Yaylı çalgı ailesinin en yüksek tondan ses veren üyesi kemanların vazgeçilmez aksesuarları arasında yerini alan keman telleri, ihtiyacınıza ya da kemanınızın türüne göre en iyi seçimi yapabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi ile beğeninize sunuluyor. Viola da gamba, keman ya da kontrbas gibi farklı keman türleri ile uyumlu keman telleri arasından seçiminizi rahatlıkla yapabilir, müziğin ahengine ara vermeden çalmaya devam edebilirsiniz.

Genellikle dört farklı telden üretilen, akort sesleri sol, re, la ve mi olan kemanlar, tiz tonlardaki notalara çok daha hızlı ve etkin bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Kendine has ses tınısı ile büyüleyici besteler, kulağa hoş gelen müzikler ya da armonik müzikler oluşturmanıza olanak veren kemanlar, farklı tel dokuları ile de benzersiz bir kullanım sunuyor. Aileniz ve sevdikleriniz için güzel bir beste hediye edebileceğiniz gibi profesyonel olarak da keman kullanımınızı geliştirebilir, farklı keman telleri ile tiz tonlara çok daha rahat bir şekilde çıkabilirsiniz.

Her biri farklı amaca hizmet eden dört farklı telden oluşan kemanlar, farklı malzemelerden üretilmiş arşe seçenekleri ile de uyum içerisinde bir kullanım sunuyor. Kulağa hoş gelen tınılarının yanı sıra dayanıklı yapıları ile dikkat çeken arşe modelleri ile uyum keman telleri arasından seçiminizi yapabilir, keman modelinize göre tercihinizi yapabilirsiniz.

Keman ailesi üyeleri içerisinde en kalın sese sahip çalgı olan kontrbas, 4 adet tel kullanımı ile dikkat çekiyor. Her biri farklı bir tonu yakalamanızı sağlayan kontrbas, farklı besteleri, benzersiz parçaları ya da kendi müziklerinizi çok daha rahat bir şekilde oluşturabileceğiniz keman telleri ile benzersiz bir müzik ziyafeti sunuyor. Kontrbas keman teli çeşitleri arasından seçiminizi yaptıktan sonra, müzik aletinize rahatlıkla bağlayabilir, bestelerinize hayat verebilirsiniz.

Keman Teli Fiyatları

Sahip olduğu perdeler ile gitarı andıran viola da gamba kemanlar, altılı tel kullanımını arşenin ahengi ile bir araya getirmeyi amaçlıyor. Etkin bir kayış gücü elde etmenizi amaçlayan ve bestelerinizin çok daha verimli olmasını sağlayan viola da gamba keman telleri ile notalar arasında hızlı geçiş yapabilir, parmaklarınızı çok daha aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Farklı boyutlarda ya da adlar ile anılsalar da, birbirlerine oldukça yakın bir kullanım sunan keman çeşitleri, senfonik orkestraların ya da müzik gruplarının vazgeçilmezleri arasında olmaya devam ediyor. Gerek kemanınızın gerekse müziğinizin kalitesini arttırmayı amaçlayan keman teli çeşitleri, parçalarınıza kişisel bir dokunuş yapmanın da kapılarını açıyor. Keman teli modelinizin ucunu büküp, akort kulağının üzerinden geçirerek ses ayarını yaptıktan sonra rahatlıkla kullanmaya başlayabilir, keman teli değiştirme işlemini çok daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Akort kulağını yukarı doğru bükerek, keman telinizden istediğiniz tizliği almanıza olanak sağlayan keman telleri, çok yönlü kullanımlarıyla da ön plana çıkıyor. Gerektiğinde kalın notalara ya da çok tiz notalara ulaşmak için kemanınızın ayarlamalarını yapabilir, istediğiniz notayı rahatlıkla elde edebilirsiniz.

Gerek vazgeçilmez bir hobi elde etmenizi sağlayacak gerekse çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunacak farklı keman türlerinin en önemli aksesuarlarından biri olan keman telleri, tekli ya da 4’lü paketler halinde beğeninize sunuluyor. Kopan keman telini onarmak için tekli ürünleri satın alabileceğiniz gibi, kemanınızın periyodik bakımı için gerekli olan keman teli setleri arasından seçiminizi yapabilir, her zaman mükemmel bir müzik ziyafeti vermeye hazır bir keman elde edebilirsiniz. Keman modeliniz ya da ihtiyacınıza göre farklı tel seçenekleri arasından seçiminizi yapabilir, keman teli fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Keman Telleri

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 591 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483641/411138/411139/19019419