Türkçe

Farklı yaş gruplarına göre yazılmış Türkçe kitapları ile gelecekteki sınavlarda Türkçe testinde iyi bir net oranı yakalayabilirsiniz. Dili daha doğru ve güzel kullanmak için de ideal olan Türkçe kitapları dil bilgisi konusunda kendinizi geliştirmenizi ve yazım yanlışı yapmamanızı da sağlar. Paragraf sorularını içeren soru bankalarını satın alıp sınavlarda size fazla zaman kaybettiren soruları daha çabuk çözmeye başlayabilirsiniz. Vakit yönetimini başarıyla gerçekleştirip sınav stresinizi azaltmak için düzenli şekilde paragraf soruları çözerek kendinizi asıl sınava hazır tutabilirsiniz. Cümlede anlam konusunu kapsayan testlerle hem kolay hem de zor soru tiplerini bir arada çözersiniz. ÖSYM'nin stiline de uygun olan bu özellik sayesinde sınav kalitesindeki sorularla prova yapabilirsiniz. Dil bilgisi konusuna yoğunlaşmak istediğinizde fiilimsi, edat, bağlaç, tamlamalar gibi farklı alt dallarda birçok soruyla karşılarsınız. Çözümlü soru bankaları aracılığıyla yanlışlarınızı daha rahat tespit edip konuya daha hakim hale gelirsiniz.

Türkçe Kitaplarının Fiyatları Ne Kadar?

KPSS, ALES gibi sınavlarda yer alan sözel mantık testine de Türkçe kitapları üzerinden çalışabilirsiniz. Sözel mantıktaki soru tiplerini tek tek öğrenmenizi sağlayan konu anlatımlı eserler örnek sorularla bilgilerinizi pekiştirmenizi ve pratiklik kazanmanızı da sağlar. Özet şeklinde konu anlatımı yapan kitaplar testlerdeki püf noktaları kaçırmamanız için dikkat etmeniz gerekenleri gösterir. Okula yardımcı Türkçe kitapları ile okuldaki Türkçe derslerinde de başarıyı yakalayabilirsiniz. Tamamı video çözümlü soru bankalarını sipariş ederek telefonunuz üzerinden soruların doğru yanıtlarına erişebilirsiniz. Ders ortamında gibi çekilen videolar soruların çözümünü daha iyi anlamanıza yardımcı olur. Uzman eğitimcilerin anlatımıyla dikkat etmeniz gereken noktaları daha kolay kavrarsınız. Güncel müfredata uygun şekilde hazırlanıp öğrencilere sunulan kitaplarda son yıllarda ÖSYM'nin sorduğu tarzdaki sorularla karşılaşırsınız. Bu sayede daha gerçekçi sorularla sıkı bir çalışma süreci geçirip sınavda iyi puanlar alabilirsiniz.

TYT Türkçe Test Kitabı Önerileri Nelerdir?

Temel Yeterlilik Testi'ni başarıyla geçerek üniversiteye giden yolda önemli bir eşiği geride bırakabilirsiniz. ÖSYM'nin açıkladığı konulara yer veren baskılar sınavda sorulabilecek tüm konulara iyi şekilde çalışabilmenize olanak tanır. Uzun paragraf sorularının kaliteli metinleri daha nitelikli sorular çözerek dikkatinizi ölçebilmenizi sağlar. Anlam hatası ya da bilgi yanlışı içermeyen sorular kontrol edilerek onaylanır ve kitaplardaki yerlerini alır. Anlam bilgisi konusundaki testler bilmediğiniz deyimleri ve kelimeleri öğrenerek paragrafları daha iyi kavramanıza yardım eder. Çıkmış soru kitapları ile geçmiş yıllarda TYT'de adaylara sorulan Türkçe sorularını görüp çözebilirsiniz. Akıllı tahtalara uyumlu kitaplar öğretmenlerin konu anlatımını daha rahat şekilde gerçekleştirebilmesine katkıda bulunur.

KPSS Türkçe Konu Anlatımlı Kitaplar Hangileridir?

Konuları tek tek öğrenip geçmiş bilgilerinizi güçlendirebilirsiniz. Giriş niteliği taşıyan ve sınavda sorulabilecek tüm konuları kapsayan Türkçe kitaplarını okuyarak altyapınızı sağlamlaştırabilirsiniz. Tamamı özgün sorulardan oluşan örnek testleri çözerek öğrendiğiniz konulardaki bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. Paragraf denemeleri ile paragraf sorularında dikkat edilmesi gereken püf noktalarının neler olduğu açıklanır. Hızlı okuma tekniklerini aktaran konu anlatımlı kitaplar nasıl daha çabuk şekilde uzun soruları çözebileceğinizi açıklar. Farklı soru tarzları için farklı çözüm stratejileri sunan eserler sınavda iyi bir net yüzdesi yakalamanıza yardımcı olur. Çek kopart testleri kullanarak yanlış çözdüğünüz soruları öğretmenlerinize kolayca sorabilirsiniz. Tamamı yeni nesil sorulardan oluşan kitaplar güncel bilgilerle sınava çalışabilmenizi sağlar. KPSS'de Türkçe testinde daha az zaman yitirmek için konu anlatımlı eserler üzerinden ders çalışıp ardından da bol bol soru çözebilirsiniz. Soru çözme hızınızı kaybetmemeniz için devamlı olarak Türkçe testleri ve denemeler üzerinden pratik yapabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Türkçe Kitapları

2253 ürün listeleniyor
Bilfen Yayınları Türkçe
Palme Yayıncılık Türkçe
Arı Yayıncılık Türkçe
Nitelik Yayınları Türkçe
Çanta Yayınları Türkçe
Gün&Ay Yayınları Türkçe
Kırmızı Beyaz Yayınlar Türkçe
Atak Yayıncılık Türkçe
Fenomen Yayıncılık Türkçe
Kişisel Yayınlar Türkçe
Model Eğitim Yayıncılık Türkçe
Günay Yayınları Türkçe
Üçgen Yayıncılık Türkçe
Okyanus Yayınları Türkçe
Ankara Yayıncılık Türkçe
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Yayın Tarihi
Toplam 27 / 2253 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?