Tırnak bakım seti bakımlı el ve ayaklara sahip olmak isteyen tüm kullanıcılara ev ortamında istedikleri uygulamaları yapmalarına imkan sağlıyor. Farklı tip ve modellerdeki setler istenirse mükemmel ojeler sürmek istenirse kusursuz manikür ve pedikür için kullanılıyor. Gün içerisinde yıpranan el ve ayaklar için bakım yapmanın kaçılmaz olduğunu düşünen herkes için uygun bir ürün bulunuyor. Son yıllarda ön plana çıkan renkli ve desenli ojeler için farklı alternatifler sunan setlerin yanı sıra klasik manikür uygulamaları içinde farklı setler üretiliyor. Setlerin içerisinde profesyonel kullanıcılar için modeller de yer alırken, ev ortamında kişilerin günlük bakımları için kullanabilecekleri modeller de bulunuyor. 

Kullanıcılar el bakımları için makinür setlerinin yanı sıra, uygulamayı kolaylaştırıcı krem ve losyonları da tercih ediyor. Bu krem ve losyonlar sayesinde kullanıcılar kısa süre içerisinde ellerini daha bakımlı ve canlı hale getirebiliyor. Makinür sonrası ellerini renklendirmek isteyen kullanıcılar ise genellikle tırnak süsleme setlerini tercih ediyor. Bu setler ile ojeler üzerine faklı desenler hızlı bir şekilde uygulanarak daha renkli bir görünüme ulaşılabiliyor. Oje sürmekten yorulan ve daha hızlı çözüm isteyen kullanıcılar ise tırnak bantlarını tercih ediyorlar. Bantlar ile kullanıcılar istedikleri tırnak görünümüne oje sürme ve kurutma süresi olmaksızın ulaşabiliyorlar. 

Tırnak Bakım Seti Fiyatı

Tırnaklarına bakım yapmayı sevenler için farklı tiplerde ve nitelikte birçok farklı model bulunuyor. Bu modeller kullanıcılara sundukları özellik bakımından farklı fiyatlarla müşterilere sunuyor. Tırnak bakım seti fiyatı, kullanıcıların isteklerine göre ve setten bekledikleri özelliklere göre değişim gösteriyor. Daha minimal süslemeler içeren modeller daha düşük fiyatlara alınabilirken, protez tırnak uygulamasına kadar izin veren setler  fiyat olarak daha üst segmentlerde yer alıyor. Ayak bakımına izin veren aparatlar içeren setler ile sadece el bakımına uygun aparatlar içeren setler farklı fiyatlandırılıyor. 

Kuaförlerde uzun saatler harcanarak yaptırılan tırnak süslemelerini ev ortamında dakikalar içerisinde yapılmasına imkan veren tırnak setleri, kolay kullanımı nedeniyle de tercih ediliyor. Çeşitli tasarım folyolarını içeren setlerin yanı sıra ojelerin farklı desen içeren kalıplar aracılığıyla tırnaklara uygulanabildiği modeller de bulunuyor. Bu modellerle tırnaklar üzerine istenilen oje ile istenilen renkte dokunuşlar yapmak mümkün oluyor. Bu süsleme setlerinin yanı sıra farklı koku seçenekleri sunan, esanslı tırnak yapışkanları da müşterilerin beğenisine sunuluyor. Uygulandıktan sonra tırnakların hoş kokmasını sağlayan bu stickerlar el bakımına farklı bir bakış açısı getiriyor.

El ve ayak bakımı için sıklıkla tercih edilen modeller arasında klasik manikür setleri olduğu gibi elektronik yapısı sayesinde otomatik olarak kullanılabilen çeşitler de bulunuyor. Değiştirilebilen başlıklar ile farklı kullanımlara izin veren bu setler, özellikle manikür konusunda zamanla yarışanlar için kurtarıcı oluyor. Ayak bakımı için de ön plana çıkan tırnak bakım setlerinde, topuk derisi üzerindeki ölü tabakadan kurtulmayı sağlayan aparatlara da yer verilebiliyor. Pedikür için tercih edilebilecek bu modellerin yanı sıra ayak bakımı için özel olarak üretilmiş olan banyo cihazları ile kullanıcılar ayaklarına pedikür uygulamasının yanı sıra masaj da yaptırabiliyor.

Bakımlı olmayı sevenler tarafından beğeniyle karşılanan diğer tırnak bakım ürünleri içinde oje kurutucular, tırnak koruyucu aparatlar ve renkli tırnaklar için farklı modellerdeki sticker da  bulunuyor. Tırnak süslemeyi sanat haline getirmek isteyenler için ise farklı ebatlarda oje kalemleri bulunuyor. Bu kalemler ile tırnakların istenilen bölgelerine kolaylıkla ulaşmak münkün oluyor. Tırnak süslerinin tırnaklara uygulanmasını kolaylaştıran kalemler olduğu gibi oje üzerine renkli çizimler yapılmasına imkan sağlayan farklı renklerdeki tırnak kalemleri de üretiliyor. 

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Tırnak Bakım Seti

Konumseçilmedi
Toplam 60 / 898 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/60004068/26012361/332758