Yara Bantları

İlk yardım malzemeleri tüm ortamlarda bulunması gereken araçlardan oluşur. Ufak kesikler ve yaralanmalar günlük yaşamda sıklıkla karşılaşılan durumlardan biridir. Bu durumda ilk akla gelen malzemelerden biri yara bandı çeşitleridir. Küçük kesiklerin temiz bir şekilde tutulmasını ve bu sayede iyileşme sürecinin hızlanmasını sağlayan bu ürünler farklı markalar tarafından üretilir. Kaliteli bant özelliği sayesinde yaranın üstünü tamamen kapatan bu ürünler rahatlık sağlar. Özel olarak üretilen su geçirmez yara bandı çeşitleri normal aktivitelerinizi sürdürmenize imkan tanır. Yaranın suyla temas etmesini ve mikrop kapmasını engelleyen bu ürünler hijyenik bir kullanıma sahiptir. Esnek bant yapısı sayesinde hareket etmeyi kolaylaştıran uzun yara bandı çeşitlerini herkes rahatça kullanabilir. Cilt yüzeyinde oluşan sıyrık veya kesiklerin üzerini tamamen örten ürün, o bölgenin korunmasını sağlar. Farklı boyutlarda tasarlanan ürünlerle konfor sağlayabilirsiniz. Geniş yara bandı çeşitleri büyük çaplı yaralanmalar için idealdir. Ürünlerde bulunan pamuklu bölge yaranın üzerinde denk gelecek şekilde yapıştırılır. Böylece dış etkenlere karşı kapatılan yaranın kısa süre içinde kapanmasına destek olunabilir. Büyük yara bandı çeşitleri genelde emici ped bulundurur. Geniş çaplı yaralarda gelişebilen kanama gibi durumlara karşı önlem oluşturan bu ped rahatlık sağlar. Yara veya kesik boyutuna göre tercih edebileceğiniz cerrahi yara bandı çeşitleri sizlerin kullanımına sunulur. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen yara bandı çeşitleri üretici markanın farkını yansıtır. Bebek temizleme pamuğu gibi farklı malzemelerle birlikte kullanabileceğiniz bu ürünler arasından mükemmel seçimler yapabilirsiniz. Bu ürünler cilt üzerinde alerji veya tahriş gibi istenmeyen durumlara yol açmaz. Cilt ile uyumlu malzemelerden üretilen en iyi yara bandı çeşitleri belirli testlerden geçtikten sonra satışa sunulur. Güvenle kullanabileceğiniz bu ürün aynı zamanda hafif bir yapıya sahiptir. Yer kaplamayan bu ürünleri çantanızda bulundurabilirsiniz. Olası acil bir durumda kullanabileceğiniz kaliteli yara bandı çeşitleriyle kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Yetişkinlerin yanı sıra çocuklar için de kullanılabilen süslü yara bandı çeşitleri farklı renk ve desenlerde tasarlanır. Koşup oynarken düşen veya ufak yaralanmalara maruz kalan çocuklara özel desenli yara bandı modelleri üretilir. Bu desenler çocukların sevdiği karakterlerden oluşabilir. Çocuk yara bandı çeşitleri hassas cilt yapılarına uygundur. Ürünün sağlam bir şekilde cilde tutunan bant kısmı sürtünmelere karşı dayanıklıdır. Böylece ürün siz istemediğiniz sürece yerinden ayrılmaz. Ten rengi, siyah, mavi yara bandı seçenekleri arasından istediğiniz çeşitleri tercih edebilirsiniz.

İşlevsel Yara Bandı Çeşitleri

Markalar tarafından özenle tasarlanan bu ürünler acil durumlarda yardımınıza koşar. Farklı şekillerde üretilen bu ürünleri kullanmak istediğiniz bölgeye göre belirleyebilirsiniz. Kare, yuvarlak yara bandı çeşitleri vücudun hareketli bölgelerinde oluşan kesikler için idealdir. Rahat hareket etmenizi sağlayan bu ürünlerle kendinizi özgür hissedebilirsiniz. Şeffaf yara bandı çeşitleri belli olmayan yapısı ile ön plana çıkar. Yüz, el gibi görünen bölgelerde mükemmel çözümler sağlayan şeffaf ürünleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca hassas bant özelliğine sahip olan yüz için yara bandı çeşitlerini kullanabilirsiniz. Bu ürün hassas bir yapıya sahip olan yüz bölgesine nazik bir şekilde yapışır. Vücudun farklı bölgeleri için sargı bez çeşitlerini de kullanabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz yara bandı çeşitlerinden bazıları şunlardır:

  • Silikon yara bandı çeşitleri özel bir kullanım şekli sunar. Bu ürün cilt üzerine yapılan estetik dikişlerin hızlı bir şekilde iyileşmesini destekler. Bu ürün aynı zamanda yara izinin kaybolmasına yardımcı olur. Ayrıca dikiş olmayan bölgelerde gerçekleşen yaraların iz bırakmasına engel olan kaş yara bandı çeşitlerini kullanabilirsiniz.
  • Dikiş yara bandı çeşitleri kesilen bölgenin düzgün bir şekilde kaynamasına yardımcı olur. Yapılan dikişleri destekleyen bu bant sayesinde yara özenli bir şekilde kapanabilir.
  • Jel yara bandı çeşitleri hafif yanıkların giderilmesinde oldukça etkilidir. Bu ürün ağır olmayan yanıklarda serinletici bir etki oluşturur. Yanan bölgenin soğutularak yanma hissinin ortadan kaldırılmasını sağlayan sıvı yara bandı çeşitleri kızarıklık oluşumuna da engel olur.
  • Küçük çaplı operasyonlardan sonra tercih edilebilen sprey yara bandı çeşitleri su geçirmez özelliği ile beğeni kazanır. Yaranın enfeksiyon kapma riski bulunduğu dönemde üzerini tamamen örten kalın yara bandı çeşitleri koruyucu bir etki gösterir.
  • Su geçirmeyen özelliği ile sıklıkla tercih edilen bu ürün banyo yara bandı olarak da kullanılabilir. Hassas olan bölgenin hava almasını sağlayarak hızlı iyileşmesine yardımcı olan suya dayanıklı yara bandı çeşitlerini dilediğiniz süre boyunca kullanabilirsiniz.
  • Gümüş yara bandı çeşitleri yara bakımı için dikkat çeken özelliklere sahiptir. Yapışkan özelliği bulunmayan bu ürün yaranın üzerini kapatmak için idealdir. Nazik bir şekilde dış ortama karşı korunması gereken yüzeyleri örten bu ürünü güvenle tercih edebilirsiniz.
  • Basit kesikler için ise parmak yara bandı çeşitlerine göz atabilirsiniz.
Yara Bandı Avantajları

Farklı türden kesiklerin iyileşmesini ve dış etmenlere karşı korunmasını sağlayan yapışkanlı yara bandı seçenekleri sıklıkla tercih edilir. Oldukça avantajlı olan ürün çeşitleri üretici markaların kalitesini yansıtır. Küçük yara bandı çeşitleri yanınızda rahatlıkla bulundurabileceğiniz mükemmel seçenekler sunar. İnce yara bandı seçenekleri hafif ve küçük yapısı sayesinde pratik bir şekilde uygulanabilir. Şekil ve renk bakımından farklılık gösteren ürünler mevcuttur. Sevdiğiniz tonlarda tercih edebileceğiniz renkli yara bandı çeşitlerini çocuklarınız için de kullanabilirsiniz. Çocukların kısa sürede alışmasını sağlayan renkli ve şekilli yara bandı çeşitleri endişeleri ortadan kaldırır. Özel bant yapısı ile bebek yara bandı çeşitleri de oldukça kullanışlıdır. Bebeklerin nazik cilt yapısına uygun olan bu bantlarla hızlı bir şekilde tedavi olmalarını sağlayabilirsiniz. Özenle hazırlanan yüz ve ayak yara bandı çeşitlerini yanınızda bulundurarak her koşula hazırlıklı olmanız mümkündür.

Bütçenize Uygun Yara Bandı Fiyatları

Yara bandı fiyatları herkesin bütçesine uygun seçenekler sunar. Bu fiyatlar belirlenirken ürün çeşidi, özellikleri ve üretici marka göz önünde bulundurulur. Yara bandı markaları büyük bir özen ve titizlikle üretimlerine devam eder. Cerrahi operasyonlardan sonra veya günlük yaralanmalar için kullanılabilen çok sayıda ürünü sizler için hazırlayan markaların uygun fiyatlı seçenekleri mevcuttur. Ameliyat yara bandı çeşitleri yüksek koruma kapasitesi sayesinde cilt yüzeyine tutunur. Yaranın temiz kalmasını sağlayan bu ürünler uzun süre boyunca koruyuculuğunu sürdürür. Pansuman yaptıktan sonra açık yara bandı çeşitleri kullanılabilir. Bu ürün yaranın tamamını kaplayacak şekilde olmalıdır. Evinizde bulundurabileceğiniz yara bandı seti çeşitleri farklı türden çok sayıda ürünü bulundurur. Böylece her duruma karşı hazırlıklı olabilirsiniz. Özel bir görevi olan topuk yara bandı çeşitleri kalın yapısıyla ayağınızı korur. Tüm ürün çeşitlerine Hepsiburada üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yara Bandı Nasıl Kullanılır?

Bu ürün kullanılırken hijyenik koşullara dikkat edilmesi gerekir. Yara bandı kullanımı oldukça pratik ve zahmetsizdir. Doğru ürün seçimi yapılarak ideal bir kullanım şekli elde edilebilir. Ürünü kullanım talimatına uygun olarak tüm yarayı kapatacak şekilde uygulayabilirsiniz. Ayrıca ilaçlı yara bandı çeşitlerini yarayı enfeksiyondan koruma için kullanabilirsiniz.

Yara Bandı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Ürün seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yaranın türü ve büyüklüğü yer alır. Avantajlı yara bandı özellikleri sayesinde bu ürünlerden maksimum verim elde edilebilir. Kesik veya dikişlerde yapışkanlı ürünler kullanılabilir. Yanık yaralarından ise jel formdan oluşan ürünler idealdir.

Yara Bandı Ne İşe Yarar?

Yara bandı nedir diye bakıldığı zaman farklı türden yaralanmaların iyileşmesine yardımcı olan ürünler karşınıza çıkar. Bu ürün çeşitleri sayesinde yaranın mikrop kapmadan hızlı bir şekilde iyileşmesi sağlanır. Yara bandı ne kadar diye düşünmeden alabileceğiniz çeşitleriyle memnun eder.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yara Bandı

1747 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 51 / 1747 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?