Batık Cımbızı

Batık istenmeyen tüylerden kurtulmak için gerçekleştirilen bazı işlemler sonucunda ya da sahip olunan hassas cilt nedeniyle ortada herhagi bir neden olmadan oluşur. Batık sonucunda kıl köklerinde kızarıklık ve şişlik oluşarak sivilce gibi görünüm ortaya çıkar. Batığın özellikle kıvırcık ve kıl yapısı kalın olan kişilerde daha çok ortaya çıktığı görülür. Batık cımbızı kullanarak oluşan problemlerden kurtulmak mümkündür. 

Rahatsızlık verici bir görüntüye ve hissiyata neden olan batıklardan kurtulmanın en pratik çözümlerinden biri batık cımbızı kullanmaktır. Cımbız nemlendirilmiş cilde uygulandığında daha kolay kullanım olanağı sunar. Cımbız seçimi yaparken özellikle dikkat edilmesi gerekir çünkü birçok cımbız çeşiti bulunmaktadır. Aynı gibi görünseler de aslında kullanım alanları farklı olduğundan dolayı doğru cımbız seçimi büyük önem taşımaktadır. Doğru cımbız seçimi, doğru işlem uygulanmasındaki en büyük esastır. Batık cımbızı diğer cımbızlara oranla daha fazla sert yapıya sahiptir. Gelişimine deri altından devam eden kılların yüzeye çıkarılmasına yardımcı olur. Kolay kavranabilir yapıya sahiptir. İdeal esneklikte bulunan cımbızlar tüylerin kırılmadan kökten alınmasına yardımcı olur. 

Profesyonel ve amatör olarak birden fazla cımbız çeşiti bulunmaktadır. Profesyonel cımbızlar ile doğru kullanım sonucunda en ince kılları bile kökten alabilirsiniz. Profesyonel cımbızlar ile kılların kırılma oranı daha düşük oranda yer alır. Cımbızların boyutları da sahip olduğu marka ve modellere göre değişiklik göstermektedir. Elinize uygun, doğru kavrayabileceğiniz ve kolay kullanım imkanına sahip olacağınız cımbız tercih edilmelidir. Doğru cımbız tercihi ve kullanımı hassas ve daha ince detay içeren kullanım imkanı sunar. Cımbızlar düz ve oval uçlu, desenli ve desensiz, büyüteçli ve klasik, ışıklı ve ışıksız, aynalı ve aynasız olarak farklı kategorilerde bulunmaktadır. Cımbızların uç kısımlarında da bazı farklılıklar görülmektedir. Bunlar; düz uçlu, sivri uçlu, eğik uçlu ve yan uçlu cımbızlardır. Işıklı cımbızlar sahip oldukları LED ışık sayesinde kullanım sırasında, kullanılan bölgeyi aydınlatarak detaylı ve kolay kullanım olanağı sunar.

Batık Cımbızı Fiyatı 

Işıklı cımbızların açma kapama düğmesi bulunurken, kullanım sonrasında otomatik olarak kendisini kapatma özelliği de bulunmaktadır. Sahip oldukları deişebilir pilleri sayesinde ise uzun ömürlü kullanım olanağı sunmaktadır. Desenli cımbızlarda birden fazla farklı desene sahip, modern ve kullanışlı cımbızlar bulunur. Bakın yaparken tarzını yansıtmayı sevenlerin dikkatini çeken bir yapıya sahiptir. Sadelikten uzak, hayatı renkli yaşamayı sevenler için idealdir. Eğik uçlu cımbızlar, adından da anlaşıldığı gibi uç kısımlarında eğim bulunan cımbızlardır. Delikli cımbız, gövde bölümünde delikler bulunan, hassas kullanımlara uygun olan cımbız çeşitidir. Aynalı cımbızlar, hassas uçlara sahip, değişebilir pilli hem ışıklı hem de ayna ekine sahip aynalardır. kullanılan bölgeyi en ince ayrıntısına kadar incelemek ve detaylı kullanım için uygun olan cımbız çeşitidir. Cımbız tercihi yaparken kolay kavrayabileceğiniz, uç kısmı kullanılacak bölge göz önünde bulundurularak, size hitap eden ürünü tercih etmelisiniz. Ürünün sahip olduğu şeklin yalnızca görsel estetik olmadığını, kullanım alanına göre değişim göstediğini de göz önünde bulundurmalısınız. 

Batık cımbızı fiyatı sahip oldukları materyal, özellik ve kalite derecesine göre değişiklik gösterir. Cımbızlar metal, plastik, çelik gibi materyallerden üretilir ve sahip oldukları fiyatlar da hem üretildikleri materyal hem de kalite oranlarına göre değişiklik gösterir. Batıklardan kurtulmak için güzellik salonlarına girmeden, kendi yöntemleriniz ile batıklara veda etmek ve cımbıza sahip olmak için kurtarıcı nitelikteki batık cımbızlarının fiyatlarına ve cımbızlar hakkındaki detaylı bilgiye ürünün üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sahip olmak istediğiniz ürünü sepete ekleyebilir, hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde alışverişinizi erçekleştirebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Batık Cımbızı

721 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 37 / 721 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?