Baskül Ve Teraziler,Vücut Analiz Cihazları

Baskül, Terazi ve Vücut Analiz Cihazları

Her evde bulunması gereken ürünler arasında olan baskül, terazi ve vücut analiz cihazları kilo kontrolü yapabilmek adına hemen herkes tarafından ilgiyle karşılanmaktadır. Kusursuz ve tamamen dijital şekilde ölçüm yapan bu cihazlar arasında yağölçer cihazlar da bulunmaktadır.

Kullanımları oldukça pratik olan ve mutlaka düz zemin üzerinde kullanılması gereken basküller ve vücut analiz cihazları, sağlığınızı da kontrol altına almanıza olanak sağlamaktadır. Baskül vücut analizi cihazları ile vücudunuzda yer alan yağ oranını ölçebilir ve duruma göre fit yaşam diyetlerinden kendinize göre olanlarından birini tercih edebilirsiniz. Hem kas kütlesini hem yağ kütlesini hem de vücut endeks oranını ölçen bu cihazlar, kendi bedeninizi de en iyi şekilde tanımanıza yardımcı olmaktadır. 

Bu cihazlar arasında yağölçer fonksiyonlu, akıllı bluetooth bağlantılı tartı-baskül çeşitleri; vücut analizli cam tartı çeşitleri; dijital tartı çeşitleri ve banyo baskülleri yer almaktadır. Kullanım amacınıza ve tartacağınız kilo oranına bağlı olarak en doğru tercihleri yaparak bu tartım cihazlarından birine evinizde yer verebilirsiniz. Bu baskül ve tartıları düz bir zemin üzerine sabitleyebilir ya da sadece ihtiyacınız olan zamanlarda kaldırdığınız yerden çıkarıp kullanabilirsiniz. 

Yağölçer Fonksiyonlu Akıllı Bluetooth Tartı Baskül

Yağölçer fonksiyona sahip olan akıllı bluetooth tartı baskül modeli tartı modelleri arasında en fazla tercih edilenlerden birisidir. Teknolojik bir tasarım ve içerik kullanılarak elde edilen bu tartı-basküller, aynı zamanda oldukça pratiktir ve şık bir görünüme sahiptir. Oldukça hafif olan ve kullanacağınız alanda rahatlıkla yere koyulabilen bu tartı-basküllerini bluetooth ile bağlanarak komuta edebilirsiniz. Bunu yapabilmek için ürünü satın aldıktan sonra bluetooth ile bağlantı kurarak baskülü telefonunuzda kayıt altına alabilirsiniz. Bağlantıları takip ederek akıllı tartı özelliğini açabilir, cihazla eşleşme yaparak tartıyı kullanmaya başlayabilirsiniz. Tüm telefonlarla ve diğer bluetooth içeren cihazlarla eşleşebilen bu akıllı tartılar, vücutta yer alan yağ kitlesini kolaylıkla ölçmektedir. Baskül, fazlalık olan yağ durumunu size bildirir ve buna bağlı olarak kilo ve yağ oranınıza göre size uygun olacak diyet türünü keşfedebilirsiniz. Aynı zamanda bu akıllı cihazlar, tüm ölçümlerinizi kayıt altına almanızı da sağlamaktadır. Böylece düzenli olarak yağ kontrolüne devam edebilirsiniz. 

Vücut Analizli Cam Tartı

Sağlık en önemli durumlardan birisidir. Günlük olarak sağlığınızı takip etmek ve özellikle de yağ ve kilo kontrolünüzü sağlamak adına vücut analizli cam tartı çeşitlerine göz atabilirsiniz. Vücut analizli cam tartı; vücut ağırlığını, yağ oranını, su oranını, vücut kemik ağırlığını, kas kütlesini ölçebilen ve bazal metabolizma ölçümünü yapabilen bir tartı modelidir. Bu cihaz, aynı zamanda ara öğünlerinize ve ana öğünlerinize bağlı olarak sizin için kalori tavsiyesi de veren bir tartıdır. Akıllı şekilde tasarlanan bu tartı modellerinde geniş LCD ekran özelliği bulunur ve bu tartılar kullanıcılarına tüm bilgileri kolayca görme imkânı sunar. Otomatik kapanma özelliği sayesinde kullanımı bittikten sonra 20 saniye içerisinde kapanır ve sizin ekstra bir kapatma işlemi yapmanıza gerek kalmaz. Yağölçer özelliği sayesinde vücut yağ oranı hakkında bilgi verir. Kemik ağırlığını göstererek uygun kemik egzersizleri yapmanıza olanak sağlar. 

Dijital Vücut Tartısı

Kilo ölçümü için kullanılan tartıların doğru ölçüm yapması ve doğru bilgiler vermesi, sağlık açısından her zaman çok önemlidir. Dijital olarak tasarlanan vücut analiz baskülü özellikleri arasında baskülün minimum 3, maksimum 180 kiloya kadar ölçüm yapabilmesi yer almaktadır. Bu tartı çeşidini ergonomik tasarımı sayesinde istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Dijital vücut tartısı, kolay taşınabilir ve fazla yer kaplamaz. Estetik görünüme de sahip olan bu dijital tartılar, sert ve düz bir zemin üzerinde kullanılmalıdır. Üzerinden indikten sonra cihaz kendiliğinden kapanır ve ayarlarını sıfırlar. Tartının daha önce kapanmasını istediğinizde ise basit bir ayak dokunuşu yapmanız yeterlidir. Sertleştirilmiş üst yüzeyi sayesinde dayanıklıdır ve hassas tartma işlemleri yapabilmektedir. Bu tartıların rahat okunur LCD ekranları sayesinde de tüm bilgileri ekranından net bir şekilde görebilirsiniz. 

Yağölçer Vücut Analizli Tartı

Hem kilo ölçümü yapmak hem de yağ ölçümü yapmak için tasarlanan yağölçer vücut analizli tartı modellerinde su oranı ve kemik ağırlığını ölçmek de mümkündür. Metabolizma ve sindirim hızınıza bağlı olarak günlük kalori tavsiyesi de veren bu tartılar ile bedeninizin analizini en verimli şekilde yapabilirsiniz. Bedeninize ait bu bilgileri, ister günlük ister haftalık ister aylık olarak takibe devam edebilirsiniz. Yağölçer tartı, akıllı özellikleri sayesinde tüm ölçümlerinizi hafızaya alır ve uzun ömürlü bir takip sistemi kurmanıza yardımcı olur. Sağlığına düşkün olanlar için oldukça kullanışlı olan bu tartı, modern tasarımı ve uygun fiyatı ile her evde mutlaka bulunması gereken tartılardan birisidir. 

Banyo Baskülü

Banyo baskülü olarak tasarlanan hafif modellerde, kapasite genellikle 180 kiloya kadar çıkmaktadır. Hassasiyet ise 100 gramdır. Bu tartılar, bir ayak dokunuşuyla aktif hale gelir; geniş LCD ekran özelliği sayesinde de kilonuzu rahatlıkla görmenize olanak sağlar. Banyo basküllerinin tartı birimi kilogramdır ve cam boyutları 26x26 cm’dir. 

Yüksek hassasiyetli gerilimölçer sensörüyle donatılan banyo basküllerinde temperli güvenlik camı platformu kullanılır. Böylece cam, 180 kg’a kadar basınca dayanabilir Otomatik sıfırlama ve otomatik kapama özelliği sayesinde yalnızca üzerine çıkmanız ve üzerinden inmeniz yeterlidir. Bunun dışına bir şey yapmanıza gerek kalmadan bu baskülle ölçümlerinizi öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda dahili pil ile çalışan banyo baskülleri, aşırı yüklenme göstergesine ve batarya zayıf göstergesine de sahiptir. Batarya azaldığı zaman uyarı vererek pilleri değiştirmenize olanak sağlayan banyo baskülü, aynı zamanda sıcaklık göstergesi ile ortam sıcaklığını da size bildirir. Banyo baskülleri genellikle 2xAAA batarya dahili pil ile çalışır. 

Dijital Temperli Tartı Cam Baskül

Dijital temperli tartı cam baskül modelleri, ayak dokunuşu ile çalışma özelliğine sahiptir. Bu baskül çeşidi, geniş LCD ekranda tüm bilgileri görmenizi sağlar. Kendiliğinden sıfırlanan dijital modellerin ölçümlerini ayrıca not almanız gerekebilir. Dijital temperli bu baskül, sert cam yüzeyi sayesinde darbelere karşı 5 kat daha fazla dayanıklıdır. Düşük pil ve aşırı yük uyarısı yaparak daha doğru kullanım avantajı sunan dijital temperli tartılarda yağölçer özelliği bulunmamaktadır. 

Baskül, Terazi ve Vücut Analiz Cihazları Fiyatları

Genel olarak baskül, terazi ve vücut analiz cihazı fiyatı ortalama bir seviyede tutulur. Hatasız ölçümler yapan baskül ve vücut analiz cihazlarının fiyatları, yalnızca taşıdığı teknik özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterir. Dijital ve analog olan tartı ve baskül çeşitleri arasında fiyat farklılığı ortaya çıkabilir. Sıfırlama ve otomatik kapama özellikleri; fazladan yağ ölçümü ve kemik, su, kas kütlesi ölçümü gibi özellikler de fiyat farklılığında sebep olabilir. 

Baskül, Terazi ve Vücut Analiz Cihazları Nasıl Kullanılır?

Baskül, terazi ve vücut analiz cihazları hassas bir şekilde kullanılmalı; darbe almayacağı bir konumda yerleştirilmeli ve sensör sistemleriyle dijital özelliklerine zarar gelmeyecek şekilde sabitlenmeli ya da muhafaza edilmelidir. 

Baskül, Terazi ve Vücut Analiz Cihazları Pilli midir?

Baskül, terazi ve vücut analiz cihazları; pilli ve şarjlı olmak üzere iki kategoriye ayrılır. Pil ile çalışan modellerde daha çok 2xAAA pillerine ihtiyaç duyulur. Şarjlı olan modellerde ise ekstra adaptör gönderimi sağlanır. 

Baskül, Terazi ve Vücut Analiz Cihazları Nereye Koyulmalıdır? 

Yumuşak ve engebeli zeminler üzerinde doğru ölçümler yapılabilmesi pek mümkün değildir. Bu nedenle baskül, terazi ve vücut analiz cihazları sert ve düz bir zemin üzerine yerleştirilmelidir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Baskül, Terazi ve Vücut Analiz Cihazları

694 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Değerlendirme Puanı
Toplam 24 / 694 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012170/26012176