Form Ürünleri

Kilo vermek oldukça zor bir iştir. Özellikle bölgesel alınan kiloların verilmesi diğer eşit yayılan kilolara oranla kat be kat daha zor ve zaman alır. Bölgesel kilo problemi için birçok neden sıralanabilir. Çevre, beslenme şekli, dış faktörler, gelenek ve görenek gibi daha birçok neden bu soruna neden olabilir. Ancak bölgesel kilo sorununun asıl etkenleri genetik, metabolizma ve vücut tipidir. Örneğin: Elma tipi vücuda sahip olan bayanlar en fazla kiloyu karın bölgesinden alırlar. Günümüzde işte bu gibi bölgesel kilolarla baş etmeyi sağlayan birçok alet ve makine üretilmeye başlamıştır. Selülit önleyici bantlar, koşu aletleri, egzersiz bantları ve daha birçok ürün bunlar arasında değerlendirilebilir.

Form Ürünleri

Teknolojinin gelişmesiyle beraber hız kazanan elektronik alet çeşitlerinden birisi de form ve egzersiz ürünleridir. Kısa sürede kolay ve pratik kullanımlarıyla mükemmel sonuçlara ulaştıran Form Ürünleri zayıflamadan tutunda sıkılaşmaya ve hatta daha orantılı bir vücuda kavuşmayı sağlamaktadırlar. Zayıflamaya ve sıkılaşmaya yardım eden bu ürünler birçok modele sahiptir. Genellikle bölgesel kilo problemi olanlara göre tasarlandıkları için kilo alımının hızlı olduğu bölgelere özel ürünleri bulmak mümkündür.

En fazla kilo karın, basen ve bacak bölgelerinde ağırlık gösterdiği için üretilen zayıflama ürünleri de bu bölgelere has yoğunluktadır. Özellikle bayanların en sık karşılaştığı bölge karın olması bağlamında zayıflama kemerleri en fazla satışa sunulan türler arasında yer alır. Zayıflama kemerleri kendi arasında modelin kalitesi ve verimliliğine göre değişebilir. En yaygın olanları çırt çırt bantlı olan kemerlerdir. Bunların dışında mıknatıslı, dijital ekrana sahip fonksiyonlu ve esnek lastikli türler de vardır.

Dijital ekrana sahip olan ve fonksiyonel bir kullanım sağlayan bantlar hız açısından oldukça kullanışlıdır. Kas uyarımını hızlandıran kolaylıkları sayesinde istenilen her ortam için kullanılabilir. 5 farklı yoğunlukta ayarlanabilir özellikleri ile kademe kademe ilerleyerek artırabilirsiniz. İleri derecede ve düzenli kullanımlarda kas yapmak için de tercih edilebilir. Mıknatıslı türler ise bel çevresini sıkıca kavrayarak yağ oranını azaltırlar. Bilek güçlendirme aletleri, masaj kemerleri, selülit giderici masaj aletleri, bel incelten zayıflama ipleri, zayıflama jelleri, zayıflama terlikleri, termal sarkmalara karşı olan giyim ürünleri, ip atlama halatları ve ağırlıkları gibi daha birçok farklı alanlarda kullanım sağlayan ürünler de zayıflamaya yardım ederler.

Form Ürünleri Nedir?

Zayıflamak ve daha sıkı vücuda sahip olmak adına kullanılan alet, araç, gereç, giyim gibi daha birçok türü içine alan malzemelere kısaca Form Ürünleri denir. Bu ürünler kullanım amacına ve ürün kalitesine göre birçok farklı amaçta üretilirler. Zayıflama ürünlerini zayıflamak, sıkılaşmak ve kas oluşturmak amaçlı kategorize etmek de mümkündür.

Form Ürünleri basen, bacak, karın ve kol gibi farklı bölgeler için üretilir. Bant veya kemer şeklinde olan çeşitler su kaybı yaratmadan yağ yakımına yardım eder. Teni sıcak tutarak ter atımı sayesinde kilo problemlerinizden kurtulabilirsiniz. Bel ağrılarının azalmasını önleyen kemerler kıyafet altına takmak için uygundur. Vücuttaki negatif iyonlardan kurtularak daha dinç hale gelmenize fayda ederler. Kan akışını hızlandıran bu ürünler aynı zamanda adet ağrılarını azaltmak ve kan akışını düzenlemek için de tercih edilebilir.

Sıkılaşma ürünleri arasında daha çok selülit giderici masaj aletleri, slim bantları ve vakum aletleri bulunur. Bu sıkılaştırıcı ürünler masaj yaparak uygulandığı için ağrıların ve ödemlerin vücuttan uzaklaşmasına yardım ederler. Düzenli kullanımlarda adeta vücudunuzu baştan şekle girdiğini hissedebilirsiniz. Ayrıca selülitlerin, kol sarkmalarının, yüzdeki yaşlılık belirtilerinin ve her türlü cilt sorunlarının giderilmesiyle savaşarak hücre onarımlarında da etkilidirler.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Form, Zayıflama Ürünleri

17 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Sağlık Ürünleri
Sağlık Ürünleri
Form Ürünleri
Form Ürünleri
Zayıflama Aksesuarları,Kemerler Ve Cihazlar
Zayıflama Aksesuarları,Kemerler Ve Cihazlar
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 17 / 17 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012170/26012181