Oksimetre

Yaşamın anahtarı olan sağlığınızı korumak için vücutta bazı ölçümlerin düzenli olarak yapılması gerekir. Farklı değerleri tam olarak ölçebilmek amacıyla geliştirilen özel cihazlardan destek alınır. Kanda bulunan oksijen miktarını seri olarak ölçme özelliği olan oksimetre, kolay kullanımıyla tercih edilir. Sağlık alanında sıklıkla kullanılan cihaz, hastanın işaret parmağından tüm kan değerlerini hızlı olarak ölçer. Oksijen ölçümünün dışında nabız atım sayısını da seri bir şekilde alabilirsiniz. Ölçüm cihazlarının sahip olduğu ergonomik yapısı, onları ev kullanımına uyarlamada başarılı sonuçlar oluşturur. Medikal ölçüm cihazlarının en fazla tercih edilen aleti olan ürünlerle, sağlığınızı her an kontrol altında tutabilirsiniz. Yaşlı ve hastaneye gidemeyecek durumda olan hastaları ev konforuyla buluşturan aletler, sizi sonuç bekleme zahmetinden de kurtarır. Kaliteli ve dayanıklı yapısıyla dikkat çeken cihazlar, farklı ölçümleri aynı anda yapabilme konforu oluşturur. Medikal açıdan doğru ölçüm yapan model tercihleriyle sağlığınızı koruyabilirsiniz. Doğruluk derecesi yüksek olan markalardan satın alınan cihazları, evinizin rahatlığında kullanabilirsiniz. Vücudun tam anlamıyla çalışmasını devam ettirebilmesi için oksijen oranının doğru aralıkta olması gerekir. Kanda bulunan oksijen değeri düşük olduğunda ciddi anlamda sağlık sorunları ortaya çıkar. Nabız oksimetresi kullanarak kan değerlerinin olması gereken aralığı bulabilirsiniz. Kolay kullanım imkanı sunan tüm cihazları her yaş grubundan kişiler rahatlıkla uygulayabilir. Sıklıkla sorulan oksimetre nedir sorusu için verilebilecek en uygun cevap kandaki oksijeni ölçen cihazdır diyebiliriz. Üzerinde yer alan LED ekranı sayesinde tüm verilerinizi görme ayrıcalığı oluşturur. Geniş ve ışıklı olan ekran her yaştan kullanıcının rahatlığı için tasarlanır. Küçük olmasına karşılık doğru ölçüm yapabilen tüm modeller arasından bütçenize ve kullanımınıza hitap eden seçimler yapabilirsiniz. Dilerseniz bebeğiniz ve diğer aile üyelerinizin ateşini sağlıklı olarak ölçebilmek için de ateş ölçerler modellerine göz gezdirebilirsiniz.

Oksimetre Çeşitleri ve Özellikleri

Profesyonel kullanım için uygun olan cihazlar yenilenen teknolojilerle birlikte ev ortamlarında ölçüm yapabilme ayrıcalığı yaratır. Özellikleri ve kullanım konforuyla dikkat çeken cihazlar, her seferinde doğru ölçümler yapar. Parmaktan oksijen ölçüm cihazı olarak bilinen oksimetreler arasından bütçenize uygun tercihler yapabilirsiniz. Portatif yapısı her ortamda kullanımına imkan sağlar. Minimal tasarımlara ve kalem pille çalışma detayına sahip modeller, seyahatlerde de size eşlik eder. Kalp atış hızını da yüksek doğruluk kriterleriyle tam olarak gösterir. Optik algılama teknolojisi ile yapılan ürünler, yenilikçi tasarımlarıyla da kompakt yapıya sahiptir. Kendi özel çantası içerisinde satılan nabız oksimetre cihazı hem oksijen hem de nabız ölçmek için idealdir. Cihazlar son teknolojinin gerektirdiği donanımlarıyla uzun ömürlü deneyimler yaşamanızı sağlar. Tek tek ve art arda yapılan ölçülerde hatasız sonuçlar veren modeller, doğru verileri size kısa sürede verir. Gövde tasarımları dayanıklı plastikten imal edilen modeller bu sayede daha uzun süre kullanım imkanı oluşturur. Darbe ve düşmelere karşı koruma sağlayan plastik dış yüzeyi sayesinde uzun yıllar aynı performansla kullanabilirsiniz. Her ortamda dilediğiniz kadar ölçüm yapabileceğiniz ürünler, farklı fonksiyonları sayesinde kullanışlı seçenekler arasında bulunur. Ölçüm hızında size sağladığı serilik sayesinde oksijen değeri, kalp atışı ve nabız gibi hayati açıdan önem teşkil eden fonksiyonlarınızı kontrol altında tutabilirsiniz. Medikal cihaz kategorisinde konfor sağlayan Bluetooth oksimetre modelleri uzak bağlantı seçeneğiyle işlevsellik oluşturur. Yetişkin ve çocukların kandaki oksijen doygunluğunu ölçen cihazlar, wifi bağlantısıyla verilerin uzaktan izlenmesini mümkün kılar. Rahat okunabilen portatif cihazlar tüm aile üyelerinin verilerine her yerden ulaşabilmenizi sağlar. Sürekli açık pozisyonda kan değerlerini izleyebilen modellerle kontrollerinizi her ortamda yapabilirsiniz.

Oksimetre ile Evde Sağlıklı Çözümler

Küçük hacime sahip olmasına karşılık farklı özellikleri barındıran ürünler, fiyatlara göre değişen seçenekler sunar. Her biri kendine özgü detaylarla geliştirilen oksimetre markaları, parmak ölçümü yapabilme ayrıcalığı sunar. Her marka modellerinde teknolojik yenilikleri dikkate alarak üretimler yapar. LED ekranlarında parlaklık ve düşük pil göstergesi olan tüm modeller farklı markalar arasından seçilir. Ev konforunda sağlıklı seçimler olarak öne çıkan modellerde gelişen teknolojinin sunduğu tüm yenilikler kullanıcılara sunulur. Kandaki oksijen basıncını ölçerek size önceden önlem alabilme imkanı sunan ürünler sayesinde daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilirsiniz. Bazı model seçimlerinde bilekten nabız ölçme ayrıntısı da mevcuttur. Her marka kendi yazılımlarını yansıtan modellerinde kullanıcılara en iyi hizmeti vermeyi amaçlar. Yetişkinlerin ve küçük yaştaki çocukların ölçümlerini kısa sürede yapan ürünler, rahatlığıyla da tercih edilir. Hastane ve diğer sağlık kurumlarında bekleme sorununa çözüm olan cihazlar, gelişmiş ayar ekranları ile her bilgiyi hafızasına alır. Kaliteli ve dayanıklı olarak sunulan seçenekler ev kullanımında doğru ölçüleri en kısa sürede almanızı sağlar. Sağlıklı yaşama adım atarken size destek olan medikal ürünleri performansına ve markasına göre satın alabilirsiniz. Parmak üzerine konan yaylı sistemi ile en doğru ölçümleri yaparak kullanım rahatlığı sağlar. Pil tasarrufu için kullanılmadığı zaman cihazlar otomatik olarak kapanma özelliğine sahiptir. Kolay taşınabilir olması da kullanıcı memnuniyeti oluşturmada öne çıkan detaylardan biiridir. Kişisel kullanıma ve yaş aralığına göre değişen cihaz modelleri arasından ihtiyacınız olan seçimi yapabilirsiniz. Yaş ve kilo özelliklerine göre seçim yaparak kullanımınıza en uygun modeli bulabilirsiniz. Bazı farklı markalarda bulunan alarm özelliği uyararak sizi yönlendirme ayrıcalığı oluşturur. Hepsiburada, farklı marka ve modelleri bir araya getiren ürün gamı ile oksimetre satın alma ihtiyaçlarınızda size en iyi çözümü sunmayı başarır.

Oksimetre Seçiminde Dikkat Edilenler

Değişen hayat şartlarına bağlı olarak sağlıkta oluşan sorunlar günden güne artar. Yoğun stres bazı hastalıkların her yaşta görülme sıklığını artıran unsurlardır. Zaman darlığı nedeniyle sağlık kuruluşlarına gidemeyen kullanıcılar evlerinde pratiklik sağlayan cihazlara yönelir. Sağlıklı ve zinde bir yaşamı evinizin rahatlığında oluşturabilmeniz için geliştirilen oksimetreler, farklı markalardan tercih edilir. Teknolojinin gelişimine paralel olarak üretilen modeller, geniş ekran seçimleriyle her yaştan kullanıma uygundur. Kişisel sağlığınızı güvende tutabilmeniz için siz de marka ve model seçimleri yaparak uygun cihazı satın alabilirsiniz. Yetişkin ve bebeklerin kullanımı için uygun model seçimleri yapmak için oksimetre yorum ve önerileri yol gösterici olur. Kararsız kaldığınız durumlarda bu yorumları detaylı inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Profesyonel ve kişisel kullanıma uygun ölçüleriyle her zaman doğru verilerin oluşmasını sağlar. Düşük pil tüketimi olan modeller, size uzun süreli kullanım imkanı yaratır. Standart boyutlarda satılan oksimetreler bilekten ölçüm yapabilme konforu sağlar. Her kullanıcı için özel dizayn edilen model seçimleri yaparak en doğru sonuçları alabilirsiniz. Küçük yaştaki çocuklar için cihaz incelemeleri yaparak karar verebilirsiniz. Sürekli kontrol altında ölçümleri yapılan hastalar için hayati önem taşıyan oksimetre tavsiye ve model detayları için kullanıcı tavsiyelerini baz alabilirsiniz. Sayfalarda kullanıcıların yorumlarından derlenen yazılar çerçevesinde siz de bütçenize ve yaş özelliklerinize uygun seçimi yapabilirsiniz. Bebekler için kullanılan cihazlar onların şartlarına uygun özelliklerde olur. Bilekten ölçüm yapan modeller, büyük çocuk ve yetişkinler için tavsiye edilir. Medikal cihaz satılan tüm kurumlardan satın alabileceğiniz ürünler, işlevselliği ve rahat kullanımı sayesinde sıklıkla tercih edilir. Kalem pille çalışma ayrıntısı daha fonksiyonel olmasını sağlar. Doğru cihaz seçimi yaparak siz de evinizin rahatlığında dilediğiniz ölçümleri hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Oksimetre Kullanım Alanları

Anlık ölçümleri sürekli olarak gösterme konforu sunan cihazlar, medikal kategorisinde yer alır. Parmak ucundan oksijen ve nabız ölümünü gerçekleştiren ürünler, küçük yapısıyla dikkat çeker. %100'e varan hatasız ölçümleri ile kullanıcılardan tam not alan oksimetre cihazı hastane, ev ve klinik gibi ortamlarda kullanıma uygundur. Hastanelerde acil servislerde yaygın olarak kullanılan ürünler fiziksel güç ölçümlerini de doğru olarak yapar. Sürekli ve an bazında ölçüm yapabilen modeller teşhis ve tedavide doğru yöntemlerin oluşmasına katkıda bulunur. Sağlık için son derece önemli sonuçların kısa sürede alınmasını sağlayan cihazlar pratik olması açısından tercih edilir. Kalp hastalığı riski taşıyan kişiler için uygun bir kullanım sunar. Kullanım kolaylığı ve pratikliği ile tercih edilen cihazlar sürekli bir enerjiye ihtiyaç duymaz. Sadece kalem pille çalışabilmesi ihtiyaç duyulan her ortamda kullanılmasını sağlar. Işıklı ekranı ölçülen değerlerin herkes tarafından kolay okunmasını mümkün kılar. Cihazlar yeni teknolojilerin getirdiği özellikleri sayesinde kullanılmadığı zamanlarda kendini kapatarak pil tüketimini minimuma indirir. Dijital ekranlarda tüm ölçümleri gösteren modeller arasından bütçenizi dikkate alarak seçimler yapabilirsiniz. Sayfalarda sık sık oksimetre nerede satılır sorusu dile getirilir. Medikal bir cihaz olan ürünler eczane ve tıbbi sağlık kurumlarında satışa sunulur. Ayrıca internet üzerinden daha önceden almak istediğiniz model seçimi yapmanız da mümkün olur. Eczanelerde satılan modeller, farklı kullanımlar için uygundur. Gerek yetişkin gerekse çocuklar için alınacak ürünlerde yaş ve kilo gibi detayları öncelikli olarak seçebilirsiniz. Her yaşa uygun olan modellerin kullanıcıya göre değişen ürün seçenekleri mevcuttur. Sık sık ölçüm yapmak zorunda olan hastalara ev konforunda hizmet veren oksimetreleri, bütçenize uygun şartlarla dilediğiniz yerden satın alabilirsiniz.

Hızlı Ölçüm Sunan Oksimetre Seçenekleri

Net ve hızlı ölçüm imkanı oluşturan cihazlar, sağlıklı yaşamın ayrılmaz parçası haline gelir. Hastanın nabız ve parmak hareketlerini algılayarak ölçüm yapan kaliteli oksimetre cihazları sayesinde daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilirsiniz. Doğru ölçüm için size kalite ve ergonomik kullanım sağlayan seçimler yapabilirsiniz. Her yerde güvenle kullanım imkanı yaratan cihazlar mandallı yapıya sahiptir. Plastik materyallerden üretilen mandalı, işaret parmağınıza tutturatak ölçümlerinizi yapabilirsiniz. Mandal kısmı ve dış gövdesi darbe ve düşmelere karşı dirençli plastikten yapılan çeşitler, uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Hastane ve kliniklerde pratik olması sebebiyle tercih edilen modelleri, dilerseniz eviniz için de satın alabilirsiniz. Oksimetreler yeni doğan, çocuk ve yetişkinlerin kullanımı için üç farklı boyut seçeneği sunar. Her yaş için farklı özelliklerle donatılan modeller, kaliteli ve dayanıklı tarzlarıyla öne çıkar. Farklı kullanımlarda pratiklik sağlayan modelleri ihtiyacınıza ve yaşınıza uygun olanlar arasından satın alabilirsiniz. Küçük boyutlarının yanı sıra taşınabilen ve hafif tarzlarıyla tercih edilen Alman malı oksimetre kalite ve sağlamlığı ile öne çıkar. Alman teknolojisinin en üst donanımlarına sahip olan cihazlar, bilgisayara veri aktarım özelliğini kullanıcılara sunar. Bluetooth ve uzaktan kontrol edilebilme detayına sahip cihazlar, geniş kapsamlı hafızalarında tüm verileri depolar. Çocuklar için pediatri kategorisinde satılan modeller, iki renkli oled ekranlara sahiptir. Şarj edilebilen lityum pillerle desteklenen ürünler dikkat çekmesi için renkli stickerlarla kaplanır. Dalga ve çubuk grafiği ölçümü yapabilen ürünler, Type-C kablolarla kısa sürede şarj edilir. Dilerseniz daha kapsamlı modeller için hastanelerde kullanılan cihazlara göz atabilirsiniz. Cihazda bulunan alarm özelliği girilen verilerin aralığına göre uyarı sinyalleri verir. Sürekli kullanım için tercih edilen ürün seçimleri yaparken kullanımınızın dışında bütçe kontrolü yaparak uygun modeli satın alabilirsiniz. Bazı cihazlar verileri 24 saate kadar kayıt yapma detayına sahiptir.

Medikal Kullanımlı Oksimetre Fiyatları

Medikal gereçler arasında yer alan oksimetre cihazları kronik hastalar için uygundur. Uyku apnesi, astım ve sürekli spor yapan kullanıcılara özel cihazlar her evde ihtiyaç haline gelir. XL ekranlarının sunduğu konfor sayesinde hassas ölçümler yaparak sağlığınızı sürekli olarak kontrol altında tutabilirsiniz. Usb kablo ve şarj cihazıyla bilgisayarlarla eşleşebilen oksimetre fiyat aralığı kaliteye göre değişir. Ev ve diğer alanlarda kullanım için uygun özellikler barındıran cihazlar bilgisayarlara entegre olabilen yazılımlarla yüklü olarak gelir. Özel metal kutu içerisinde kemerli çanta ile satılan modeller grafiksel nabız gösterme detayına sahiptir. Tüm ortamlarda ölçüm yapmak için ideal özellikler barındıran oximeter fiyat ve performansıyla hem profesyonel hem de kişisel kullanımlara uygundur. Alt ve üst sınır değerleri özel olarak ayarlayabileceğiniz çeşitler alarm detayı sayesinde ölçüm bittikten sonra haber verir. Ekran parlaklığını gündüz ve gece ışığın durumuna göre ayarlayabilirsiniz. Siz de ev ve diğer ortamlarda kaliteli materyalleriyle uzun süreli kullanım ayrıcalığı oluşturan en ucuz oksimetre seçimleri yapabilirsiniz. Ev halkının ve kendi sağlığınızı korumak için bütçenizi aşmayan fiyatlara sahip seçimler yapabilirsiniz. Her kullanıcı için farklı niteliklerle donatılan modeller, size seçim yapma konusunda değişik alternatifler oluşturur. Dilerseniz hastanelerde kullanılan kapsamlı cihaz seçimleri yapabilirsiniz. Eviniz için uygun ve kaliteli model satın alarak, günlük ölçümlerinizi konforlu bir şekilde kontrol altında tutabilirsiniz. Ev ve hastanelerde kullanılan ürünlerin fiyatları arasında bazı farklar olabilir. Profesyonel ölçüm yapan modeller ev ürünlerine göre daha üst fiyatlardan satışa sunulur. Medikal ürünleri, onlar için ayırdığınız bütçeyi dikkate alarak satın alabilirsiniz. Her kullanımda size konfor sağlayan cihazlar fonksiyonel kullanımları sayesinde size rahat bir ortamda ölçüm yapma ayrıcalığı sunar.

Oksimetre Ne İşe Yarar?

Tıbbi bir cihaz olan oksimetre ne işe yarar, kullanıcılar tarafından cevabı aranan sorular arasında ilk sırada bulunur. Her bireyin kanında bulunan oksijen miktarını ölçmeye yarayan oksimetre, doğru ve net sonuçlara ulaştırır. Farklı yaş grupları için değişen model seçenekleri sayesinde en doğru verilere ulaşabilirsiniz.

Oksimetre ile Nasıl Nabız Ölçülür?

Oksimetre ile nabız ölçmek genel anlamda kolay bir yöntemdir. Parmağın ucuna takılan mandal şeklindeki cihaz kanın akış hızını belirleyerek ne kadar oksijen seviyesinde olduğunuzu kısa sürede ölçer. Cihazı satın almak isteyenler kutu içinde bulunan kullanma kılavuzu sayesinde oksimetre nasıl kullanılır sorularına cevap bulabilir. Profesyonel ve genel kullanım için farklı detaylara sahip modeller arasından uygun seçim yapabilirsiniz.

Oksimetre Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Kan değerlerinin devamlı kontrol altında tutulması gereken hastalara ev konforunda ölçüm imkanı sağlayan en iyi oksimetre markası, bütçenizi yormayan seçimlerdir. Evde yaşayan kişilerin yaş sınırını dikkate alarak size ve bütçe aralığına uygun seçimler yapabilirsiniz. Farklı markaların ürünleri özelliklere ve kaliteye göre değişen fiyat alternatiflerine sahiptir.

El Tipi Oksimetre Özelliği Nasıl Olmalı?

Klasik cihazlardan olan el tipi pulse oksimetre, basit ve pratik kullanıma sahiptir. Sadece işaret parmağına tutturulan cihaz sayesinde sürekli ölçüm yapmak daha pratik bir hale gelir. Genellikle yetişkinlerin tercih ettiği bu modeller uygun fiyatları ile bütçe dostu seçimler olarak öne çıkar.

Oksimetre ile Ne Kadar Doğru Ölçüm Gerçekleştirilir?

Dijital bir cihaz olan oksimetre ne kadar doğru ölçüm yapabilir? Cihazları satın almak isteyenler öncelikle bu sorunun cevabını araştırır. Profesyonel aletler kadar doğru ölçüm yapan modeller son dönemlerde fazla tercih edilir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte daha kapsamlı hale gelen cihazlar, kişisel kullanıma konfor kazandırır. Siz de bütçenize ve kullanımınıza uygun tüm modeller arasından en kaliteli seçimler yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oksimetre ve Nemlendirme Ürünleri

7149 ürün listeleniyor
Lebeigo
HaiTun
Xhang
Mumall
Xinhang
Weichuang
Xinh
Pazariz
Fansheng-HB
Htun
Beverly
Haitn
Qearl
Xhome
ZSZH
Zsykd
Yantangyue
SW Future
ZSHSKJ
Muzi
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Toplam 46 / 7149 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?