Cildini derinlemesine temizlemek isteyenlerin başvurduğu yüz temizleme cihazı çeşitleri, klasik cilt temizleme uygulamalarından çok daha etkili bir temizlik sunuyor. Yüz temizleyici ve nemlendirici ürünlerin çok daha etkili bir şekilde çalışmasına yardımcı olan ürünler, sağladığı masaj etkisi sayesinde uzun vadede cilt üzerinde pek çok olumlu etki gösteriyor. 

Yüz Temizleme Cihazı Nedir?

Islak ya da kuru olarak kullanılabilen yüz temizleme cihazı, sunduğu titreşim veya dairesel salınım hareketi yardımı ile gözeneklerdeki kir ve makyaj kalıntılarını manuel temizleme işlemine nazaran çok daha etkili bir temizleme sağlıyor. Kısa vadede cildi derinlemesine temizleyen, yumuşak ve etkili peeling sunan cihaz, uzun vadede ince kırışıklıkları ortadan kaldırması ve yaşlanma etkilerine karşı cildi koruması nedeniyle çok seviliyor. 

Cilt temizleyici ürün ile birlikte kullanıldığında ürünün temizleyici etkisini arttıran aparat, tertemiz gözenekler sunduğu için siyah nokta problemlerini ortadan kaldırıyor. Düzenli kullandığınız bir serum bulunuyorsa, cihazı kullanmayı tercih ederek etkisini önemli ölçüde alttırabilir, kullandığınız kremlerden çok daha yüksek bir verim alabilirsiniz. 

Genel olarak farklı sertlik ve özellikte değiştirilebilen fırçaları bulunan yüz temizleme cihazları, yekpare silikon yapıda da bulunabiliyor. Gündelik cilt bakım rutini için geliştirilmiş kolay kullanıma sahip ürünlerin yanı sıra profesyoneller için geliştirilen ve farklı fonksiyonları ile profesyonel cilt bakım etkisi sunan modelleri de bulunuyor. Yüz temizleme cihazı başlıkları arasında günlük kullanım için orta sertlikte fırça, peeling özellikli fırça, vakum etkisi sunan başlık ve özel masaj başlığı gibi tipler bulunabiliyor. Günlük cilt bakım ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak, ilgili fırça ve başlıkları bulunduran modellere yönelebilirsiniz. Dilerseniz silikon kılıfla kaplı olan avuç içine sığan yekpare modellere yönelebilir, basit kullanımın rahatlığını yaşayabilirsiniz. 

Yüz Temizleme Cihazı Fiyatları

Ciltlerine uzun vadede yatırım yapmak isteyen kadınların favorisi olan yüz temizleme cihazları, pek çok marka tarafından farklı ihtiyaçlara çözüm olacak şekilde geliştiriliyor. Yüz bakım cihazlar fiyatları da kullanıcıya sunduğu fonksiyonlar, kullanılan malzeme, marka ve benzeri pek çok unsur doğrultusunda değişkenlik gösteriyor. Set halinde sunulan cihazlar, sadece günlük temizleme işlevini yerine getiren cihazlara nazaran biraz daha pahalı olabiliyor. 

Cilt bakımında elzem olan bazı özellikleri bünyesinde toplamayı başaran cilt temizleme cihazları, fazlasıyla talep görüyor. Yüz epilatörü olarak kullanılan yüz temizleme cihazları, kadınların kaş altı, kaş üstü, çene, bıyık ve yüzündeki tüm diğer bölgelerde yer alan istenmeyen tüylerden zahmetsizce kurtulmalarını sağlıyor. Mikrodermabrasyon özellikli modeller, profesyonel cilt bakım etkisini evinize taşımanıza yardımcı oluyor, akneleri yok etmekten yaşlılık etkilerine engel olmaya kadar pek çok fayda sunuyor. Günlük duş rutinine ekleyebilmeniz için kablosuz modelleri bulunduğu gibi pille çalışan ya da şarj edilerek kullanılabilen modelleri de bulunuyor.

Aşırı hassas cilt tipine sahip olan ya da cilt hastalığı yaşayanlar haricinde herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilen yüz temizleme cihazı çeşitleri, cildinize hoş bir ışıltı kazandırmayı da ihmal etmiyor. Sağlık açısından 3 aylık kullanım sonrası fırça değişimi yapılması tavsiye edilen ürün, farklı hız ayarları ile kullanılabiliyor. Yedek fırça çeşitlerine kolayca ulaşabileceğiniz bir model tercih ederek fırçalarınızı düzeli bir şekilde değiştirmeyi garanti altına alabilir, çok daha uzun süreler cihazı kullanabilirsiniz. 

Siyah noktalardan zahmetsizce arınmak, gözeneklerinizi tümüyle temizleyerek cildinizin nefes almasını sağlamak ya da kullandığınız cilt temizleme ve bakım ürünlerinin etksini arttırmak amacıyla yüz temizleme cihazı modellerinden birini sipariş edebilir, cildinize ışıltı katabilirsiniz. Dilerseniz epilatör, masaj ya da peeling aleti olarak kullanılabilen modellere yönelerek cilt bakım ihtiyaçlarına pratik şekilde eğilen kompakt bir cihaza sahip olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Yüz Temizleme Cihazı

Toplam 24 / 1919 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/32000005/32010885/80268078