Ocean

Günlük dozda ihtiyacınız olan vitaminleri ve mineralleri almanızı sağlayan Ocean besin takviyesi ürünleri, pratik kullanımları dolayısıyla sıklıkla tercih ediliyor. Günümüz dünyasında beslenmeye yeterli özeni göstermek ne yazık ki her daim mümkün olmuyor. Günlük hayatın koşturmacası arasında tükettiğimiz gıdaların kalitesi de düşebiliyor. 

Günlük olarak gıda takviyesi kullanmak, daha dinamik hissetmenize yardımcı olacağı gibi vücudun ihtiyacı olan vitaminleri almayı kolaylaştırıyor. Farklı ihtiyaçlara yönelik olarak geliştirilen Ocean gıda takviyeleri, kendinizi daha iyi ve sağlıklı hissetmenize yardımcı oluyor.

Bağışıklığınızı Daima Yüksek Tutun

Yediklerimizi özenle seçtiğimizi düşünsek bile organik yiyeceklere ulaşmak giderek zorlaştığı için vücudumuzun ihtiyacı olan vitaminleri ve mineralleri alabilmek de zorlaşıyor. Tüm öğünlerde organik ve sağlıklı besinlere ulaşmak çoğu zaman mümkün olmadığı için vücudu destekleyen takviyeler almak gerekiyor. 

Birkaç hafta beslenme düzeninizden eksik ettiğiniz bir vitamin, eksikliğini çok geçmeden göstermeye başlıyor. Örneğin bağışıklığı güçlü tutmak için günlük olarak C vitamini almak gerekiyor. Ancak C vitamini alımı bir süre ihmal edildiğinde, vücut direnci düşmeye başlıyor. Dirençsiz hale gelen beden zamanla hastalıklara da daha açık hale geliyor. 

Tıpkı C vitamini için olduğu gibi diğer vitaminlerde ve minerallerde de benzer bir durum söz konusu oluyor. Enzimlerin aktifleşmesi için gereken magnezyum, vücudun su dengesini gözeten potasyum, kanda oksijenin taşınmasından sorumlu demir ve daha birçok minerali ve vitamini günlük olarak tüketmek gerekiyor. 

Ocean Besin Takviyeleri ile Vücudunuza Gerekli Özeni Gösterin

Gün içinde tükettiğiniz gıdaların vitamin bakımından yetersiz olması yüksek bir olasılık taşıdığı için, besin takviyeleri kullanmak kaçınılmaz oluyor. Vücudun direncini artıran, metabolizmayı düzenleyen ve yaşamsal fonksiyonların en iyi şekilde devam etmesine yardımcı olan ürünler Oceal kalitesiyle güvenli bir kullanım sunuyor. 

Kapsül olarak tercih edebileceğiniz besin takviyelerini dilerseniz suda çözünen formlarda da almanız mümkün oluyor. Farklı kullanıcı taleplerine cevap verecek şekilde geliştirilen Ocean gıda takviyeleri, size ihtiyacınız olan desteği sağlamayı amaçlıyor.

Ocean ile Bitkisel Yağların Gücünü Keşfedin

Ocean ürünleri arasında bitkisel yağlar da yer alıyor. Soğuk sıkım tekniği kullanılarak elde edilen yağlar arasında çörekotu, sarı kantaron, tatlı badem gibi ürünlerden elde edilen yağlar yer alıyor. Hazımsızlık giderici özellikten bağışıklık güçlendirici etkiye kadar birçok faydası olan yağlar, aynı zamanda cilt bakımı rutinleri için de tercih ediliyor. 

Soru 1: Besin takviyelerini çocuklar da kullanabilir mi?

Cevap 1: Eğer çocuğunuz için besin takviyesi almayı planlıyorsanız, çocuklar için özel olarak üretilen takviyeleri tercih etmeniz öneriliyor. Çiğnenebilir formda da olabilen çocuk besin takviyeleri, çocukların ortalama günlük ihtiyaçları göz önüne alınarak formüle ediliyor. Yetişkinlere özel ürünlerin çocuklara verilmemesi gerekiyor.

Soru 2: Besin takviyeleri hamileyken alınmalı mı?

Cevap 2: Hamilelerin besin takviyesi almasında herhangi bir problem bulunmuyor. Hamilelik döneminde vücudun besin ihtiyacı daha da arttığı için, besin takviyesi kullanmak bu konuda kadınlara büyük bir destek teşkil ediyor. Ancak bu konuyu öncelikle doktorunuza danışmanız ve size önerdiği besin takviyesini yine kendisinin önereceği sıklıkta almanız tavsiye ediliyor.

Soru 3: Besinlerden aldığım vitaminler ve mineraller daha kaliteli değil mi?

Cevap 3: Besin takviyeleriyle ilgili yanılgılardan biri de içerdikleri vitaminlerin ve minerallerin gerçek gıdalardakinden daha düşük kaliteli olabileceği şeklinde. Bu noktada gıda takviyelerinin önerilme nedenlerinden birinin besinlerin vitamin ve mineral açısından yeterince zengin olmayabileceklerini hatırlamak gerekiyor. Büyük oranda pestisit içerme ihtimali olan, organik olarak yetiştirilmeyen ve gıda işleme süreçleri esnasında kalitesi düşen besinler ne yazık ki çoğu zaman vücudunuzun ihtiyacı olan içeriği sunamıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ocean

1.562 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. HepsiLojistik Ürünleri
  5. İndirimli Ürünler
  6. Yurt Dışından Ürünler
  7. Satıcı A-Z
  8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön