Yerli Film

Yerli Filmler

Sizlere altyazı ya da dublaj olmaksızın oldukça keyifli bir film deneyimi sunan yerli filmler çok çeşitli kategoride sizlerle buluşmaktadır. Yerli filmleri seyredebilmek için bu kategorileri sizlere sunan birden fazla çeşitte DVD’ler bulunmaktadır. Bütün film türleri içerisinde beğendiğiniz filmi kolayca bulabilirsiniz. İstediğiniz her türde yerli filmler bulunmaktadır. Alt yazılardan sıkılan, dublaj izlemeyi sevmeyen, yerli filmleri daha çok tercih eden insanlar için birbirinden farklı çeşitte filmler bulunmaktadır. 

En başta yerli filmler komedi türü olmak üzere aksiyon, macera, drama, aşk, duygusal, romantizm, gerilim, korku, animasyon gibi birden fazla türdeki filmlerden birini tercih ederek keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Eski yerli filmleri izlemiş olan veya yeni filmler arayan insanlar için yerli filmler 2020 yapımları ve yerli filmler 2021 yapımları arasında farklı türler de bulunmaktadır. Hem eski filmler, hem de yeni yerli filmlerden oluşan zengin içerik türleri sayesinde sizlere çok zengin bir sinema kültürü sunulmaktadır. Yerli Türk filmleri sizlere bir yandan güncel sinemadaki filmleri takip etmenizi sağlarken bir yandan da Türk sinemasının tarihiyle alakalı bilgi edinmenizi sağlar. Piyasaya yeni çıkan yerli yeni filmler dikkat cekici konuları, görsel sahnelerdeki kalite ve güçlü oyuncu kadroları ile son zamanın en çok popüler olan filmlerini evlerinizde rahat bir ortamda keyif ile izleme imkanı tanıyor. Tekrar tekrar izleyebileceğiniz komedi filmlerinin yapımları arasında değişik zevklere hitap eden türleri bulunmaktadır. 

Ailecek izleyebileceğiniz yerli filmler arasında eski ve yeni birden fazla türde filmler bulunmaktadır. Komedi filmi izlemek istemeyen kişiler için dram, korku, aşk, gerilim gibi daha birçok kategoride filmler bulunmaktadır. Keyifle ve severek izleyeceğiniz hatta tekrar izlemek isteyeceğiniz yerli filmler arasında zevkinize uygun olanı kolayca tercih edebilirsiniz. Hayatınızda önemli bir yer edinmiş, iz bırakmış ve sizler için farklı anılar canlandıran birden fazla yapımlar ile tekrardan aynı filmleri izleyerek anılarınızı tazeleyebilirsiniz. 

Film tutkunu olan ve sürekli film izleyen insanlar için çok fazla kategoriye sahip olan yerli film seçeneklerinden her güne bir film sığdırabilirsiniz. İster tek başınıza ister sevdiklerinizle boş geçen vakitlerinizi veya gün içindeki stresli zamanlarınızı film izleyerek daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca eski filmleri izlemeyi seviyorsanız, Yeşilçam filmlerinin en özel eserleri sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Cüneyt Arkın’ın, Kemal Sunal’ın, Hülya Koçyiğit’in, Zeki Alasya’nın, Metin Akpınar’ın Türkan Şoray’ın ve daha birden fazla Yeşilçam oyuncularının oynadığı filmleri tercih ederek eski yıllara dönebilirsiniz. Yeşilçam filmlerinin haricinde günümüz de popüler olan ve en çok izlenen filmleri de bulmanız mümkündür. 2020 yerli filmler ile birlikte 2020’den önceki ve sonraki birçok türdeki filmleri de bulabilirsiniz. Hangi tür filmler hoşunuza gidiyorsa aralarından en beğendiklerinizi seçerek izleme fırsatı yakalayabilirsiniz. Maceradan aksiyona, drama filmlerinden aşk filmlerine, korkulardan komedilere kadar birden fazla türde film bulabilirsiniz. Tüm bu filmler içerisinden sizin zevkinize en uygun olan ve severek izleyeceğiniz filmleri seçerek koleksiyonunuza yeni filmler ekleyebilirsiniz. Bünyesinde çok fazla kategoriyi barındıran yerli sinema filmleri arasından tercih yapmakta zorlanabilirsiniz. Sevdiğiniz türdeki filmleri seçerek evde konforlu bir şekilde filmlerin tadını çıkarabilirsiniz. 

Yerli Türk Filmi Çeşitleri

Yerli filmlerin içerisinde birden fazla türü barındıran eserlerin olduğunu görüyoruz. Komedi kategorisinde genel olarak bakıldığı zaman belli başlı filmler, sinema dünyasında oldukça yüksek izlenilmiş ve gişe rekorları kırmış filmler arasında bulunmaktadır. Gişe rekoru kıran ve yüksek izlemeleri olan filmlere detaylı bir şekilde bakıldığında Patron Mutlu Son İstiyor, Kocan Kadar Konuş, Kardeşim Benim, Romantik Komedi adlı filmler oldukça fazla popüler olmuştur ve severek izlenmiştir. Bu filmler ve buna benzer filmler arasından tercih yaparak güzel vakitler geçirebilirsiniz. Aşk filmleri seviyorsanız Aşk Nerede, İlk Aşk, Aşk Geliyorum Demez, Romantik Komedi, Aşk Tesadüfleri Sever, Her şey Aşktan gibi beğenilerek izlenen filmleri tercih edebilirsiniz. Yerli korku filmleri arasından Dabbe, Mihrez, Ammar, Görünmeyenler gibi çok fazla izlenen filmler arasından birini seçerek izleyebilirsiniz. Genel olarak bakıldığında yerli filmler listesi son derece zengin içeriklere sahip olarak görülmektedir. Film izlemek, hem birçok konu hakkında empati yapmanıza, hem de keyifli vakit geçirmenizi sağlar. Özellikle de yerli filmler izleyerek, Türk kültürünü iyi bir şekilde tanırsınız ve izlediğiniz filmlerden kendi hayatınızla alakalı ne kadar çok ortak nokta olduğunu fark edebilirsiniz. Günümüzde birçok yerli film adları sadece Türkiye’de anılmak dışında farklı ülkelerden de çok fazla ilgi görmüştür. Birden fazla yerli eserler uluslararası birçok ödüle layık görülmüştür. İçten duygular ile insanların kalplerinde yer edinmeyi başaran ve hayatlarına dair unutulmaz mesajlar veren filmleri hiç sıkılmadan tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Hem de izlerken durdurabilir, kaçırdığınız kısımları geriye alabilir veya sıkıldığınız kısımları ileri sardırabilirsiniz. Eviniz de rahat koltuklarınızda istediğiniz gibi özgürce film izleyebilirsiniz. İşiniz olduğunda filmi durdurarak işiniz bittikten sonra tekrar başlatabilirsiniz. 

Yerli Filmlerin Gelişmesi Nasıl Olmuştur?

Yerli filmler zaman ilerledikçe Yeşilçam eserlerinin ilerisine geçmeyi başarmıştır. Böylelikle yerli eserler geliştirilmiş ve kendini ileriye götürerek yenilemiştir. Yeşilçam filmlerinde onay gören geleneksel çeşitli yeni konular geliştirilmeye başlanmıştır. Bu yeni konularda kahraman algıları sarsılır. Daha sonrasında saflığın bir zorunluluk olmaması, kötülüğün de hayatımızda yer aldığını gösteren yeni eserlerle karşılaşılır. Böylece zayıf yönleri, kötü yanları ile izleyicilere sunan anti kahramanlar yerli filmlerin odağında olmuştur. Daha sonrasında yeni eserler ortaya çıkarak daha da ileriye taşınmıştır. Günümüz de ise uluslararası film festivallerinde ödüllere layık görülen yerli filmler ortaya konulmuştur.

Yerli Filmlerin Korku Türleri Nelerdir?

Yerli komedi filmlerinden sonra en fazla izlenen film türleri dram ve korku kategorisi olmaktadır. Bu tür filmler daha çok yetişkin insanların izlemekten keyif aldıkları kategori olarak oldukça geniş bir yelpazede sizlere sunulmaktadır. Özellikle de sanat filmlerinin kapsamında değerlendirilen birden fazla yapımlar birçok film izlemeyi seven insanlar tarafından koleksiyon halinde tutulabilmektedir. Birden fazla korku ve gerilim içeriğine sahip olan filmler izlerken korku severleri kendine hayran bırakıyor. İzlediği filmleri hobi olarak bir köşede koleksiyon yapan birçok insan vardır. Sizde hobi olarak sinema filmlerinden koleksiyon yapıyorsanız eğer, koleksiyonunuza koyabileceğiniz her türde film bulabilmeniz mümkündür. Beğenerek izleyeceğiniz daha sonrasında etkisinden uzun bir süre çıkamayacağınız onlarca korku filmi türü arasından zevkinize hitap eden filmlerden seçim yaparak film izlemenin keyfini sürebilirsiniz. 

Film Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Film seyretmek ne kadar keyifliyse zevkinize uygun olan filmleri bulmak da bir o kadar zor hale gelebiliyor. Film seçimi yaparken öncelikle hangi türde bir film izlemek istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Eğer belli bir seçenek aklınız da yoksa, son dönemde en fazla izlenen filmler arasından birini seçebilirsiniz. Film seçimi yaparken, filmlerin içeriğine dikkat etmenizde fayda vardır. Eğer ailecek çocuklarınızla birlikte bir film izleyecekseniz buna uygun filmleri araştırarak aralarından birini tercih edebilirsiniz. Korku filmi izlemek isterseniz, konularını okuyarak sizin zevkinize uygun bir korku filmini tercih edebilirsiniz. Filminizi seçtikten sonra evinizde rahatça koltuğunuza uzanıp filmi tadını çıkarabilirsiniz. 
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yerli Filmler

701 ürün listeleniyor
Kitap Film Müzik
Kitap Film Müzik
Film
Film
Yerli Film
Yerli Film
Aksiyon / Macera
Aksiyon / Macera
Drama / Duygusal
Drama / Duygusal
Eski Türk Sinema Filmleri
Eski Türk Sinema Filmleri
Gençlik
Gençlik
Komedi
Komedi
Korku / Gerilim
Korku / Gerilim
Özel Setler
Özel Setler
Yerli Erotik
Yerli Erotik
Yerli Diziler
Yerli Diziler
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 701 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483640/178174