Tıp teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte sayısız sağlık ürünü de insanlığın hizmetine girmeye başladı. Günümüzde birçok medikal firmasının, insan sağlığı için tasarladığı farklı modellerde sayısız ürün bulunabilir.

Sağlık ürünleri sayesinde, eskiden uzun süreli hastane tetkikleri gerektiren şeker, kalp ritmi, tansiyon gibi rahatsızlıkların seyrini takip etmek çok daha kolay hale geldi. Sağlık ürünleri kategorisinde, cinsel sağlıktan kilo kontrolüne, kozmetik ürünlerden masaj aletlerine kadar aradığınız her ürünü bulabileceksiniz.

Sağlık Ürünleri

En çok aranan sağlık ürünlerinin başında tansiyon aletleri geliyor. Tansiyon aletlerinin birçok farklı modeli bulunuyor, bu cihazları temelde analog ve dijital olarak ikiye ayırmak mümkündür. Analog tansiyon aletleri, basıncın manuel ayarlandığı ve tansiyon değerinin analog göstergeden yine manuel olarak takip edildiği ürünlerdir. Analog aletler, kullanımları daha zor olsa da dijital tansiyon aletlerine göre daha hassas ölçüm yapma yeteneğine sahiptirler.

Dijital tansiyon aletleri de koldan veya bilekten ölçüm yapabilen farklı modellere sahiptir. Ayrıca, profesyonel ölçüm yapabilen daha büyük boyutlu dijital cihazlar da bulabilirsiniz. Bir platform üzerine sabitlenerek kullanılan bu profesyonel tansiyon aletleri, sahip oldukları konum sensörü sayesinde, tansiyon ölçümü esnasında doğru pozisyonda oturmanızı sağlar.

Zayıflama kemeri gibi form ürünleri de son yıllarda kullanımı yaygınlaşan ürünler arasında yer alıyorlar. Genel olarak zayıflamaya yardımcı olan bu kemerlerin gelişmiş modellerinde, kas yapımını destekleyici fonksiyonlar da bulunuyor. Radyo dalgaları ile çalışan cilt sıkılaştırıcı ve selülit giderici kavitasyon makineleri ve varis giderici kremler de sıklıkla tercih edilen form ürünleri arasında yer alıyor.

Tartı ve teraziler, oldukça fazla kullanım alanı bulunan sağlık ürünleri arasında yer alıyorlar. Kilo takibi amacıyla üretilen sayısız model arasından ihtiyacınızı karşılayacak olanları muhakkak bulabileceksiniz. Bununla birlikte, yağ-protein-kas oranları, vücut sıvılarının dağılımı gibi metabolik parametreleri ölçen vücut analiz cihazları da bulunuyor. Vücut analiz cihazların gelişmiş modelleri, hücre içi ve hücre dışı sıvı oranlarını ya da kemik minerali oranlarını ölçme gibi ileri yeteneklere de sahiptir.

Cinsel sağlık ürünleri de bu kategoride bulabileceğiniz ürünler arasında yer alır. Prezervatif gibi doğum kontrol ürünlerinden geciktirici spreylere kadar geniş bir ürün yelpazesi içerisinden dilediğiniz ürünü bulabilirsiniz.

Sağlık Ürünlerinin Önemi Nedir?

Bozulan beslenme alışkanlıkları ve şehir hayatında hareketliliğin kısıtlanmasının bir sonucu olarak ortaya çıkan hipertansiyon, günümüzde birçok insanın şikayetçi olduğu bir hastalıktır. Hipertansiyon, takip ve dikkat edilmesi gereken aksi halde sonuçları ciddi olabilecek bir rahatsızlıktır.

Hipertansiyon teşhisi konulmayan hastalarda dahi tansiyon takibi önemlidir. Bundan dolayı tansiyon aletleri, günümüzde hemen her evde bulunan cihazlar haline geldi. Takip sonrası tansiyonun yüksek çıktığı tespit edilirse ilaç, spor ve doğru beslenme ile bu hastalık kontrol altına alınabilir. Ayrıca, gelişmiş fonksiyonları sayesinde tansiyon aletleri, taşikardi, bradikardi gibi kalp ritmiyle alakalı hastalıklarla ilgili belirtilerinde tespit edilmesinde de kullanılabilirler.

Sağlık ürünleri en çok kullanıldığı alanlardan birisi de kozmetiktir. Birçok kozmetik rahatsızlık, doğru ürünün kullanımıyla kolaylıkla tedavi edilebilir.

Günümüzün yoğun iş temposu insanların spor için yeterli vakit ayıramamasına neden oluyor. Spor için vakit bulamayanlar, zayıflama kemeri ve diğer form ürünlerini kullanarak kilo verebilir, vücutlarını istedikleri forma sokabilirler.

Günlük yaşantınızda alerjik rahatsızlık geçirmeniz son derece olasıdır. Özellikle belirli bir şeye karşı alerjiniz varsa gün içerisinde oldukça zor durumlarla karşılaşabilirsiniz. Böyle durumları engellemek için yanınızda yardımcı krem taşımanız önemlidir. Yardımcı kremler, alerjik rahatsızlıkların yanı sıra böcek ısırması, yanık, güneş isiliği gibi durumların neden olduğu kızarıklık, kaşıntı ve yanmaya da çözüm sunarlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sağlık Ürünleri

Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Sağlık Ürünleri
Sağlık Ürünleri
Tansiyon Aletleri
Tansiyon Aletleri
Form Ürünleri
Form Ürünleri
Baskül Ve Teraziler,Vücut Analiz Cihazları
Baskül Ve Teraziler,Vücut Analiz Cihazları
Ateş Ölçerler
Ateş Ölçerler
Masaj Aletleri
Masaj Aletleri
Tens Cihazı
Tens Cihazı
Alerji Ve Enfeksiyon Ürünleri
Alerji Ve Enfeksiyon Ürünleri
Horlama Önleyiciler
Horlama Önleyiciler
Pedometreler (Adımsayarlar)
Pedometreler (Adımsayarlar)
Ayak Sağlığı Ve El Terapi Ürünleri
Ayak Sağlığı Ve El Terapi Ürünleri
Termoforlar Ve Isıtma Ürünleri
Termoforlar Ve Isıtma Ürünleri
Kulak Temizleme Ürünleri
Kulak Temizleme Ürünleri
İlk Yardım Ürünleri
İlk Yardım Ürünleri
Hasta Temizlik Ürünleri
Hasta Temizlik Ürünleri
Hasta Bezleri
Hasta Bezleri
Hava Nemlendirme Cihazları,Oksimetreler
Hava Nemlendirme Cihazları,Oksimetreler
Ter Önleyici Pedler
Ter Önleyici Pedler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
HepsiLojistik Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012170