Makyaj malzemelerinizi düzenli bir şekilde kullanarak kolayca aradığınızı bulmak istiyorsanız makyaj düzenleyici ve organizerı edinmenizin zamanı gelmiş demektir. Böylelikle makyaj malzemelerinizi kategoriler halinde daha düzenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Akrilik makyaj organizerlarının ihtiyacınıza uyacak birçok çeşidi ile makyaj masanızda, çekmecenizde veya makyaj dolabınızda ihtiyacınız olan düzeni sağlayabilirsiniz. Makyaj düzenleyicinin şeffaf tasarımı sayesinde ürünlerinizi görüp kolayca aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz. Bu sayede dağınıklık yüzünden aldığınızı bile çoktan unutmuş olduğunuz ürünleri de düzenleyip dilediğinizde kullanmak üzere hazır duruma getirebilirsiniz. Akrilik olduğu için oldukça dayanıklı olup uzun yıllar yıpranmadan kullanabilirsiniz. Makyaj düzenleyici ve organizerı sayesinde yatak odanız ya da banyonuzdaki makyaj malzemesi dağınıklığını ortadan kaldırıp düzenli ve şık bir alan yaratabilirsiniz.

Bu organizerları makyaj malzemeleriniz için kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda takılarınız, özel eşyalarınız, saç tokalarınız için de kullanabilirsiniz. Özellikle birbirine kolayca karışan kolye zincirlerinden bıktıysanız, evde sürekli tel tokalarınızı kaybediyorsanız bu düzenleyiciler sayesinde hayatınız kolaylaşacaktır. Küçüklü büyüklü çekmecelere sahip modeller ile farklı boyuttaki eşyalarınız için farklı çekmeceleri kullanabilir, dağınıklıktan ve düzensizlikten kurtulabilirsiniz.

Bu makyaj organizerları birlikte üst üste kullanılabileceği gibi birbirinden ayrı ayrı da kullanım sağladığı için kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz.Örneğin makyaj malzemeleriniz için fırça, ruj ve diğer makyaj malzemeleri için bol bölmeli modelleri tercih edebilirsiniz, takılarınız için ise çekmeceli modelleri daha çok sevebilirsiniz.

Makyaj Düzenleyici ve Organizerı Çeşitleri

 • Çekmeceli Makyaj Organizerı: Çekmeceli modeller hem makyaj malzemelerinizi hem de dağılmasını istemediğiniz kolye, bileklik gibi kişisel aksesuarlarınızı saklayabileceğiniz en kullanışlı modellerdir. Ayrıca tozlanmasını istemediğiniz küçük eşyalarınız için de kullanabileceğiniz çekmeceli modelleri çekmece sayısına göre de seçebilirsiniz. Çekmeceli modellerin üst katında bulunan bölmeleri fırçalarınızı, rujlarınızı ve makyaj paletlerinizi konumlandırmanız için oldukça kullanışlı bir şekilde tasarlanmıştır. Çekmeceli modeller ayrıca makyaj fırçalarınızı tozdan korumak için de son derece kullanışlıdır. Farklı boyutlarda olan bu düzenleyicilere siz de uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.
 • Çekmeceli makyaj düzenleyicilerin dilediğinizde çekmece sayısını artırabilmeniz için çekmeceler ayrı olarak da satılmaktadır. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz sayıda çekmece sayısına kolayca ulaşabilirsiniz.
 • Oje ve Manikür Set Organizer: Üst kattaki bölmeleri en sık kullandığınız ojelerinizi konumlandırmaya uygun boyutta olup alt çekmecesinde ise makas, törpü gibi manikür setinizi saklayabilirsiniz. 
 • Banyonuzdaki disk pamuk, kulak çubuğu gibi malzemeleriniz için kullanım kolaylığı sağlayacak modeller ise hem modern görünüme hem de pratik kullanama uygunluk sağlayacaktır. Bu pamuklukların set halinde satılıyor olması da banyonuza şık bir hava katacaktır. Disk pamukluğunun ve makyaj düzeltme pamukluğunun kapaklı olması sayesinde pamuklarınızın hijyenik şartlarda saklanmasını sağlarsanız.
 • Rujlarınız için sadece rujluktan oluşan makyaj organizerı da rujlarınıza düzenli bir alan sağlar. Rujlar için tercih edeceğiniz makyaj organizerı sayesinde en sık kullandığınız rujlarınız düzenli bir şekilde makyaj masanızda yerini alır.
 • 360 Derece Dönebilen Profesyonel Makyaj Düzenleyiciler: 360 derece tam tur dönebilmesi sayesinde çift taraflı kullanım imkanı sunan ve makyaj kulesi olarak da adlandırılan bu makyaj organizerları hem tüm makyaj malzemelerinizi toparlaması hem de yer kaplamayan tasarımı sayesinde çok kullanışlıdır. Yan ceplerine tüm fırçalarınızı konumlandırabilirsiniz. Yatay ruj bölümleri ile ruj numaralarından aradığınız ruju kolayca bulabilirsiniz. Çok sayıda çekmecesi sayesinde makyaj paletleriniz, allıklarınız, pudralarınız hatta takılarınızı bile kendi içinde kategorilere ayırarak makyaj yaparken zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Bazı modellerin üstünde yer alan ekstra depolama alanına günlük rutininizde kullandığınız nemlendirici, tonik, parfüm gibi diğer kişisel bakım ürünlerinizi yerleştirebilirsiniz.

Makyaj Düzenleyici ve Organizerı

114 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Maybelline
  2. Box Up
  3. Binsekiz
  4. Cozmeo
  5. Özdemir
  6. Gift Home
  7. Homex
  8. Okyanus
  9. ALAS
  10. Aber
  11. GOB2C
  12. Bahat
  13. Doğalteks
  14. Estella
  15. Inglot
  16. MT
  17. Minik Home
  18. NTS
  19. Otantikgümüş
  20. Ahşapkutular
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001547/2147483603/341425/32001791/80485001
Başa dön