Hasta Temizlik Ürünleri

Sevdiğiniz, değer verdiğiniz hasta yakınınızın bakımını üstlenirken kullanmış olduğunuz ürünlerin en iyisi olmasına özen gösterdiğinizi biliyoruz. Bu hassas dönemlerini konforlu bir şekilde geçirmeleri için gösterdiğiniz çaba paha biçilemez bir değer taşıyor. Kullandığınız yardımcı ürünler bakım işini kolaylaştırarak bu süreci daha kolay yaşamanıza imkan tanıyor.

Hasta Temizlik Ürünleri

Hasta bakımının en önemli aşaması uygun hijyen şartlarını sağlamaktır. Hastanızın yaşadığı odanın havalandırılması, yatağının temizliği, vücudunun temizlenmesi gibi dikkat etmeniz gereken birçok detay bulunuyor. Hastanızın yaşadığı ortamın temiz olması bağışıklık sisteminin en zayıf olduğu bu dönemlerde yeni bir hastalığa bulaşmasını engeller ve daha kolay iyileşmesine yardımcı olur.

Hasta temizlik ürünleri denildiğinde bu ürünlerde aramanız gereken özellikler, en rahat ettirici, cildine zarar vermeyen ve hava aldıran yapıda olmasıdır. Hastanın bütün gün üzerinde uzanarak istirahat ettiği düşünülürse, gerekli malzemeleri düzenli olarak kullanarak sağlıklı koşulları sağlamış olursunuz.

Yatak koruyucu örtüler Joly, Wicromed gibi standart hasta yatak ölçülerine uygun şekilde hijyenik koşullarda el değmeden paketlenmiş olan ürünlerden bazılarıdır. 60x90 cm ya da 90x180 cm ebatlarından yatak ölçülerine en uygun seçimi yaparak hastanızın altında bu örtüleri kullanabilirsiniz. Bu sayede özellikle yatalak hastaların tuvalet ihtiyacını bez ile gidermesi durumunda yatağa taşma ihtimali ortadan kalkmış olur.

Yatak koruyucu örtüler yataktan kalkma engeli olan kişilerin kişisel bakımlarının yapılması gereken durumlarda da imdada koşuyor. Kenarlarını yatağa sıkıştırarak kullanabilirsiniz. Dermatolojik ve mikrobiyolojik testlerden geçmiş örtülerin kolay yırtılmayan dayanıklı bir yapıda olması hastayı yerleştirirken ve örtüyü kaldırırken büyük kolaylık sağlar. Hastanın cildinin hava alması, yıkanarak ya da ıslak bez ile temizlenmesi durumunda yatağın ıslanmadan bu işlemlerin gerçekleştirilebilmesi hasta bakımını üstlenenlere de kolaylık sağlıyor.

Saç bonesi vücudun yıkanması halinde saçın ıslanmasını engellediği gibi, sabun ve diğer kozmetik ürünlerin köpüklerinden de uzak tatmaya yarıyor. Selpak ve Dahice markaları gibi birçok markadan mikrofiber, havlu, naylon yüzeye sahip seçeneklere hepsiburada.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hasta Temizlik Malzemeleri

Hastanızın istirahat dönemi kısa ya da uzun olsun hasta bakımı konusunda almış olduğunuz sorumluluk ruhen ve bedenen yorucu olabilir. Kendi kişisel bakımınıza da dikkat etmeniz gereken bu dönemde elinizin yüzünüzün temizliği büyük bir önem taşır. Hem kişisel hijyeninizi sağlamak ve hem hastanızı temiz tutmak hem de ortam koşullarını iyi tutmak için en büyük yardımcılarınızdan biri de vücut temizleme bezidir. Hastanın cildinin hava alması, terleme ve kirlenmelere karşı anında önlem alınması gereken durumlarda vücut temizleme bezinin elinizin altında bulunmasında fayda var.

Özellikle de hastane koşullarında bakım üstlenmek gerekiyorsa, yıkanmasına mani olmayan bir hastanın ve hasta yakınının bile uzun süre su göremediği durumlar olabiliyor. Bu koşullarda diğer hastalardan ve hastanenin kirli olabilen ortamından arınmak için temizleme bezi en kurtarıcı ürün oluyor.

İhtiyaç duyduğunuz ürünleri bulunduğunuz ortamdan kopmadan, bizzat adresinize teslim edilmesi ile zaman ve emek kaybını ortadan kaldırabilirsiniz. Hasta temizlik malzemeleri ihtiyaç duyduğunuz süreye ve sayıya bağlı olarak 1'li, 10'lu, 30'lu olmak üzere paketlenmiştir ve hem israf etmeden kullanmanıza hem de çok sayıda stoklama durumunuzda ürünün zarar görmeden saklanmasına uygundur.

En kısa sürede iyileşmesini dilediğiniz, iyileşmesi için elinizden gelen tüm fedakarlığı gösterdiğiniz hastalarınızın bakımı süresince hiçbir fedakarlıktan kaçmadığınız gibi bakım sırasında işinize yarayacak ürünleri kullanmayı ihmal etmeyin. Size yardımı dokunacak olan bu yardımcı ürünler hem hastanıza daha iyi bakmanıza yardımcı olur hem de dinlenerek kendinizi yenilemeniz için fırsat verir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hasta Temizlik Ürünleri

895 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 895 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012170/60003447