Sanatın ve modanın başkenti olan İtalya’nın Milano kentinde kurulan Flormar, 1970 yılında Avrupa ve Asya’yı birleştiren İstanbul’a taşınmıştır. İstanbul’un bitmeyen enerjisinden ilham alan Flormar, dünyanın en dinamik makyaj markalarından biri olmayı başarmıştır. Renk bilimini makyaj sanatı ile harmanlayarak kendisini yenilikçi ürünleri geliştirmeye adayan Flormar; yüz, göz, tırnak, dudak ve cilt bakım ürünleri üretiyor. Cildin doğal yapısına zarar vermeyen Flormar ürünleri, gündüz ve gece makyajlarında kusursuz bir görünüm yaratmaya yardımcı oluyor. İçeriklerinde kimyasal oranı minimum seviyede tutan Flormar, kullanıcıların göz ve ten makyajını gönül rahatlığıyla yapmasını mümkün kılıyor. Geçmişten günümüze kadar tüm dünyadan kullanıcıların favorisi haline gelen Flormar markası birbirinden etkili ve kusursuz sonuçlar vadediyor. Terlemeye karşı dayanıklı formülleri ile Flormar makyaj ürünleri gün içinde makyaj tazelenmeye gerek kalmadan kullanılabiliyor. Uygulama kolaylığı sunan yapıları sayesinde Flormar makyaj ürünleri kullanıcılara ekstra zaman kazandırıyor. Flormar makyaj malzemelerine Hepsiburada’nın kozmetik kategorisinden ulaşarak kapsamlı bir araştırma yapabilirsiniz.

Flormar Ürünleri

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Flormar çeşitli makyaj malzemeleri üretiyor. Flormar ürünleri arasında yüz, göz, dudak, tırnak ve cilt bakım ürünleri yer alıyor. Farklı zevklere ve ihtiyaçlara hitap eden Flormar ürünleri aşağıda detaylı olarak inceleniyor.

Flormar Yüz Makyajı Ürünleri

Flormar yüz makyajı ürünleri arasında; fondötenler, kontürler, aydınlatıcılar, BB kremler, kapatıcılar, pudralar, allıklar, makyaj bazları, CC kremler, bronzerlar, makyaj sabitleyiciler yer alıyor. Yüz makyajına başlamadan önce cildin nemlendirilmesi ve makyaja hazırlanması gerekiyor. Bunun için de Flormar bazları kullanılabiliyor. Gözenek görünümünü azaltan Flormar bazlar makyaj öncesi cildi çok iyi hazırlıyor. Parlamayı engelleyen ve matlaştırıcı etkisi olan Flormar bazlar sivilceli ciltler için özel olarak tasarlanıyor. Baz kullanımının ardından fondötene geçiş yapılıyor. Flormar fondöten çeşitleri arasında her cilt tipine ve rengine hitap eden bir seçenek yer alıyor. Gün boyu kalıcı yapılarıyla özgürce günün tadını çıkarmayı sağlayan Flormar fondötenler, SPF korumaları sayesinde gün ışınlarının istenmeyen etkilerinden koruyor. Flormar kapatıcılar, fondotenin kapatmakta yeterli olmadığı minik alanları ve göz altlarını kapatmak için kullanılabiliyor. Krem ve likit olmak üzere farklı yapılara sahip olan Flormar kapatıcılar iyi bir görünüme ulaşmada kullanıcılara yardımcı oluyor. Makyajın yüze sabitlenmesini sağlayan Flormar pudralar, makyajın uzun süre bozulmasına izin vermiyor. Flormar allıklar ise yüze canlılık katıyor. İçeriğinde SPF20 yer alan Flormar BB kremler, hem cildi güneşin zararlı etkilerine karşı koruyor hem de nemlendirme özelliğiyle yüzün kurumasını engelliyor. Bölgesel kontür için tercih edilebilen Flormar stick kontür mat bitişi ile kadifemsi bir etki yaratıyor.

Flormar Göz Makyaj Ürünleri

Geniş renk seçeneklerine sahip olan Flormar göz makyaj ürünleri pratik kullanımları ile ön plana çıkıyor. Flormar göz makyajı ürünleri arasında; eyelinerlar, diplinerlar, maskaralar, göz kalemleri, kaş farları, kaş maskaraları ve göz bazları yer alıyor. Markanın göz farları arasında hem sedefli bitişe hem de mat bitişe sahip olan göz farları bulunuyor. Çeşitli farların bulunduğu göz farı paletleri her iki üründen oluşuyor. Flormar maskaralar kirpiklerin kıvrımlı ve hacimli görünmesini sağlıyor. Aynı zamanda argan yağı ve zeytinyağı ile zenginleştirilen Flormar maskaralar kirpiklerin daha uzun görünmesini ve yoğun hacim kazanmasını sağlıyor. 10 farklı seçeneğe sahip olan Flormar göz kalemleri belirgin bir göz makyajının vazgeçilmezi oluyor. 17 farklı seçeneğe sahip olan Flormar mat göz kalemleri suya dayanıklı formülü ile çok seviliyor. Gözlerin daha büyük görünmesini sağlayan Flormar aydınlatıcı göz kalemleri, gözleri olduğundan daha iri gösteriyor. Flormar likit eyelinerlar gözlerin şeklini belirginleştirmek için kullanılıyor.

Flormar Tırnak Bakım Ürünleri

Farklı içeriklere ve özelliklere sahip olan Flormar tırnak bakım ürünleri, tırnak ihtiyaçlarını düşünülerek tasarlanıyor. Tırnak besleyici ve sararma önleyici pek çok ürünle bakımlı tırnaklar elde edilebiliyor. Darbeler, dış etkenler, hava değişimi gibi nedenlerle tırnaklarda geç uzama ve kırılma sorunları yaşanabiliyor. Bu gibi durumlarda tırnaklara bakım yapılması gerekiyor. Her bir tırnak sorunu incelenerek geliştirilen Flormar tırnak bakım ürünleri, sararan tırnaklardan soyulan tırnaklara kadar birçok tırnak problemine çözüm sunuyor. Tırnak etlerini hızlıca yumuşatan Flormar Gentle Cuticle Remover, manikürü kolayca tamamlamayı sağlıyor. Zor uzayan tırnaklar için kullanılabilen Flormar Max Growth, tırnaklardaki soyulma, kırılma ve çatlama problemleriyle savaşıyor. İnce yapılı tırnakların ihtiyaç duyduğu bakımı sunan Flormar Total Repair, tırnakları sert ve güçlü bir yapıya kavuşturuyor. Flormar Extra Days ise oje üzerinde koruyucu bir kalkan görevi görüyor. Komple onarım sunan Flormar tırnak koruyucu bazlar hem tırnaklara bakım yapıyor hem de son kat cilaları ile ojenin soyulmasını engelliyor.

Flormar Dudak Makyaj Ürünleri

Flormar dudak makyaj ürünleri arasında; dudak bazları, lip balmlar, dudak tintileri, dudak kalemleri, kalem rujlar, dudak parlatıcıları ve dudak rujları yer alıyor. Dudak bakım ürünleri ve dudak makyaj ürünleri dudakların iyi bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. Çok sayıda renk seçeneğine sahip olan Flormar dudak rujları her ten rengine hitap ediyor. Dayanıklı yapısı ve yoğun renk verme özelliği ile dudak çevresini ideal bir hale getiren Flormar dudak kalemleri, uzun süre kalıcılık vadediyor. Flormar lips balmlar hem dudaklara bakım yapıyor hem de renklendiriyor. Dudakların ihtiyacı olan nemi sağlayan Flormar lips balmlar, içeriğindeki shea yağı ile dudakların kurumasını engelliyor. Gün boyu dudaklarda kalıcılık sunan Flormar mat rujlar, içeriğindeki besleyici yağlar ile dudakların kurumasını önlüyor ve ipeksi bir mat bitiş sağlıyor.

Flormar Cilt Bakım Ürünleri

Flormar cilt bakım ürünleri arasında; maskeler, makyaj temizleyiciler, yüz nemlendirici kremler, kolonyalar, duş jelleri, vücut losyonları ve vücut spreyleri yer alıyor. Doğru bir cilt bakımı için öncelikle cilt tipinin belirlenmesi gerekiyor. Cilt tipleri kuru, yağlı, karma ve normal olarak çeşitlilik gösteriyor. Flormar cilt bakım ürünleri uygulanacakları yüz, el, vücut ve ayak gibi bölgelere özel olarak çeşitli formüllerde geliştiriliyor.

Flormar Yüz Makyaj Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Flormar yüz makyaj ürünlerinin her biri ayrı ayrı kullanılıyor. Hatta bazı ürünlerin kendi içlerinde dahi yapıları farklılık gösterebiliyor. Örneğin; Flormar toz allık ve aydınlatıcılar fırça ile yanaklara sürülür iken, Flormar krem allıklar elle dağıtılarak veya sünger yardımıyla uygulanıyor. Flormar fondötenler ve kapatıcılar ise hem elle hem süngerle hem de fırçayla kullanılabiliyor. Fırça ile uygulama daha yoğun bir kapatıcılık sağlarken, süngerle uygulama ürünlerin cilde daha doğal bir şekilde oturmasına yardımcı oluyor. Tüm yüz makyajından önce uygulanan Flormar makyaj bazları ise aynı nemlendirici gibi doğrudan elle tüm cilde yayılıyor. Flormar kompakt pudralar fırçayla, loose pudralar ise sünger yardımıyla cilde uygulanabiliyor.

Flormar Ürün Fiyatları

Flormar ürünlerinin fiyatları çeşidine göre değişiklik gösteriyor. Örneğin bi fondötenle rujun fiyatı aynı olmayabiliyor. Farklı fiyat seçenekleri ile satışa sunulan Flormar ürünlerini Hepsiburada ile kolayca listeleyerek detaylı bir fiyat ve özellik araştırması yapabilirsiniz. Hem ihtiyacınıza hem de bütçenize hitap eden Flormar makyaj malzemesini hemen satın almak için ürünü sepetinize ekleyerek ödeme kısmına geçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Flormar

3743 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Süpermarket
Hepsiburada Limiti
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler