla basit bir hale getiren Yediiklim ile adayların korkulu rüyası olan konular kolay bir şekilde öğrenilebiliyor. Pratik yapmanın önemini bilen öğrenciler için hazırlanan deneme sınavı setleri ile sınav öncesinde gerçekçi denemeler gerçekleştirilerek sınav stresi minimum seviyeye çekilebiliyor. Soru çözümlerini de içeren deneme sınavları sayesinde hem doğru şıkkın neden doğru olduğu hem de diğer şıkların neden yanlış olduğu tek tek öğrenilebiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yediiklim Yayınları

986 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Yayın Tarihi
 5. Yazar A-Z
 6. Basım Dili
 7. Boyut
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Hemen Al Sonra Öde
 11. Sepette Kampanyalı Ürünler
 12. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön